Oyarladsi] Cl9 Familieberichten kükookop mensen inq.nl Roef Voor betaalbare kwalitëit Marinus Lukas Poortvliet Janine Elfring Janine Elfring DE VLIEGER Diepbedroefd, geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte, door de Heere op Zijn tijd, uit ons midden is weggenomen, mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader en opa echtgenoot van Marina Poortvliet-Moeleker in de leeftijd van 73 jaar. "Sterke de Heere ons in dit grote verlies" M. Poortvliet-Moeleker Martien en Corine Marcel, Anne, Mathilde, Joas Hans en Matty Martin, Cornelia, Arjan, Han, Daan, Marijn, Henry, Marieke Mare en Rianda Marius, Albart, Sander Dineke en Stefan Rafael, Jeffreij Eline Fébe, Rodin, Marvin Cornells en Cornelie 29 mei 2015 Rijksweg 2,4416 AZ Kruiningen Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. maandag 1 juni van 19.00 uur tot 20.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Stationsweg 2, Kruiningen. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. woensdag 3 juni om 10.30 uur in voornoemde kerk. Deze dienst wordt geleid door de weleerwaarde heer Ds. J.A. Weststrate. Aansluitend zal om ongeveer 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Biezelingseweg te Biezelinge. Voorafgaand aan de rouwdienst, is er van 09.45 uur tot 10.15 uur ook gelegenheid tot condoleren. Gepaste kleding. Geen bloemen. Janneke Magdalena de Die Adrie Mijnsbergen Adrie Mijnsbergen Adrie Mijnsbergen Adrie Mijnsbergen Ben van Dam ,artverzorging De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg 4^ f A Dankbaar en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze kleinzoon en neef zoon van Kirsten en Bastiaan de Koeijer broertje van Elin Hanna en Bas de Koeijer Christel en Joost, Lisa, Floor Judith en Philip, Bram*, Roos, David, Joas, Nathan 28 mei 2015 Veenendaalstraat 38 5036 WR Tilburg Geschrokken hebben we kennis genomen van het overlijden van onze oud medebewoner. Het is goed zo... Vlissingen, 25 april 1970 Deventer, 28 mei 2015 Missen zullen we je, jij maakt het verschil onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante. Hans en Lia Elfring Sylvia en Martin Len en Liam Jildou en Lieke Daniël Ruynemanstraat 3 7425 GW Deventer Janine is thuis bij haar ouders. Wij nodigen u uit om samen met ons het leven van Janine te gedenken tijdens een bijeenkomst op donderdag 4 juni om 14.00 uur in de grote aula van crematorium Steenbrugge, Raalterweg 29 te Diepenveen. Daarna vinden wij het fijn u te ontmoeten in de ontvangkamer waar tevens de gelegenheid is tot condoleren. Na een verloren strijd moeten wij nu afscheid nemen van onze lieve nicht in de leeftijd van 45 jaar. Arnemuiden: Oost-Souburg: Vlissingen: Vlissingen: Vlissingen: Jannie en Sjaak Lammers Annie en Jan Lammers Thea en Bert Lammers Gerrie en Kees Lammers Frans en Addy Dörr Neven en Nichten UITVAARTZORG uitvaartzorg in Zeeland de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 Kreeftenstraat 26, 4691 KR Tholen 0166 - 606041 info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagiouitvaartzorg.nl samen een... voor u en met u... Overeenkomstig mijn wens ben ik op 27 mei 2015 rustig ingeslapen. geboren op 10 oktober 1926 sinds 24 januari 1988 weduwe van Jan Cornelis Frijmann Ondanks mijn visuele handicap heb ik in mijn leven heel veel kunnen doen en dat heeft mij veel voldoening gegeven. Ik bedank iedereen die me daartoe in de gelegenheid heeft gesteld. Mijn wens was om in intieme kring begraven te worden in Aardenburg. Breskens: Suzan en Hans Enkelaar-Frijmann Fargo N.D. David en Ashley Enkelaar-Foster (USA): Hendrix, Sawyer en Harrison Breda: Tom en llona Enkelaar-Moerland Correspondentieadres: Suzan Enkelaar, Port Scaldis 9-13,4511 DB Breskens zaterdag 30 mei 2015 17 Zijn wens is in vervulling gegaan. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van 10 mei 1946 Goes 28 mei 2015 echtgenoot van Ria van Mijnsbergen - van Vooren vader van Michel Dennis en Tomas broer van Martha van Keulen - Mijnsbergen Frank van Borsselenstraat 39 4472 AX 's-Heer Hendrikskinderen Adrie is opgebaard in zijn kamer nr. 507 in 'Het Gasthuis', Kievitlaan 64 te Goes. Als u afscheid van hem wilt nemen, bent u welkom op zondag 31 mei van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst zal plaatvinden op dinsdag 2 juni om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er vanaf 15.15 uur gelegenheid tot condoleren en een samenzijn in café-restaurant 'De Oranjeboom' Nieuwe Rijksweg 21 te 's-Heer Hendrikskinderen. Onze dank gaat uit naar dr. Schruer, dr. Schmeitz en de medewerkers van 'Het Gasthuis voor de goede begeleiding. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. In verband met het overlijden van zal café 'Oranjeboom' dinsdag 2 juni de gehele dag gesloten zijn. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij wensen Ria, Dennis, Tomas en verdere familie veel sterkte toe de komende tijd. 's-Heer Hendrikskinderen: Familie Oosthoek Wij wensen Dennis en Ria veel sterkte met het verlies van zijn vader Personeel Café Restaurant De Oranjeboom Wij wensen Jenny, de kinderen en kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. '.f =jk~~ 1 Namens medebewoners "Residence Plaza" info@uitvaartdevlieger.nl www.uitvaartdevlieger.nl Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland 0111 402 000 (dag en nacht bereikbaar)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 83