COLOFON Familieberichten O 13 Maria Magdalena Crooijmans-de Maagt W Mia weduwe van Andre Crooijmans Na een rijk en voltooid leven nemen wij afscheid van onze lieve pa, opa en mijn overgroot- opa Petrus Strobbe weduwnaar van Jobina Rijk Stoppeldijk, 25-11-1919 t Kloosterzande, 8-8-2018 KuitaartEddie en Ans Strobbe-Sponselee Cindy en Lesley Leoniek en Ruben - Yana, Edwin en Mathilde KuitaartBennie en José Strobbe-Vink KuitaartLeon Strobbe t Kloosterzande Wim en Desiree Strobbe-Asselman Quinten HulstMarleen en Paul Weemaes-Strobbe Joost en Anne Joris en Leontien Correspondentieadres: Grootmoedersdijk 5 4584 RT Kuitaart De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 13 augustus om 14.00 uur in de Kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de be graafplaats aan de Van der Maelstedeweg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in uit vaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst, waarbij u tevens bent uitgenodigd in de koffiekamer. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar int. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma en oma Rosalia Maria de Saegher-van Goethem Rosa weduwe van Hubert Aloïs De Saegher Zij overleed in de leeftijd van 90 jaar. St. Pauwels: Ria en Patrick Erikt Hulst: Ronny en Marianne Nick 8 augustus 2018 Correspondentieadres: Paardenmarkt 25 4561 CW Hulst De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 14 augustus om 14.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van de Seniorenkliniek en de Meander voor hun goede en liefdevolle verzorging. Willy Mahu vrijdag 10 augustus 2018 Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren. Salvador Dali Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder en oma Geboren op 3 december 1926 te Stoppeldijk overleden op 1 augustus 2018 te Sluis Aardenburg: Peter, Karina Wesley, Steven en Jens Schoondijke: Marleen, Ronny, Roy, Kevin en Danny Op 9 augustus 2018 hebben wij als naaste familie samen afscheid genomen. Correspondentieadres: Voorstraat 3, 4527 GM Aardenburg Wij bedanken graag Rozenoord en dr. Slock voor alle zorg. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Mij spreekt de blomme een tale, mij is het kruid beleefd, mij groet het altemale, dat God geschapen heeft! Guido Gezelle Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Jeannine van den Berghe Stoppeldijk, 1 - 9 -1926 f Terneuzen, 7 - 8 - 2018 J. Mahu-van den Berghe Kees Mahu William Wilfried Mahu Eva en Ricky Sophie Ingrid en Kris Keymeulen-Mahu Thijs Sander Mare en Renata Mahu-Mahu Rick en Shanna Waeoby Amber en Stijn Jacqueline en Wim de Ridder-Mahu Thomas en Denise Pim Zoutestraat 143 4569 TA Graauw De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 14 augustus om 13.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats aan de van der Maelstedeweg te Hulst. Na afloop kunt u de familie ontmoeten in het uitvaartcentrum. Maandag 13 augustus kunt u van 19.00 - 19.30 uur afscheid van Willy nemen. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. SLUITTI3DEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45