examens uit De Elementen-Lijn. uit De Klassieke Lijn. uit De Rustieke lijn. uit De Ronde Lij n. A0&, n KK&tUr, £pRlj$V £pRlJ^ uitDeAvantgarde-Lijn. uit De Rechte Lijn. Bij Mondileder vindt u de grootste collectie leren zitmeubelen van Nederland. Het logische gevolg is, dat u bij Mondileder ook de meeste genres en modellen in de opruiming aantreft. En die zijn dan aantrekkelijk afgeprijsd. En u vindt ze in alle onderdelen van de Mondileder collectie. Zoals.... klil/fl filli iS geving bij Mondileder |f|fC|^lv lp precies wat hun voor Mondileder, Oisterwijk, Heusdensebaan 50, tel.04242-3204. (in Interieur-centrum Insaid). Open van maandag t/m zaterdag van 9 tot 6 uur en vrijdagavond tot 9 uur. V&nafdonderdag 13 juli 900 uur. MÖNDIIEDER DE STEM VAN WOENSDAG 12 JULI 1978 A 53 GOES - L.T.S. „de Am bachtschool". Bouwtechniek, afd. timme- ren.J.B. Aertssen, Goes; R. Coomans, Kapelle; R. Duffe- ner, Zierikzee; D.J. Heerent- hals, Nisse; E. Laper, Yerseke; N.M, Looy, 's-Gravenpolder C.A. v.d. Pijl, Domburg; L.A. Raas, 's-Heer Arendskerke C.M.Th. Vreeke, 's- Heerenhoek; L. v. Ast, Rilland-Bath; J. W. Nieuw- dorp, 's-H.H.Kinderen, A.J Rottier, Yerseke; D. Rouw, 's-H.H.Kinderen, G.P. Schoolmeester, Goes; R.N. Streefkerk, 's-Heerenhoek; M.J. Waverijn, Yerseke; I Boot, Kortgene; C.J. Brand, Wemeldinge; H.S. Christiaan- se, Yerseke; F.J. v. Dalen, Goes; R. W. Dekker, Lewedorp J.H. Geluk, Goes; C.J. v.d. Guchte, Driewegen; J.H. de Jonge, Heinkenszand; P.J. Ka- relse, Wemeldinge; W. Kats- man, Wolphaartsdijk, R. de Kok, Goes, K.A. Lindenberg Yerseke, M. v. Poelje, Yerseke, W.G. Priester, Nieuwdorp E.P. Smits, Wemeldinge; N.C. Tolleman, Hoekenskerke, P.C. Vermerris, Wemeldinge; L.M.J. Vermeulen, 's- Heerenhoek; M.L.P. Vermeu len, 's-Heerenhoek; M.Chr Bal, Kwadendamme; C.H. de Bart, Hoedekenskerke, A.L v.d. Berge te Krabbendijke, P.A.D. Franke, Yerseke; A.J. Houterman, 's-Gravenpolder; J. de Koeyer, Yerseke; C.J. de Kraker, Goes; G.M. Kruit- bosch, Goes; G.A. v. Oosten, 's-Gravenpolder; H.L. Peeters, Kwadendamme; J.P.Poley, Kruiningen; C.J. Schipper, Goes; P.C. Schoe, Kloetinge; A. Verschuure, Kloetinge; A, Wagenaar, Goes; L.A. v.d. Weele, Goes; H.G, Wessel Goes; J. Zoetewey, Yerseke. Afgewezen: 6. Bouwtechmek, afd. schil deren: J.J.M. Boonman, Wolp haartsdijk; W.J.A. de Die, J.M. Mol, Goes. Bouwtechniek, afd. metse len: J.M. AUemekinders, Kwa dendamme; F.J.J. Bauer, Kruiningen; A.M. den Boer, Kerkwerve; L.J. Boogert 's- Gravenpolder; M.M. Buteyn, Krabbendijke; C.P. Dalebout, Kloetinge; J.J. Dekker, Yerse ke; B.J. de Hamer, Nieuwdorp; D.M. Hout, Wemeldinge; A.W. Koole, Kruiningen; W.P. Maartense, Kwadendamme; J. v. Manen te Oostdijk; M.P. Ma rijs, Hoedekenskerke; A. Murre 's-Gravenpolder; J.M- Rooze, Lewedorp; A.J. Schrij ver, 's-H.H.Kinderen; W. Snoep, Kloetinge; J. v.d. Velde, Yerseke. Afgewezen: 1. Consumptieve techniek: R.P.M. de