MEDIA 39
Veronica
RTL7/
«N
(N
r VANDAAG
Studio Sport
Met onder meer wielrennen (live-
verslag Amstel Gold Race), turnen
(samenvatting EK Frankrijk).
NP O 1,13.10 uur
Motorsport
Live: Grand Prix Argentinië, kwali
ficatie Mot03, Moto GP, Mot02.
Eurosport, 14.00, 14.30 en 17.00 uur
Wielrennen
Live: de Amstel Gold Race.
Studio Sport
Wielrennen (Amstel Gold Race),
turnen (EK Frankrijk), tennis
(Fed Cup, Nederland-Australië)
en motorsport (GP Argentinië).
NPO 1, 18.10 uur
Voetbal
Samenvattingen eredivisieduels:
Feyenoord-Go Ahead Eagles, Ajax-
NAC Breda, Heracles-PEC Zwolle,
FC Utrecht-FC Twente.
Studio Voetbal
Talkshow met Jack van Gelder.
NPO 1, 22.20 uur
Buitenland
ZATERDAG 18 APRIL 2015
06:00Teleshop 7: CarTracks
06:30 Teleshop 7: Willie.nl
07:00 Teleshop 7: Tommy Te
leshopping 08:45 Teleshop 7:
Willie.nl 09:00 Ondernemen
doen we zo 09:30 Vis TV 10:00
Ondernemend Nederland
10:30 Business Class 12:00
Business-Channel.nl 12:30 On-
dernemerszaken 13:00 De suc
cesfactor 13:30 Ondernemen
doen we zo 14:00 Een zaak van
de gemeente 14:30 Van lucht
kasteel tot droomhotel 15:00
RTL GP: Supercar Challenge -
Zandvoort 15:30 RTL GP:GT
Endurance Series - Italië 16:15
RTL GP:GP2-Bahrein 17:00
RTL Transportwereld 17:30 RTL
Autowereld
11:19 Minuscule 11:22 Troe
telbeertjes 11:46 Ernst, Bob
bie en de rest 11:59 Burgers'
Zoo en waarom 12:07 Super
4 12:18 Super412:32 Robin
Hood 12:43 Robin Hood 12:56
Vipo 13:10 Monskey 13:13
Vipo 13:26 Monskey 13:29 Lit
tlest Pet Shop 13:53 Littlest Pet
Shop 14:17 Oggy en de kakker
lakken 14:26 De Daltons 14:34
De Daltons 14:43 Draken: Rij
ders van Berk 15:07 Draken:
Rijders van Berk 15:30 Won-
derschool 15:43 De Daltons
15:52 Minuscule 15:54 Naran-
jina en de kadekapers 16:07
Hallo K3 16:34 Ghost Rockers
16:47 Ghost Rockers 17:00 The
Real Housewives of NYC
06:00 Loop: Hart van Neder
land 08:05 Extreme Home Ma
keover 09:00 Tommy Tele-
shopping 11:00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping 14:00
Poh's Kitchen 14:30 According
to Jim 15:00 According to Jim
15:35 According to Jim 16:00
According to Jim 16:30 Accor
ding to Jim 16:55 Switched at
Birth 17:55 Switched at Birth
08:20 Numb Chucks 08:45 Phi-
neas and Ferb 09:10 Boyster
09:35 American Dragon: Jake
Long 09:55 The Emperor's New
School 10:20 Wanders We
reld 10:30 George of the Jun
gle 11:55 Marvel Avengers As
semble 12:20 Marvel Avengers
Assemble 12:40 Marvel Aven
gers Assemble 13:05 Mar
vel Avengers Assemble 13:25
Marvel Avengers Assemble
14:00 Crash Bernstein 14:20
Crash Bernstein 14:40 Les 7N
15:10 Les 7N 15:35 Wanders
Wereld 15:55 Kirby Buckets
16:20 Marvel Avengers Assem
ble 16:45 Hulk and the Agents
ofS.MAS.H. 17:10 Star Wars
Rebels 17:30 Ultimate Spider-
man
06:00 Loop: Hart van Neder
land 09:05 Drukte in de die
rentuin 09:30 Drukte in de die
rentuin 09:55 Drukte in de
dierentuin 10:20 Drukte in de
dierentuin 10:45 Ready Steady
Cook 11:30 Ready Steady Cook
12:15 Tommy Teleshopping
13:45 Astro TV 15:30 Robs gro
te tuinverbouwing 16:20 Robs
grote tuinverbouwing 17:05
Huizenjacht 17:45 Huizenjacht
COMEDY C) 1VM1N3D
08:30 That'70s Show 08:55
That 70s Show 09:20 Melis
sa Joey 09:45 Melissa Joey
10:05 Married with Children
10:30 Married with Children
