Familieberichten II kükookop q fflensenlinq.nl 14 zaterdag 1 augustus 2015 Dina van Maris - Maartense Scp&£ Henk van Rosevelt Josephus Wilhelmus Peter Speetjens Ome Sjef Tot ons groot verdriet is na een moeizame levensavond overleden, onze lieve zuster, schoonzuster en tante sinds november 2000 weduwe van Willem van Maris 24 augustus 1927 30 juli 2015 J. Maartense t D. Maartense - Ambagtsheer J.J. Dieleman - Maartense F. Dieleman j" J.J. Hoekman - Maartense j" P.G. Hoekman Nel Geerse J.B. de Visser - Maartense J.J. de Visser B. van Maris f M.E. van Maris - van der Weijde neven en nichten correspondentieadres: J.J. de Visser Oranjeplein 112 4388 AH Oost-Souburg De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden op dinsdag 4 augustus om 14.15 uur in de aula van Yarden Slager Uitvaartzorg Walcheren, Kerklaan 19 te Vlissingen (West-Souburg). Voorafgaand aan de dienst is er van 13.30 tot 14.10 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. - De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden. - Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze buurvrouw Jo Moison Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Bewoners van "Het Gebouw De Houttuinen" Goes C'est fini "Het is wat het is" Zijn leven geleefd, intens genoten van alles, met verdriet en met veel respect hebben wij afscheid genomen van onze broer, zwager en oom Anneke, in liefdevolle herinnering Rotterdam, Noordgouwe, 21 juni 1950 29 juli 2015 Jos en Frank Benjamin en Reitske Niels en Elies, Dayvin en Juliën Karin en Rene Sjors en Iris Ronald en Caro Lotte Stef Correspondentieadres: Groeneweg 5 4317 PV Noordgouwe Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Henk in de rouw kamer van Uitvaartzorg de Vlieger op maandag 3 augustus en dinsdag 4 augustus tussen 19.30 en 20.00 uur, aan de Wilgenstraat 12 te Oosterland. Voordat wij met elkaar op vrijdag 7 augustus, om 13.00 uur, afscheid van Henk gaan nemen in de Wijnhoeve "De Kleine Schorre", Zuiddijk 4 te Dreischor maken wij een klein rondritje over Noordgouwe. Wil je hierbij aansluiten, wij vertrekken om 11.15 uur vanuit de Wilgenstraat 12 te Oosterland. Hier is alsnog de mogelijkheid om tussen 10.30 en 11.00 uur afscheid van Henk te nemen. Na de bijeenkomst op de Wijnhoeve te Dreischor, zal aansluitend de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Oude Lagezoom te Burgh- Haamstede om ca. 14.30 uur Na de begrafenis gaan wij terug naar de Wijnhoeve, waar er gelegenheid is tot condoleren en het heffen van het glas op het leven van Henk. Wilt u een herinnering aan Henk met ons delen, dan kan dit via het condoleanceregister op www.uitvaartdevlieger.nl Zeven maal over de zeeën te gaan, schraal in de kleren, wat zou het mij deren, kon uit de dood ik die éne doen keren. Zeven maal over de zeeën te gaan zeven maal, om met zijn tweeën te staan. Ida Gerhardt Heden overleed zacht en kalm onze geliefde (schoon) vader en stoere opa -Sjef- weduwnaar van Josette Speetjens - Bliek Goes, 16 december 1926 - Goes, 27 juli 2015 Tilburg: Ron en Eline Speetjens - Nooteboom Bram, Pieter, Willem Correspondentieadres Taxusstraat 24 5038 KR Tilburg Maandag 3 augustus is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 4 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Magdalena aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend zullen we hem begraven op het R.K. gedeelte van de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de "Brasserie" van Hotel Van der Valk, Anthony Fokkerstraat 100 te Goes. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij gedenken Sjef als een vrolijke, kindvriendelijke oom waar je altijd welkom was. Goes: Patrick Marion Vlissingen: Ronald Kloetinge: Agnes Albert Kloetinge: Ad Magda Kloetinge: Marijke Jan Heinkenszand: Rob Trudy Achterneven achternichten Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Broer van onze vrienden Jan Pieter en Marieke. Wij wensen Jac en Cootje, Jan Pieter en Marieke, Marieke en Arnold, verdere familie en vrienden veel sterkte toe! Alex, Melanie, Eddy, Angela, Danny, Marion, Kim, Dennis, Lenny, Lennard, Julia, Johnny, Marleen, Frank, Simone, Ewout, Vera, Inge, Aschwin, Marijn, Marion, Wimjan, Christa, Ron, Linda, Martijn, Eva, Cindy, Tim, Sebastiaan, Eef en alle kinderen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 69