J? k ÜysrJads/i O iïlensen inq.nl. FAMILIEBERICHTEN 13 Jeannine Augus+a Désirée Harte-Henrion Els Hermans - de Theije V Monique Adriaanse Piet Hamelink Nelly van Hoeve Piet Hamelink Leonie Mady Rammeloo Albert Maria Strobbe Bert Josepha Albert Maria van de Velde Bert Strobbe Bert Strobbe Je hebt het gekregen en moeten verwerken. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma in de leeftijd van 82 jaar. Terneuzen: Paulus Harte Clinge: Peter Jan Terneuzen: Thailand: Erwin en Wanna Jindorat en Ekapon Ekaphot en Meaw George Hermans Clinge, 23 augustus 1941 t Hulst, 14 maart 2018 f" iJ^jrikoetuiümg Julma de Schrijver- Fruytier kijk ook op Je liefde, kracht, je warmte en je lach. We zullen je missen, iedere dag In de bloei van haar leven moeten wij met veel verdriet afscheid nemen van mijn grote liefde, onze lieve dochter, zus, schoondochter, schoonzus en tante in liefde verbonden met Jeroen Verschueren Monique is 33 jaar geworden. Heinkenszand: Jeroen Verschueren Reza '1» Goes: Ad en Ellie Adriaanse Dennis Heinkenszand: RonenGustaVerschueren Bianca t, Raiph, Manon Peter en Ankie, Sven Goes, 1 8 maart 201 8 Bonekruidstraat 22, 4451 TT Heinkenszand U kunt afscheid nemen van Monique in het uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes, op donderdag 22 maart van 19.00 tot 21.00 uur. De begrafenis vindt plaats in besloten kring op de gemeentelijke begraafplaats, Geldeloozepad 20 te Goes. 'De Heer is mijn herder'. Dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven is, na een arbeidzaam leven, overleden mijn geliefde man, onze zorgzame vader, opa en overgroot-opa echtgenoot van in de leeftijd van 83 jaar. Zaamslag N. Hamelink-van Hoeve ZaamslagElly Hamelink Rutger en Marjon - Ties, Vik Marnix en Miranda - Madeleine, Lenthe, OP Zuiddorpe Bram en Carla Hamelink-Groote Schaarsberg Lea Simon 19 maart 2018 Molenstraat 77 4543 CN Zaamslag Vrijdag 23 maart is er van 9.45 - 10.20 uur gelegenheid tot condoleren in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag, waarna om 10.30 uur de dienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in 'De Rank', Zaagstraat 2. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze broer Terneuzen A.P. Hamelink-den Engelsman Terneuzen M.L. den Hamer-Hamelink AxelJ. Hamelink en C. Hamelink-Stoffels Terneuzen C. van der Hooft-Hamelink Bij ieder overlijden, wordt een herinnering geboren. Met heel veel bewondering en respect voor haar kracht en doorzettingsvermogen, is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van mijn lieve vrouw, moeder en schoonmoeder echtgenote van Leo Martens 19 april 1953 119 maart 2018 Leo Martens Basje Sarah en Paul van Bellen-Martens Schoolstraat 27 4576 AA Koewacht De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 23 maart om 15.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. - alleen schriftelijke condoleance - Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve pa en opa weduwnaar van Hij overleed in de leeftijd van 69 jaar. St Jansteen: Sahinde en Eddy Hulst: Davy en Veronique Maik, Lu ca, Raf Breda: Esther en Edwin Bram, Saar 1 8 maart 201 8 Correspondentieadres: Schumannstraat 5, 4561 VV Hulst De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 24 maart om 13.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer aldaar. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Verdrietig zijn we nu we onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom We wensen zijn kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe bij dit verlies. Familie Strobbe Bedroefd zijn wij omdat we onverwacht afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Ons medeleven gaat uit naar zijn kinderen en kleinkinderen. Familie van de Velde COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u Een woord van dank aan de doktoren van ziekenhuis "De Honte" in Terneuzen, en de betreffende ziekenhuizen in Rotterdam en Tilburg. Alsook dank aan huisarts J.G.H. Hensels en het team van ZorgSaam Thuis. Terneuzen, 18 maart 2018 Stuvesande 474 4532 ML Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden in het crematorium, Bellamy straat 28c te Terneuzen. Als op aarde komen gelijk staat aan de lente Dan is de bloei van jouw leven de zomer De ziekte en jouw strijd waren de herfst Jouw najaar duurde tweeënhalf jaar Je wilskracht om te vechten voor het leven was groot Jouw strijd is ten einde in de winter Je was de hoeksteen Dag allerliefste mama Met groot verlies, maar vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mee dat van ons is heengegaan echtgenote van Ossenisse: Mama van: Oma van: George Hermans Margo Hermans Han Blokland Stijn Blokland Dorpsstraat 7 4589 KP Ossenisse De crematie vond in besloten familiekring plaats. Onze dank gaat uit naar UZ Gent, K12 - 3e verdieping en Hospice De Meander in Hulst voor de goede zorgen. Overweldigd door de grote belangstelling en het medeleven van u allen betoond na het plotselinge overlijden van willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Hulst, maart 2018.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45