Incident in baai van Gag Indonesisch vliegtuig valt marmevaartuig aan Tendentieuze oprakeling van „zaak5' Bertha Hertogh Prof. Auguste Piccard in Lausanne overleden Vliegtuigen opereerden tegen O.A.S. in Oran Gilze bejubelt „zijn" bisschop Versterking van defensie kan de consequentie zijn Den Haag zeer ontstemd Verbouwereerd „Parool -lezers hebben gesmuld. ttentie ctie Gooi nationale politiek gerust in de schaal DAGBLAD VOOR ZEELAND Pionier in de stratosfeer en de diepzee Berlijn Ulbricht komt met compromis Kievitsei nr. 1 op Soestdijk Subsidie gaat 10 pet. omhoog Verzetshaard in Algiers geheel afgegrendeld Verjaarscadeau met bijsmaak Mr. van Doorn ^1/eeilefs, 102e JAARGANG No. 23937 Voor God, Koningin en Vaderland MAANDAG 26 MAART 1962. Uitgave: N V Uitg Mij Neerlandia Directeur: E H B Brader. Hoofdredacteur J J. H. A Bruna. Redactieraad: J M A. C. v. Dongen, C. J v. Hootegem mr dr. A J. J. M. Mes, mr H M. L. de Rechter, P V. M. Vercauteren. L. J. v 't Westende Bureaus Breda Reigerstraai 16 - Tel 22341 (4 lijnen) Postgiro 278841. Abonnementsprijs f 7.30 per kwartaal, 8,60 per post, f 0,56 per week Buitenlandse abonnementen op aan vraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0.40 per mm (lng Med. f 1.— Bij contract aanzienliike reductie Volledi ge tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES, Klokstraat 1 telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST Steenstraat 14 - telefoon 2377 (Bijbureaus Terneuzen IJsbaanstraat 24 - telefoon 2601 OOSTBURG Nieuwstraat 41 telefoon -893) Een Indonesische jachtbommenwerper van het type Mitchell B-25 heeft gistermorgen een onverhoedse aanval uitgevoerd op een com municatievaartuig van de Nederlandse marine in de wateren van Nieuw-Guinea. Het scheepje, dat voor anker lag in de baai van Gag, een eilandje van de Radja Ampatgroep, werd onder de waterlijn beschadigd. Drie van de zes opvarenden werden gewond als gevolg van rondvliegende scherven, afkomstig van een bom die vlak bij het vaartuig detoneerde. Het schip kon niet terugvuren omdat het slechts bewapend is met lichte mitrailleurs, bestemd om tegen grond doelen te worden gebruikt. De plaatsen die door recent Indo nesisch optreden in het nieuws zijn gekomen, vindt de lezer op bovenstaande kaartjes aangeduid. De berichten over infiltraties op het eiland Waigeo zijn nog niet bevestigd. Dit bericht werd ontvangen, nadat nog onbevestigde geruchten de ronde deden over een invasie- of infiltratiepoging door Indonesische troepen op Nieuw-Gui nea. Het enige wat omtrent dit laatste PROF. PICCARD ...tranen sterker... EEN DUITSE bonthandelaar, die voor tientallen Nederlandse nertsfokkers kostbare nertsvelletjes zou verkopen, is na een week spoorloos te zijn ge- weest met lege handen bij zijn Ne derlandse klanten teruggekeerd. Volgens de Duitser was een auto-ongeluk de oor zaak van zijn strop. EEN 53-JARIGE man in Utrecht is le vend verbrand toen hij te dicht bij een petroleumlamp kwam. De vrouw van het slachtoffer lag in het ziekenhuis. DE LONDENSE politie heeft 1172 beto gers tegen de kernbewapening, die za terdag in massa de straat op waren ge gaan, gearresteerd. Het gold hier de grootste demonstratie welke ooit dooi de anti-kernbomgroep was gehouden. HET HOOFD van de Romeinse politie, generaal Tobia. is zaterdag door een agent die zich kwaad maakte omdat hij berispt werd, doodgeschoten EEN ELFJARIGE jongen in Driebergen is zaterdagmiddag doodgebleven terwijl hij stond te kijken bij een bosbrandje dat door de brandweer geblust werd. De ouders van het kind vierden zaterdag hun koperen huwelijksfeest. HET ONTWERP voor een nieuwe, ul tramoderne luchthaven Schiphol is ge reed. Origineel zijn de ..aanlegsteigers" voor vliegtuigen en het