Familieberichten Üi/arJadsi) kükookop q fflensenlinq.nl Myriam de Blok - Maton 14 woensdag 6 januari 2016 Jaap Platteeuw Jacob Pieter Platteeuw Onverwacht is ons ontvallen onze zeer gewaardeerde zwager en oom, Jaap Platteeuw Ridderkerk, Ad f en Marijke den Butter-van Hekezen Goes, Jannie en Jan t Roose-den Butter Baarland, Boudewijn en Anneke den Butter-Dees Neven en nichten Goes, 4 januari 2016 Wij zijn diep geschokt door het plotselinge overlijden van Jaap Platteeuw Jaap was één van de grondleggers vaan de Zeeuwse Rijwiel- enToerVierdaagse (ZRTV). Nog maar enkele maanden geleden hebben wij afscheid van hem genomen als Routecoördinator en werd hij benoemd tot erelid van de ZRTV. Wij wensen Aas en overige familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies, mede namens alle vrijwilligers van de ZRTV. Het bestuur van de ZRTV Peter Lengkeek, voorzitter Jan Dekker, secretaris Johan Kools (Johnny) Piet Stroo Beetje bij beetje moesten we je verlaten We konden uiteindelijk niet meer met je praten Je blik, de stilte, het deed vaak zeer De man van vroeger was er niet meer We zagen je stille verdriet Maar helpen konden we je bijna niet. Na een lange tocht in zijn doolhof is vandaag onze lieve vader en schoonvader overleden. Jacobus Cornelis Matzinger weduwnaar van Martha Mantz sinds 8 december 2008 Middelburg, t Utrecht, 24 januari 1923 31 december 2015 Ridder in de orde van Oranje Nassau Utrecht: W.A. Matzinger 's-Hertogenbosch: S.J. Matzinger J.H. Kamp Met grote dank voor de liefdevolle verzorging aan de medewerkers van de Koningsbruggen 1/2 Correspondentieadres: Tak van Poortvliethof 5 5237 CI< 's-Hertogenbosch Vader is opgebaard bij Tap DELA Uitvaartzorg, Soestdijkseweg Zuid 265 te Bilthoven, waar wij in besloten kring afscheid van hem nemen. De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 9 januari a.s. om 15.00 uur in de aula van crematorium Den en Rust, Frans Halslaan 27 te Bilthoven. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Jacqueline de Jonge - Ridderbos Cathrien Adriaanse-Faasse Tannetje van Liere Tan Tannetje Stoutjesdijk - van Liere Leef vandaag, morgen kan alles anders zijn. Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve zorgzame man en maatje, onze bijzondere vader en geweldige opa, onze topper Lid in de orde van Oranje-Nassau Geëerd met de Frans Naerebout penning van de gemeente Goes Goes, 22 juli 1938 Goes, 4 januari 2016 Aas Platteeuw-den Butter Conny en Peter Tim Joyce Stijn Ingeborg en Ed Daan Siem Robbin Het afscheid zal plaatsvinden op vrijdag 8 januari om 10.30 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 13. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. ~We vragen dat iedereen een bloem meeneemt als laatste groet." Correspondentieadres: van Houtenstraat 10, 4463 TL Goes "Mocht u geen uitnodiging hebben ontvangen, dan gelieve dit bericht als zodanig te beschouwen" "Woorden schieten te kort" Na twee dagen tussen hoop en vrees is van ons weggenomen onze oudste broer en zwager Piet en Jenny Hans en Paula Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze broer, zwager, oom en oudoom Jaap Kools Jenny Kools-Dekker Kinderen en Kleinkinderen Middelburg, januari 2016. Met verdriet hebben wij afscheid genomen van onze behulpzame broer, zwager en oom in de leeftijd van 86 jaar. Zoutelande: J. Stroo (in herinnering) D. Stroo-de Witte A. Stroo K. Stroo L.J. Stroo-Schreijenberg A. Stroo (in herinnering) A. de Visser-Stroo (in herinnering) J. de Visser (in herinnering) M. de Visser-Post Neven en nichten "Vind rust mijn ziel, in God alleen..." Wij kregen het droevige bericht dat 2 januari 2016 is overleden ons koorlid We zullen haar erg missen en wensen John, Sven, familie en vrienden veel sterkte toe. Koor "Happy Voices 's-Gravenpolder Tot ons verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve nicht en vriendin Westkapelle: Kees en Pietje Lievense Middelburg: Kees en Jo Verhage Westkapelle: Marjan Rosenthal en Wilfried (in herinnering) Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van de echtgenote van onze collega Peter de Blok Onze gedachten gaan uit naar Peter. Wij wensen hem veel sterkte toe in deze moeilijke periode. De collega's van Lamb Weston Meijer Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan. Na een moedig gedragen periode van ziek zijn is overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoon moeder, lieve trotse oma en overgrootoma weduwe van Johannes Stoutjesdijk Colijnsplaat, Zierikzee, 28-01-1929 03-01-2016 "Wij willen Huisartsenpraktijk Speelman en Vrolijk, team Buurtzorg en de verzorgenden van Care Match bedanken voor de liefdevolle verzorging. Kor (in liefdevolle herinnering) en Elly Doreen en Barry Jill, Gwen Johan en Elvera Peter en Evelien Michael Correspondentie-adres: P. Stoutjesdijk Zaagmolen 4 4301 NK Zierikzee De crematieplechtigheid zal gehouden worden op vrijdag 8 januari om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wilt bijwonen verzoeken wij u om 13.45 uur in de ontvangst ruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid de familie te condoleren. Geen bezoek aan huis Bedroefd geven wij kennis dat mijn laatste zus, mijn schoonzus en onze tante op bijna 87 jarige leeftijd is overleden. weduwe van J. Stoutjesdijk Namens ons allen, Corrie van Liere

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63