Bakker, Goes; J.H. v.d. Berg, Goes; R. Brokke, Middelburg, J. de Bruine, Goes; J.M. Duyster, Krabbe ndijke; M.J. Harthoor, Rilland-Bath; R. v. Hese, Goes; mej. W.D. Kole, Rilland-Bath; F. v.d. Linden, Lewedorp; A. Lokerse, Kruiningen; M.K. Maliepaard, Krabbendijke; L.W. Mudde, Goes; W.C.J. Nieuwdorp, Kruiningen; D.M. Paauwe, 's-Heer Arendskerke; J.W.B. Repkes, Kwadendam me; F.M. Schijf, Kruiningen; J.C. Adriaenssens, 's-Heer Arendskerke; L.W. Amperse, Kortgene; A. de Bruine, Kort gene; C.A. Deurloo, Kloetinge; P.M. v. Driel, Sint Annaland; R. v. Eyk, Goes; A.T. Hooges- teger, Goes; P.J.W. Hoondert, Heinkenszand; R. Janse, 's- H.H.Kinderen; J.P. v.d. Kreek, Wolphaartsijk; IIP. Krijger, Heinkenszand; J.J.M. v.d. Lin de, Goes; D.A. de Mul, Goes; M.J. Nuyens, Goes; H. Remijn, Serooskerke, L.J.C. Schrier, Wolphaartsdijk; L.F.P. Stokx, Heinkenszand; H.P. Tempe laarts, 's-Heerenhoek; A.J. Zoetewey, Goes. Afgewezen: 6. Herkansing 1. Mechanische techniek: M.B. de Bue, Borssele; J.K. Evers- dijk, Kapelle; C.P. Hamelink, Kapelle; A. de Kok, Borssele; M.M. Kurvink, Goes; J.L. Me- lio, Baarland; A.J. Nieuwen- huyze, Yerseke; A.C. de Nooyer, Goes; R. Provoost, Goes; J. Stoel, Yerseke; L.A. Traas, Heinkenszand; H. Ver heul, Middelburg; M.J. v. Weele, Krabbendijke; P.H.J.C. v.d. Borgt, Schore; C.B. Bur ger, Borssele; P.M. Buteyn, Wilhelminadorp; R.J.M. Drij- dijk, Ovezande; A.J. Eversdijk, Kapelle; J.F. Harthoorn, Krui ningen; J.M. Houtman, Kruin gen; J.C. v. Iwaarden, Krabbe ndijke, P. Jansen, Kruiningen; C.J.L. Kloosterman, Biezelin- ge; C.J. Moens, Goes; M.P. Nijssen, Yerseke; C. W. Schrier, Hansweert; P.J. Slab- bekoorn, Rilland-Bath; J.D. Verschuure, Yerseke; H.C.J. Witte, Hanseert; A. Azzagari, 's-Gravenpolder; B.Baukema, Goes; A. Bliek, Heinkenszand; A.J. Dekker, Goes; J.A. den Dekker, Goes; P.L. Goulooze, Colijnsplaat; M.R. Kanis, Goes; R. Kloet, Wolphaarts dijk; J. Kramer, Colijnsplaat; P. de Nood, 's-Gravenpolder; F.Th.J. Oostdam, Krabbendij ke; A.J. Wiskerke, Kapelle Af gewezen: 5. Elektrotechniek: M. Bakker, Heinkenszand; C.J. v. Belzen, Kruiningen; J.A.E. Boonman, Ovezande; J.K.E. Feher, Hoe dekenskerke; R.P.G. Groen, Wolphaartsdijk; J.R. Grool, Goes, M.A. Houtekamer, Wolphaartsdijk; R.A. Karelse, Kruiningen; A.F. de Kraker, Goes; J.A. Nuyten, Borssele; A.C.J. Rijk, Kloetinge; L. Schipper, Wemeldinge; J.N. Wilderomk Kamperland; C.J. Wisse, 's-H.H.Kinderen. X.L. Bouman, Goes, R. v. Boven Kloetinge; C.L. Engelbert, Heinkenszand; W. Hamelink, Lewedorp; L.Chr. v. Keulen, Wolphaartsdijk; J.P.D. Lin- denbergh, Wemeldinge; J.M. Marijs, Hoedekenskerke; M.A.E. Menheere, 's- Heerenhoek, J. J. Meyer, Goes; B.M. Moorman, Wilhelmina dorp; C.J. Mijnsbergen, We meldinge; R. Pleyte, Nieuw dorp; A.G.H. Post, Wemeldin ge; A.W. Reingoudt, Kruinin gen; A.P.M. Steenbakker, 's- Heerenhoek; J. Veerhoek, Krabbendijke; J.J.D. v.d. Vel