EIRETCÓ - Advertentie - Onze winkels zijn nu bijna een kwartaal dicht. Steeds meer luidt de vraag: welke winkels kunnen dadelijk open en welke verdwijnen voorgoed? De overheidssteun compenseert lang niet alle kosten, elke dag nemen de verliezen toe. Ondernemers met een kerngezond bedrijf hebben alles in hun winkel geïnvesteerd. Hun spaargelden en pensioenen zijn verdampt. Winkels die generaties lang bestaan, staan nu op de rand van de afgrond. De rek is eruit, als we nóg langer wachten blijven veel winkels voor altijd dicht. Winkelstraten en stadscentra verliezen voorgoed winkels die hen zo aantrekkelijk én uniek maken. Door leegstand worden veiligheid en leefbaarheid aangetast. Het wrange is: winkels kunnen veilig open. Met alle beschermingsmaatregelen voor uw gezondheid en zónder gevolgen voor besmettingscijfers. Niet alleen voor u maar ook voor onze medewerkers. Heel 2020 bewezen wij dat we veilig open kunnen. Als we langer moeten wachten blijven veel winkels voor altijd dicht. Lees op #mijnwinkelveiligopen en op www.euretco.com verhalen van ondernemers. Like of deel de verhalen en red jouw winkelstraat. Een greep uit de ondernemersverhalen: Boekhandel Dekker v.d. Vegt in Nijmegen, Monique Kauffman, Astrid Verhoeven en Wieke Roemers Boekhandel Voorhoeve in Hilversum, Amin Usman Broekman - De Rode Winkel in Utrecht, Familie Broekman Gasse Slaapcomfort in Maastricht en Simpelveld, Ralph Gasse Hastens in Maastricht, Ralph Gasse Hubo Bodegraven, Patrick Zwanenburg Hubo Serooskerke, Marinus Passenier Intersport Luxen in Leeuwarden, Gerrit Jan en Babette Faber Intersport MegaStore Roermond Roy van den Bergh Konijnendijk Mode in Zuid-Beijerland, Paul en Marius Konijnendijk Reus Sport, Menno Reus The Athlete's Foot Almere, Amsterdam Osdorp en Hoofddorp van Pim en Bas Tiemens Deze oproep is geplaatst door Euretco/EK, namens 1.500 zelfstandig ondernemers met ruim 2.200 winkels, waaronder bekende kledingwinkels en woonwinkels aangesloten bij Euretco Fashion en Euretco Wonen, Intersport, Runnersworld, The Athlete's Foot, Libris, Biz., Hubo, Multimate en Decorette. Of ie nou Wopke. Lilianne of Sigrid heet, ook in jouw winkelstraat is het al vijf over twaalf I Onderdeel van S^Sef WcegrOUp OPHEFFIN VERKOll OPHEFFINGSl verkoop!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 28