€0 Specsavers Goes staat voor u klaar in de compleet nieuwe winkel. Vakantiebezorgers gezocht Krantenbezorgen.nl Een Dagje Wellness voor maar 5,95 Ze bril Specsavers beoordelingen s/TRUSTPILOT Prima verdienste Een wijk bij jou in de buurt Gratis de krant lezen Een gemiddelde wijk bezorg je in 1,5 uur van maandag tot en met zaterdag Minimum leeftijd 15/18 jaar (afhankelijk van wijkgrootte) Meer informatie en aanmelden: Nu verlengd: U kunt uw spaarkaart verzilveren t/m 14 oktober 2017 Verzilver nu op pzc.nl/verzilveren Voor uzelf of een ander (advertorial) 9 Wouter de Groot Retailpartner Jeroen Swart Optiekpartner Melody Beernaert Audicien Goed 8,8 van O -10 5.963 beoordelingen Een complete metamorfose voor Specsavers Goes! De nieuwe winkel opent op 3 augustus haar deuren, met twee oogmeetruimtes en één ruimte voor de hoortest. Retailpartner Wouter de Groot nodigt alle inwoners uit Goes en omgeving uit om de nieuwe winkel te bekijken: 'We waren echt uit ons jasje gegroeid en hadden meer ruimte nodig om klanten nog beter van dienst te zijn. De vertrouwde kwaliteit en service in een nieuw jasje!' Het team in Goes heeft één gezamelijke passie: de inwoners van Goes overtuigen van het Specsavers concept. Wat dat concept is? Producten van goede kwaliteit tegen een scherpe prijs, met ondertussen een goede service. Zo ook in Goes. Dit concept staat als een huis dankzij de samenwerking binnen het team. ledereen heeft zijn eigen specialiteit en dat komt de klant ten goede', vertelt Wouter, Goed gevoel Het team van Specsavers Goes staat niet alleen in hun passie, Met ruim 2000 winkels over de hele wereld is Specsavers een gevestigde naam en de grootste optiekketen ter wereld in familiebezit, 'En dat aantal blijft maar groeien,' licht zij toe, 'In diverse landen zijn we zelfs marktleider.' Aandacht en sfeer in de winkel zijn net zo belangrijk als het product zelf, We willen onze klanten echt met een goed gevoel en het beste product de winkel uit zien gaan. Dan zijn wij tevreden.' Kwaliteit én een scherpe prijs 'Bij Specsavers krijg je echt waar voor je geld. We bieden kwaliteits producten voor een scherpe prijs. We zijn daar trots op. Waar vind je tegenwoordig nog een complete bril voor 19 euro? Bij Specsavers Natasja: 'Bij Specsavers word je als klant behandeld, niet als nummer. Het personeel is super gemotiveerd. De prijs-kwaliteit verhouding is top en de service is uitstekend!' dus,' vertelt Wouter lachend. Maar niet alleen de goede prijs- kwaliteit verhouding is een punt waarop Specsavers Goes zich wil onderscheiden. Ook service staat hoog in het vaandel. Bovendien worden de ogen hier altijd gemeten door een gediplomeerde opticien. 'Dat lijkt vanzelfsprekend, maar dat is het zeker niet,' legt Wouter uit. 'Opticien is in Nederland een vrij beroep, wat betekent dat iedereen het uit mag oefenen. Bij ons, en trouwens bij alle Specsavers-winkels worden oogmetingen echt alleen verricht door opticiens met minimaal een MBO- of HBO-diploma.' 'Ook voor de audiciens bij Specsavers geldt dat we allen StAr- geregistreerd zijn. Op die manier wordt de kwaliteit van de vakopleiding tot audicien bewaakt en wordt bij- en nascholing geregeld', aldus Wouter. 'Hoortoestellen zijn er in vele soorten en maten en niet elk apparaat past bij elke mate van gehoorverlies. Het verschil in afstellingsmogelijkheden - en dus hoorcomfort - is enorm, En het hoorcomfort bepaalt juist hoe tevreden je bent over je hoortoestel. Vandaar dat onze klanten alleen worden geholpen door gediplomeerde audiciens en de beschikking krijgen over de beste apparatuur tegen de beste prijs.' Openingstijden Maandag t/m woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag 09.00 - 17.30 uur 09.00 - 21.00 uur 09.00 - 17.30 uur 09.00 - 17.30 uur Gesloten Goes Ganzepoortstraat7 Tel, 0113 229 303 Ga naar specsavers.nl en maak nu een afspraak, Aanbieding geldt van 31 juli t/m 1 oktober 2017 bij aankoop van elk montuur vanaf €79. Standaard enkelvoudige glazen op sterkte zijn gratis bij elk montuur. Voor varifocale glazen of glasopties, zoals dunne glazen, gelden onze reguliere scherpe tarieven. Bij randloze monturen adviseren wij extra dunne glazen. De le bril is de bril met de hoogste totale waarde (montuurprijs kosten glazen en glasopties). De 2e bril (montuur glazen en glasopties) is helemaal gratis en kiest u in dezelfde winkel als de le bril. Niet in combinatie met andere aanbiedingen. Meer informatie in de winkel of kijk op specsavers.nl. O Specsavers 2017. Specsavers en het Specsavers logo zijn merken van Specsavers. 'SpaPuur fSpaWell ♦elySium *SpacSense *VeluwseBron ^Thermen Holiday *zwaluwhoeve Profiteer nu! Bij elke bril vanaf €79

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 145