systeem van lo pende banden voor passagiers en ba gage. De Zwitserse professor Auguste Pic card, wereldvermaard pionier op het gebied van het diepzeeduiken en de bal lonvaart in de stratosfeer, is zondag op 78-jarige leeftijd te Lausanne overleden. Piccaard maakte befaamde ballon- vluchten in 1931 en 1932. Hij steeg tot 15.781 en 16.940 meter hoogte en legde een geheel nieuw terrein bloot voor het stratosfeer-onderzoek. In 1933 liet de rustige, lange geleerde zich ondanks de tranen van zijn echtge note opnieuw door zijn ballon de stra tosfeer in voeren. Hij verbeterde toen zijn eigen record do ro stegijentcm zijn eigen record door te stijgen tot 17.720 meter. Zijn vrouw wist hem echter te bewe gen tot de belofte om nooit meer in de capsule van een stratosfeer ballon te stappen, waarna Piccard besloot om het dan maar in de diepte te gaan zoe ken. Na de tweede wereldoorlog legde Pic card zich toe op het diepzeeonderzoek. Hij bouwde samen met zijn zoon Jacques de ..Bathyscaph" waarmee zij de baai van Napels bij Capri een diepte van 3150 meter bereikten. Piccards duikklok ,,Triëst" werd later door de Amerikaanse marine aange kocht. Piccard en It. Don Walsh vestig den in 1960 een diepterecord door bij het eiland Guam in de Stille Oceaan tot 12.000 meter onder de waterspiegel te dalen. Piccard was commandeur in het Franse legioen van eer en hij bezit tal van eredoctoraten. Zijn tweelingbroer Jean vestigde even eens een aantal hoogterecords met stra- tosfeerballons. Plaatselijk regen Weersverwachting van het K.N.M.I. tot vanavond, opgemaakt gisteren- J avond 23.15 uur: i Veel bewolking met plaatselijk enige regen of natte sneeuw. Matige tot J Jachtige, aan de kust mogelijk har- t ('e wind tussen zuid en zuidwest. On- t Reveer dezelfde middagtemperatu- t ren. Vandaag: zon onder 19.02 uur. nn0^len: zon °P 6-28 uur. Maan op t w.d2 uur. t De Oostduiste premier Ulbricht heeft zich bereid verklaard om in het kader van een vredesverdrag, aan de vier be- zettingsmogendheden. na een vreedzame regeling van de kwestie-Berlijn, het rechl toe te kennen ter waarborging van het vreedzame verkeer van en naar West-Berlijn als een soort scheidsgerecht te fungeren. Hierop zou in geval van meningsverschillen tussen Oost-Duitsland en de Verenigde Staten, Engeland of Frankrijk een beroep kunnen worden gedaan. Er is echter geen enkele kans dat het Westen dit voorstel accepteren zal. Op Paleis Soestdijk is zaterdagmiddag het eerste kievietsei aangeboden aan de koningin. Het ei was gevonden door de 25-jarige heer F. J. Wijnbergen uit Nij broek (gemeente Voorst). Juist toen de burgemeester van de gemeente Voorst met de heer Wijnber gen naar Soestdijk zou reizen, meldde zich nóg een vinder met een kievitsei: een jongeman, ook uit de gemeente Voorst, die de primeur dus net heeft ge mist. Zijn ei is in een doosje meege gaan naar Soestdijk, vaststaat is. dat radio Indonesia giste ren laconiek heeft gemeld dat recente „oefeningen" in de buurt van Nieuw- Guinea volledig zijn geslaagd. De Nederlandse regering heeft giste ren bekendgemaakt, met verontwaardi ging van de berichten over de aanval op het communicatievaartuig kennis te hebben genomen. De regering zal zich spoedig over de nieuwe situatie welke is ontstaan, beraden. Zij tilt zwaar aan het incident, omdat het plaatsvond ter wijl de in Washington gevoerde geheime besprekingen tussen Nederland en Indo nesië, om een vredelievende oplossing van het geschil te bereiken, nog niet zijn afgebroken. De Amerikaanse rege ring. welke zo nauw bij het overleg is betrokken, wacht vooralsnog met com mentaar totdat men precies weet hoe de zaak in elkaar zit. In V.N.