Kip overal haantje de voorste l70TOtV£2 met tienduizend aan prijzen ZELFBESCHIKKING VOOR PAPOEA'S „ANDERS" Een toto zonder inleggeld! En zo eenvoudig! DIT MOET U DOEN! - DE KONING VAN DE SHAG GRAND-HOTEL BRITANNIA B. en w. Vlissingen akkoord met verkoop aandelen Man doodt kind en echtgenote Prinses naar rampgebied Net nog geen atoomramp Huldiging „Theo Middelkamp uitgesteld J. L M. Muris, SggSB wmmm f f. 5.000,- AAN EERSTE PRIJZEN. DUBBELE TWEEDE PRIJZENP0T EVENEENS f. 5.000,-. 00K UW VOETBALCLUB PROFITEERT! Ruim f 12000 voor Thuisfront Middelburg er liet provincie boekenbezit na EXAMENS Ten gerieve Jo de Roo JEMEN SPOEDIG DOOR BONN ERKEND? geen spreekuur to's - Mo in deze krant vooraf bericht. Op 12 november a.s. wordt de uitslag bekend gemaakt. De prijswinnaars krijgen ZOEK DE FOUTEN IN DE AFBEELDING N DAGBLAD DE STEM VAN MAANDAG 22 OKTOBER 1962 (Eigen nieuwsdienst) De goedkope kip heeft de con sument in ons gewest (voorlopig) geheel voor zich ingenomen. Dat is ons gebleken uit een aantal steekproeven, die onze redacteuren in alle delen van de Zeeuwse en Brabantse gewesten hebben geno men. Hoewel verschillende leve ranciers geen exacte cijfers wilden geven m.b.t. hun verkoop hebben ze allen toch onomwonden toege geven, dat die groter is dan ooit tevoren. De algemene tendenz is, dat de kippetjes de deur uitvliegen en dat menige zakenman in de af gelopen dagen zijn voorraad ijlings heeft moeten aanvullen om zijn klanten tevreden te kunnen stel len. In Terneuzen werd in een grootwinkel bedrijf sinds donderdag b.v. vijf- a zes honderd kilo verkocht, terwijl een be scheiden zelfbedieningszaak in dezelfde plaats op vrijdag en zaterdag tachtig kilo van de hand deed. Een exploitant in Hulst moest zaterdagmiddag ijlings voor extra aanvoer zorgen. Daarentegen klaagden de winkeliers in west-Zeeuwsch- Vlaanderen desgevraagd: ,,Er valt hier eenvoudig niets te verkopen. We komen er zélf niet aan." Een aantal middenstanders in Roosen daal hefet zich in tegenstelling daarmee bereid verklaard aan de actie deel te nemen. En het kopend publiek toonde zich zeer ingenomen met dit besluit. De grossiers moesten tweemaal nieuwe voor raad aanvoeren. De tweede maal echter konden ze niet meer aan de aanvraag voldoen. Ook in Bergen op Zoom wordt ruimschoots van de kippenoorlog gepro fiteerd. De Super-SPAR-markt aan het Piusplein b.v. bereikte een enorme om zet. Omdat de grossiers nog een behoor lijke winstmarge hebben gelaten, heeft deze zaak de prijzen zelfs nóg een beetje naar beneden gedaan. Eenzelfde verkoopbeeld is te zien in Wouw. De informaties, die we links en rechts in de Langstraat hebben ingewonnen, wettigen eveneens de conclusie, dat er ook in deze streek machtig veel kippen verorberd zijn. ,,De verkoop is fantas tisch geweest," verzekerde ons de heer Kuysten van een pluimveebedrijf te Waal wijk. En een ander, de heer P. v. d. Wiel, die ook een pluimveefokerij te Waalwijk heeft, vertelde ,,Ik ben zelfs kippen tekort gekomen." Diverse win kels in Waalwijk en omstreken zaten zaterdag al zonder kippen. den