0 IDensenljnq.nl Familieberichten ?Aie& Sip&e da V/ueA Scpfie kijk ook op Sipke de Vries Sipke de Vries zaterdag 1 augustus 2015 15 Onze allerliefste Sipke is er niet meer. Wat had je het leven lief en wij jou in de leeftijd van 44 jaar Jac en Cootje Jacob (in herinnering) Jan Pieter en Marieke Sofie, Rosa, Timme Marieke en Arnold Zoutelande, 30 juli 2015 Swaalingestraat 60, 4374 BZ Zoutelande De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 3 augustus om 13:00 uur in de Catharinakerk, Willibrordusplein 3, Zoutelande. Aansluitend begeleiden we Sipke naar zijn laatste rustplaats aan de Molenweg. Na de begrafenis is er in de Catharinakerk gelegenheid tot condoleren. Wij zijn erg verdrietig door het plotselinge overlijden van onze lieve neef Hij gaf in zijn eenvoud en enthousiasme veel kleur aan zijn èn ons leven. We zullen zijn gezelligheid erg missen en wensen Jac en Cootje, Jan Pieter en Marieke en Marieke en Arnold veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Diemen: Herry en Bob Jan Valk - De Vries Abbekerk: Corrie en Poul Annema - De Vries Bennebroek: Jannet en Gerard Van Went - De Vries Heerhugowaard: Sipke en Caroline de Vries - Grooff Neven en nichten Tot ons grote verdriet is plotseling overleden onze lieve buurjongen Jo en Nellie Bram en Jeannette Wim en Ria en kinderen Onze vriend en collega is er niet meer We zullen hem erg gaan missen Mooie en fijne herinneringen komen boven als we terugdenken aan het plezier dat hij had in de vele producties van Theatergroep Duinart in 't Spiegeltheater Hij maakt hier al meer dan 20 jaar deel van uit. Lieve Sip, bedankt voor alles Wij wensen zijn familie heei veel sterkte toe Medewerkers en vrijwilligers 't Spiegeltheater Middelburg, 31 juli 2015 Stil en verdrietig zijn wij omdat de lieve broer van onze vriendin is overleden Wij wensen Jac Cootje, Marieke Arnold, Jan-Pieter Marieke en hun kinderen heel veel kracht en sterkte toe. We denken aan jullie, Danny Ellen Ernst Kim Michiel Susanne Peter Stefanie Michiel Rebecca Zoutelande, 1 augustus 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 70