Majorettes in Kioosterzande lieten nieuwe pakjes zien Verkeers ongelukken Zeeland EHBO gaf demonstratie in Graauw Raad Terneuzen behandelt veel onderwijszaken De Stem/De Vrfie HOPMAN VAN ROEYEN GEHULDIGD B. en W. willen Sint Bernardus- school lokaal in bruikleen geven Zusters van Dongen 100 jaar in IJzendijke Zware wedvlucht vanuit St.-Vinceut stad streek VERKENNERS IN NIEUW-NAMEN VIERDEN 30-JAR1G BESTAAN Hulst Geslaagde reünie ex-mavo-leerlingen IN CLINGE Voqelwaarde Terneuzen Schoolbestuur wil nieuwe r.-k. school in Zeldenrust Westdorpe A. de Leeuw won Maandag 24 juni 1974 2 (Van onze correspondent) NIEUW-NAMEN De ver- kennersgroep St.-Paulus te Nieuw-Namen vierde zaterdag het 30-jarig bestaan. Vele oud verkenners en vertegenwoordi gers van de verenigingen in Nieuw-Namen waren samenge komen om dit heuglijke feit te vieren. De huldiging van hop man F. van Roeyen, die 25 jaar leider is van de groep, vormde het belangrijkste element van de feestelijkheden. „Hopman Fré" was duidelijk onder de indruk van de huldi ging en hij ging er trots op dat de groep, bestaande uit 14 wel pen, 10 verkenners en een vaandrig, waarvan hij geweldi ge steun ondervindt, nog steeds een betekenis heeft in de ge meenschap Niepw-Namen. Nadat de vice-voorzitter van het feestcomité, de heer Locke- feer, de aanwezigen had ver welkomd, was het de heer De Buck, de districtscommissaris van de verkenners, die de jubi lerende hopman prees voor zijn inzet en hem hiervoor namens het landelijk bestuur de gouden Jacobsstaf opspeldde. Burgemeester P. Molthoff somde alle verenigingen op waarvan Fré lid is. De waarde ring voor zijn werk werd door het gemeentebestuur onder streept met de toekenning van de penning van de gemeente Hulst. Namens de oud-verkenners sprak kapelaan Van der Hey- den. Hij memoreerde de ge schiedenis van de verkenners- groep St.-Paulus. Hij vroeg de hopman, om wanneer hij eens tijd heeft, de geschiedenis van de verkennefsgroep in de afge lopen 30 jaar op schrift te stel len. De oud-verkehners hadden het idee geopperd om Fré een persoonlijk cadeau te geven, maar hijzelf was hiertegen ge weest. Hij wilde de geldelijke bijdragen besteden voor de ver nieuwing van het materiaal van de verkenners. De heer Emile Weemaes bood hem namens de oud-verkenners een enveloppe aan met daarin 500.Een oud-verkenner vond dit nog niet genoeg en deze had de hopman een extra cadeau toebedacht, nl. een Ma riabeeld om in de blokhut te plaatsen. Namens de middenstandsver eniging prees de heer P. Mang- nus de jubilerende hopman, die van hem namens de midden standers een enveloppe met in houd kreeg. Namens de Clingse gemeen schap prees raadslid De Keyzei tn hopman Van Roeyen alle mensen die met de jeugd om gaan. Pastoor Mangnus dankte Fré van Roeyen voor zijn werk in de parochie en voor zijn door zettingsvermogen. Hij bood de jubilaris eveneens een enve loppe met inhoud aan. (Van onze correspondent) KLOOSTERZANDE De majorettes van het majoretten-pelo- ton „Kloortje" uit Kioosterzande zijn zaterdagavond voor de eerste keer in hun nieuwe uniformen de straat op gegaan. Velen vonden het een prachtig gezicht de ongeveer 25 majorettes met h«o rode capes, witte berenmutsen met rode pompoentjes en in hun witte kaplaarzen met veters parmantig te zien marcheren. De moeders van de meisjes, die wekenlang aan de nieuwe uniformen hebben gewerkt, kunnen, zo vond men in Kioos terzande, trots zijn op het re sultaat van hun vele arbeids- 0 De majorettes toonden trots hun nieuwe uiterlijk. [(Van onze correspondent) GOES Doordat de be stuurder van een personenauto