4 18 FAMILIEBERICHTEN WiMwi de l/oó, Adri Simpelaar A.J. Veldkamp Sara Scfiipper-Morinissen Anneke -t Bas fflèrmcw/ OVERLEDEN DANKBETUIGING - Wlrn - Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons oud bestuurslid Cor Klijntunte 20-9-1931 28-02-2021 f Cor was jarenlang secretaris van het Bachcomité in Aardenburg. Een zeer aimabele man die met veel plezier contacten onderhield met de vele Bachliefhebbers. We wensen zijn dochter Irma en Ewold en zoon Jeroen en Hanneke veel sterkte toe. Bestuur Stichting Bachcomité Aardenburg De herdenkingsbijeenkomst voor zal vanwege de omstandigheden in besloten kring plaatsvinden op vrijdag 12 maart om 14.30 uur in Familiehuis De Geslootene Boom te Sas van Gent, en kunt u volgen via de livestream: www.degeslooteneboom.nl/ online-livedienst—condoleanceregister Graag ontvangen wij uw condoleanceberichten of fijne herinneringen aan hem via bovenvermelde link, zodat wij deze later kunnen bundelen als tastbare herinnering. Corina en Todd, Rianne, Alexandra Sas van Gent, 6 maart 2021 Statenstraat 20,4551 VX -Albert - Zomaar; zo plotseling weggegleden uit ons (even, onze lieve moeder en oma weduwe van Jacobus Schipper Sint Laurens 18 november 1932 Middelburg 28 februari 2021 Maam: Annelies en René Jeroen en Fleur Noorwegen, Tlateby: Hans en Mireille Correspondentieadres: Kastanjelaan 2 3951AZ Maam De begrafenis vindt, in besloten kring plaats. r" AFór /fy-toi -SAölVoi Anneke Gillissen - de Vries Ondanks dat wij de begrafenis in besloten kring moesten laten plaatsvinden, hebben wij ervaren hoe velen heb ben meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn zorgzame en lieve man, onze trotse vader en opa Jan Bakker Graag willen wij u hartelijk bedanken voor de vele blijken van betrokkenheid in de vorm van kaarten, lieve brieven en de hartverwarmende telefoontjes. Het was voor ons een grote steun en troost dat u zich zo betrokken voelde bij ons verlies. Dini Bakker-Koster Nellie en David Oppeneer-Bakker Marvin en Suela, Yordi en Angela Axel, maart 2021 Onze hartelijke dank voor het grote medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn zoon en onze broer Leen de Bat Jan Bas en Ria Cobi en Arie Neven en nichten Krabbendijke, maart 2021 zaterdag 6 maart 2021 ZV In stilte besefik dat alles goed is rustig, eenvoudig, vredig vol betekenis in een imperfecte wereld een perfect fragment want ik laat alles zijn hier, in dit moment Wij nemen afscheid van onze vader, opa, broer en oom Terneuzen, 31 juli 1952 t Zaamslag, 4 maart 2021 Marcia Delano, Damiën, Danisha Manon en Paul Mels en Lisa Soof Jannie en David t Els en Gerard Neven en nichten Correspondentieadres: Volderstraat 4 4501 JM Oostburg Dinsdag 9 maart is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid van Wim te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Wij willen de medewerkers van SVRZ De Molenhof en Onder de Wieken bedanken voor de liefdevolle verzorging. Loodswezen Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega, zeeloods en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit X.H.J. Janssen, voorzitter C.P. Gerritse, secretaris Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.B.P. Jaburg, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 1 maart 2021 Fór ÏÏ?tr Met veel liefde en mooie warme herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve 10 juni 1970 -12 maart 2021 Ralph Dylan en Isabel Nikki Tom en Ineke Jacco en Alma Jan Sonja en Ton Ivo en Ria Neven en nichten Correspondentieadres: Koepel 14,4336 JX Middelburg De crematie vindt in besloten kring plaats. Na het overlijden van mijn man wil ik iedereen hartelijk bedanken voor alle hartverwarmende reacties. Een speciaal woord van dank aan de thuiszorg. Georgette Bracke-van Rattingen Breskens, maart 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 137