Guerrilla in Zuid- Frankrijk Uitgeslapen Fotograaf llvy Njiokiktjien portretteert elke week mensen die net wakker zijn. Evelien Kunst (links): „Ja, best goed. Alleen hadden we bedacht dat het gunstig was om op de camping dicht bij de washokken te gaan staan, 's Nachts merkten we dat het ook een keerzijde heeft: elk kwartier kwam er een andere groep thuis, en elke keer hoor je dan een hoop geluid. Gelukkig hadden we oordoppen bij ons. Eigenlijk hadden we in een camper moeten liggen, maar vlak voordat we vertrokken, bleek dat onze camper nog op on derdelen moest wachten bij de garage. En dus heb ik gauw mijn De Waard- tentje van stal gehaald. Minstens 40 jaar oud, maar nog steeds prima." zoals hier, met een groepje fotografen naar zo'n festival gaat en zoveel mooie dingen ziet en leuke mensen ontmoet, dan hoop ik dat ik dit nog lang kan volhouden." „We hebben onder de noemer 'Charles goes Aries' met een aantal fotografen guerrilla projecties - we hoorden niet bij het officiële pro gramma - op een groot scherm laten zien. Dat was een enorm succes. Nu is het tijd zeifin de stad te gaan kijken. Dat doen we per huurfiets; het is een kwestie van veel exposities bezoeken, inspiratie opdoen en netwerken. Ik ben hier elk jaar en het is altij d de moeite waard, ook omdat ik sommige collega's al zo lang ken dat het vrienden zijn geworden." „Het klinkt mis schien gek, maar ik leef mijn droom al. Ik werk al achttien jaar in de fotografie, nu als freelance fotografie- en marketing- consultant. Ik houd van fotografie als vakgebied en vind fotografen leuke mensen. En als je dan, 09.15 uur De doorleefde De Waard-tent kwam voor het fotofestival in het Zuid-Franse Aries goed van pas, ondervonden fotografen Evelien Kunst (45) en Renate Beense (42). 1 Lekker geslapen? Wat brengt de dag? —Leo van Marrewijk 2 Wat is je droom? H Ook meedoen? Mail naar magazine@ persgroep.nl 4| zaterdag 5 augustus 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 68