S. S. uit Yerseke op de krui sing Brugstraat-West'havenidijk te Wilhekndnadorp geen voor rang verleende aan een perso nenauto die bestuurd werd door J. O. uit Goes ontstond een aanrijding. Beide voertui gen werden geheel vernield. Eveneens zaterdag ontstond op de kruising secundaire weg- Langeweg een aanrijding tus sen een personenauto die be stuurd werd door I. van de M. uit Kortgene en T. B. uit 's- Gravenhage. De auto van B. uit 's-Gravenhage werd geheel vernield. De andere personen auto werd zwaar beschadigd. Het ongeluk ontstond doordat J. uit Kortgene geen vrije doorgang verleende aan de an dere personenauto. HULST Bij een aanrij ding tussen twee personenau to's op het kruispunt Rijksweg 60-Absdaialseweg nabij Hulst werd één auto totaal vernield terwijl de andere zware scha de opliep. Persoonlijke onge lukken ded-en zich niet voor. Het ongeluk gebeurde doordat E. O. uit Graauw, komende vanaf de Absdaalseweg geen voorrang verleende aan de Belgische mejuffrouw G. de N. uit St.-Pauwe'.s die over de rijksweg reed naar die richting Perkpolder. TERNETJZEN In de nacht van zaterdag op zondag reed de Terneuzenaar G. K. met zijn auto in de Dijkstraat te gen de gevel van pand 92. De bestuurder die volgens de po litie onder invloed verkeerde, liep een snij wonde aan het hoofd op, en verder ontstond er materiële schade aan de woning en de aiuto. ZIERIKZEE Op de Grachtweg te Zierdkzee zijn zaterdag de bromfietser B. S. uit Roosendaal en diens duo- passagiier E. de V. uit Heerle vrij ernstig gewond geraakt. Zij dienden te worden overge bracht naar het Rode Kruis- ziekenhuis te Zierikzee. Het ongeluk ontstond doordat een voor hen rijdende bromfietser afremde, waarop B. S. boven op de voor hem rijdende bromfietser botste. Voetbal Het Hulster herenvoetbalelftal van 't Cen trum heeft zaterdagmiddag in eer, op het OZO-terrein te Hulst gespeelde vriendschap pelijke wedstrijd een 30 overwinning weten te behalen op de Viaduct Boys uit Bergen op Zoom. Door doelpunten van Roger d'Hooghe (tweemaal) en Reggie de Smit via een strafschop werden de Braban ders naar een nederlaag ge speeld. Na afloop van die wedstrijd vond in oafé 't Cen truim bij Cor Nagtzaam te Hulst nog een gezellig samen zijn plaats. uren. „Kloortje" presenteerde zich zaterdagavond bij Het Witte Huis aan de inwoners van Kioosterzande. Vandaar uit werd een paradetocht gemaakt door de verschillende wijken, die liep via de Cloosterstraat naar Groenendijk, de Pastoor Smuldersstraat, Irenestraat en zo via het Marijkeplein en de Alexjanderstraat over de Hul- sterweg terug naar Het Witte Huis. 'Van onze correspondent) HULST Ongeveer 500 oud leerlingen van de St.-Clemeus mavo in Hulst waren zaterdag nog eens naar Hulst gekomen, om broeder Liberatus directeur van de school, te feliciteren met zijn 40-jarig jubileum bij het onderwijs. Deze als „reünie" bedoelde feestelijke bijeenkomst was één van de grote wensen geweest van broeder Liberatus. Op zijn jubileum wilde hij zo graag veel van die mannen uit vroe gere jaren nog eens terugzien en nog eens een woordje met hen praten. Tot ver over de grens werden uitnodigingen verzonden en gezien de op komst is de wens van de jubi laris zeker in vervuiling ge gaan. (Van een onzer verslaggevers) HULST Het bestuur van de stichting katholiek onder wijs Clinge in Clinge heeft het college van burgemeester en wethouders van Hulst verzocht medewerking te verlenen voor de bouw en inrichting van een negende klaslokaal ten behoe ve van de Sint Bernardus- school voor gewoon lager on derwijs in Clinge. Vainaf 1 januari 1975 