WINNAAR BOEKHANDELSPRIJS 2021 f Winnaar N Boekhandels y prijs 2021 #steunjeboekhandel 'Volkomen terecht, 5 ballen in NRC. Het zou wat mij betreft misschien wel de meest verrassende en beste roman van het jaar kunnen worden.- Hubert van Belois, Donner Rotterdam 'Het is mooi als een schrijver lef toont door het anders te doen, maar het is pure winst als die onconventionaliteit een meerwaarde heeft en leidt tot een unieke roman.- ****de Volkskrant 'Fantastisch verteld verhaal over een woongroep die wilde leven van licht en lucht'- boekhandelaar Ronnie Terpstra in AD Magazine 'Indrukwekkende debuutroman' - Trouw Gerda Blees Midden in de nacht sterft Elisabeth, bewoonster van Woongroep Klank en Liefde. Haar drie huisgenoten worden aangehouden: het streven van de groep om te stoppen met eten en van licht en liefde te gaan leven, lijkt Elisabeth fataal te zijn geworden. Van wereldvreemde idealisten zijn de drie plotseling verdachten in een strafzaak geworden. Wie is er schuldig? En heeft de woongroep nog een toekomst? Speciale editie, gebonden met half linnen band IUU Ook als ebook en luisterhoek Voor meer info: www.boekhandelsprijs.nl De Boekhandelsprijs is een prijs van de boekverkopers van Nederland, ongeacht of ze nu bij een zelfstandige boekhandel of voor een keten werken. Deze prijs is geen jury- of publieksprijs, maar een bekroning door de mensen die elke dag in hun werkend leven met boeken bezig zijn. Een prijs voor het mooiste, maar in hun ogen onderbelicht gebleven boek van het afgelopen jaar. Er zijn geen genomineerden, er kan gekozen worden uit het hele aanbod van oorspronkelijk Nederlandstalige boeken, voor het eerst verschenen in 2015. Deze prijs wordt mogelijk gemaakt door social enterprise Novamedia

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 82