de, Goes; F. Wondergem, Goes; A.P. Bal, Goes; P.J. Polder man, 's-Gravenpolder; A.M. Korsuize, Goes; Afgewezen 4. Herkansing: 5. Motorvoertuigentechniek: C.F. Bal, Yerseke; G.D. Breas, Colijnsplaat; P.M. Gelok, Goes; F.P. Hundersmarck, Kapelle; J.C. Kole, Krabbe ndijke; J.G. Mol, 's-Heer Arendskerke; M. Nieuwenhui- ze, Biezelingen; A. Nijsse, Heinkenszand; M. Paauwe, Kruiningen; B. Pop, Goes; H.J. Ribbems, - Heinkenszand; M.H.L. v. Riet, Biezelinge; J.J. Salm, Yerseke; A.J. Schouwe- naar, Wemeldinge; J.C. Vare kamp, Vlake; R.P.W. Werri, 's-Heerenhoek; J. Zuidweg, Oostdijk; M. v. Zweden, Waar de; L.C. Openeer, Hansweert; Afgewezen: 3. Herkansing: 4. Landbouwwerktuighers telle M.J. Beghtel, Kamperland; M.C.L. Cleiren, Baarland; P. Dekker, Middelburg; C. v. Ey- zeren, Borssele; L.P. Hanse.El- lemeet; A.W.G. Hoondert, Heinkenszand; A. Kramer, Kortgene; B.M. Poppe te Me- liskerke; C. v. Sluys, Zoute- lande; J.J. Vermue, Heinkens zand; J. de Visser, Westkapel- le; C.W. v.d. Vliet, Kapelle; M.C.J.M. Hendrickx, Ossend- recht. Installatietechniek: N.G. v. Antwerpen, Nieuwdorp; C.D. Bakker, Colijnsplaat; H.J. v.d. Brink, Heinkenszand; J.A. Bruyns, Goes; D.J. Hunders marck, Kwadendamme; E.A. Kaat, Krabbendijke; A.C. Koetsier, Nieuwerkerk, J.J. Kort, Nieuwerkerk; M. de Kunder, Schore; A. Schrier, Kapelle; C.J. Traas, Heinkens zand; M.J. v.d. Vreede, Krab bendijke; J.J. Weber, Kortge ne; J.M. Wondergem, Nieuw dorp. Afgewezen: 1. OCHTMANPRIJZEN JUNI 1978 Afdelingen I.T.O.: Klas: la: J. Janse te 's-Heerenhoek. lb: J.C.L. Boonman te Wolp haartsdijk. lc: L.J. Daniëlse te Wilhelminadorp. 2a: J. Kosten te Yerseke. 2b: H. Brasser te 's-H.H? Kinderen. 3b: H.H.G. Willemsen te Goes. M 3a: J.J. Aarnoudse te Oostdijk. M 3b: I.M.N. Idoe te Oost-Souburg. B4a: R. Coomans te Kapelle; B 4a: L. v. Ast te Rilland-Bath. M 4a: J.L. Melio te Baarland. Brugklassen: Klas: ld: J.F. v. Iwaarden te Oostdijk. Ie: M.B. Paauwe te Kapelle. lf: J.P. Westdorp te Goes, lg: F. Goedegebuure te Goes, lh: C.W.A. de Feyter te Goes; lj: A.J! v. Loon te Wemeldinge; lk: J.M. Franse te Kwaden damme. 11: J.A. Meulblok te Heinkenszand. lm: P. v. Bre men te's-Heerenhoek. lp: M.J. de Fouw te Goes. 2e Algemeen leerjaar: Klas: 2d: P.J.M. Polfliet te Goes. 2e: J.A. v. Koeveringe te Krabbe ndijke. 2f: I.L. de Korne te 's- Gravenpolder. 2g: W.D. v. Geel te Kapelle. 2h: J.J. Mulder te Kloetinge. 2j: G. Eckhardt te Kruiningen. 2k: C.A. Schipper te Wemeldinge. 2m: G.L. Voet te 's-Heerenhoek. 