zullen ïan genoemde school negen vaste leerkrachten zijn ver bonden. De Bernardiusschool heeft op het ogenblik negen lokalen, waarvan één als vak lokaal iin gebruik. B. en W. vinden het echter niet verantwoordelijk de school van een permanent klaslokaal te voorzien, zulks in verband met het feit dat de school in de komende jaren door een steeds kleiner aantal leerlingen bezocht zal worden. Het college stelt de raad dan ook voor de Bernardiusschool uit te breiden met een ver plaatsbaar lokaal, van hetzelf de type als de twee lokalen, die onlangs bij de Nobelhorst- school in Hulst werden ge plaatst. Zolang de behoefte aan het lokaal bestaat, aldus B. en W., kan het lokaal in bruikleen aan het bestuur van de Sint Bernardusschool wor den gegeven. De kosten wor den gerhamd op f 93.150,-. Het college vraagt de raad hieraan medewerking te verlenen. B en W. stellen de raad voor over te gaan tot aankoop van de boerderij van de heer A. P. van Remortel, gelegen op de hoek van de Roskam straat en de Brouwerijstraat. Dit in verband met het ont werp bestemmingsplan voor de kern Sint-Jansteen, dat binnen een maand ter visie zal worden gelegd. In het ont werpplan zijn drie nieuwe woongebieden opgenomen. De heer Remortel is, aldus het college, thans in de gelegen heid in de buurt van Nieuw- Namen een bestaand bedrijf over te nemen. B. en W. ach ten het derhalve een gunstig tijdstip om tot aankoop over te gaan. De stichting Voorzienings- fonds voor kunstenaars heeft de gemeente Hulst om finan- rële medewerking verzocht. Het college van B. en W. stelt de raad voor om de stichting per 1 januari 1974 voor elk in Hulst wonend aangesloten lid, een bijdrage te verlenen. Op het oegenblik wonen in Huist twee kunstenaars, die zijn aangesloten bij de Koninklijke Nederlandse Toonkunstenaars- vereniging. (Van onze correspondent) GRAAUW Zaterdagavond| heeft de EHBO-afdeling Graauw een buitendemonstratie gege ven in de buurt van het kerk- plein. De demonstratie stond j onder leiding van eommandan-| te mevrouw G. van Water- schoot-Verstiggel, die het ge heel met strakke hand in goe de banen leidde. Vier dames werden belast met de behande ling van een open onderbeen fractuur, waarbij gebruik werd gemaakt van de tekenspaik, en het vervoer per brancard vol gens liftmethode. Twee heren moesten een bewusteloze uit een auto halen, waarbij de ademhaling constant onder con trole moest blijven.. Sportdag De drie hoogste klassen van de bassisschool De Schakel in Vogelwaarde, heb ben een sportdag gehou den. Onder een stralend zon netje werd e«n fors program ma afgewerkt, bestaande uit meerdere sporten. De kinderen in diverse groe nen verdieeld, konden 's och tends verspringen, gooien met een kleine bal, hoogspringen en gooien met de grote bal. Ook was er een behendigheids oefening op de evenwichts- balk en zestig meter hardlo pen. Middags speelde men sia^bal, liep men estafette en wrtd er touwgetrokken. De urie winnaars van het och tendprogramma kregen een medaille. De ploeg die 's middags als Oeste uit de bus kwam, mocht co de foto voor het schoolar- enjet. Slagaderlijke bloeding Het 5-jarig zoontje van de familie T. moest zaterdag middag' met een slagaderlijke bloeding aan de arm in het Julianaziekenhuis in Terneu- zen worden opgenomen. Het jongetje struikelde tijdens het ophalen van oud papier in de Frederik van Edenstraat over een opstapje voor een voordeur van een woning en viel vervol gens door het glaswerk van de deur. