4 «Ö/S-T* Eigenlijk willen ze niet weg uit hun huis in Hoofdplaat. Maar het leven is keuzes maken en dus staat de geliefde woning van Benno de Reu en Cecilia Bellido toch te koop. Maar als ze de loterij winnen, blijven ze lekker zitten waar ze zitten. Huizenpaspoort al V'± tsj enno: „Ik heb het huis nog net in het guldentijdperk ge kocht. Ik woonde tien jaar in Slijk- plaat en was ei genlijk niet van plan te verhuizen. Maar toen mijn va der en ik onderweg waren naar een schildersklus, zag ik dit huis te koop staan. Ik vond het een mooi stuk land en de schuur erbij vond ik interes sant. Ik had in Slijkplaat drie buren die hun huis als vakantiewoning ge bruikten. Ik wilde rustiger wonen en die rust heb ik hier gevonden." Souvenirs Benno: „Mijn vrouw komt uit Peru. Ik droom echt van een kantoortje waar ik al mijn boeken kwijt kan Ik leerde haar kennen in een café in Brugge. Ze verbleef op dat moment met medestudenten in Madrid om examen te doen voor haar master in Administratie en Business Manage ment. In de weekenden bezochten ze verschillende Europese steden. Ik ben nu vijf keer in Peru geweest om haar familie te bezoeken en gaan deweg ben ik souvenirs uit dat land gaan verzamelen. Mijn collectie is mijn trots. Er staan en hangen overal in het huis spulletjes. Zo heb ik en kele tekeningen ingekaderd die ik af gelopen februari in Peru kocht. En we hebben een vogelspin en piranha in kadertjes aan de muur hangen." Verhuizen Benno: „Ondanks dat we genieten van de rust hier, hebben we besloten te verhuizen. We willen een huisje kopen zonder hypotheek, zodat we minder kosten hebben en meer kun nen genieten van het leven. Ik werk als zelfstandig schilder, dus als ik eens minder werk heb, hoefik niet bezorgd te zijn dat we niet rondko men. We willen wel weer in een rus tige buurt gaan wonen. Ik heb iets op het oog, maar dat moet natuurlijk nog te koop staan als dit huis ver kocht is. Als we morgen de loterij winnen, blijven we hier en knappen HOOFDPLAAT vrijdag 23 juni 2017 Geen winnend lot, dan Gertie de Boey Cecilia Bellido Het vrijstaande huis aan de Oostlange- weg 13 in Hoofdplaat kijkt uit over de pol der en ligt op loopaf stand van het strand. De woning is ge bouwd in 1954 en deels gemoderni seerd. Het huis heeft drie slaapkamers, een ruime schuur en 1.940 m2 eigen grond. a" \i 7 wQfyjfa- - tv*' <f, -»•-fi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 44