-kringen toon de men zich bezorgd. Onze parlementaire redacteur te kent hierbij aan: Als de aanval op het Nederlandse schip vanuit Dja karta gedirigeerd is, dan voorspelt dat weinig goeds voor de Neder lands-Indonesische besprekingen. Verdere versterking van onze defen sie op Nieuw-Guinea zou dan de consequentie kunnen zijn. Het wordt echter mogelijk geacht dat de aanval is ondernomen door militant- communistische vliegers van de Indone sische luchtmacht, die daarbij op eigen houtje hebben gehandeld. Het commentaar over het incident uit Djakarta is nietszeggend. „Wij willen eerst inlichtingen over de toedracht", werd gisterenavond gezegd. Wel is het nogal bedenkelijk dat twee vooraan staande Indonesiërs, de ministers Soe- bandrio en Soeharto. vrijwel tegelijker tijd hebben beweerd dat het geheime vooroverleg in Washington niet de vor deringen heeft gebracht die ervan wer den verwacht. Minister van Buitenlandse Zaken Soe- bandrio liet dit trieste geluid horen na dat hij gedurende twee uur met Soe- karno had gesproken. De Indonesische deelnemer aan het overleg in Washing ton. Malik, zal vandaag in Djakarta zijn opwachting maken. Het geheime beraad is onderbroken, maar zo gelooft men niet afgebroken. 'De Indonesische pers en radio zijn niet optimistisch over het verloop van het overleg in Washington. Over het ge heel van negatieve uitlatingen is men in Amerika niet weinig verbouwereerd. Men had het nog niet verwacht. Dat evenwel ook de Nederlandse delegatie bij de besprekingen niet bepaald in ju belstemming verkeerde wist men reeds. Indonesië schijnt oorlog te prefereren boven welke vorm van controle op Nieuw-Guinea ook. Het „nationaal comité" te Hollandia heeft alle negroïde volkeren ter wereld opgeroepen tot steun aan de zaak van de Papoea's, nu dezen met slavernij door Indonesië worden bedreigd. Het lid van de Nieuw-Guinearaad, Jouwe, zei dat de Papoea's een overeenkomst tus sen Indonesië en N.derland voor be- stuursoverdracht niet zullen aanvaarden. Op een congres van de K.V.P.-jonge- Vanzelfsprekend is vooral het particu- rengroepen verklaarde één der sprekers,jjer initiatief uitermate verheugd over de heer Woertman. dat het aan ,,de ^eze verhoging, waarvan onder meer hardwerkende minister Luns te danken WOrdt verwacht dat zij een gunstig effect is, dat er in de wereld zoveel begrip.zaj sorteren op de uitbreiding van het voor het standpunt van de Nederlandse) aigemeen maatschappelijk werk. regering t.a.v. Nieuw-Guinea bestaat". 1 Maatschappelijk werk Dezer dagen is een nieuwe subsidie regeling uitgekomen voor het uitvoeren van algemeen maatschappelijk werk (d. i. onder meer het werk in de paro chies) en voor de organen voor samen werking, zoals die bijvoorbeeld in Breda, Bergen op Zoom en Roosendaal bestaan. De oude regeling, die reeds vanaf 1954 bestond, had een subsidieplafond van 70 pet., waarbij de gemeenten 40 pet. en het rijk 30 pet. betaalden. Na jarenlange aandrang van het par ticulier initiatief, maar ook wel van de gemeenten, heeft het rijk voor de-beide vormen van maatschappelijke werk het plafond van 70 pet. op 80 pet. gebracht, het rijk heeft zijn bijdrage dus met 10 pet. verhoogd. Bij dezelfde wijziging van de regeling zijn ook de subsidiabele salarismaxima opgetrokken. De vierhonderdduizend Franse solda ten in Algerië, die van De Gaulle carte blanche hebben gekregen om de O.A.S. te vernietigen, schijnen na hun eerste snelle acties in de Spaans-Europese wijk van Algiers, Bab-el-Oued, de toestand meester te zijn. De wijk, waarin de O.A.S. praktisch de scepter zwaait, is hertnetisch afge sloten. Gisteren laaide de strijd op in Oran, waar de Franse regeringstroepen na twee uren van grondgevechten, en kele luchtaanvallen uitvoerden. De ba lans van de strijd om Bab-el-Oued ver meldt 40 doden en 200 