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De stich ting Katholiek Schoolbestuur Terneuzen wil in het bestem mingsplan Hof Zeldenrust een nieuwe zesklassige school stichten. In de komende raads vergadering zal de raad van Terneuzen een verzoek om medewerking te behandelen krijgen. Wanneer dit verzoek wordt ingewilligd zullen in de toe komst mogelijk drie katholie ke scholen in Terneuzen-Oo®t opereren; te weten de school „Op de hoogte" in de Serlip- penspolder, „De Zeemeeuw" «an het Schuberthof en de nieuwe school in Hof Zelden rust. Volgens onderzoeken be staat in Terneuzen-Noord een overschot van 7 (katholieke) leslokalen en in de wijken ben zuiden van de Frederik van Eedenstraat eert tekort aan zes lokalen. Hierin kan voorzien worden door het stichten van de school in HofZeldenrust. In zijn toelichting op het raadsvoorstel zegt het college dat medewerking aan de school „Op de hoogte" werd gegeven op basis van de toen verwachte woningbouw. Ge bleken is dat een aanzienlijk minder aantal woningen is ge bouwd. „Een dergelijke grote srhool heeft men daar naar onze mening dan ook niet meer nodig", aldus het colle ge. Formeel echter voldoet de aanvraag om medewerking aan de in de wet gestelde voorwaarden. Voorgesteld wordt dan ook de gevraagde medewerking te verlenen. (Van een onzer verslaggevers) IJZENDIJKE Op I okto ber zal het 100 jaar geleden zijn dat de zusters van Dongen zich in IJzendijke vestigden om hier voor de kleuters en de meisjes van de lagere school het katholieke onderwijs te verzorgen. Het kerkbestuur in IJzendijke wil deze gelegenheid aan grijpen om de zusters eens flink in de bloemetjes te zetten, „IJzendijke is een van de wei nige parochies waar nog zus ters zijn. De aanwezigheid van die zusters is een zegen geweest voor het gehele parochieleven, de ziekenverzorging, verzor ging van ouden van dagen en nog veel andere zaken", aldus het kerkbestuur in een rond schrijven aan de parochianen. Voor een jubileumgeschenk zullen aan huis enveloppen worden bezorgd waarin men 'n geldelijke bijdrage voor het ju bileumgeschenk kan insluiten. De envelop wordt tussen 23-30 juni opgehaald, dit in verband met de vakanties in juli en au gustus. De kerkelijke viering van het jubileum zal op 29 september plaatsvinden waarbij bisschop Ernst de mis zal opdragen. De feestpredikatie wordt verzorgd door dr. Blommerde. deken van Zeeland Middenstandsvereniging Door het aftreden van de voorzitter, de heer T. de Wit te, is het bestuu^ van de mid- denstandsvereniging „Westdor pe" grondig gewijzigd. Het is nu als voligt samengesteld: voorzitter is de heer Tom Re- mery, vice-voorzitter de heer W. Dumez, secretaris de neer R. Swagemaekers, penning- meeste,. de heer H. van der See. De overige bestuursleden zijn de heren R. van Damme, R. Goethals en A. de Krijger. Als afgevaardigde van de Ad viescommissie Midden- en Kleinbedrijf is de heer W. Du- mez gekozen, die de belangen in Sas van Gent kenbaar «al maken en verdedigen. BERGEN OP ZOOM Roxy, geen voorstelling. Luxor, geen voorstelling. Hal Stadhuis, Grote Markt, kunstwerk van de maand van Guido Hommes uit Bergen op Zoom (t.m. 28 juni). Geopend ma. t.m. vrijid. van 8.30-12.30 en van 13.30-17.30 uur. ra, Molstraat 10a, exposal Henri M. Ubink met schild rijen, tekeningen en beeld»,' (t.m. 30 jiunih Dag. van 13} 17.00 uur. Bovendien Vtijl (Van onze correspondent) TERNEUZEN De 921 Zeeuwse duiven, die waren ingezet in de fondvlucht van uit St.-Vincent (Zuid-Frank rijk) hebben het in het afgelo pen weekend zeer zwaar te verduren gehad. Nog geen 60 duiven hadden zaterdagavond hun hokken bereikt, nadat ze vrijdagmiddag om 1.00 uur in St.