2p: J.C. v.d. Griek te Oostdijk. Bouwtechniek: (timmeren: Klas: B 3c: C. v.d. Bosch te Yer seke. B 3d; J. Roelse te Kwa dendamme. B 4c: W.P. Priester te Nieuwdorp. B 4d: A.J. Hou terman te 's-Gravenpolder. (schilderen): Klas S 4: W.J.A. de Die te Kortgene. (metselen): Klas: Ms 4: M.M. Buteyn te Krabbendijke. Consumptieve techniek: Klas; C 3a: W.E.C. Vermeulen 's-Heerenhoek. C 3b: D.M. Vlasblom te Wemeldinge. C 4a: D.M. Paauwe te 's-Heer Arendskerke. C 4b: L.F.P. Stokx te Heinkenszand. Mechanische techniek: Klas: M 3c: J. Weber te Waarde. M 3d: J.A.A. Priem te Goes; M4b: H.C.J. Witte te Hansweert. Elektrotechniek: Klas: E 3a: J. W. Stoop te 's-Heerenhoek. E 3T: L.C. v. Twist te Ovezande. E 4a: A.F. de Kraker te Goes. E 4T: J.J.D. v.d. Velde te Goes. Motorvoertuigenherstellen: Klas: Mv 3a: H.J. v.d Luit- gaarden te Wemeldinge. Mv 3 b: W. de Bat te Kruiningen. (Autotechniek) Klas A 4: C.F. Bal te Yerseke landbouwwerk- tuigenherstellen): Klas Lb 4: A. W.G. Hoondert te Heinkens zand. Installatietechniek: Klas: I 3: H.M. v. Liere te Kapelle. 14: J.M. Wondergem te Nieuw dorp. OOSTBURG - St.-Eloy Afdeling Atheneum: Peter Blaakman te Hoofdplaat, Bri gitte de Bruyckere te Oos tburg, Geert de Eruykere te Oostburg, Werner van den Bulck te IJzendijke, Annet Hermans te Sluis, Kees Kop- mels te IJzendijke, Koen Loc- kefeer te Aardenburg, Alex de Meijer te IJzendijke, Annelies Pielaet te Aardenburg, Moni que van de Plasse te Sluis, Ma rian Pijcke te Breskens, Jeanin de Rooy te Breskens, Frank de Rijcke te Aardenburg, Niek Strijdock te Oostburg. Afdeling Havo: Tiny Boerjan te Biervliet, Rita Bonte te Aar denburg, Ann Buysse te Oos tburg, Carla Buysse te Bier vliet, Christiane Buysse te Sluis, Paula Buysse te IJzen dijke, Nico Cornelius te Aar denburg, José Cuelenaere te Philippine, José Deveneijns te IJzendijke, Pia Deveneijns te IJzendijke, Carla van den Dries te Aardenburg, Fran- coise van Eek te Nieuwvliet, Francoise Eijnwachter te Aar denburg, Mirjam Hamelijnck te Breskens, Emmy Hamer- lijnck te Eede, Paula Hermans te Biervliet, Andre Lievens te IJzendijke, Marion de Milliano te IJzendijke, Marijke de Mil liano te Oostburg, Monique Mulder te Sluis, Roger Neve te IJzendijke, Hetty Onghenae te St.-Kruis, Martin van der Plas te Oostburg, Lydia van der Plas te Oostburg, Marleen Rammel aere te Eede, Ingrid van Rie te Aardenburg, Jos Riemens te Nieuwvliet, Ellen de Ruysscher te Breskens, Carla de Rijcke te Sluis, Tonny de Smet te St.-Kruis, Hubert Spellier te Sluis, Marion Tim merman te Aardenburg, Rudie Veraert te Aardenburg, Frans Verdurmen te IJzendijke, Jac queline Verhei je te Hoofd plaat, Tonny van de Voorde te Oostburg, Harold van Vooren te Sluis, Eric van 't Westeinde te Schoondijke, Karin de Windt te Oostburg, Peter Ha melijnck te IJzendijke. Afdeling MAVO: Franka de Baere te Aardenburg, Jean- Pierre van den Bekke te Oos tburg, Ria van den Berge te IJ zendijke, Rita Blomme te Eede, José de Boevere te IJzendijke, Marion Buysse te Biervliet, In grid de Clerck te Sluis, Anne lies Dellaert te IJzendijke, Vi vian de Dobbelaere te Sluis, Frank van den Dries te Aar denburg, Linda Gernaert te Schoondijke, Frank Ghijs te Oostburg, Lily van Hevele te St.