10:55 South Park 11:20 Sou
th Park 11:40 Melissa Joey
12:00 Melissa Joey 12:25
That 70s Show 12:50 That 70s
Show13:10South Park 13:35
Family Guy 14:00 Brooklyn Ni
ne-Nine 14:20 Brooklyn Nine-
Nine 14:45 Brooklyn Nine-Ni
ne 15:05 Brooklyn Nine-Nine
15:30 Brooklyn Nine Nine
15:55 Brooklyn Nine Nine
16:20 Brooklyn Nine Nine
16:45 Brooklyn Nine Nine
17:05 Brooklyn Nine Nine
17:30 Brooklyn Nine Nine
17:55 Brooklyn Nine Nine
18:00 Helden van 7: Ice Road
Truckers, Reality
19:00 Stop! Politie, Docusoap
18:05 Romancing the Globe,
Toeristisch magazine
18:35 Romancing the Globe,
Toeristisch magazine
19:05 EHBO: Eerste hulp bij
opvoeden, Docusoap
18:50 Free Willy 3: The Rescue,
Familiefilm
18:00 Border Security
18:30 Veronica Formule 1
19:30 Border Security
18:35 Kitsch of Kassa (h), Show
19:35 Schoon Genoeg (h), Re
ality
18:20 Brooklyn Nine Nine, Co- O
medy
18:45 Brooklyn Nine Nine, Co-
medy
19:05 Brooklyn Nine Nine, Co
medy
19:30 Brooklyn Nine Nine
19:55 Brooklyn Nine Nine
20:00 Flight of Fury, Actiethriller
20:00 CSI: Crime Scene Investi
gation, Misdaadserie
20:55 CSI: Crime Scene Investi
gation, Misdaadserie
21:55 Bones, Dramaserie
20:30 Gambit, Misdaadkomedie
20:00 Border Security, Reality
20:30 Hawaii Five-0, Misdaad
serie
21:25 Arrow, Actieserie
20:30 Suburban Girl, Romanti
sche komedie
20:20 That 70s Show, Comedy
20:50 That 70s Show, Comedy
21:10 South Park, Animatiereeks
21:35 South Park, Animatiereeks
22:00 Pistol Whipped, Actie-
thriller
22:50 Bones, Dramaserie
23:40 Covert Affairs, Misdaad-
22:10 Derailed, Docudrama
22:20 Arrow, Actieserie
23:20 Arrow, Actieserie
22:25 The Good Wife, Drama
serie
23:20 The Good Wife, Drama-
22:05 Bob's Burgers, Comedy
22:30 Family Guy, Animatiereeks
23:00 Brooklyn Nine Nine, Co
medy
23:25 Brooklyn Nine Nine, Co
medy
23:55 That 70s Show, Comedy
O
00:10 Business Class, Praatpro- 00:35 Breakout Kings, Misdaad- 00:15 Flashpoint (h), Actieserie 00:05 Veronica Formule 1 (h),
gramma over de actualiteit
01:40 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotisch magazine
02:01 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotisch magazine
actualiteiten sport film
serie
01:20 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotisch ma
gazine
02:01 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotisch ma
gazine
01:10 Astro TV, Magazine
02:10 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
Autosport
01:10 Astro TV, Magazine
03:10 Nachtprogramma's, Ma
gazine
03:30 Nachtprogramma's, Ma
gazine
04:00 Disney XD, Jeugdpro
gramma
00:15 Supernatural, SF-drama-
serie
01:35 Tommy Teleshopping,
Homeshoppingprogramma
04:05 Astro TV, Magazine
01:55 Family Guy, Animatiereeks
02:25 Futurama, Animatiereeks
02:55 Family Guy, Animatiereeks
03:20 Workaholics, Comedy
03:40 South Park, Animatiereeks
04:00 South Park, Animatiereeks
04:20 Seinfeld, Comedy
04:40 Seinfeld, Comedy
Eurosport, 16.00 uur
NPO 1, 19.00 uur
WWilM: TELEVISIE
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland Nu, ZLM Roompot
tour, Muziekclip, Verzeeuwigd,
Zeeland Nu, ZLM Roompot tour,
Muziekclip 07:58 Verzeeuwigd
08:00 programma als 07:00 08:58
Verzeeuwigd 09:00 Omroep Zeeland
Tekst-tv 18:00 Zeeland Nu, Onze
club, Verzeeuwigd, Zeeland Nu, Onze
