Machiel Weststrate Mare Geljon WiCCem jidriaan %uijper FAMILIEBERICHTEN 17 Machiel Weststrate Wim Berend Egbert Reinier Aalders - Berend - Berend OVERLEDEN Landwinkel Weststrate Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom. Fam. Weststrate We herdenken in liefde hen die hem zijn voorgegaan. Sterke de Heere Nelly, Heieen, Harrie en de kleinkinderen met dit zware verlies. Jan van der Maas Na een moeizaam leven is door de Heer thuisgehaald, onze lieve zoon en broer in de leeftijd van 52 jaar. R. Geljon C.L. Reijnhout C. Geljon A.M. Roelse 9 januari 2020 Correspondentieadres: Lambrechtsenstraat 54,4389 TM Ritthem Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van Hospice Ter Reede, voor de liefdevolle verzorging. De herdenkingsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op dinsdag 14 januari om 13.00 uur in de "Hope 4 You Church", Gildeweg 29 te Vlissingen. Aansluitend zullen we omstreeks 14.00 uur Mare naar zijn laatste rustplaats begeleiden op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Daarna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in genoemde kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen toespraken. jij was, je naam Jij was, wie je bent Jij was, Verdrietig, maar dankbaar voor alle fijne en gelukkige jaren die we met elkaar deelden, is van ons heengegaan Ouwerkerk, f Zierikzee, 12 april 1935 8 januari 2020 Riet Kuijper-Vijverberg Wim Kuijper Doortje en Sjors Keet Milou en Steffen Piet Kuijper Arco Kuijper Nathan Roel Phoenixstraat 4 4305 AL Ouwerkerk De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden dinsdag 14 januari om 13.15 uur in de Geertruidkerk, Ring 48 te Ouwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Ouwerkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het Dorpshuis, Ring 42 te Ouwerkerk. Wij bedanken: Huisartsenpraktijk Nieuwerkerk, Dr. E.H.D. Keizer longarts, Allévo thuiszorg afdeling Duiveland en Allévo Cornelia afdeling Polderland voor de zeer goede zorg. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u van harte welkom. Verder van de wereld weg Elke dag een beetje Dichter naar de hemel toe Elke dag een beetje Met groot verdriet, maar ook vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mede dat na een leven vol liefde van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze behulpzame (schoon) vader en fantastische opa Wassenaar, 's-Heer Hendrikskinderen, 21 maart 1956 9 januari 2020 Greet Aalders - de Bruine Mark en Elsbeth Daan en Fien Nicky en Angela Jari, Milou en Joah Onze speciale dank gaat uit naar het volledige ALS-team van Revant. Filips de Goedestraat 6 4472 BM 's-Heer Hendrikskinderen Op zaterdag 11 januari tussen 14:00 en 16:00 uur is er gelegenheid om Berend thuis een laatste groet te brengen. De afscheidsdienst, welke geleid wordt door ds. F. Staudt, is op dinsdag 14 januari om 12:30 uur in de Nicolaaskerk, Plein 14472 AT te 's-Heer Hendriks kinderen. De dienst zal ook te volgen zijn in het Heer Hendrikhuis, Te Werfstraat 18,4472 AN te 's-Heer Hendrikskinderen. Aansluitend zullen we Berend naar zijn laatste rustplaats begeleiden op de begraafplaats te 's-Heer Hendrikskinderen. Daarna is er gelegenheid tot condoleren, het leven te vieren en mooie herinneringen over Berend met elkaar te delen in het Heer Hendrikhuis. Stil omdat de juiste woorden soms niet te vinden zijn Stil zal het zijn zonder Lieve Greet, kinderen en kleinkinderen, heel veel sterkte samen F.M. de Bruine-Harthoorn Cor en Suzan Roland en Rita Carola en André neven en nichten Berend Aalders zaterdag 11 januari 2020 PM Want de mens gaat naar zijn eeuwig huis" Prediker 125b Diepbedroefd delen wij u mede dat door de Heere van ons is weggenomen mijn zeer lieve man, onze zorgzame vader en opa echtgenoot van Neeltje Troost eerder gehuwd geweest met Cornelia Jannetje Butijn in de leeftijd van 85 jaar. Sterke de Heere ons in dit verlies. Middelburg: N. Weststrate-Troost Middelburg: Heieen Provoost-Weststrate Harry Provoost Michel en Erica, Remi, Sem Pieter Corine Irene en Frank, Linde, Stijn Ardjan en Catherine Marline 9 januari 2020 Sandberglaan 12 4333 SB Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. maandag 13 januari van 19.00 tot 20.00 uur in de Ter Hoogekerk, WillemTeellinckstraat 3 te Middelburg. De rouwdienst wordt gehouden op dinsdag 14 januari om 10.30 uur in bovengenoemd kerkgebouw. Aansluitend zal omstreeks 11.45 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Noordweg 445 te Sint Laurens. Na afloop is er nog gelegenheid om de familie te condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. In verband met bovenstaand overlijden is op D.V. dinsdag 14 januari de gehele dag gesloten. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van de vader van onze medewerkster Iris Wij wensen Iris, Harm, Fabienne en verdere familie veel kracht om dit onmetelijke verlies te dragen. Albert Heijn Kamperland Gert-Jan en Jolanda Clement en collega's Na een moedige maar oneerlijke strijd is één van onze oud medewerkers van ons bedrijf overleden. Berend was door zijn ziekte nog maar zeer kort bij ons uit dienst getreden. Wij danken Berend voor zijn jarenlange inzet en betrokkenheid. We zijn trots dat we met hem hebben mogen samenwerken. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Directie Medewerkers Luijten-WZ B.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45