verkocht. Anderen verklaarden geen last te heben ondervonden van de storm loop om goedkope kippen. De heer Sprangers uit Dongen vertelde ons zondagavond, dat zijn bedrijf alleen reeds 40 tot 45 ton kippen en braad- kuikens in Zeeland en Brabant heeft geleverd. „In het begin Van de week waren de bestellingen nog wat voorzich tig, maar vrydag en zaterdag kwamen er bestellingen van tweehonderd dozen. „Morgen, dinsdag, beginnen we boven dien met een doperwtenactie. We bren gen morgen diepvries-doperwten-fijn van f 1,35 per pak op de markt voor 89 cent." Het totaal aantal goedkope kippetjes, dat tenslotte in Breda is verhandeld laat zich al even moeilijk raden als overal elders. Het zullen er ongtewijfeld vele duizenden zijn. Bij Albert Heyn op het Brabantplein had het storm gelopen. De hoenders van deze zaak versloegen het FriKi-kuiken nog met zestien cent, waar door de omzet uiteraard zeer bevorderd werd. Maar ook de kleinere zaken heeft het kuiken geen windeieren gelegd. Naar verluidt kunnen de meeste Zeeu wen en Brabanders geen kip meer zeg gen Na overleg met het bestuur van de N.V. Grand-Hotel „Britannia" te Vlissingen heeft De Landbank N.V. een bieding uit gebracht van 100 op de aandelen van de vennootschap. De grote aandeelhouders van de vennootschap, de gemeente Vlis singen, de Heineken's Brouwerijen Ne derland N.V. en de N.V. Kon. Maatsch. „De Schelde", hebben zich bereid ver klaard hun aandelen tegen de hierbo ven genoemde koers te verkopen, met dien verstande, dat de overdracht van de aandelen van de gemeente Vlissingen eerst kan geschieden nadat tot de ver koop door de gemeenteraad is besloten en dit besluit door Ged. Staten van de provincie Zeeland is goedgekeurd. De verwerving van hotel „Britannia" past enerzijds in de uitbreiding van de be langen van De Landbank in de Horeca- sector en houdt anderszijds ten nauwste verband met de opzet van verschillende plannen in de recreatiesector in het Del ta-gebied. De exploitatie van het hotel „Britannia" zal op de gebruikelijke wij ze worden voortgezet. De Landbank heeft zich bereid ver klaard zowel de prioriteits- als de ge wone aandelen over te nemen op voor waarde, dat een voldoende aantal aan delen wordt aangeboden. De gemeente Vlissingen bezit, als aandeelhoudster, 280 prioriteitsaandelen van f 1000. In een schrijven aan de raadsleden merkt het college hierbij op, dat het exploitatieverlies van „Britan nia" over 1961 weinig lager is dan in 1960. Ook over 1962 is een belangrijk ver lies te verwachten. De verliezen zijn zelfs de gemeente steeds moet bijspringen. Verwacht wordt, dat ook in de eerstko mende jaren nog met verlies zal moeten worden gewerkt. B. en w. vinden het daarom raadzaam tot afstoting van de belangen over te gaan. In de vergadering van vrijdag a.s. zal de raad verzocht worden zijn goedkeu ring aan deze plannen te hechten. Het Zeeuws Thuisfront Nieuw-Guinea ontvangt nog steeds giften uit de pro vincie. In de eerste helft van deze maand werd ruim zeshonderd gulden geïncas seerd. Zeeland heeft tot nu toe in totaal 12.360,51 voor genoemd