44 44 44 44 24 MEDIA CULTUUI ANGELA KIJKT TV Rocky, of toch Renée? Vanavond weet Nederland eindelijk wie de Mol is en wie dit seizoen van Wie is de Mo/?wint. Onze lezers zijn verre van eensgezind, blijkt uit de vele reacties op de simpele vraag die we stelden: Wie is de Mol? Quote van de dag Ik kan niet wachten om me onder te dompelen in deze vrouw FINALE VOORSPELLINGEN Het zal zo halverwege All You Need Is Love zijn geweest. Ergens tussen de gezongen huwelijksaanzoeken die even trommel vliestergend als vertederend waren, en de 'omge keerde Australiëreis', zoals ik het voor het gemak maar even noem. De bekende groepsreis, al tien jaar mijn favoriete programmaonderdeel waarna de traanbuizen vol ledig schoongespoeld zijn, is vanwege de wereld wijde pandemie dit seizoen onmogelijk. Geen nood, het team van AYNIL heeft met de vorige reeks al bewezen van de coronabeperkingen zijn kracht te kunnen maken. Ze draaien het dit keer gewoon om. In plaats van dat ze een bus vol vaders en moeders en broers en zussen naar de landver huizers down under brengen, halen ze nu geëmi greerde familie van over de hele wereld naar Ne derland en gebruiken een stoet busjes om die af te leveren. Het werd een schitterend filmpje, waarbij de kijker op rij 1 zat voor de eerste knuffel tussen een Nederlandse opa en oma en kleinzoon Lars die vijf maanden geleden in Canada was geboren. Wees gerust, alle regels waren in acht genomen, opa en oma waren zelfs de dag ervoor onder valse voor wendselen gesneltest, dus dit was alles behalve een stemverklaring aan Willem Engel of Thierry Baudet. Robert ten Brink stond er keurig op an derhalve meter naar te kijken, met een tevreden glimlach op zijn gezicht. En daarmee ben ik eindelijk terug bij het punt waar ik begon. Want ergens tussen het schaterla chen om het ene item en het sniffen om het an dere door vroeg ik me ineens af hoe oud Robert is. Van het antwoord op Wikipedia sloeg de schrik me om het hart. Hij mag dan ogen als fitte vijftiger, maar wordt toch echt 66 jaar dit jaar, de leeftijd dat het p-woord begint te lonken. Niet alleen in coronatijd, maar straks, als we - ho pelijk - weer teruggevallen zijn in onze ver trouwde patronen en jachtige leventje, helemaal. Om in een vrolijk anderhalf uur de hoofdzaken in het leven van de bijzaken te scheiden. Niet op een manier dat het glazuur van je tanden springt, maar met een flinke toef ironie en een presentator die het spelen met menselijk ongemak tot kunst heeft verheven, zonder dat het vals wordt. Natuurlijk, een eventueel pensioen van Robert hoeft niet het einde van All You Need te betekenen. De tv-geschiedenis heeft al vaker bewezen dat een ijzersterk format een wisseling van de wacht moeiteloos aankan. Maar er zijn uitzonderingen. En dit is er een van. Ik vrees dat Robert gewoon geen andere keuze heeft dan over vijftien jaar met een rollator de stu dio in te schuifelen. En is er al onderzocht of er een traplift op de caravan past? Afscheid Mentel Start reünie van Friends W 'Hoe je het ook wendt of keert, De Mol zit tussen de drie kandidaten die in de eerste aflevering niet het geld ingewisseld hebben voor een valse joker. De Mol wist natuurlijk dat hij of zij het geld kon inwisselen voor een echte joker en daarmee zijn eerste mollenaktie risicoloos, zonder ermee op te vallen, kon doen. Dus zoeken in Marije, Rocky of Renée.' Desgevraagd meldt Te Bogt nu dat de Mol volgens hem Rocky is: 'Renée is verdachter, dus ga ik voor Rocky'. Zij houdt zich een beetje onzeker, doet net of ze het niet allemaal begrijpt, maar ondertussen... In deze aflevering zag je uitgebreide beelden van Rocky en Lakshmi die op bed gegevens uitwis selden. Toen Lakshmi eruit ging, vroeg de presentator aan haar: 'Wat ging er mis?' Zij antwoordde: 'ik ben in de maling genomen'. Bij het voorstellen ver telde Rocky geen last te hebben van hoogte- en dieptevrees. Die laatste opmerking was zo vreemd: niemand be noemt dieptevrees als troef voor een spel. Tenzij ze weet dat ze bijvoor beeld in diepe grotten moet werken. Het is leuk om te zien dat Rocky steeds meer Mol-trekjes begint te krijgen. Leeft i d En dat kan niet. Nog niet. Nooit eigenlijk. Dit land heeft Robert en zijn show keihard nodig. - Marlijn Weerdenburg speelt Lady Di in de musical 'Diana Zonen', die vanaf september te zien moet zijn. zaterdag 6 maart 2021 GO TV Er zijn uitzaaiin gen geconsta teerd in de her senen van snowboardster Bibian Mentel. Haar artsen hebben haar daarom geadvi seerd afscheid te nemen van haar dierbaren. Dat is gisteren bekendge maakt. TV De lang uitge stelde Friends- reünie wordt binnenkort op genomen. De opnames zijn voor een special van HBO. ,,Het gaat gebeuren. Er is eindelijk een manier om het veilig te fil men'', aldus David 'Ross' Schwimmer. Na de eerste aflevering mailt Henk te Bogt ('een nuchtere Achterhoeker, met een gezond boerenverstand'): Renée is de Mol. -Annie Bel Wie is de Mol? Samenstelling: Jeroen Schmale De laatste aan- Rocky is de Mol wijzing is geniaal: omdat: Rocky's outfit bij het Zij bleef in afleve- praatje of ze wel of ring 2 bij de op niet de Mol is, aan dracht 'de dans het einde van de ontspringen' als laatste aflevering: laatste over bij de EEN JOKERPAK!!! balletdanseressen, ZIJ IS HET, IK WEET zij 'ontsprong dus HET NU ZEKER! de dans'. -Miranda Dekker -Katinka Ik denk dat Rocky de Mol is en dat doe ik al sinds Lakshmi eruit is. -Huiby de Groot 44 Ik denk al sinds de intro ductie van dit seizoen dat Rocky de Mol is. -Gijs de Jong

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 24