Familieberichten Cornells David de Vos Cees de Vos 18 zaterdag 30 mei 2015 kükookop fllensenlinq.nl Adriaan Francois Oostdijk Ad Oostdijk Albert Cijriel d'Olieslager Ad Ons Lieve Adje, Ad Oostdijk Ber Julia Blommaert Ivonne Gijsel-van Kerkhoven Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Carien Schot de moeder van onze leerlinge Britney Schot. We wensen Britney, Sabrina. hun vader en verdere familie veel troost en sterkte toe. Moge God hen de kracht geven dit verlies te dragen. Leerlingen, ouders, medewerkers, directie en raad van toezicht van het Zeldenrust-Steelantcollege Terneuzen, 29 mei 2015 Met intens verdriet geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan onze lieve (schoon)vader en opa Cees Zaamslag, 17 december 1933 Middelburg, 27 mei 2015 Middelburg, Conno en Lian Ruben, Isabel, Aron Amersfoort, Mark en Loes Ramon, Rosa c orre spondentieadre s Westmede 87 4337 AL Middelburg De rouwdienst zal worden gehouden op dinsdag 2 juni a.s. om 10.30 uur in de Oostkerk aan het Oostkerkplein te Middelburg. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van de begraaf plaats. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Ditty en Jan Adriaanse Adrie en Joop de Bruijne Anneke en Giel van Gelderen Marleen en Dick van Es neven en nichten Wij wensen Conno en Lian, Mark en Loes en de klein kinderen heel veel sterkte. Cees de Vos Col 1.3 :15 Laat in uw hart de vrede van Christus heersen Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven we kennis dat na een kort ziekbed, kalm en rustig is overleden 9 mei 1947 t 29 mei 2015 Roely Kroon Eduard Brink Anouk Edith Brink-Oostdijk Yanick Bas Matthieu Tamara Chloë Nicky Niek Maxime Maurice Frangois Oostdijk Cindy Oostdijk-Wagenaar Maud Frederique Matiz Arjen Didier Arjen Oostdijk t Serlippensstraat 5 4532 LP Terneuzen Ad is Thuis. U bent in de gelegenheid om dinsdagavond 2 juni van 18:30 tot 20:00 uur, in zijn vertrouwde omgeving, afscheid van Ad te nemen aan de Serlippensstraat 5 te Terneuzen. De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op woensdag 3 juni om 11.00 uur in de Protestantse kerk. Plein 2, 4543 BH te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Voorafgaand aan de afscheidsdienst is er in de kerk gelegenheid om te condoleren van 09.45 -10.45 uur. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Niet klagen maar dragen en bidden om kracht Tot onze droefheid is uit ons midden weggenomen onze broer en schoonbroer vriend van Roely Sluiskil, 9 mei 1947 Terneuzen, 29 mei 2015 's-Hertogenbosch: Janny [Herman in herinnering] - Nelly [in herinnering] Terneuzen: KoenSuus Ede: Bert en Lieneke St. Laurens: Nel en Lo Hamilton, Canada: Inge en Arjan Sommelsdijk: Ceesen Corrie Neven en nichten Sterkte voor de naaste familie. Dankjewel voor de mooie rosé-avonden, de gezellige middagen met roombroodjes en mergpijpen! Dankjewel voor jouw liefde aan onsen onze mama. We gaan je missen. Liefs Anouk, Yanick Chloë Verdrietig zijn wij om het overlijden van We zijn Ad dankbaar voor zijn vriendschap, betrokkenheid en zijn gulle lach! We wensen Roely, Edith, Francois en de overige familieleden heel veel sterkte met dit verlies. Anja, Corine en Sonja Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbij gingen glimlachen dat ze er geweest zijn. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve pa, opa en levenspartner weduwnaar van levenspartner van St. Jansteen, Terneuzen, 13 mei 1928 28 mei 2015 St. Jansteen: Loek en Jolanda Gert-Jan en Rayshelin Anniek en Randy Heikant: Ivonne Correspondentieadres: Pastoor Mertensstraat 19, 4564 AK St. Jansteen U kunt afscheid nemen van hem in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 2 juni van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 4 juni om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze zwager en oom Hoek: Michiel de Pooter- in herinnering Adrie de Pooter- Dekker Zaamslag: Cees de Pooter Suus de Pooter- Hamelink Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51