thuisfront bij elkaar gebracht. De heer W- H. Bal uit Middelburg, die onlangs overleden is, heeft zijn gehele boekenbezit bij legaat geschonken aan de provincie Zeeland. Gedeputeerde Sta ten zijn blijkens een schrijven aan Pro vinciale Staten zeer erkentelijk voor de ze gift. „Het is ons bekend", aldus het college, „dat onder deze boekenverza meling zich kostbare en zeldzame boek werken bevinden, die een welkome aan winst voor de provinciale bibliotheek zul len zijn." De 52-jarige betonwerker B. de B. te Zwagerveen heeft zaterdagmorgen zijn echtgenote en zijn 15-jarige dochter om het leven gebracht. Een achtjarig zoon tje wist te ontsnappen. Pas die middag tegen twee uur ontdekte de politie welk drama zich in de woning van De B. had afgespeeld. In de kelder van het huis vond de politie de lichamen van de vrouw en de dochter, die door messteken om het leven waren gebracht. Op de vliering vond men de man, die een poging had gedaan zichzelf van het leven te be roven. Aangenomen wordt, dat de man heeft gehandeld in een vlaag van verstands verbijstering. Hij is vorig jaar ver pleegd geweest in de psychiatrische in richting. GENEESKUNDE Aan de r.-k. universiteit te Nijmegen is geslaagd voor het doctoraal examen geneeskunde G. L. Vervaet uit Bier vliet. Sprookjesachtige momenten be leeft prinses Beatrix in het licht groene marmeren paleis van de sjah van Perzië, waar zij vrijdag haar intrek heeft genomen. Vandaag zal zij Perzië op zijn droevigst zien, want er staat een bezoek aan het aardbevingsgebied op het programma. De prinses heeft tal van mensen die bij het hulpverleningswer kbetrokken zijn, gesproken. Gisteren bezocht de prinses diverse bezienswaardig heden in Teheran, en zelfs on verwacht de moskee. Bij een ander bezoek kreeg zij een Per zisch tapijt ten geschenke. Gister middag bezocht prinses Beatrix het grootste weeshuis van Perzië, dat naar de vrouw van de sjah is genoemd, een ziekenhuishuis en een soiree. De Amerikanen hebben zaterdag een nominale atoombom buiten de damp kring laten ontploffen. Het was de 31e kernproef in de nieuwe serie. De Amerikaanse atoomgeleerde Ralph E. Lapp, heeft de nodige opschudding veroorzaakt door te onthullen dat on-: langs een vliegtuig van de Amerikaan se luchtmacht, dat dreigde neer te stor ten, een kernbom boven Noord-Caroli- na moest loslaten. De bom (24 megaton) explodeerde nèt niet, maar vier van de vijf beveiligingen waren door de val uitgeschakeld. Indonesië stelt zich op het standpunt, dat zelfbestemming voor de Papoea's een enigszins andere inhoud heeft dan het begrip zelfbestemming dat voor an dere landen geldt. Dit heeft de leidster van de Indonesische delegatie bij de Ver enigde Naties, mevrouw Supeni, plaats vervangend minister van Buitenlandse Zaken donderdag verklaard in de al gemene vergadering van de V-N. in antwoord op de verklaringen van afge- ?5 De voor 26 oktober a.s. vastgestelde officiële ontvangst en de huldiging van de renners van de Nederlandse clubkam pioen op de weg „Theo Middelkamp' te Goes is verplaatst naar vrijdagavond 2 