club, Verzeeuwigd, Zeeland Nu 19:11
Onze club 19:28 Verzeeuwigd
11:00 De zevende dag 13:00 Het
Journaal 13:25 Het Weer 13:30
Vlaanderen vakantieland 14:15
Sporza op zondag 18:00 Het Journaal
18:10 Groenland 18:30 Dagelijkse
kost weekend 19:00 Het journaal
- Sportweekend 19:55 Het Weer
20:00 De zoo: achter de schermen
20:30 Reizen Waes 21:15 Flikken
Maastricht 22:05 Joanna Lumley
in Griekenland 22:50 Het Journaal
23:05 Het Weer 23:10 De zevende
dag 01:10 Journaallus
Canvas
18:45 Vranckx 19:10 Panorama
20:00 Het Journaal 20:10 Private Life
of a Masterpiece 21:00 Amazon River
Islands: The Floating Forests 21:55
Headliners: Soulwax XL Directors Cut
23:20 Real Humans 00:20 Braambos
01:20 Canvaslus
BBC1
10:00 The Andrew Marr Show 11:00
The Big Questions 12:00 Sunday Poli
tics 13:15 MOTD2 Extra 14:00 BBC
News 14:07 Weather for the Week
Ahead 14:15 Bargain Hunt 15:00
Lifeline 15:10 Points of View 15:25
Songs of Praise 16:00 Live Formula
1Bahrain Grand Prix 19:05 Celebrity
Mastermind 19:35 BBC News 19:50
BBC Regional News and Weather
20:00 Countryfile 21:00 Antiques
Roadshow 22:00 Poldark 23:00 BBC
News 23:20 BBC Regional News and
Weather 23:30 Match of the Day 2
00:20 Match of the Day: FA Cup High
lights 00:55 The Uninvited
BBC2
09:00 Gardeners' World 09:30 The
Beechgrove Garden 10:00 FA Cup
Rewind: Semi-Final Classics 11:00
Live Snooker: The World Champion
ship 13:00 Back in Time for Dinner
14:00 Food Drink 14:30 Live
Gymnastics 17:00 Live Snooker: The
World Championship 19:00 Penguins
on a Plane: Great Animal Moves
20:00 Live Snooker: The World
Championship 21:10 Coast Australia
22:00 Hunters of the South Seas
23:00 Bluestone 42 23:30 Carnage
00:45 Snooker: World Championship
Snooker Highlights 01:35 Snooker:
World Championship Extra
ARD
08:35 Kinderprogramm: Armans
Geheimnis 10:00 Tagesschau 10:03
Kinderprogramm: Armans Geheimnis
10:30 Kinderprogramm: Die Sendung
mit der Maus 11:00 Kinderpro
gramm: Der Froschkönig 12:00 Ta
gesschau 12:03 Presseclub 12:45 Eu-
ropamagazin 13:15 Tagesschau 13:30
Der Ruf der Berge 15:00 Der Ruf der
Berge - Schatten der Vergangenheit
16:30 Erlebnis Erde: Australien 17:15
Tagesschau 17:30 Gott und die Welt
18:00 Sportschau 18:30 Bericht aus
Berlin 18:49 Gewinnzahlen Deutsche
Fernsehlotterie 18:50 Lindenstrafêe
19:20 Weltspiegel 20:00 Tagesschau
20:15 Tatort 21:45 Günther Jauch
22:45 Tagesthemen 23:05 TTT -
Titel Thesen Temperamente 23:35
KinoFestival im Ersten: We Want Sex
01:23 Tagesschau 01:25 De Schach-
spielerin
ZDF
07:45 Bibi und Tina 08:10 Löwen-
zahn 08:35 Löwenzahn Classics
09:00 Sonntags 09:30 Evangelischer
Gottesdienst 10:15 Peter Hahne
10:45 L'Europe en chateaux 10:57
Heute 11:00 ZDF-Fernsehgarten on
tour 13:15 Bares für Rares 14:00 Die
Büffelranch 14:45 Planet e. 15:15
Heute 15:20 KinoMagie: Ich, du
und der Andere 17:00 Heute 17:10
ZDF SPORTreportage 18:00 ZDF.
reportage 18:30 Terra Xpress 19:00
Heute 19:10 Berlin direkt 19:28
Aktion Mensch Gewinner 19:30 Terra
X 20:15 Herzkino: Katie Fforde: Zu-
rück ans Meer 21:45 Heute-journal
22:00 Die Tranen des Mörders 00:00
ZDF-History 00:45 Heute 00:50 Die
Tranen des Mörders
WDR
08:20 Land und lecker 09:05
Lindenstrafêe 09:35 KölnerTreff
11:00 West.artTalk 12:25 West.