gewonden. Euro peanen uit andere stadsdelen, vooral vrouwen en kinderen, probeerden de be volking van Bab-el-Oued van voedsel te DE NEUTRALISTISCHE prins Soevan- na Phoema heeft onverwachtst besloten naar Vientiane te gaan om de in het slop geraakte Laotiaanse vredesonder handelingen weer op gang te brengen. (Van onze redacteur) Het Parool van zaterdag jl. heeft een hele pagina gewijd aan de „vele jaren van verdriet", die Ber tha Hertogh na Singapore in Ne derland heeft doorgemaakt. Ver driet, dat plaats gemaakt zou heb ben voor berusting. De gegevens voor die pagina zijn volgens Het Parool ontleend „aan een gesprek met haarzelf en aan een duimen- dik dossier, waarvan Bertha Her togh de inhoud kent". In een gesprek, dat wij gisteren met Bertha Hertogh (nu mevrouw Wolkenfelt-Hertogh) te Bergen op Zoom hadden, heeft zij verteld nooit iemand van Het Parool ge sproken te hebben. Zij zegt ook niets te weten van de inhoud van een „duimendik dossier". Bertha Hertogh worden door Het Pa- rooi o.m. de volgende woorden in de mond gelegd: „Ik heb spijt als haren op mijn hoofd dat het ze toch gelukt is". Be doeld worden de ouders van Bertha Her togh, die haar twaalf jaar geleden na een gerechtelijke uitspraak uit Singapore naar Nederland hebben gebracht). En verder: „Ik heb heimwee naar de men sen in Singapore, ik zou terug willen". (Bedoeld worden Che Aminah, haar vroe gere pleegmoeder, en de mohammedaanse onderwijzer Al Mansor Adabi aan wie zij op 13-jarige leeftijd werd uitgehu welijkt). Volgens Het Parool onderhoudt Bertha Hertogh af en toe nog contact met Che Aminah en Al Mansor Adabi „via brieven en een enkele keer ook via een volge- sproken bandje". De heer J. Wolkenfeit, de tegenwoordige echtgenoot van Ber tha Hertogh, en Al Mansor Adabi zouden elkaar in die brieven zelfs met „waarde broeder" aanspreken. Na de gerechtelijke uitspraak in Singa pore werd zij, aldus Het Parool, „over gebracht naar een klooster, waar zij van het ene op het andere uur van een mo hammedaans een katholiek meisje moest worden. Een persfotograaf drong dat klooster binnen en maakte een foto van een schreeuwende, huilende Nadra (de voorzien, maar de soldaten verhinderden dit. De voedseldistributie en de ver strekking van medicamenten blijven in handen van het leger, dat van plan is om de wijk zolang afgesloten te houden totdat elk huis van onder tot boven is doorzocht, hetgeen weken kan duren. Alleen artsen mochten gisteren de wijk binnengaan. Het stinkt er naar rottend afval dat al dagenlang op straat ligt. In Oran was het strijdtoneel de groot ste Europese wijk van deze havenstad. De O.A.S. opende de gevechten door en kele anti-tankraketten de moslimwijk in te schieten. Er ontstond paniek onder de moslims. In de hele stad sloot ieder een ramen en deuren en terwijl de lucht dreunde van de strijdkreet „Algérie frangaise!" trokken zwaar bewapende gendarmes de Europese wijk binnen. De gendarmerie richtte overal mitrailleur posten in terwijl pantserwagens in snel le vaart en al schietend de weg voor hen vrijmaakten. Na 2 uur kwamen de vliegtuigen van de Franse luchtmacht in actie. Evenals in Bab-el-Oued spelen zich in Oran afschuwelijke drama's af. Tal van onschuldige mensen zijn gedood of gewond bij de woeste schietpartijen. Gisterenavond laat scheen de rust te zijn teruggekeerd. Op de straten, op de balkons van de huizen en zelfs op de daken lagen lijken van O.A.S.-aanhan gers, die aan de straatgevechten hadden deelgenomen. De regeringstroepen heb ben tijdens de gevechten in Algiers en Oran zeven man verloren. (Advertentie) Deze week: SUÈDE KLEDING voor dames en heren. Vele modellen in de nieuwste modekleuren, o.a. 109.- 189.