40 DAG GROEP 8 OBS Zuidlandschool Terneuzen Eben-Haëzerschool Tholen, groep 8A Juliana van Stolbergschool, Sint-Maartensdijk Basisschool J. van Stolberg en veel !ICCe$ op de middelbare school De klas van juf Marion Elskamp en De klas van juf Esther Braafhart en juf Annet Becht. Danielle Goethals. Jens van Drongelen, Zandstraat, Zeldenrust-Steelantcollege, architect; Anne Cardien, Philippine, Zelden- rust-Steelantcollege, juffrouw; Mike Goossens, Philippine, SSG. De Rede, profvoetballer; Karlijn Jansen, Philippine, Zeldenrust-Steelantcollege, advocaat. Yasin Serter, Terneuzen, Zeldenrust-Steelantcollege, electronist; Latichia van Kins, Terneuzen, Zelden rust-Steelantcollege, nagelstylist; Dilana Radevenjic, Terneuzen, De Rede, administratief medewerker; Taymour Fa del, Terneuzen, Zeldenmst-Steelantcollege, hotelmanager; Benjamin Jansen, Terneuzen, Zeldenrust-Steelantcolle ge, dokter; Lieke Datthijn, Terneuzen, De Rede, modeontwerper; Jade Reijerse, Terneuzen, Zeldenrust-Steelantcol lege, visagiste; Lisa Lakerveld, Terneuzen, De Rede, leerkracht; Bunyamin Kapan, Terneuzen, De Rede, architect; Jens Ulenkate, Terneuzen, Zeldenrust-Steelantcollege, rechercheur; Ayden Davies, Terneuzen, Zeldenrust-Steelant college, profvoetballer of architect; Lisa de Doelder, Terneuzen, Zeldenrust-Steelantcollege, rechter; Nesta Helle- mun, Terneuzen, De Rede, dj; Montana Gimbergh, Terneuzen, De Rede, modeontwerper; Marit Cornelissen, Ter neuzen, Zeldenrust-Steelantcollege, maatschappelijk werker; Diego Calle, Zaamslag, Zeldenrust-Steelantcollege, dokter of bioloog; Charlotte Thomas, Terneuzen, Zeldenrust-Steelantcollege, modestylist/ontwerper; Samantha Scheele, Terneuzen, Zeldenrust-Steelantcollege, pedicure; Maaike Hiensch, Terneuzen, De Rede, binnenhuisarchi tect; Gwen Vernooij, Terneuzen, De Rede, leerkracht; Naomi Krans, Terneuzen, De Rede, dierenarts of kinderop pas; Sita Faasse, Terneuzen, de Rede, nagelstylist; Merel van der Peijl, Terneuzen, De Rede, architect. De klas van juf Mariska van Deelen. Jelle Bogert, Tholen, Calvijn College, bouwkundige; Willemijn Borsboom, Tholen, Calvijn College, verpleegkundi ge; Anneloes Bout, Tholen, Calvijn College, kinderarts; Arno van de Breevaart, Tholen, Calvijn College, politie agent; Jappe Burger, Tholen, Calvijn College, architect; Joucke Burger, Tholen, Calvijn College, leraar; Niek Gunst, Tholen, Calvijn College, game-ontwikkelaar; Pieter de Heer, Tholen, Calvijn College, technicus; Loïs Hendrikx, Oud-Vossemeer, Prins Maurits, dierenarts of logopedist; Mendy Kraamer, Tholen, Calvijn College, dierenarts;' Coraline Nootenboom, Tholen, Calvijn College, verpleegster; Lieke Polak, Tholen, Calvijn College, kok of banket bakker; Jan-Willem Tiggeloven, Tholen, Calvijn College, tandarts; Maurice Zwaal, Tholen, Calvijn College, leraar; Annemarieke Zwagemaker, Tholen, Calvijn College, kraamverzorgster; Marinus Zwets, Tholen, Prins Maurits, «technicus. De klas van meester Martijn Bakker. Namens de Sint-Maartensdijk Jorian Aarnoudse, Tholen, Calvijn College, gymleraar; Hermen Akershoek, Tholen, Calvijn College, militair; Jedid-Jah Boekhout, Tholen, Calvijn College, juffrouw; Myrthe Bout, Tholen, Calvijn College, juf of gymlerares; El- zelien Geluk, Tholen, Calvijn College, bakker; Rick Geluk, Tholen, Calvijn College, automonteur; Koen Hakvoort, Tholen, Calvijn College, bankier; Gijs Heijboer, Tholen, Calvijn College, kok; Marthe de Jonge, Tholen, Calvijn Col lege, kapster; Leon Konijn, Oud-Vossemeer, Calvijn College, technicus; Sjantine de Korte, Tholen, Calvijn College, juf of verpleegkundige; Joël Kosten, Oud-Vossemeer, Calvijn College, timmerman; Mauriam Kot, Tholen, Calvijn College, douanier; Leo Kramer, Tholen, Calvijn College, timmerman; Naomi Lindhoud, Tholen, Calvijn College, bloemiste; Ard van Luik, Tholen, CSG Prins Maurits, autodealer; Thirza van der Male, Tholen, Calvijn College, wer ken in de gehandicaptenzorg; Jurian Nootenboom, Tholen, Calvijn College, technicus; Christian Ripmeester, Din- teloord, Calvijn College, arts; Jurre Ruiten, Dinteloord, CSG Prins Maurits, chemisch analist; Femke Smits, Tholen, Calvijn College, juf; Reinier Swijnenburg, Tholen, Calvijn College, veehouder; Rosita Veld, Tholen, steenspil, die- renarts; Thalysa Verheul, Tholen, Calvijn College, dierenarts; Thirza van Voorst, Oud-Vossemeer, Calvijn College, juf of verpleegkundige; Julia Zoeteweij, Tholen, Calvijn College, verpleegkundige. De klas van juf Lydia Suurland en meester Visser. De leerlingen van meester Maarten Verbrugge. Eduard van den Berge, Sint Maartensdijk, Calvijn College, kok; Matthias Bijnagte, Stavenisse, Calvijn College, ho venier; Jordi Bosman, Sint Maartensdijk, Calvijn College, presentator; Nicholas Flikweert, Sint Maartensdijk, Cal vijn College, marinier; Mirjam de Graaf, Sint Maartensdijk, Calvijn College, kraamverzorgster; Maartje Hagenaars, Sint Maartensdijk, 't Rijks Regionale Scholengemeenschap, regisseur; Bernold Janssen, Sint Maartensdijk, Calvijn College, loodgieter; Adriaan Lissenburg, Sint Maartensdijk, Calvijn College, chirurg; Nikita Overbeeke, Sint Maar tensdijk, Roncalli Scholengemeenschap, dierenverzorgster; Laura Roseboom, Sint Maartensdijk, Calvijn College, be middelaar; Lara Polderman, Sint Maartensdijk, Steenspil, dierenverzorgster; Sjoerd Quist, Sint Maartensdijk, Cal vijn College, piloot; Elmar Stoutjesdijk, Sint Maartensdijk, Calvijn College, hoteleigenaar; Jesse de Wit, Sint Maar tensdijk, Calvijn College, zakenman. Van links naar rechts: Dyon Bosgraaf, 't Ravelijn, iets met techniek; Kim de Ruyter, 't Rijks, dierenarts; Floris Vos, De RGO, chirurg; Benjamin van der Gaag, De RGO, arrestatie-team; Tiana Meijer, 't Ravelijn, advocaat.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 120