november a-s. Op de eerder genoemde datum kan de officiële ontvangst niet doorgaan, omdat Jo de Roo na zijn zege in Parijs-Tours nog diverse contracten heeft gekregen en daardoor niet bij die huldiging aan wezig zou kunnen zijn. Dat zou bijzon der jammer zijn, want Jo heeft samen met Piet Rentmeester de ploeg van Mid delkamp naar het kampioenschap ge voerd en hoort er dus zeker bij. Omdat burgemeester Huber nog steeds geen woning in Goes heeft kan de hul diging helaas niet op een zaterdagmid dag plaatsvinden. Te veel officiële ge legenheden zijn al op zaterdag, zodat de burgemeester liever op vrijdagavond ont vangt. Zaterdagmiddag 3 november zal dan het bestuur van Theo Middelkamp in het Slot Ostende recipiëren, terwijl het de bedoeling is dat er 's avonds een ge zellige avond is voor de leden. vaardigden van zeven Afrikaanse lan den, die gezegd hadden te vrezen, dat de inwoners van Westelijk-Nieuw-Guinea in 1969 niet in volle vrijheid hun eigen toekomst zullen kunnen bepalen. „Indonesië", aldus mevrouw Supeni, „heeft West-Irian altijd als een deel van het eigen land beschouwd". De in woners van dit gebied zijn Indonesiërs, zo zei zij. Men zou hen kunnen beschou wen als kinderen die lang van hun ouders gescheiden zijn geweest en die straks in 1969 vrijheid van keuze zullen krijgen. Maar toch is deze vrijheid van keuze ..niet dezelfde zelfbestemming die geldt in andere landen." Zij wees erop, dat Indonesië nooit grondgebied van een ander land heeft opgeëist, zoals bijvoorbeeld Portugees Timor met zijn Indonesische bevolking. In antwoord op mevrouw Supeni ver klaarde de afgevaardigde van Kame roen, Benoit Bindzi, dat toch het feit blijft bestaan, dat men een land in zware verleiding brengt, als men het een ge bied toevertrouwt, waar nog een volks stemming moet worden gehouden. Hij merkte verder op, dat ook een Afrikaans of Aziatisch land met recht van expansionisme beschuldigd kan wor den en dat het utopisch zou zijn te ver wachten dat het anders zou zijn. Volgens een bericht uit Bonn wil West- Duitsland spoedig het nieuwe bewind in Jemen erkennen. Bonn hoopt louter de Oostduitse regering een slag voor te zijn. Het militaire bewind in Jemen schijnt omvangrijke militaire steun van Egypte te hebben ontvangen. Anderzijds ver luidt dat Jordanië hierover zo boos is, dat het eraan dijkt om de koningsgezin- den bij te staan. Enkele slagers deelden ons desgevraagd j van dien aard, dat de liquiditeit van het mee, dat ze merkbaar minder vlees had-, bedrijf telkens in gevaar komt, waarbij FAMILIEBERICHTEN (uit andere bladen) Geboren: Marton, dochter van de heer en mevrouw A. Kessen-Pieters, Maastricht Overleden: De heer J. Crijns, 70 jaar, La Selve (Aisne, Fr.) De heer ,J. J. Gelders, 50 jaar', Wylré. ZENUWARTS - HULST A.s. dinsdag 23 oktober 9 Uitsluitend J"\V Leetstanzer gevraagd. Hoog loon. Voor vakman. nieuw bouwwoning beschikbaar Ma jestic NV., Hellevoetsluis Tel 01883-234 63694-X R.