ZATERDAG 5JULI 2014 DAG GROEP 8 51
OBS 't Mozaiek
Oost-Souburg
WERELD STAATKUNDIG
De klas van juf
Rosita de
Nooijer.
De klas van juf
Evelien Melis
en juf Trudie
Bolier.
Catarina Andre Dias, Oost-Souburg, Nehalennia, fotograaf/fotomodel; Diogo Cuerreiro Antao, Oost-Souburg, Ne-
halennia, technicus; Sebastiaan Janssen, Oost-Souburg, Scheldemond, automonteur; Angelle Joosse, Oost-Sou
burg, Scheldemond, banketbakker; Lucas van Kogelenberg, Middelburg, Nehalennia, architect; Dion La Soe,
Oost-Souburg, CSW, architect; Iris Maas, Oost-Souburg, Nehalennia, danseres; Demi Moorlag, Oost-Souburg, Ne
halennia, stylist; Bibi Scherp, Oost-Souburg, Nehalennia, visagist; Jesslyn Tjin-A-Tak, Middelburg, Nehalennia,
actrice/zangeres; Thirza Venema, Oost-Souburg, Scheldemond, sportinstructeur; Thomas Wirtz, Oost-Souburg,
Scheldemond, judoleraar; Anwar Zghoudi, Oost-Souburg, Scheldemond, voetbalcoach; Annika Zitman, Oost-Sou
burg, Scheldemond, wetenschapper.
Amine Ramdani, Vlissingen, Scheldemond College, weet ik nog niet; Edion Nicaëla, Vlissingen, Scheldemond Colle
ge, profvoetballer; Dominik Kozak, Vlissingen, Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, weet ik nog niet;
Delano Schouten, Vlissingen, Scheldemond College, weet ik nog niet.
De klas van
meester Evert
Duvivier en
meester Gido
van der Broek.
De klas van juf
Joan Struijk en
juf Harma
Hoogerheide.
Julia Abel, Vlissingen, SSG Nehalennia, schoonheidsspecialiste; Guido Brink, Vlissingen, SSC Nehalennia, ICT-er;
Thibaut Bruinen, Vlissingen, Isaac Beeckman Academie, hersenchirurg; Fleur van Damme, Vlissingen, Tessender-
landt, kapster; Saranya Erdtsieck, Vlissingen, Scheldemond College, dierenart; Aurélie Gauthier, Vlissingen, Chris
telijke Scholengemeenschap Walcheren, dokter; Lisa van Gilst, Vlissingen, Christelijke Scholengemeenschap Wal
cheren, hoteleigenaar; Marwin Houweling, Vlissingen, Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, ICT-er; Soleil
de Jager, Vlissingen, Koninklijke Balletschool Antwerpen, danseres; Mika Keijser, Vlissingen, Scheldemond College,
sportcommentator; Selina de Keijzer, Vlissingen, Scheldemond College, dierenarts; Joris Lampio, Vlissingen, Chris
telijke Scholengemeenschap Walcheren, stuntman; Loïs Meijers, Vlissingen, Scheldemond College, dokter; Chloë
de Nooijer, Vlissingen, Isaac Beeckman Academie, dierenarts; Erwann Ie Peru, Vlissingen, Christelijke Scholenge
meenschap Walcheren, bakker; Fleur de Rijke, Arnemuiden, SSC Nehalennia, fotomodel; Robin van Rijsewijk, Vlis
singen, Scheldemond College, dokter; Marie-Louise Rodenberg, Vlissingen, Scheldemond College, kno-arts; Kim
Schmitz, Vlissingen, Isaac Beeckman Academie, dierenarts; Isabelle Snelders, Vlissingen, SSC Nehalennia, dokter;
Delyla Steijvers, Vlissingen, Scheldemond College, veearts; Amber Stroo, Vlissingen, Scheldemond College, wer
ken op een manage; Harry Tabak, Vlissingen, Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, telemarketing; Cyanne
van de Wege, Vlissingen, Stedelijke Scholengemeenschap Nehalennia, kinderarts; Sarah van der Werff, Vlissingen,
SSG Nehalennia, architect; Mark Wesdorp, Vlissingen, Scheldemond College, verzekeringsexpert; Anthony Wisse,
Vlissingen, Scheldemond College, landmacht; Carolien Witvoet, Vlissingen, SSG Nehalennia, kinderdagverblijfmede
werker.
