co Ondanks hoge kwaliteit en lange levensduur betaalt u veel minder voor Vroom Dreesmanns sublieme Full-Floor tapijt NIEUW! VROOM DREESMANN Grote keuze in nog vele andere tapijtmerken van klasse De vele blijvende voordelen van Full-Floor In de zee van kamerbreed tapijtaanbiedingen staat als een paal boven water: In kamerbreed nylontapijt is momenteel ontzaglijk veel te koop. De ene aanbieding overspoelt de andere en in die wirwar ziet u de kwaliteit niet meer. Omdat u juist daarop moet kunnen vertrouwen, legt Vroom Dreesmann u uit wat haar eigen merk Full-Floor nylontapijt u garandeert: Daar dit tapijt exclusief voor Vroom Dreesmann door een van de grootste Europese tapijt fabrikanten wordt gemaakt, is uw warenhuis verzekerd van konstant hoge kwaliteit. Dankzij enorme kwantiteiten die het Vroom Dreesmann concern afneemt, betaalt u voor het Full-Floor nylontapijt aanzienlijk minder dan elders voor een soortgelijk merktapijt. Uiteraard biedt Vroom Dreesmann u niet uitsluitend het speciaal voor haar vervaardigde Full-Floor tapijt. U zult er daarnaast een zeer grote kollek- tie vinden, waarin o.m. zulke vermaarde merken als Hatéma, Bergoss en Paradetapijt op de voorgrond treden. Full-Floor ultralux tapijt Full-Floor rubberrug tapijt Full-Floor multicolor tapijt Full-Floor unicolor struktura tapijt uw prijsbewuste warenhuis een topkwaliteit vooreen zeer lage prijs. Full-floor Nooit losrakende, pluizende of verharende pool - probleemloos in het onderhoud direkt te stofzuigen volkomen schimmel- en motvrij - kleurecht - sterk geluiddempend. vervaardigd van 100% nylon. Pool zit oervast verankerd in plastic rug. Permanent veer krachtig, geluiddempend en isolerend. Keuze uit 4 warme mêléetinten: cognac, goud, groen en beige. 370 cm Breed - per strekkende meter 65.- eveneens gemaakt van 100% nylon, maar bij deze kwaliteit zit de pool vast in een hechte rug van rubber. In diverse duotinten van het gamma rood. groen, beige, goud en cognac. 380 cm Breed - per strekkende meter 791- van 100% nylon, met de pool onverwoestbaar verankerd in een oersterke dubbele rug van jute. Exclusieve struktuur voor Vroom Dreesmann. Te kiezen in 5 wondermooie multicolors berken, brons. goud. groen en cognac. 380 cm Breed - per strekkende meter 97.50 gemaakt van biezonder veerkrachtige syntetische vezels en een onverslijtbare dubbele juterug. Effen van tint, maar door de patroonsgewijze opengeknipte krulpool toont het tapijt een biezonder effektvolle struktuur. Verkrijgbaar in cognac, fraise, beige en goud. 380 cm Breed - per strekkende meter 12a-

de Stem | 1969 | | pagina 32