...Ben jij degene die ons team komt versterken? Zelfstandig werkende kok (m/v) ENVIRONMENTAL ENGINEER mm SHIFT MECHANICS (mm balie-secretaresse m/v Vacature voorzitter Rekenkamercommissie m/v Made with professional pride 4 OF 5-PLOEGEN DIENST gemeentes lu is Team D'Anvers zoekt: Beschik je over een grote dosis passie, inzet, kennis en ervaring en wil je ons team versterken, neem dan contact op met ons. Stuur je cv en motiveer ons om je aan te nemen. Email: ja.vanwaarde@live.nl Of bel: 0113 - 251365 en vraag naar Jeroen van Waarde. BRASSERIE zaterdag 30 mei 2015 Lamb Weston Meijer v.o.f. is een joint venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Met 1200 medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Bergen op Zoom, Breda, Kruiningen, Oosterbierum (NL), Wisbech (UK), Hollabrunn en Wenen (Oostenrijk). Ons doel is dé leverancier te zijn van diep gevroren aardappelproducten. Wij staan voor innovatie, zelfontwikkelde techno logieën, service en kwaliteit. Ter versterking van onze fabriek in Kruiningen, zijn wij op zoek naar Als Environmental Engineer ben je verantwoordelijk voor het beheer van het KMS (zorgsysteem) waarin diverse kwaliteitsstandaarden zijn geïntegreerd (ISO, HACCP, Arbo, milieu en veiligheid), met als aandachtsgebied het milieuzorgsysteem. Je constateert ontwikkelingen op het gebied van milieu en voedselveiligheid voor de voederketen, adviseert over te nemen maatregelen en vertaalt en implementeert deze naar KMS. Verder ben je verantwoordelijk voor het coördineren en bewaken van het functioneren van de afvalwaterzuiveringsinstallatie, geeft leiding aan de medewerkers van deze afdeling en je stelt het jaarplan op voor deze afdeling. Je onderhoudt contacten met overheidsinstellingen op het gebied van milieu en draagt zorg voor het voorbereiden, aanvragen en beheren van zowel de huidige als nieuwe vergunningen. Je leidt en neemt deel aan diverse projecten in jouw vakgebied. Ook beoordeel je projectplannen van andere afdelingen op consequenties, aandachtspunten en risico's op het gebied van milieu. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat met een afgeronde HBO-opleiding, bij voorkeur Milieukunde, Energietechniek of Aquatische Ecotechnologie en ruime ervaring in een soortgelijke functie. Je hebt een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, ook in de Engelse taal. Je bent flexibel ingesteld en in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Voor aanvullende informatie kun je contact opnemen met Marcel Dicou (QESH Manager) op telefoon nummer 0113-394353. Als Shift Mechanic verricht je inspectie-, (preventieve) onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan onze productielijnen zodat de voortgang van het productieproces gewaarborgd blijft. Je onderzoekt de oorzaak van storingen en je zorgt dat storingen worden verholpen. Je wordt betrokken bij optimalisatie van het machinepark en bij het uitvoeren van modificaties. Verder begeleid je ingeleende monteurs bij het uitvoeren van onderhouds- en installatiewerkzaamheden en ben je verantwoordelijk voor het voeren van de administratie over het uitgevoerde onderhoud, de verbruikte materialen, het uitwerken van de werkorders en het verantwoorden van de ingeleende werkuren. Je hebt een technische opleiding afgerond op niveau 4 en je hebt werkervaring opgedaan zowel op gebied van werktuigbouw als elektrotechniek in een vergelijkbare functie, waarbij er bereidheid moet zijn tot ontwikkeling van PLC kennis, indien niet of onvoldoende aanwezig. Je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Je beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift en het beheersen van de Engelse taal is een pré. We bieden je een uitdagende functie in een ambitieuze, groeiende organisatie met een prima arbeidsvoorwaardenpakket. Voor aanvullende informatie kun je contact opnemen met Johan