art Meisterwerke 12:30 Hier und
Heute 12:45 Liebe ohne Minze 14:15
Wunderschön! 15:45 Cosmo TV
16:15 Pflege macht arm 16:45 Die
Farben der Liebe 18:15 Tiere suchen
ein Zuhause 19:10 Aktuelle Stunde
19:30 Westpol 20:00 Tagesschau
20:15 Wunderschön! 21:45 Sport
schau Bundesliga am Sonntag 22:15
Ingolf Lück - Lachgeschichten 23:15
Die Wiwaldi Show 23:45 Zeiglers
wunderbare Welt des Fufêballs 00:15
Rockpalast Backstage 00:45 Rockpa-
last 01:40 Sportschau Bundesliga am
Sonntag
TV5
08:25 Tv5monde, Ie journal 08:35
Einstein 09:05 Flash Info 09:10
Mily Miss Questions 09:20 Zoo-
babu 09:25 Brigade animo 09:35
Les Dalton 09:45 Art investigation
10:10 Foot 2 rue 10:35 Tactik 11:00
Paroles de clips 11:10 Destination
glisse 12:00 Flash Info 12:05 Coup
de pouce pour la planète 12:10
Internationales 13:00 Journal de la
Méditerranée 13:30 Journal RTBF
14:00 Vivement Dimanche 15:40
Du cöté de chez Dave 16:30 Ma
ghreb-Orient-Express 17:00 Flash
Info 17:05 Kiosque 17:55 Vestiaires
18:00 64', Ie monde en franqais, 1 re
partie 18:20 Météo 18:25 Le JT des
nouvelles technos 18:30 Le bar de
l'Europe 18:40 L'Amérique dans tous
ses états 19:35 360° - CÉO 20:30
Journal France 2 20:55 Météo 21:00
La symphonie fantastique 22:30 Au
nom du fils 23:00 Journal TSR 23:25
Tv5monde, le journal Afrique 23:45
TV5, l'invité 23:55 Météo 00:00 La
régate 01:30 Amal 01:55 Foot
Discovery
08:55 Rattlesnake Republic 09:45
Cold Divers: Underthe Ice 10:35
How the Earth Works 11:25 Alaska:
The Last Frontier? 12:20 Dual Sur
vival 13:15 Cold Rush 14:10 Man
v Expert 15:05 Treehouse Masters
16:00 Bar Masters 16:55 Overhau-
lin' 17:50 What Could Possibly Co
Wrong? 18:45 What's in the Barn?
19:10 American Chopper 20:05
Mythbusters 21:00 Years of Living
Dangerously 22:00 How the Earth
Works 23:00 Bear Grylls: Breaking
I Günther Jauch. ARD, 21.45 uur. foto ARD
Point 23:55 Survive That! 00:45 Wild
est Indochina 01:35 Years of Living
Dangerously
National Geographic
09:10 Yukon Gold 10:00 Science
of Stupid 10:25 Brain Games 10:50
Building Wild 11:40 Ultimate Airport
Dubai 12:30 Highway Thru Hell 18:00
The Incredible Dr Pol 19:00 Highway
Thru Hell 20:00 Bid Destroy 21:00
Brain Games 22:00 Hacking the Sys
tem 23:00 Cosmos 00:00 Invasion
Earth - Planet UFO 01:00 Brain Games
Animal Planet TLC
10:55 Meet the Orangutans 11:50
River Monsters 12:45 Biggest and
Baddest 13:40 Wildest Islands 14:35
North America 15:30 World's Wild
est Cities: Manaus 17:00 19 Kids and
Counting18:10Who Do You Think
You Are? 18:10 Wildest Indochina
19:10 Op de ambulance met Sofie
Van Den Enk 20:05 Sister Wives
21:00 Who Do You Think You Are?
22:00 lyanla, Fix My Life 22:55 Stacey
Dooley in the USA 23:45 Escaping the
Prophet 00:35 Truth Be Told 01:25
Who Do You Think You Are?
Nickelodeon
08:20 Oggy and the Cockroaches
08:47 Nick in de Box 09:38 Pinguïns
van Madagascar 10:08 Power Rangers
Megaforce 10:33 Teenage Mutant
Ninja Turtles 11:01 Get Blake 11:29
SpongeBob SquarePants 12:51
Spongebob Squarepants 13:15
SpongeBob SquarePants 13:54
Spongebob Squarepants 14:33
SpongeBob SquarePants 15:01
Monster High 16:17 Spongebob
Squarepants 16:30 Zoey 101 17:18
Henry Danger 17:43 Nicky, Ricky,
Dicky Dawn 18:09 The Thunder-
mans 18:35 The Haunted Hathaways
19:00 Max Shred 19:25 Sam
Cat 19:50 Life With Boys 20:14
ICarly 20:36 Teenage Mutant Ninja
Turtles 21:00 Big Time Rush 21:23
ICarly 21:45 Wendell Vinnie 22:08
Victorious 22:54 Sam Cat 23:15
ICarly 00:02 Wendell Vinnie 00:24
Instant Mom 00:46 Zoey 101 01:09
Victorious 01:54 Big Time Rush