Ill Landwinkel Weststrate "MAAK KENNIS MET DE ERFENIS VAN AMADEUS" Bestel snel op pzc.nl/klassiek Wilt u Mozarts Requiem écht beleven en ervaren wat een 'live' uitvoering met u kan doen, kom dan luisteren in prachtige historische kerken en het Concertgebouw in Amsterdam. De uitzonderlijke talenten van de ruim 50 zangers, musici en solisten o.l.v. dirigent Pieter Jan Leusink staan garant voor een uitvoering die intens, ontroerend en meeslepend zal zijn. Geniet ook van Mozarts feestelijke 'Krönungsmesse". Pure Sensatie: sopraan Olga Zinovieva met haar vertolking van Mozarts virtuoze 'Exsultate Jubilate'! Allegri's meesterwerk Miserere mei: Nadat de 13-jarige Mozart het a-capella hoorde in de Sixtijnse kapel in Rome, noteerde hij het werk uit zijn hoofd. Dankzij Mozart kunt u onder meer genieten van de spectaculaire hoge Cs. IS VERKOZEN TOT 'We hadden niet verwacht dat we zouden winnen. Er deden immers zoveel winkels mee' a Gefeliciteerd! 'We zijn ooit begonnen in een hoekje van de schuur' Concertdata do 23 feb Catharinakerk Eindhoven 19.30 vr lOfeb Marekerk Leiden 19.30 vr 24 feb Grote Kerk Alkmaar 19.30 za llfeb Janskerk Utrecht 19.30 za 25 feb Concertgebouw Amsterdam 14.15 zo 12feb Grote Kerk Den Haag 15.00 zo 26 feb Concertgebouw Amsterdam 14.15 do 16feb Dominicanenkerk Zwolle 19.30 vr 3 mrt Martinikerk Groningen 19.30 vr 17 feb Jh. Bosch Artcenter Den Bosch 19.30 za 4mrt Janskerk Utrecht 15.00 za 18 feb Laurenskerk Rotterdam 19.30 za 4 mrt Grote Kerk Naarden 19.45 zo 19 feb Concertgebouw Amsterdam 19.30 zo 5 mrt Stevenskerk Nijmegen 15.00 Concertgebouwtoeslag €5,- incl. consumpties. *Alle vermelde prijzen zijn exclusief transactie- en servicekosten. Ooit begonnen zij in een hoekje van een schuur met de verkoop van groente en fruit. Nu zijn ze inmiddels uitgegroeid tot de grootste boerderijwinkel van Walcheren, met het breedste assortiment aan Zeeuwse streekproducten: Landwinkel Weststrate in Middelburg. Aangenaam verrast waren zij dan ook toen zij afgelopen week het certificaat van Hart voor uw Regio, als 'Leukste winkel uit de buurt 2016' ontvingen. Heieen Provoost zegt lachend: "Wij hebben een trouwe klantenkring en hen gevraagd om op ons te stemmen. Maarwe hadden niet verwacht dat we zouden winnen. Er deden immers zoveel winkels mee. Het is een stukje waardering en daar zijn we blij mee. We proberen onze klanten zoveel mogelijk ten dienste te staan. Zo verkopen we ook streekproducten van collega's uit andere regio's die ook bij de Landwinkel- formulezijn aangesloten." "Weverkopen bijvoorbeeld Waddenzout, honing, jam en dergelijke. Maar ook voor een kopje koffie kun je bij onsterecht in het landcafé. Onze Landwinkel ligt aan de landelijke fietsroute, 's Heieen Provoost Zomers kun je lekker buiten op het terras zitten en kunnen de kinderen zich vermaken op de trampoline, 's Winters hebben wij een aparte hoek in de zaak gereserveerd voor onze gasten. En ieder jaar, in de oogstperiode, houden we twee plukdagen waar je zelf je appels en stoofperen kunt komen plukken. Wil je een recept hoe je die stoofperen het lekkerst kunt klaar maken, dan hebben we die ook. Om onze klanten te bedanken krijgen zij bij inlevering van dit artikel, tot 28 januari 2 kg stoofperen gratis bij hun aankoop." Echtgenoot Harry vertelt: "Zoals gezegd zijn we ooit begonnen in een hoekje van deschuur. Later zijn we uitgebreid en sinds vorig jaar hebben we nog een stuk aangebouwd. Onze klanten weten dat hier een kwalitatief goed product verkocht wordt. Naast onze eigen appels en peren verkopen we een ruim assortiment aan streekproducten als vlees uit de streek, boerenkaas, jam, stroop, Hoogelandse zuivel, groenten, fruit en aardappelen. Milieubewust, kleinschalig geproduceerd en met veel gevoel voor smaak, dat is kenmerkend voor het gehele assortiment. Harry Provoost Wie hier vaker komt, ziet het fruit aan de bomen groeien, van bloesem tot dat de vrucht rijp is voor de oogst. Daar kom je voor, want dat is pure beleving. En die Zeeuwse beleving willen wij verder aanboren. Dit certificaat is voor ons dan ook een prima promotiekans." Landwinkel Weststrate is gevestigd aan de Sandberglaan 10 in Middelburg. Voor openingstijden en meer informatie, zie: www.landwinkelweststrate.nl Landwinkel Weststrate Sandberglaan 10 4333 SB Middelburg www.landwinkelweststrate.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 38