-k. buishoudster gevraagd. Niet beneden de 60 jaar. Bij man alleen. Br. onder no 20928, De Stem Oostburg. X Haard (kolen) m. vloerplaat huiskamer stoelen, ameuble ment (m. crepeauds), wasta fel (m.stel), dames kleding en schoenen, linoleum m. viltpa- pier te koop. Na 6 uur Meijer, Baronielaan 239 (trekbel) Bre da. Heer zoekt ongem. of gem. zit-slaapkamer met pension in O.Z. VI. Br. ond. no. 18573 bij kant. Hulst. Zo spoedig mogelijk net meis je gevraagd. In gezin met 2 kinderen, 13 jaar en baby Ing. Stomm. Efferlen bij Köln, Alstadterstr. 38. X „Zoekt u bijverdienste-avond- werk?" Ook u helpen wij hier aan! Inl. Postbus 21, H.I. Am bacht. X Biedt zich aan: R.-k. meisje, leeftijd 36 jaar, zag zich gaar ne geplaatst als huishoudster Liefst in moederoos gezin met kleine kinderen. Brieven te richten aan het no. 63934, bu reau van dit blad. X Mevrouw koelte in de zomer warmte in de winter regel baar over êén convector un Brabants Ollehaardenpalels Subliem verzorgd kleurenfol derpakket gratis op aanvraag De Weerd's Loodgieters- en Sa- nitair-Installatiebedrljf, Markt 33. Etten. Tel 01608 2310 62557 X Bontjassen, nu in ieders be reik door onze krediet-service, v.a. f 5,- p week Komt u eens vrijblijvend naar onze zaak of maak even een af spraak voor bezoek aan huis Den Exter Kleding. St. Jan straat 8, Breda Tel 36476 X Lederen jassen en vesten v.a f 4,- per week Suède heren jassen v.a. f 5,- per week U weet een Gelmok-jas is een kwaliteits-jas. Levering door geheel Brabant en op verzoek komen wij gaarne bij u aan huis. Den Exter Kleding, St.- Janstraat 8, Breda. Tel 36476 63439-X Kostuums en demi's voor he ren en jongens leveren wij u v a. f 4,- p w Doe als velen en maak gebruik van onze krediet-service Komt u eens kijken of bel ons even en wij komen bij u aan huis. Den Exter Kleding, St.-Janstraat 8, Breda. Telf. 36476. 63438- X Onze dames-afdeling biedt u een enorme collectie mantels japonnen, rokken, regenman tels en suède jasjes. En wij leveren u alles op gemakke lijke betalings-voorwaarden b. v. f 5,- p. week. Doe als ve len, maak gebruik van onze krediet-service. Den Exter - Kleding, St.-Janstraat 8, Bre da Tel 36476 63441 X Wij hebben weer een flinke voorraad 2e hands naalmachi nes o.a. zig-zag. salonkasten. trap- en handnaaimachines Alles wordt geleverd met vol le garantie. Natuurlijk Bo- gaert's Naaimachinehandel, Hulst. Tel. 2198. 18564-X Bontmantels, keuze uit 200 st. Prettige bet. regeling. Kees v d. Ven, Nieuwlandstr. 3, Til burg. 16239-X Volaut. merk z.z.-naaim. we gens vertrek. Nieuw in luxe koffer met app. en handlei ding. Van f 450.- nu f 310,- Br. ond. no. 63826. X Relatie-geschenken: ballp. aanst. enz. bedrukt. Tel. 66706 Fourtex, Prinsenstr. 16, A'dam Kinderwagen t. k. Uitneemb.- model f 100.-; tevens fauteuil. Mevr. Klavers, Sophiastr. 29, Breda. Na 6 uur. 63920 Breimachine t. k. Merk Pas- sap z.g.a.n. Galileistr. 3, Bre da. 63903 Compost voor uw tuin te koop. Het Witte Huis, Overakkerstr. 29, Breda. Tel. 39295. 63862 2-wielige open aanhangwagen- tje voor luxe auto te k. Alle maten, nieuwe, gebruikte en gecoverde autobanden Nieuwe accu's 6 volt 90 amp. met 18 mnd. gar. f 34.