-Vincent waren gelost. In de loop van zondagmorgen kwamen er daar nog wel enkele bij. Naarmate het weer warm werd, kwamen de duiven weer druppelsgewijs binnen. Verwacht wordt', dat de pro vinciale prijzen (maandag) pas verdiend zullen zijn. Win naar van deze provinciale overnachtvlucht, afstand 920 a 960 kilometer, is geworden een duif van de liefhebber A. de Leeuw uit Hansweert, ge klokt zaterdagmorgen om 11.35 uur, met 2 uur voor sprong op zijn naaste concur rent. De verdere vroegste meldin gen in Zeeland zijn als volgt: A. de Smit 13.22 uur; A. Ver- heije 13.31 uur en P. de Smit 14.10 uur, allen uit Sluis. A. van Peenen, Souburg 14,32 uur; J. v. Belzen, Arnemuiden 14.25 uur, A. Merrelaar Nieuwvljet 14.23 uur; J. du Puy, Sluiskil 14.30 uur; G. de Wever uit Sasput 14.30 uur; J. Buijze uit Zaamslag 14.47 uur; I. Paau- wé uit Krabbendijke 15.13 urn en L. de Bruin Heikant om 15.22 uur. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De gemeenteraad van Terneuzen gaat tijdens de vergadering van 27 juni tal van onderwijszaken bespreken. Het eerste onderwerp in dit kader komt al bij de ingekomen stukken ter sprake. Hier zit namelijk bij het antwoord van B. en W. op vragen van de heer H. de Vriend die stelt dht door het oudercomité van de r.-k, basis- en kleuterschool „op de Hoogte" het gemeentebestuur op zijn minst laksheid, zo niet onwil wordt verweten bij het uitvoeren van raadsbesluiten in het kader van de onderwijswet. In hiun antwoord wijzen b. en w. erop dat het niet gaat om het niet uitvoeren van raadsbesluiten, maar dat men met het r.k. schoolbestuur van mening verschilt over de le vensvatbaarheid van een r.k. zevenklassige school in de Serlippenspolder. Ook bestaat er verschil van mening over de noodzaak een nieuwe r.k. lagere school in Hof Zelden rust te bouwen gezien het aantal leegstaande lokalen in de r.k. scholen van de kerk Terneuzen. Over het verzoek van het schoolbestuur om me dewerking van de gemeente voor het bouwen van een zes klassige school in Hof Zelden rust moet de gemeenteraad zich overigens nog uitspre ken. Verder krijgt de raad een voorstel voorgelegd over de uitbreiding van de Willem- Alexanderschool met één klas lokaal. Vanaf de ingebruikna me van de school in 1968 is het leerlingental van deze school gestadig gegroeid. In het nieuwe schooljaar kan men waarschijnlijk een vijfde teel kracht aanstellen. Ook de openbare kleuterschool 't .Schelpenhoekje in Terneuzen kampt met een gebrek aan ruimte als gevolg van een toe name van het aantal leerlin gen. In het semi-permanente kleuterschoolgebouw aan de Tamarindestraat komt echter in de nabije toekomst een van de speelwerklokalen leeg te staan doordat de r.k. kleuter school De Kabouterhof -die dit lokaal gebruikte- wordt opge heven. B. en w. stellen voor dit lokaal ter beschikking te stellen aan 't Schelpenhoek je. De raad gaat verder tn deze vergadering beslissen over het aanschaffen van twee noodlo- kalen ten behoeve van het openbaar kleuteronderwijs in de Serlippenspolder. Gedacht wordt aan z.g.n. containerloka len van Jarino b.v. te Roden. Verder vraagt de christelijke kleuterschool De Welpjes om een vierde lokaal omdat ei 'bij het ingaan van het nieuwe schooljaar voor ongeveer tien kinderen geen plaats zal zijn. Naast deze voorstellen krijgt de raad nog een hele waslijst van wensen van diversé scho len te verwerken voor nieuwe leer- en hulpmiddelen. van 13.30-18.00 en van 21.00 uiur. Markiezen^' Steenbergsestraat 1 1 naars-collectief i.s.m, Etcetiri (t.m. 3 juli). Open dag. Vl 14.00-17.00 uur. GOES Grand Theater, 20.00 u der moeders vleugels a.l. HULST Bioscoopgebouw, 20.00 01r| Jesus Christ Superstar a.l. Boekhandel Van Gtfll Steenstraat 20, expositie kaarten, etsen en gravj.