O In de serie klassieke zomer-items, deze week: Tips vcm stylist Pascalle Koldenhof Ijf.i'T j Hoofdversiering is er voor vrouwen in allerlei varianten. Must have deze zomer is de tulband: zet hem, a la jaren 80, op de haargrens van je voorhoofd. Tipl De cowboyhoed geeft elke look een stoer accent. Van licht materiaal als stro voor het strand, van leer of suède voor de avond. Zo'n stevig model is heel geschikt wanneer je de wind moet trotseren op de scooter of in de cabrio. Tip 2 Met een flaphoed bij je bikini of bo hémien outfit, krijg je een speelse, tikkeltje mysterieuze uitstraling. Vooral die met een grote, brede rand die gedeeltelijk over je gezicht valt. Aftoppen met een coole zonnebril en je bent een en al elegantie. Doe er ook eens een sjaaltje of ketting omheen. Tip 3 Hij staat sportief en is handig als je geen zin hebt iets aan je haar te doen: de baseballcap. In metallic of - iets minder heftig - met grafische of bloe- menprints. Superleuk met een lage staart en boven een mannenpak. 'Aft' Ir Ook de heren dragen vaker hoofddeksels. Het geeft hun outfit extra karakter. Veel gezien: de hoed met een smal randje, uit de jaren 30. Tip1 Met de hierboven afgebeelde panama hoed krijg je al meteen een Zuid- Amerikaans gevoel. De befaamde gleuf en donkere band geven een sexy man nelijke look. Goed bij elke zomerse out fit, van tweedelig pak tot zwembroek. Tip 2 De porkpie-hoed - zelfde model als de panama, maar dan met platte bovenkant en smalle rand - past goed bij een casual outfit. We zien ze veel bij skaters. Draag hem bij shorts en een T-shirt of openvallende blouse met of zonder singlet eronder. Knik de voor kant van dit hoedje iets naar boven voor een vrolijke, nonchalante look. Tip 3 Het klepje van de schipperspet geeft net genoeg bescherming tegen de zon en staat iedere man gekleed. Handig om snel in de achterzak van je broek te stoppen; staat daar nog leuk ook. 41 de hoed Geknoopt De tulband is de zomerhit van 2017 (Asos). Kleine klep Schipperspet, of opa's hoedje (Brixton). magazine 29

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 93