-Kruis, Walter Heijens te Sluis, Joost van Hommeien te Oostburg, Monique de Jaeger te IJzendijke, Erik de Kruyter te Breskens, Katleen Pauwels te Eede, Ronnie de Poorter te Oostburg, Coby Pijcke te Bres kens, Vera Quataert te Eede, Yolanda Rammeloo te Aar denburg, Ronnie de Ruysscher te Breskens, Tom de Rijk te Schoondijke, René Smulders te Knokke-Heist, José van Steenberghe te Oostburg, Winnie Steenkiste te IJzendij ke, Theo Steijaert te Hoofd plaat, Paul Termote te Bier vliet, Ingrid Thilleman te Eede, Annie Tournois te Schoondij ke, Jan Trimpe Burger te Aar denburg, Peter van Veen te .Zuidzande, Alexander Ver- wilst te Sluis, Ronnie de Wever te Schoondijke. OOSTBURG - Rijksscho lengemeenschap „Koningin Wilhelmina" Mavo 3-jarige cursus: Elly Blom uit Oostburg, Rudi Cort- hals uit Aardenburg, Adri de Meijer uit Breskens, Margriet van der Meule uit Breskens, Annet Ossewaarde uit Bres kens, André Schanssema uit Breskens. Herex. 4 kand. Mavo 4-jarige cursus: Suzan Beun uit Groede, Margie Boekhout uit Breskens, Rudi de Clerck uit Aardenburg, Margot le Clercq uit Oostburg, Roely de Cock uit Aardenburg, Roy Daenen uit Breskens, Wim Dieleman uit Schoondijke, Lia de Groote uit Waterlandkerk je, Johnny Heijboer uit Bres kens, Marleen van de Heuvel uit Breskens, Ronald den Hol lander uit Schoondijke, Laura ten Hove uit Oostburg, Hannie de Jaeger uit Waterlandkerkje, Karin de Koster uit Breskens, Ingrid Leer uit Sluis, Anja van de Luijster uit Retranchement, Karin Marteijn uit IJzendijke, Majella Mookhoek uit Bres kens, Petra van Oostenbrugge uit Breskens, Elina Plat- schorre uit Zuidzande, Bram Simqelaar uit Breskens, Tru- die Vis uit Oostburg, Jean- Pierre de Vries uit Oostburg, Ans van de Wege uit Groede, Jan van de Wege uit Breskens, Hans-Peter Weterings uit Oos tburg, Bert Wille uit Oostburg, Liesbeth Risseeuw uit Oos tburg. Herex. 3 kand. Havo: Daan Balk uit Sluis, Joke van den Broeke uit Oos tburg, Pieter de Bruijne uit Cadzand, Ineke Catsman uit Aardenburg, Jeanette Cauwels uit Oostburg, Joost Cords uit Oostburg, Joop Dees uit Oos tburg, Joke Ekkenbus uit Breskens, Raoul du Fossé uit Sluis, Jan Goethals uit Schoondijke, Wilma Hamelink uit Breskens, Jannie Herre- bout uit Schoondijke, Lenie Hovestadt uit Breskens, Johan Huigh uit Schoondijke, Han nie van Iwaarden uit Aarden burg, Jan de Jonge uit Schoon dijke, Lucia Kardol uit Oos tburg, Isgar Klaver uit Cad zand, Jozien Kools uit Cad zand, Tonie van Leiden uit IJ zendijke, Ingrid de Lijster uit Oostburg, Paul de Lijser uit Oostburg, Wim Luteijn uit Breskens, Dineke Pietersz uit Breskens, Jacqueline de Reu uit Schoondijke, Mariët Ris seeuw uit Oostburg, Ingeborg Sanderse uit Oostburg, Nicky Schipper uit Oostburg, Tonny Sigmond uit Breskens, Rob Tack uit Cadzand, Rian Tis- sink uit Breskens, Anne Trimpe Burger uit Aarden burg, Wim Verstraete uit Oos tburg, Jaap van de Walle uit Oostburg, Carlo de Wilde uit Breskens. Herex. 