- Maleise benaming voor Bertha) naast haar een non. die tevergeefs tracht het verdriet van het kind voor de onbarm hartige camera te verbergen". Naar Het Parool verder schrijft leefde Bertha „volgens haar eigen woorden in een voortdurend conflict met haar ouders die haar zelfs zouden hebben mishan deld". Bertha Hertogh zou. volgens Het Parool, een afscheidsbrief aan Mansor geschre ven hebben „die haar door een non op school was gedicteerd". Een tweede brief aan Mansor is volgens Het Parool door Bertha's zusje geschreven en „valselijk ondertekend door Bertha". En dan de volgende passage in Het Parool: „Volgens haarzelf (Bertha) leef de zij thuis in een hel. Zij beschuldigt haar ouders nog steeds van mishandeilng, haarzelf en haar broertjes en zusjes aan gedaan". Bertha Hertogh zou volgens deze socia listische krant een gedwongen huwelijk gesloten hebben met de heer Wolken feit. „Er zijn daarna hevige conflicten geweest tussen het jonge paar en de fa milie Hertogh". Het contact tussen Bertha Hertogh en haar man met Che Aminah en Al Mansor Adabi zou zo hartelijk zijn dat „er zelfs even serieus sprake van is geweest dat het gezin Wolkenfeit naar Malakka zou emigreren". (Van onze verslaggever) Van vrijwel elke gevel in Gilze wap perde gisteren de vlag ter ere van mgr. G. de Vet, die de zondag zoals zo vaak doorbracht in zijn geboorteplaats. Het verzoek de vlaggen uit te steken werd vanaf de preekstoel gedaan door pastoor G. Driesen. Dit verzoek werd tevens het sein voor een spontane begroeting waarvan de koninklijke harmonie St. Cecilia de spil was. Hon derden Gilzenaren kwamen toege stroomd toen de harmonie zich voor het huis van de familie De Vet in de Nieuwstraat gereed maakte voor de aubade. Drs. J. Verstervoorzitter van de harmonie, sprak de nieuwe bisschop toe en hij vertolkte de gevoelens van alle Gilzenaren die zeer verheugd zijn over het feit dat zich tussen de tien tallen priesters en missionarissen die het dorp opbracht, nu ook een bisschop bevindt. Mgr. de Vet verzocht de menigte vooral gewoon te blijven doen als ze hem in Gilze zouden tegenkomen, het geen naar hij zei te hopen nog dikwijls zou gebeuren. Vlak na de bisschopswijding zal mgr. De Vet in de Petrus Bandenkerk een pontificale H. Mis opdragen. Een inderhaast opgericht comité zal via een huis-aan-huis-collecte gelden ver zamelen voor een passend geschenkJ Op de foto: mgr. de Vet steekt de achtergrond pastoor G. Driesen en de hand op naar de toegestroomde me-\kapelaans Schoenmakers en Buysse. nigte voor zijn ouderlijk huis. Op del Geheel links een broer van de bis- 'I schop, wethouder W. de Vet De foto geeft het bewys, dat er géén onenigheid bestaat tussen Bertha Hertogh en haar ouders. Men ziet Bertha Wolken felt-Hertogh rechts op de foto; haar V jaar oude zoontje Theo op de arm. Naast Bertha zittend haar vader, de heer A. Hertogh, haar moeder en de heer J. G. Wolkenfeit, haar man. De vier overige kinderen van Bertha Wolkenfelt-Hertogh zijn van rechts naar links: Marliesje (4), Rienie (5 maanden), Frans (5) en Huub (IV*). Geheel links en op de achtergrond twee broers van Bertha, resp. Ben Karei. Het Parool-verhaal is kennelijk geïn spireerd door wat Het Parool noemt de tussenpersoon-huisvriend van het gezin Wolkenfeit, de heer J.G. Vermeulen. Die heeft namelijk bij een van zijn schaarse bezoeken aan Bergen op Zoom de foto van het gezin Wolkenfeit gemaakt, die bij het artikel is afgedrukt. En wat zegt Bertha Hertogh wérkelijk zelf van dit artikel, van deze reeks van verdachtmakingen aan het adres van haar ouders en de nonnen in Singapore en Bergen op Zoom? Haar antwoord ligt eigenlijk overdui delijk vervat in de foto. die we hierbij afdrukken. Ze is gistermorgen gemaakt ten huize van de ouders van Bertha te Bergen op Zoom. Ze is het