Ella Anic, Vlissingen, Scheldemond College, manicure; Isis van Huizen, Vlissingen, Christelijke Scholengemeen
schap Walcheren, actrice; Darinka Israël, Vlissingen, Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, iets in kinderver
zorging; Floris Oosthoek, Vlissingen, Scheldemond College, iets met sport of gymleraar; Jeffrey van Rotten, Vlis
singen, Scheldemond College, iets met technologie; Necko Satrovic, Vlissingen, Scheldemond College, muziekle
raar op muziekschool; Désirée Vreeke, Vlissingen, Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, kapster; Cédric
Weidemann, Vlissingen, Scheldemond College, dierenverzorger in dierentuin; Marleny Yalaju, Vlissingen, Schelde
mond College, iets in de filmindustrie.
De klas van
meester
Remon van
Geersdaele.
De klas van
meester
Martijn Fincke.
Marit Amsterdam, Vlissingen, SSG Nehalennia, modeontwerpster; Julika Assenberg, Vlissingen, Christelijke Scho
lengemeenschap Walcheren, dierenverzorgster; Yasemin Atabinen, Vlissingen, Scheldemond College, presentatri
ce; Danny Atasi, Vlissingen, Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, ruimtevaarder; Jip van Beneden, Vlissin
gen, Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, boswachter; Daphne Bruggeman, Vlissingen, Christelijke Scho
lengemeenschap Walcheren, architect; Emanuèle Cornelisse, Vlissingen, Christelijke Scholengemeenschap Walche
ren, juf; Sylvie Dewitte, Vlissingen, Scheldemond College, kraamverzorgster; Julia Gajek, Vlissingen, Scheldemond
College, tolk; Sander van Ginneken, Vlissingen, SSG Nehalennia, automonteur; Gedion Maria, Vlissingen, Schelde
mond College, ICT'er; Chrissy de Kam, Vlissingen, Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, kledingontwerp
ster; Zoë van Kleven, Vlissingen, Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, dierentuinmedewerkster; Jeremy
Koster, Vlissingen, Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, commissaris van de koning(in); Natalia Kozak,
Vlissingen, Scheldemond College, journalist; Timo van der Maas, Vlissingen, Scheldemond College, stuurman;
Tristan den Ouden, Vlissingen, Scheldemond College, commando; Chelsea Prins, Vlissingen, Christelijke Scholen
gemeenschap Walcheren, directrice; Robert Schouwenaar, Vlissingen, Scheldemond College, ICT'er; Mike Suur-
mond, Vlissingen, Scheldemond College, medewerker kerncentrale; Noah Vermeeren, Vlissingen, Pontes Scholen-
groep Zierikzee, iets in de media; Esmée Wiggelinkhuyzen, Vlissingen, Christelijke Scholengemeenschap Walche
ren, fysiotherapeute; Esmee Zoutendijk, Vlissingen, Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, verpleegster op
de kinderafdeling.
Rachelle van Effrink, Vlissingen, Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, danseres; Janine Fisser, Vlissingen,
Scheldemond College, serveerster; Britt Ghewy, Vlissingen, Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, kraam
verzorgster; Jaila van de Griend, Vlissingen, Scheldemond College, danseres; Zoë de Groot, Vlissingen, Christelijke
Scholengemeenschap Walcheren, vuilnisman; Kenyah Hindori, Vlissingen, SSG Nehalennia, zangeres; Sam Hoff,
Vlissingen, Scheldemond College, iets met techniek; Lindy Janse, West-Souburg, Scheldemond College, fysiothera
peute; Thirza Janse, West-Souburg, Scheldemond College, journaliste; Luuk Leemans, Vlissingen, Scheldemond
College, soldaat; Jessica Pinto Goncalves, Vlissingen, Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, profvoetballer;
Bodhi van Poepéle, Vlissingen, Scheldemond College, interieurontwerper; Thimo de Poorter, West-Souburg, Chris
telijke Scholengemeenschap Walcheren, advocaat; Tessa Pouwelse, Vlissingen, Scheldemond College, dierenarts;
Eva Priester, Vlissingen, Scheldemond College, leerkracht; Lisa de Rijke, Oost-Souburg, Scheldemond College, be
waker; Thijs Roelse, West-Souburg, Scheldemond College, advocaat; Ramona Ruijten, Vlissingen, Christelijke Scho
lengemeenschap Walcheren, dierenarts; Zoë Schardijn, West-Souburg, Christelijke Scholengemeenschap Walche
ren, professioneel amazone/paardenverzorgster; Ronnie Selles, Vlissingen, Scheldemond College, weet ik nog niet;
Marleen Siebons, West-Souburg, SSG Nehalennia, binnenhuisarchitect; Kimberly Spaeter, Vlissingen, Christelijke
Scholengemeenschap Walcheren, dierenarts; Luc Steenpoorte, Vlissingen, SSG Nehalennia, militair; Wessel de
Waal, Vlissingen, Scheldemond College, pizzabesteller.