2 kand. VWO: Ronnie Hennekey uit Schoondijke, Josien Jumelet uit Oostburg, Hans de Meester uit Groede, Wim Pieters uit Oostburg, Diny Scheele uit Schoondijke, Monica Vroon uit Breskens, Jaap Basing uit Zuidzande, Edial Dekker uit Retranchement, Joke de Feyter uit Cadzand, Saskia Fonteijne uit Oostburg, Edo van Hoek uit Schoondijke, Jan Leenhouts uit Sluis, Patrick Marteijn uit IJzendijke, Bas de Melker uit Groede, RobbertNoteboomuit Schoondijke, Rob Robijn uit Biervliet, Wilberth Smeets uit Breskens, Mia Dierx uit Oos tburg, Jan-Bart Dukel uit Brugge (België), Suus de Hul ster uit Groede, Gerard Streefkerk uit Breskens, Jean- net Vermaire uit Oostburg, Diana van Driel uit Groede, Dick van Leer uit Sluis, Jos Oreel uit Oostburg. Herex, 6 kand. OOSTBURG - Van de afde ling Mechanische Techniek slaagden op B-niveau: C. Be- cude, C. van Leeuwe, J. Won dergem uit Breskens, E. De- baere, R. Lempereur uit Sluis, R. Goossens IJzendijke, P. Heetesonne, M. van Steenber ghe Oostburg, F. Tournois Schoondijke, P. de Vlieger Nieuwvliet, R. de Vos Sint- Kruis. Afgewezen geen. Van de afdeling Mechani sche Techniek slaagden op C-niveau: P. Huigh en P. Ver- cruysse uit Schoondijke, E. Steenkiste uit IJzendijke en A. Welvaert uit Eede. Drie kandi daten werden toegelaten tot een herexamen, een kandidaat werd afgewezen. Van de afdeling Motorvoer tuigentechniek slaagden op B-niveau: A. Boidin uit Zuid zande, A. Bonnewei uit Bres kens, A. Boogaard uit Schoon dijke, J. Cauwels Oostburg, a, Dekker uit Schoondijke, J. Dekker uit Breskens, J.Fijnaut l uit Oostburg, R. de Groote ui; Cadzand, G. den Hamer ui; Schoondijke, J. Hoste ui; Groede, H. de Houck uit Oos, I tburg, R. de Kievit uit Oos, tburg, A. Kiewiet uit IJzendij, ke, C. de Koeijer uit Schoon. I dijke, A. de Krijger uit Bier. vliet, P. Mornout uit Water, i landkerkje, W. Naeye te Bier. I vliet, I. Risseeuw uit Groede, J Roets uit Breskens, R. de Smet I uit Eede, C, Wisse uit Oos. tburg. Afgewezen geen. Van de afdeling Motorvoer. tuigentechniek slaagden op I C-niveau: L. de Bliek uit I Groede, C. du Bois uit Zuicj.r zande, J. Deunink uit Schoon, I dijke, J. Elfrink uit Groede, I Kunst uit Oostburg, F Ver.[ heije uit Groede, F. van Zon-1 nevelde uit Groede. Afgewezen I geen. Van de afdeling Bouwtech. niek slaagden op B-niveau: G, I van Assche uit Nieuwvliet, J, van Assche uit Nieuwvliet, J. I Babijn uit Cadzand, J. Beun uit I Biervliet, A. Buize uit Bres. I kens, R. Buzeijn uit Eede, P, van Hee uit Cadzand, P. Hullu uit Breskens, I. de Neef I uit Cadzand, R. Prang uit I Nieuwvliet, H. de Ruysscher I uit Aardenburg, R. Rijckaert uit Aardenburg, F. Temmer-1 man uit Breskens, J. van de I Wege uit Groede. Afgewezen geen. Van de afdeling Bouwtech- niek slaagden op C-niveau: M, Quataert uit Aardenburg, A. I Robesin uit Heille, W. Snou-1 waert uit Eede, J. van de Velde uit Oostburg. DE STEM VAN