-, met inleve ring. J. M. Tijs, Talmastraat 61, Breda. Tel. 37670. Hengelsportartikelen te koop. Het Witte Huis, Overakkerstr. 29, Breda. Tel. 39295. 63861 Nieuwbouw Tuinzigt: Blokjes van 4 met en zonder garage Koopprijs va. f 24 800,. k k Blokjes van 3. koopprijs v a f 28 500. k.k Makelaarskant Pluyter, Wilhelminastraat 20 Breda Tel 41155 b g.g 36449 X In Kalmthout t. k., 9 km over de grens, textielzaakje m. wo ning, hoekp Ben.: winkel. 3 keuken, serre, 3 magazij nen. Boven: 3 slaapk., badk., grote tuin met vrije oprit. Koopsom, inventaris, goodwill, goederen f 4000,-. Huur pand 1650 B. fr. p. mnd. Zonder contanten, onnodig te schrij ven. Brieven ond. no. 13162 v d. blad X Er is niet veel meer te koop in de nieuwbouw Breda. Nu nog lage overdr.kosten. Koop spoedig. Tuinzigt vanaf f 23.600 Ginneken v.a. f 33.500,-. Ma kelaars v.d. Berg Co., Nwe Ginnekenstr. 43. Breda. Telef 24421. 7413-X België, grenszone Heide - Ka pellenbos Villa's, bungalows, gronden, te bevr. bij van Al phen. Kanadezenlaan 6, Heide- Kalmthout. Tel. 749139. Woonhuis m. winkel en schuur uit de hand te koop. Gelegen aan de Schoolstr. 1, St.-Jan- steen-Heikant. En bijgelegen grond 7 a en 67 ca. Brieven onder no 18574 bijk Hulst Oaai u trouwen ol Ueeft u eeu nieuwe woning'? Kredieten voor iedereen tot f 5000,-. Voor aan schaf meubilair - woningtex tiel Vraagt gratis folder, dan krijgt u algehele Inlichtingen Postbus 1371, Rotterdam X Vauxhall Velox te koop aan- geb. B.j. '54. In zeer goede staat. Bevr.: Tet.dijk 152, Bre da. 63716-X Opel Kapitan '55 f 825,-, Opel Kapitan '53 f 325,-. Standard '50 f 225,-. Ook riiilen. Nwe. Inslag 77B, Breda. 63845-X Voor een betrouwbare gebruik te auto is het adres Toon Gij zen. Vestkant 125, Breda. Tel. 33346. De volgende auto's staan bij ons echt in voorraad: Opel Caravan 1960, V.W. Bestel 1958, Consul 1957, Chevrolet 1955 de Luxe, Fiat 1100 1961, Taunus FK 1000 1957 Bestel, Borgward Stationcar 1956, Ply mouth 1957. V.W. de Luxe '60. Ford veegauto compl. voor groot fabriek of terrein, Opel Rekord 1958 met radio, Opel Kapitan 1956, Volkswagen de Luxe 1959, 2 Cheviolets 1956 met 3-zijdige Netamkippers m. 5-ton kenteken, Opel Bestel 1952 „spotprijs", Taunus 17M 196„ als nw„ Opel Re kord 1956, Citroen 2 C.V. 1960, Ford Anglia 1956. Al deze wa gens zijn echt in prima staat en worden onder garantie ver kocht. Inr., verk. en financie ring. 's Zondags geopend tot 4 uur. 63904-X Nu weer een Ford week. Ford Consul 1962 Ford Taunus 1961, Ford Taunus 1960, Ford Tau nus 1958. Ford Taunus 1956, Ford Anglia 1960, Ford Anglia 1959, Ford Prefect 1958. Ford Escorte 1958, Ford Escorte 1957, Opel Rekord 1961, Opel Rekord 1960, Opel Rekord 1959, Opel Rekord 1958, Opel Kapi tan 1957. Renault Dauphine 1960, Renault 4 1958, Simca Monaco 1960, Simca Aronde 1959, Verder nog diverse be stelwagens, caravans, en bus jes. Voor een betrouwbare ge bruikte wagen naar de groot ste zaak met de grootste om zet en met de beste service. Belcrum-Garage, Min. Kanstr. 16-20, Breda. Tel. 01600-39900- 39870. Vlakbij groenteveiling en station. Za. cn zondags gehele dag geopend. 