Boulevard op zoek naar nieuwe koers Pas sinds ik Eva Jinek lesgeef, heb ik plezier in het huishouden Vanavond komt Omroep Max met de langverwachte opvolger van de hitserie Moeder, ik wil bij de revue. In Goedenavond, dames en heren staan de beginjaren van de Nederlandse televisie centraal, &door naam auteur IPas sinds ik er een echte work-out van maak, heb ik plezier in het huishouden Afscheid presentator Niet te missen op zondag 31 mei 2015 Is je me drie jaar gele den had verteld dat ik vrijwillig tachtig kilo meter zou fietsen, had ik onder tafel gelegen van het lachen," zegt Lonny. Ze komt net terug van een weekend mountainbiken in Luxemburg. Tot haar achtendertigste was ze niet sportief. „Zeg maar gerust onspor tief. Ik probeerde het wel, maar vond er gewoon niks aan. Ik ging tennissen, nou, die ballen zweven nog steeds in een baan om de aarde. In Italië nam ik skilessen. De leraar riep alleen maar 'nee, niet zo!' Na drie dagen hield ik het voor gezien. Alleen yoga hield ik vol, want daar ga je niet van zweten." Toen bleek dat Lonny's neefje Brett de ziekte van Duchenne had, wilde ze iets voor hem doen. Ze hoorde van Duchenne Heroes, waarbij ge sponsorde deelnemers in een week vijfhonderd kilometer door België, Luxemburg en Duitsland fietsen om geld op te halen voor kinderen met deze spierziekte. „Het enige wat ik voor Brett kan doen, is fiet sen en geld ophalen. Een week af zien op de fiets: dat moest lukken." Maar om zo'n ronde te kunnen maken, moet er getraind worden. Samen met familieleden begon ze steeds langere rondes te fietsen. „Ik vond het steeds leuker worden en fiets nu bijna elke dag. Dat voelt zo goed, ik ben echt trots op mezelf. Op de dagen dat ik niet train, ga ik hardlopen." Frikadellen „Gisteren heb ik 45 kilometer ge fietst. Ik wist hier nooit de weg, nu ken ik alle dorpen in de omgeving en kom ik op prachtige weggetjes waarvan ik niet wist dat ze beston den." Haar leven is veranderd, zegt Lonny. Ze eet gezonder. „Want dit houd je niet vol op frikadellen. Maar als ik vroeger een chocolaatje nam, hield ik het bij één. Nu eet ik er gerust meer, ik fiets het er toch wel weer af." Het trainen plant ze om haar werk heen. „Ik vraag me wel eens af wat ik vroeger deed in de tijd waarin ik nu fiets." .Gisteren heb ik 45 kilometer ge fietst. Ik wist hier nooit de weg, nu ken ik alle dorpen in de omgeving en kom ik op prachtige weggetjes waarvan ik niet wist dat ze beston den." Haar leven is veranderd, zegt Lonny. Ze eet gezonder. „Want dit houd je niet vol op frikadellen. Maar als ik vroeger een chocolaatje nam, hield ik het bij één. Nu eet ik er gerust meer, ik fiets het er toch wel weer af." Het trainen plant ze om haar werk heen. „Ik vraag me wel eens af wat ik vroeger deed in de tijd waarin ik nu fiets." .Gisteren heb ik 45 kilometer ge fietst. Ik wist hier nooit de weg, nu ken ik alle dorpen in de omgeving en kom ik op prachtige weggetjes waarvan ik niet wist dat ze beston den." Haar leven is veranderd. „Ineens lag daar die brief van de Sociale Verzeke ringsbank, met daarin de boodschap: binnenkort gaat u AOW ontvangen. Mijn god, dacht ik, dat is waar ook. Het was even slik ken, het voelde als een point of no return. Maar inmiddels ben ik al lang over dat gevoel heen. Ik merk dat het stramien waarin ik jarenlang leefde, werken van 9 tot 5 en soms ook 's avonds, zich in mijn lichaam heeft vastgezet. Ik plan elke dag, houd nog steeds een agenda bij en heb het zelfde ritme als toen ik nog werkte. Zo heb ik maandagochtend hardge- lopen, de hond uitgelaten en 's middags geflyerd voor D66. Dinsdagoch tend weer gefolderd en de hond uitgelaten en 's mid dags de zitting in het stembureau voor woens dag voorbereid. Verder doe ik klussen, admini stratie voor mijn vrouw die zzp'er is, laat de hond uit, doe aan hardlopen. Ook ben ik actief voor D66 in Rotterdam en doe ik vrijwilligerwerk bij de Vrienden van het Rotter dams Philharmonisch Or kest. Daar help ik met veel ple zier de inleidingen orga niseren. W' SERIE House Of Cards geweldig YOUTUBE Nudistische kameleon >r FILM VAN DE DAG Moonlight Mile zondag 31 mei 2015 GO Naam Naam TERUG NAAR OERTIJD VAN DE TV A Bijschriftvet: Bijschrift de rest. rotoxraxx Bijschriftvet: Bijschrift de rest. foto xxxxxx Op de dagen dat ik niet train, ga ik hardlopen." Het trainen plant ze om haar werk heen. „Ik vraag me wel eens af wat ik vroeger deed in de tijd waarin ik nu fiets." Nu te zien op Netflix. Op I april verschijnt de box op dvd. is het gemiddelde aan tal woorden van de grap pigste moppen. Om dierengrappen wordt het meest gelachen. Dat bodypainting ware kunst kan zijn bewijst het Youtubefilmpje ICha- meleon van kunstenaar Johannes Stotter. We denken op het eerste ge zicht een prachtige. Indringend rouw verwer kingsdrama uit 2002, met Jake Gyllenhaal als een dolende ziel die de ge welddadige dood van zijn vriendin moet verwerken. Lamgeslagen blijft hij han gen in het huis van zijn rouwende schoonouders. Susan Sarandon is gewel dig als de verbitterde moeder, maar Dustin Hoff man steelt de show als een onverbeterlijke opti- milies helemaal stort op surrogaatzoon Gyllenhaal. Naam.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 126