WOENSDAG 12 Mondileder. Het onderdeel van de Mondileder collectie voor de liefhebbers van leren meubelen, die graag wat passen en meten tot ze de juiste opstelling vdor hun (interieur gevonden hebben. Voor hen zijn er leren zitelementen te kust en te keur in uiteen lopende stijlen. Zo ook vinden de bewonderaars van een ÈËm rijke en klassieke vorm- li»® WH Yk ogen staat. Zeer fraai gecapitonneerde banken en stoelen van zorgvuldig bewerkt leer. Vaak vlammend afgelakt op ouderwetse wijze. Of met koperen nagels afgewerkt. Onder deze naam groepeerde Mondileder een groot aantal zit- combinaties voor mensen, die graag wegzakken in de) zachte, mollig gestyleerde leren banken en stoelen. Welnu, wat zij zoeken zullen ze zeker in dit Mondileder collectie onderdeel kunnen vinden. In dit collectie onderdeel wordt het wikken en wegen voor liefhebbers van leren zitcomfort in combinatie^ met massief eikehout. Zij vinden bij Mondileder de grootste keus in modellen, die alle die landelijke rust, die gezel lige „boerse"sfeer uitstralen. gfiljlllljiiii Wie zich meer voelt aangetrokken tot een sobere en strakke vorm geving zal bij Mondileder direct ontdekken hoe fraai leer zich op dit punt laat verwerken. En wel tot modellen waartussen het niet een, twee, drie gemakkelijk zal zijn een keus te maken. Mondileder: alles inleer. En dan de voordelen van geavanceerde belijning, van creatieve concepties van vooruit strevende ontwerpers. Wat zij met leer weten te doen en wat u van leren zitmeubelen in dit genre verwacht staat bij Mondileder ter bewondering. AXEL - Chr. Lagere Techni sche School: Voor het B-diploma Bouwtechniek: J. Bakker, P.W. van Driel te Axel, R.P.J. Ivens te Sluiskil, E.A.M. van Kerckhove te Zuiddorpe, C.Th. Lensen te Zaamslag, A.M.E. de Maat te Axel, I.J. de Regt te Terneuzen, P.J. Rouw te Axel, M.V. de Vos te Zuid dorpe, J.W. Westerbeke te Vo gelwaarde, J. Zegers te Ter- neuzen. Voor het diploma BC- combinatie Bouwtechniek: W. van Alten te Axel, E.L.L. D'Hont te Zuiddorpe, A.A. de Pooter te Axel, S.A.E. de la Ruelle te Zuiddorpe, K.J. Buursma te Axel, M.F. van Drongelen te Zaamslag, E.A. de Leeuw te Terneuzen, E. Rijckaert te Axel. Voor het diploma C Bouw techniek: G.J.A. Mariman te Axel. Voor het B-diploma Mecha nische Techniek: C.E. van den Bos te Axel, R.A.L. Herman, F.I.J. van Hoecke beiden te Zuiddorpe, J.F. Lensen te Zaamslag, J.B. Liplijn te Axel, W. de Putter te Zaamslag, J. Schuitvlot te Zaamslag, A.J.P. Moorthamer te Axel. Voor het diploma BC- combinatie Mechanische Techniek: J.T.P. de Caluwé te Sluiskil, A.J. de Bruijne te Terneuzen, J.F. Dieleman te Sluiskil, J.C. Donze, A.G. Kaij- ser, J.W. de Kraker, F.A. de Maat allen te Axel, J. Mol te Zaamslag, D. Schuitvlot, Fr. Stouthamer, R. Vink en Ph. Wolfert allen te Axel. Voor het C-diploma Mecha nische Techniek: N.J. Bolle- man, Th.K. Borghstijn te Axel, H.J. Dieleman