63843-X Belcrum-Garage vraagt steeds aanrijdingvrije auto's t.k. v.a. 1957. Min. Kanstr. 18-20. Bre da. Tel. 01600-39900-39870. B.S.A. '52 500 c.c. te k. i. pr. st Te bevr na 6 uur en za- terdags Stallingstr 17ABreda. Prima gebruikte scooters Ves- pa, Lambretta, N.S.U., Zundapp in prijzen v.a. f 250,-. In mo toren alle merken Jawa, NSU, DKW. BSA. Ariel, Triumph v. a f 150,- 250 c.c. Leger B.M. W's keuze uit 140 stuks prij zen v.a. f 475,-. Willem Appels, Blauwehandstraat 2, Bergen op Zoom. Tel. 01640-4380. Luxe Volkswagens 1954-1956, als nieuw v.a. f 1500,-. Opel Olympia's v.a. f 650.-, Fiat 500 prima f 500,-. Opel Caravan f 1750,-, Volks-bestelwagens v. a. f 1100,-. Willem Appels, BI. handstraat 2, Bergen op Zoom. Tel. 01640-4380. 4671 Kredieten tot f 4000,- Voor aankoop meubelen en woning, textiel Vraagt gratis folder Discrete behandeling en zeer lage aflossingen Postbus 1083, Rotterdam X Landbouwgronden per 1 jan. a.s. vrij! Zoekt u een boerde rij? Nadere inlichtingen bij G. van de Wiel, Rechtsk. advi seur, Philips Willemlaan 2,Bre da. Tel. 36573. 63592 Melkbussen nieuwe pannen, gierkist, gierpomp, klikkar, ijzerstrengen, zadel, licht ou derwetse koperen lamp te k. Adr. Voesenek, Gageldonkse- str. 15, Breda, Aang. 8 jarige stamboekmer rie, kalfvaars aan tel 1 nov., dragende en jonge zeugjes en dekrijpe beren. P.J. v.d. Kar, Heistraat 9, Wouwse Plantage. Tel. 01657-285. Peugeot 403 1960 met schuif- dak, 40.000 km. als nieuw te koop. Pik's Garagebedrijf. M. A. de Ruyterlaan 35, Goes. Tel. 01100-6588.20495 Volvo 444 1958 met radio, in goede staat te koop. Garagebedrijf. M.A. de 35. Goes. Telef. Mooie Shetie (dwergcollie) 10 wk., met stamb. te k. v. part. Tel. 01600-3952963721-X Goed tehuis gezocht voor box er. oud 2 jaar (reu). Na 6 uur tel. 39949, Breda. 63907 3 Mooie poesjes 7 wkn. oud, dol op Felix, zoeken tehuis. Van Bergenplein 46, Leur.N.B. Goed tehuis gez. voor 2 katjes smullend van Felix, Houtman straat 4, Breda. Te k. 3 pinchertjes, reu, kern gezond door Bonzo. Pr. f 75,- p.st. Waspiksedijk 29, Sprang Capelle N.B. Wij behandelen voor u dienst plichtzaken, grond- en pacht- kamerzaken, kantongerechts zaken. Verder kunnen wij u op velerlei gebied van dienst zijn. Gaarne telefonische af spraak. G. van de Wiel Rechts- k. adviseur, Philips Willeml. 2, Breda. Tel. 36573. Voor betere overhemdenrepa ratie: Gebr. Maes, v. Waes- berghestr. 13-15, Hulst. De winnaars van een le prijs doen bovendien mee aan een bij zondere verloting. Wie hieruit als gelukkige uit de bus komt, mag een voetbalclub naar eigen keuze aanwijzen als prijswinnaar. Aan deze vereniging keren wij onmiddellijk 500,- uit. OFFICIËLE VOORWAARDEN SAMSON KONING VOETBAL-TOTO, WAT U ALS DEELNEMER DOEN MOET, VINDT U OP DE RECHTERZIJDE VAN DEZE ADVERTENTIE.. 1.) Op het toto-formulier,afgedrukt in deze advertentie, staan 36 bekende voetbalclubs vermeld. De deelnemers dienen door middel van kruisjes aan te geven welke 12 clubs op de be- trelfende speeldatum bun wedstrijd winnen. 2.) Wedstrijden die in gelijk spel eindigen worden als gewonnen gerekend. 