-J (t.m. 31 aug). MIDDELBURG Citytheater, 20.00 uur: ft. Professionals 14 j. Zeeuws Museum, Abdjjpj. expositie tekeningen tp Elantzinger over de inunöab en droogmaking van Walofe ren (t.m. 31 augustus), fe pend ma. t.m. vrijd. lm 12.30 en 13.30-17.00 uur, u en zond. 14.00-17.00 uur! h vendien iedere maandag tt vrijdag om 15.00 uur filmvoe. stelling van Broken Dykes vr Fernhout en Terug naar fe eiland van Charles v. d. La. den. Rijksarchief, St.-Piete.-. straat 38, expositie Hugenol# in Zeeland van 9.00-12.30 e van 13.30-17.00 uur, zat va 9.30-12.00 uur (t.m. 31 aug,), OOSTBURG Ledeltheater, 20.00 uiur: Vro lijke ontucht in Tirol 18 ROTTERDAM St.-Laurenskerk, 20.15 uur Orgelconoert door Johann Tt Lemckert, m.m.v. de Laura Cantorij. SAS VAN GENT Galerie Uilenspiegel, WK- kade 71, expositie recent mri werk Van der Braak (t.m 2: juni). Geopend ma. t.m, a) van 9.90-10.00 en van M- 18.00 uur, vrij. tot 21.00 tur, woensdagmiddag gesloten. ST.-ANN ALAND Streekmuseum, exposiüe Honderd jaar briefkaart (t.r 29 juni). Geopend van 1430- 17.00 uur, ma. van 19.90-2! 7 uur, zond. en feestd. ten. TERNEUZEN Sociaal café, Dijkstraat I geopend vanaf 19.00 u-ur: l 01150-0451. Luxortheater, 20.00 uur: ï(- sus Christ Superstar a.l. Museum, Burg. Geilstraat 2,1 expositie Hollandse en Vlaam se munten (t.m. 3 aug.). Om di. t.m. zat. van 14.00-1M uur. VLISSINGEN Alhambra, 20.00 uur: Byarj dochter. Sted. Museum, exposfel Honderd jaar Oranje 1874-11»! (t.m. 30 juli). Open ma. tr| zat, van 10.00-12.00 an 14.00-17.00 uur zond. van 14.00-17.00 uur. IJZENDIJKE Streekmuseum, expo# Cadzandse Kamer, landt®1 heemkunde en archeo»ï« E (t.m. 15 sept.). Geope® werkd. van 10.00-17.00 uffl zat., zon, en feestd, van 14*1 17.00 uur. De Molen, exp werken van Nederlandse Belgische kunstenaars en vj" een Oostenrijkse kunsten"1 (t.m. 17 sept.). ASSENEDE (B.) Galerie Marg. de Boevé, positie Nic. van Bruggen, rrd schilderijen en Jetty 3°<'i met foto's (t.m. 26 juni). Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B V. 22341- Editie Zeeland f RAYONKANTOREN TERNEUZEN Nieuwstraat 9. tel 01150 7920 (4 lijnen); HUW" Steenstraat 14. tel 01140 - 3751 (3 lijnen); GOES: Klokstr»"1 tel 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN Maandag Lm. vrijdag 8 15 12 30 en 13 30 17 00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Breda Maandag t.m vrydag van 19 00 - 20 00 uur. tel. 01600 zaterdag van 1000- 110(1 uur, tel. 01600 - 49900. zondag TO 20.00 22.00 uur tel 01600 22341. BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen tel 01140- 3753 of 01150 - 6297; M'" Zeeland 01100 4944 HUIS AANSLUITINGEN REDACTIE 'hel Zeeuwse redactie- S C Augustijr Kantoor Nieuwstra® l'erneuzen, teL 01150 7920. privé teL 0il50 5745: algemeen 'acteur Zeeland A 6 Koopman, kantoor Kromme Weelel lelburg, tel 01189- 7764 privé tel 01180- 1438: redacteur Mwjjj, Zeeland dra J Bouwmans kantoor Ktoketraal 1, Goes te' te 1030 privé Zuidvlietstraai 53 Goes, tel 01100-8138; recls£ l'erneuzen eri Kanaalzone G van Berkei kantooi Nieuw-°tra l'erneuzen. tel 0115C 7920 privé tel 01150 4866; redacteur Vlaanderen R van der Helm Melkweg 40. Oostburg. tel 3370; sportredactie Zeeland- T Koomen tel 01155 - 2594. FOTOJOURNALIS1 ZEELAND C. J. de Boer. Trumanlaan 10 Axel. tel 01155 2237. ABONNEMËNTEN-EXPLOI'l Al'IE s inspecteur Zeeland P Kon inga. tel 01150 0297. ADV ERTËNT1E-EXPLOIT Al'IE Inspecteur Zeeland G. Menu. tel 01100 - 4318.

de Stem | 1974 | | pagina 2