te Zaamslag, M.W.K. Dieleman, M. Goossen te Axel, H.G. Kroon te Terneu zen, S. Sarneel te Sas van Gent. Afgewezen: 4 kandidaten. Opleiding en Vorming De tailhandel: C.A. Sandrini uit Terneuzen, M.A.Th. Taelman te Hulst en voor het praktische gedeelte Fr. J. Verstraten uit Terneuzen en P.S. Wiemes te Axel. Monteur in het Centrale Verwarmingsbedrijf: A.P. Bas- telaar uit Hulst, A.M. van Hoye uit Clinge, Jacob J. de Pree uit 's-Gravenpolder, Adriaan S. van Stee uit Yerseke, E. van Hooye uit Heikant. Hulpmonteur in het Centr. Verw.bedrijf: A. Mulder uit Terneuzen, R.F. Kleeman uit Oost-Souburg, K.P. Francke uit Grijpskerk. HULST - St.-Martha: Anneke Leenhouts uit Cad zand, Marleen Bours uit Hulst, Nellie de Buck uit Terneuzen met lof, Ine de Cock uit Sint- Jansteen, Jacintha Corijn uit Westdorpe met lof, Nellie van Doorn uit Terneuzen, Maria Dophemont uit Hulst, Corrie den Engelsman uit Terneuzen, Jacqueline van Gassen uit Hulst, Janneke Goossen uit Axel, Tanneke Heerenthals uit Terneuzen met lof, Corine van Hecke uit Maldegem, Aisha Islam uit Terneuzen met lof, Ria de Loos uit Axel, Edith de Meester uit St.-Margriete, Jos Meyer uit Terneuzen, Carina Paepe uit St.-Jan-in-Eremo, Bernadine Pielaet uit St.- Margriete, Gonnie van de Ree uit Zaamslag, Rien Verstraa- ten uit Hoek, Hannie Vermeu len uit Sluis met lof, Dagmar de Vlaminck uit Sluis met lof, Carina Yzewyn uit Hulst, Oranda Rijk uit Ossenisse. HULST - Aan de St.- Joseph-Mavo slaagden de vol gende leerlingen: Uit Kloosterzande: Marloes Baart, Anja de Boey, Gerda de Nijs, Christian Stallaert, Mo nique van Versendael, Wilfried de Waal; uit Vogelwaarde: Ka nna de Bakker, Nicole Burm; uit Clinge: Marie-Jeanne v.d. Bergen, Rosita Blommaert, Sandra Leegwater; uit Koe wacht: Ceciel Bonte, Patrick de Letter, Ingrid van Poecke, Belinda van Wolvelaer; uit Made: Hanneke Broeders, Lia Broeders; uit Zuiddorpe: Caro- uen de Cock, Marlies van Haelst, Jackie van Kerkhove; uit Kapellebrug: Patricia Her- rewegh; uit Lamswaarde: Anita Cornelissens, Chris- tianne Hertogh, Marianne ante; uit Walsoorden: Anja van Damme, Truus Hemelaer, Lemma Verschueren, Paul Verras; uit St.-Jansteen: Ju dith Danckaert, Ineke de Jon- Se, Chantal de Witte; uit Hengstdijk: Rozan Duvivier, Lonie Rijk; uit Ossenisse: Ria Hi]k, Magda Valckx; uit Sas. van Gent: Saskia Strijdonk; Uit Nieuw-Namen: Jacqueline de Munter, Nicole van Roeyen; uit Hulst: Liesbeth van Acker, Jacqueline Blommaert, Yo- landa Bouman, Eric van Cad- ^ud, Jeanine de Cock, Wim leks, Vivian Haulez, Rudolf van den Hoven, Maurice Kuy- Pers, Luc Leenknegt, Monique artens, Karine van den looted* Jacqueline Schille- aiis, Anjo Smulders, Ma stte Suy, Jacqueline de Waal, Hugitte Willaert. St K; le, Ni se va gr de Ai Ja ge Vi V< W de W v. po te Cl ta; va av Ze de tee Bi Bi sij St Gr Te K< ne Te J. M ze E. Ri

de Stem | 1978 | | pagina 16