3.) Bovendien moeten de deelnemers een opgave oplossen, die verband houdt met Samson shag. 4.) Uitsluitend inzendingen op het Samson toto-formulier,afgedrukt in deze advertentie, zijn geldig. Deze dienen ingevuld en geplakt op een briefkaart (gefrankeerd met 8 cent) op de in de advertentie vermelde dag en tijd in het bezit te zijn van Samson Koning Voetbal Toto, Postbus 1171, te Amsterdam. 5.) Inzendingen,die door welke oorzaak dan ook, niet, te laat of onvolledig, binnen komen, dingen niet mee naar de prijzen. 6.) Samson stelt per Toto ter beschikking een prijzenpot van 7500.-. Diegenen, die de meeste winnende clubs hebben aangekruist, delen mee uit de prijzenpot - voor de eerste prijswinnaars 5000,- - met dien verstande dat aan de winnaars per persoon geen hogere prijs dan van 1000,- wordt uitgekeerd. 7.) Een even tueel restant van de le prijzenpot wordt gevoegd bij de 2e prijzenpot a 2500,-. Deze wordt verdeeld onder de 2e prijswinnaars. 8.) Prijzen van 10,- of minder worden niet uitgekeerd. Het prijzenbedrag wordt dan gevoegd bij de vol gende Toto, tenzij tevoren anders bepaald. 9.) Als een club als winnaar is aangekruist, terwijl de wedstrijd door omstan digheden niet is doorgegaan, wordt deze als goed gerekend. 10.) Wanneer van de 36 vermelde clubs op de speeldatum minder dan 20 clubs hebben gespeeld, vervalt deze ronde en zullen de geldprijzen bij die van de volgende ronde gevoegd worden. 11.) Bij wedstrijduitslag onder protest wordt bij het bepalen van de Toto-uitslag dit protest buiten beschouwing gelaten. 12.) Dc prijstoekenning geschiedt ten overstaan van Notaris Mr. F. A. de Gelder, te Amsterdam. 13.) Uitgesloten van deelname zijn: medewerkers en hun gezinsleden van Th. Niemeyer N.V., Prijsvraag Service Bureau Laurens A. Daane en het Reclame Advies Bureau. 14.) Over de uitslag van de Toto kan niet worden gecorrespondeerd. Knip het Samson Toto-formulier uit deze advertentie. Kruis er 12 voetbalclubs op aan die volgens u a.s. zondag 28 okt. 1962 zullen winnen. (Wedstrijden die in gelijk spel eindigen worden als gewonnen gerekend). Geef op welke 2 fouten de tekenaar op het hierbij afgebeelde Samson pakje heeft gemaakt. Bekijk een Samson pakje van dichtbij en u ziet zó het verschil. Plak het formulier op een briefkaart, frankeer deze met 8 cent, schrijf duidelijk in blokletters uw naam en volledig adres op deze briefkaart en adresseer deze als volgt: SAMSON Koning Voetbal Toto, Post bus 1171, Amsterdam. Uw inzending moet uiterlijk vrijdag 26 oktober 12 uur v.m. in het bezit zijn van de Samson Koning Voetbal Toto. -k is het Samson Toto-formulier voor de wedstrijden van oktober 1962 p.s.v. E.D.O. XERXES HERACLES N.O.A.D. R.C.H. HEEREN VEEN B.V.V. AJAX LIMBURGIA VEENDAM A.D.O. OLDENZAAL GRAAF SCHAP ENSCHEDESE BOYS ELINKWIJK VLISSINGEN O.N.A. Z.F.C. RODA J.C. HILVERSUM N.A.C. FORTUNA '54 N.E.C. TUBANTIA FEYENOORD P.E.C. STAN DAARD LONGA A.F.C. A.G.O.V.V., WAGE- NINGEN FORTUNA (VI.) VOLENDAM D.W.S. VELOX De fouten op het Samson pakje zijn: SAMSON

de Stem | 1962 | | pagina 6