bewijs van de goede verstandhouding tussen Bertha en haar ouders. Bertha Hertogh distantieert zich dan ook nadrukkelijk vah de haar in de mond gelegde pitspraken. Zij zou zich in Ne derland heel gelukkig gevoeld hebben als men haar maar met rust gelaten had en wilde laten. Zij heeft géén heimwee en géén contact met Che Aminah en Al Mansor Adabi. Zij is niet van het ene uur op het andere katholiek moeten wor den. Zij was katholiek. En waarom zou zij vlak na aankomst in het klooster te Singapore niet gehuild hebben als men weet dat de auto, die haar naar het klooster bracht met stenen bekogeld werd zodat er geen ruit meer heel is gebleven? Van mishandeling door haar ouders is geen sprake geweest en de zuster en beide broers van Bertha, die nog thuis zijn. hebben ons dat gisteren bevestigd. De „afscheidsbrief" heeft zij zelf geschreven en die is niet gedicteerd („De non kende niet eens Maleis"). De tweede brief is evenmin door haar als door haar zuster geschreven. Een gedwongen huwelijk met de heer Wolkenfeit? Belachelijk, is het commentaar van Bertha. Emigratie naar Malakka? „We hebben wel eens naar Zuid-Afrika willen emigreren", aldus de heer Wolkenfelt. Wat blijft er over van dit verhaal, dat bij gelegenheid van Bertha's 25e verjaar dag (zaterdag jl.) door Het Parool ;s| gepubliceerd? Niets. Helemaal niets. Het is één niet-geverifieerde verdachtmaking. Het is een lange reeks van onwaarheden. Als de lezers maar smullen. Dat een i gehele familie hieronder duidelijk lijdt' wordt niet geteld. (Van onze verslaggever) K.V.P.-voorzitter mr. H. W. van Doorn heeft zaterdag in Den Bosch tij dens een buitengewone kringvergade ring van de Brabantse K.V.P. herhaald dat de K.V.P. niet bang is om by de statenverkiezingen van woensdag de landspolitiek te laten meewegen, al voegde hij eraan toe dat bij deze ver kiezingen de provinciale politiek het zwaarst moet wegen. Maar als de P.v.d.A. deze verkiezin gen wil zien als applausmeter voor Bur ger of De Quay, dan durft de K.V.P. deze handschoen op te nemen, „omdat elke kiezer aan den lijve de welvaartsstijging ondervindt die onder het kabinet-De Quay, mede dank zij de constructieve politiek van de K.V.P. is bereikt". Van de P.v.d.A. zei mr. Van Doorn: „De socialisten hebben in de kamer nu al 36 moties ingediend. Daarvan zijn er 6 ingetrokken, 3 aanvaard en 27 ver worpen. Is er dan iets mis met die par tij of niet?", zo vroeg hij zich af. Na een uitvoerig overzicht van de nationale en internationale politiek van deze re geringsploeg concludeerde mr. Van Doorn: „Laat de stembusuitslag in het zuiden niet alleen een overweldigend getuigenis zijn van het respect voor en vertrouwen in de eigen mensen op pro vinciaal niveau, maar ook een votum van vertrouwen in het beleid van de Brabander De Quay". Na het succes van de gedifferentieer de loonvorming te hebben gememoreerd, zei hij over de woningbouw: „Bij alle kritiek moet men bedenken dat er sinds 1959 niet minder dan 250.000 huizen zijn gebouwd dat is 25 procent van het naoorlogse totaal terwijl dank zij de huidige premieregeling meer goedkope huizen zijn gerealiseerd dan onder welk kabinet dan ook". Mr. Van Doorn bena drukte dat politiek een kwestie is van compromissen. Op het stuk van de kin derbijslag voor zelfstandigen heeft de K.V.P. bereikt wat haalbaar is. Een al gemene spaarregeling een stuk be zitsvorming is op komst. Alle lof had hij voor de sociale wet geving die onder deze regering is tot stand gekomen, ondanks de liberalen in het kabinet. En ook voor de interna tionale politiek die er is gevoerd. (Advertentie) BINNENYERINGBED het beste bed ooit gemaakt SCHUIMRUBBERBED met versterkte middensector ■fóaket fabrieken Zevenbergen

de Stem | 1962 | | pagina 1