Nieuwenhuijze (Plant Engineer) op telefoonnummer 0113-394674. Ben je geïnteresseerd, ga dan naar onze vacatures op www.lambweston-nl.com en selecteer de vacature. Indien je klikt op solliciteren kan je je gegevens invoeren en wordt je sollicitatie naar de afdeling Human Resources verzonden. www.lambweston-nl.com Acquisitie wordt niet op prijs gesteld DR. R.H.J. PEERLINGS ORTHODONTIST fiapegaatenburïj 48 daas da vii$sijigen Ben jij iemand die secuur is, geen ruzie maakt met computers, tegen een stootje kan, zelfstandig kan werken. Dan is wellicht deze functie iets voor jou. 24 uur per week Opleidingseisen: HBO werk- en denkniveau Acquisitie is niet gewenst Sollicitaties vergezeld van een curriculum vitae binnen 7 dagen richten aan: Dr. R.H.J. Peerlings - orthodontist Rouaansekaai 9 - 4331 HA Middelburg www.orthopeerlings.nl c Wij hebben vele specialiteiten. En u? Mogen wij ons voorstellen: Sluis, gelegen in West Zeeuws-Vlaanderen. Een gemeente waar je elke dag iets nieuws ontdekt. En waar je altijd vindt wat je zoekt. Drukte en bedrijvigheid bij de haven van Breskens, bijvoorbeeld. Maar ook rust en ruimte in het achterland. Sluis biedt het beste van twee werelden. Knusse familiestranden én stille natuurgebieden. Drukke koopcentra én een weids polderlandschap. Moderne woonwijken én historische kernen. Met elk hun eigenaardigheden. Ook interessant om te weten, is dat je hier in de meest Zuidwestelijke punt van Nederland bent. Met Brugge en Gent, maar ook Frankrijk op een steenworp afstand, kun je hier volop van het leven proeven. Niet alleen het gebied bevindt zich in een dynamische ontwikkelingsfase (vele ruimtelijke plannen zijn in ontwikkeling of al in uitvoering), maar ook de gemeentelijke organisatie is volop in bewe ging. Je kunt hier dan ook alle kanten op. Tenminste, als je iemand bent met een breed blikveld. In een landelijke gemeente moetje namelijk van vele markten thuis zijn. Heb jij méér in huis dan jouw cv doet vermoeden? Wij horen het graag. Voorzitter Rekenkamercommissie m/v De gemeenteraad van Sluis heeft per 1 januari 2005 een Rekenkamercommissie ingesteld. Deze onafhankelijke commissie bestaat uit twee externe leden en twee raadsleden, een externe voorzit ter, een ambtelijk secretaris en een ambtelijk adviseur. De Rekenkamercommissie onderzoekt doelmatigheid, doeltreffendheid en rechtmatigheid van de organisatie en van het gevoerde beleid. Vanwege het vertrek van de huidige voorzitter wordt ge zocht naar een nieuwe voorzitter voor de Rekenkamercommissie. U bewaakt de onafhankelijkheid van de Rekenkamercommissie. U organiseert en leidt vergaderin gen. U bepaalt samen met de leden de onderzoeksonderwerpen en -opzet. U stuurt de ambtelijke ondersteuning en eventuele externe onderzoekers aan. U vertegenwoordigt en representeert de Rekenkamercommissie. Inzicht in politieke besluitvormingsprocessen bij de lokale overheid en een juridische, bestuurskun dige en/of financiële ervaring c.q. achtergrond is een pre. Interesse? Beschikt u over een hbo- of wetenschappelijk werk- en denkniveau? Heeft u ervaring met het doen van onderzoek of het begeleiden ervan? Bent u maatschappelijk betrokken zonder bindingen te hebben met het bestuur en de organisatie van de gemeente Sluis of door de gemeente gesubsidi eerde instellingen? We zijn heel benieuwd naar uw specialiteiten. Stuur uw reactie digitaal, vóór 14 juni 2015 in de vorm van een brief met curriculum vitae, naar rkc@gemeentesluis.nl, t.a.v. de heer mr. P.T.G. Claeijs. Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer mr. P.T.G. Claeijs, amb telijk adviseur van de Rekenkamercommissie, tel. (0117) 45 7129. Wilt u meer informatie over de omgeving of over de gemeentelijke organisatie? Kijk dan op www.gemeentesluis.nl. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. d'Anvers

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 7