Diinkbsruigirig k i(M Colofon h ht Familieberichten MAREA kükookop q fflensenlinq.nl Leintje Willemse-Gideonse Voor betooi bore kwolitëit Leintje Jobse-van Sluijs Anna Trijntje de Rooij-Hirdes Dick de Roos Omer van Royen Michiel Kruit Geertruida de Visser - Cornelisse 20 zaterdag 1 augustus 2015 Jacob Lievienis Boonman Han Dekker Maatje de Korne- de Waal Rinus Pieper Jacob Adriaan Verboom de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio Janneke den Besten Ditsy den Besten vvivivi Tamilieberichten UITVAART Uitvaartverzorging De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. Voor uw belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn vader, schoonvader en opa danken wij u hartelijk. Joost en Dian Mark en Mischa Yerseke, juli 2015 Voor de vele blijken van betrokkenheid na het onverwachte overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven was voor ons een grote steun. Kapelle: A. Dekker- van Stee Kinderen en kleinkinderen Een hand, een woord, een gebaar doetje zo goed als je iemand die je lief hebt missen moet... Wat ons hart heeft verwarmd na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma zijn alle lieve woorden, kaarten en telefoontjes van zoveel mensen. Hartelijk dank hiervoor. Jos en Riet Piet en Conny Corrie en Peter Jan -in liefdevolle herinnering- Elien en Wim Klein- en achterkleinkinderen Augustus 2015 Voor de vele blijken van meeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 's-Gravenpolder, augustus 2015 Hartverwarmend was het dat zo velen ons bij het afscheid van onze moeder, oma en overoma terzijde stonden. Wij bedanken u voor uw steun, vriendschap en kaarten. Familie De Rooij Yerseke, augustus 2015 Uw medeleven na het overlijden van onze vader en opa heeft ons heel goed gedaan. Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Juriaan en Ilse, Dione, Xandro Karenka, Melanie, Arthur augustus 2015 Voor uw blijk van medeleven en belangstelling tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa betuigen wij u onze welgemeende dank. Johanna de Roos -langerak Michiel Jelle Nicolas Zierikzee, augustus 2015 Wij willen iedereen bedanken voor de belangstelling en het warme medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa K.P. Verboom-Schaap, kinderen en kleinkinderen Goes, augustus 2015 Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve willen wij u hartelijk danken. Uit aller naam: Ada de Bat Augustus, 2015 Samen met ons, hebben veel mensen stilgestaan bij het leven en overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Wij willen u hartelijk danken voor de manier waarop u ons tot steun bent geweest. C. Willemse kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, juli 2015 uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 Kreeftenstraat 26, 4691 KR Tholen 0166 - 606041 samen een... voor u en met u... info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagiouitvaartzorg.nl UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 101181 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Hierbij wil ik iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man Het is voor mij een grote steun geweest. Ina Kruit Oost-Souburg, augustus 2015 Voor alle blijken van hartelijk medeleven die wij van u hebben ontvangen, na het overlijden van onze lieve moeder en oma betuigen wij u onze welgemeende dank. Kinderen en (achter) kleinkinderen Vrouwenpolder, augustus 2015 Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Juist bij een overlijden heeft u een uitvaart verzorger nodig die met een enkel woord begrijpt wat de wensen zijn. UITVAARTVERZORGSTERS 'UZZV Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl "De verbindende factor bij uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..." Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande 06-40796513 - www.marea-uitvaart.nl Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 71