OZCAN AKYOL VroegboekvoordeeU zomer 2018 corendon ROC Marbelle Park 6 Wederom vrouwen aangerand Occidental Isla Cristina geldig t/m corendon nl ©023751060613®#. Column Toen ik een kind was, begin jaren 90, stelde Oudjaars- nacht helemaal niets voor, het ging ons om de eerste dag van het nieuwe jaar. We stonden voor dag en dauw op, als iedereen nog zijn kater moest uitslapen, omdat we als een roedel hongerige zwerfhonden door de straten wil den speuren. Dat zat zo: mijn ouders hadden weinig geld, net als de andere mensen in de buurt, om die reden was er meestal geen budget voor vuurwerk, of het moesten een paar kansloze pijlen van een krui denier zijn die wat wilde bijver dienen. Op een dag had iemand ontdekt dat er in Nederland weliswaar veel vuurwerk werd afgestoken, maar dat lang niet alle potten, matten en astronautjes daadwerkelijk af gingen. Soms liet een lontje het halverwege afweten, wat goed voor ons was, want in alle feestge druis, aangewakkerd door de alco hol en de druk van de massa, ver gat iemand weieens te kijken of er knallen dan wel glitters volgden. Als een team archeologen togen we op pad, meteen als het licht was geworden, want dan konden we beter zien wat er op de grond lag. Hoewel het een collectieve be zigheid was, bestond er onder linge concurrentie. Niemand gunde de ander een onaangebro ken slof'Jumping Jacks'. Ik zal de sensatie nooit vergeten van het moment waarop ik voor het Chinese restaurant in het cen trum een tienduizendklapper vond, die ergens halverwege, om wat voor reden ook, opge houden was met bran den. De vondst was te groot om mee te zeu len naar onze eigen wijk. Ik riep iedereen bij elkaar, brak uit veiligheids overweging een rotje doormidden en stak daar de lont van aan, waarop een hels kabaal en opwinding volgden. Gisterochtend kuierde ik met mijn dochter door Giethoorn. De immer drukke paden langs de grachten waren verlaten. We lo geerden bij mijn schoonouders, omdat we onze kinderen niet wil len blootstellen aan de dondersla gen van exotisch vuurwerk, dat soms door de mensen zelf werd gefabriceerd, met alle gevaar van dien. In het dorpje zijn ze meer van carbid. Mijn dochter staarde naar een paar eendjes en deed ze na: 'Kwak, kwak'. We moesten lachen. Zij omdat ze die beesten zo grappig vond. Ik uit een milde vorm van heimwee naar jaren die niet meer terug gingen komen. Mijn ouders hadden weinig geld, om die reden was er meestal geen vuurwerk Bij het nieuwjaarsfeest rond de Brandenburger Tor in Ber lijn zijn zeker tien vrouwen slachtoffer geworden van on gewenste seksuele toenade ring. Volgens de politie ging het om geïsoleerde inciden ten. Zeven mensen zijn aan gehouden. In de Duitse hoofdstad werd het grootste nieuwjaarsfeest van het land gevierd. Enkele honderdduizenden mensen kwamen eropaf. Op het plein bij de Brandenburger Tor, in het centrum van de stad, was speciaal een veiligheidszone ingericht. Daar konden vrou wen terecht als ze zich onvei lig voelden of waren lastigge vallen. De veilige zone werd bemand door medewerkers van het Rode Kruis. De maat regel was een reactie op de honderden aanrandingen tij dens de jaarwisseling twee jaar geleden in Keulen. Vol gens de politie zijn daar dit jaar negen vrouwen aange rand. Ze hebben ons enkel leugens en bedrog toebedeeld terwijl ze denken dat onze leiders gek zijn Postcodekanjer valt in dorp Doutzen Kroes De Postcodekanjer van 53,9 miljoen euro is gevallen in Friesland op postcode 9261. Onder die postcode vallen de dorpen Hoogzand, Witveen, Schuilenburg en Oostermeer, het plaatsje waar internatio naal topmodel Doutzen Kroes opgroeide. De helft van het geldbedrag wordt door de deelnemers met wijkcode 9261 gedeeld, de andere 26,95 miljoen euro door de mensen die ook de winnende letter combinatie in hun postcode hebben. NIEUWJAARS KORTING 8 DAGEN NUVANAF 8 DAGEN Cosla del sol Marbella Costa de la luz I Isla Christina AU Inclusive 4 JANUARI 2018 - AU Inclusive Beoordeeld met een 8.0 v.a. 439 v.a. 549 v.a. €533 v.a. €533 v.a. €643 v.a. €643 dinsdag 2 januari 2018 GO @ÖzcanAkyol eimwee BERLIJN Donald Trump is niet blij met de verrichtin gen van bondgenoot Paki stan tegen terrorisme, meldt hij op Twitter. FRIESLAND VERTREK Zomer in Spanje In 2017 volledig gerenoveerde kamers Ideaal hotel voor het hele gezin Miniclub, minidisco en speeltuintje 900 meter van het strand Gratis wifi bij de receptie Gratis shuttleservice naar het strand Mei Juni Juli Augustus v.a. €533 Vlak bij het fraaie strand en Isla Cristina Activiteiten voor jong en oud Zwembaden met apart kinderbad All Inclusive met heerlijke uitgebreide buffetten Gratis wifi in de openbare ruimtes Sauna, fitnessruimte, biljart en tafeltennis Grenzend aan een natuurgebied Meivakantie v.a. €533 Juni Juli Augustus Prijzen zijn per persoon en gebaseerd op een 2-persoonsbezetting bij 8 dagen. Reissom exclusief Calamiteitenfonds van €2,50 en administratie kosten per boeking. De winterkorting geldt per boeking en is nog niet in bovenstaande prijzen verwerkt. Druk- en zetfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 6