Oi/srlailai] 0 mensen inq.nl Familieberichten Frans Alst Goes, 29 juli 2015 "Abba Vader" In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons is geweest geven wij u kennis dat, na een moeilijke laatste levensfase, is overleden onze lieve zus, schoonzus, tante en vriendin Janna Leendrina Capelle 14 januari 1925 127 juli 2015 M. Capelle-Lievense C.H. de Koning-Capelle Neven en nichten C. Buy se Dorpsweg 15 4311 AG Bruinisse De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgehad. "afscheid is de geboorte van een herinnering" Na een korte ziekte hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma. Zij is rustig overleden, na een lang en goed leven. Adriana Ovaa -Sjaan- weduwe van Hindrik Kruizinga 7 maart 1928 - 30 juli 2015 Peter en Trees Lidewei en Guido, Ireen en Casper, Leander en Minji Dagmar, Eime, Ruben en Roosje Correspondentieadres: Vredehoflaan 149 4383 AD Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 5 augustus om 14.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Elavendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is daar de herdenkingsbijeenkomst, waarna er gelegenheid is tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Ze hield van bloemen. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING De Here is mijn Licht en mijn Heil, voor wie zou ik vrezen Psalm 27 vers 1 Heden nam de Here tot zich onze geliefde tante en vriendin Laurina Davidse Rina geboren. Middelburg 6 september 1928 Oost-Souburg, Oostkapelle, Middelburg, Oost-Souburg, Middelburg, Breezand (NH) overleden, Domburg 30 juli 2015 Anneke Pattyhuru - Davidse Chiel Pattyhuru Ko Davidse Nely Davidse - Dekker Rini Davidse Laurie van den Boomgaard - Davidse Frangois van den Boomgaard achterneven en -nichten Cor en Jo van der Wilt Ineke en Ab Regelink Correspondentieadres Orionstraat 5 4356 BS Oostkapelle Maandag 3 augustus van 19.00 uur tot 19.30 uur bent u in de gelegenheid om afscheid van haar te nemen in "Rouwcentrum Adagio", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Dinsdag 4 augustus van 12.15 uur tot 12.45 uur kunt u de familie persoonlijk condoleren in "De Morgenster" Adriaan Lauwereyszstraat 6 te Middelburg, waarna om 13.00 uur de dienst plaats zal vinden. Om 14.30 uur zal zij worden begraven op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Geen Bloemen Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel en vrijwilligers van zorgcentrum "Simnia i>oor de liefdevolle zorg. "De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets Onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder is door haar Heer en Heiland thuisgehaald. Jennigje Locht-Renes - Jenny - Weduwe van Jakob Locht sinds 8 december 2007 Hattem, 2 september 1920 Middelburg, 30 juli 2015 Temeuzen: Jan en Marina Locht-Duinkerke Jacco en Laura, Jenthe, Loran en Hidde Eline Rianne en Erik, Mila Vlissingen: Tiny en Piet f Boogaard-Locht Jeroen en Lena Martijn en Claudia, Ilze, Lars, Yoni en Owen Aagtekerke: Hetty en Karl de Bmyn-Locht Marleen en Rudi Marco Vlissingen: Netty en Peter Willeboordse-Locht Ellen en Sander, Damian, Yasmine en Katelynn Christian en Danielle, Lindy, Kaylee en Ashley 's-Gravenpolder: Jacqueline en Hans Zandee-Locht Vera en Evert-Jan Kim en Tiemen C orrespondentieadres Merwedelaan 7,4535 EV Temeuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 6 augustus van 14.00 tot 14.15 uur in de aula van het crematorium in Middelburg, Westelijke Oude Haven dijk 3 te Middelburg. De afscheidsdienst zal aansluitend worden gehouden. Hierna is gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Ook namens ma gaat onze dank uit naar iedereen die betrokken was bij de liefdevolle zorg die zij mocht ontvangen. Machteld Maria den Beer Poortugael ïX-l iWrMkmm kijk ook op zaterdag 1 augustus 2015 17 Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij Onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van onze vader en geliefde opa 's-Gravenhage, 3 november 1942 Amsterdam: Frans Lewedorp: Sandra en Sipko Renske, Sieb Ds. H. Boersmastraat 3, Kloetinge Correspondentieadres: □endenhof 144, 1108 HH Amsterdam 06 1838 1804 De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 5 augustus om 11.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Onze vader hield van bloemen. Soms Zou ik willen Dat gisteren Nooit voorbij ging Omdat Vandaag Alles zo anders is Dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons betekend heeft, delen wij u mee dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en zuster Weduwe van Th.P. van Laarschot Deventer, 18 oktober 1933 Wissenkerke, 30 juli 2015 Almere Peter en Hanneke van Laarschot-Engelsman Thom, Anna en Maartje Leusden Marianne van Laarschot Bram en Daan Veere Leonard den Beer Poortugael Woerden Amy en Heribert van Westervelt Sandberg-den Beer Poortugael Amersfoort Anne Marije en David Frank-van Westervelt Sandberg Gijs en Jinte Den Haag Folkert van Westervelt Sandberg Hans Liemburg Hoom Marie Louise en Wim Bos-van Laarschot Chantal Correspondentieadres Orisantstraat 14,4491 HA Wissenkerke De herdenkingsdienst wordt gehouden op donderdag 6 augustus om 12:00 uur in de Kleine Kerk, ingang Kapellestraat 27 te Veere. Aansluitend brengen wij haar naar de oude begraafplaats Zanddijk in Veere. Daarna is er gelegenheid om de familie te condoleren en gezamenlijk het glas te heffen op Machteld in Museum De Schotse Huizen, kaai 25 te Veere.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 68