40 DAG GROEP 8
OBS Zuidlandschool
Terneuzen
Eben-Haëzerschool
Tholen, groep 8A
Juliana van Stolbergschool,
Sint-Maartensdijk
Basisschool
J. van Stolberg
en veel !ICCe$ op de
middelbare school
De klas van juf
Marion
Elskamp en
De klas van
juf Esther
Braafhart en
juf Annet
Becht.
Danielle
Goethals.
Jens van Drongelen, Zandstraat, Zeldenrust-Steelantcollege, architect; Anne Cardien, Philippine, Zelden-
rust-Steelantcollege, juffrouw; Mike Goossens, Philippine, SSG. De Rede, profvoetballer; Karlijn Jansen, Philippine,
Zeldenrust-Steelantcollege, advocaat.
Yasin Serter, Terneuzen, Zeldenrust-Steelantcollege, electronist; Latichia van Kins, Terneuzen, Zelden
rust-Steelantcollege, nagelstylist; Dilana Radevenjic, Terneuzen, De Rede, administratief medewerker; Taymour Fa
del, Terneuzen, Zeldenmst-Steelantcollege, hotelmanager; Benjamin Jansen, Terneuzen, Zeldenrust-Steelantcolle
ge, dokter; Lieke Datthijn, Terneuzen, De Rede, modeontwerper; Jade Reijerse, Terneuzen, Zeldenrust-Steelantcol
lege, visagiste; Lisa Lakerveld, Terneuzen, De Rede, leerkracht; Bunyamin Kapan, Terneuzen, De Rede, architect;
Jens Ulenkate, Terneuzen, Zeldenrust-Steelantcollege, rechercheur; Ayden Davies, Terneuzen, Zeldenrust-Steelant
college, profvoetballer of architect; Lisa de Doelder, Terneuzen, Zeldenrust-Steelantcollege, rechter; Nesta Helle-
mun, Terneuzen, De Rede, dj; Montana Gimbergh, Terneuzen, De Rede, modeontwerper; Marit Cornelissen, Ter
neuzen, Zeldenrust-Steelantcollege, maatschappelijk werker; Diego Calle, Zaamslag, Zeldenrust-Steelantcollege,
dokter of bioloog; Charlotte Thomas, Terneuzen, Zeldenrust-Steelantcollege, modestylist/ontwerper; Samantha
Scheele, Terneuzen, Zeldenrust-Steelantcollege, pedicure; Maaike Hiensch, Terneuzen, De Rede, binnenhuisarchi
tect; Gwen Vernooij, Terneuzen, De Rede, leerkracht; Naomi Krans, Terneuzen, De Rede, dierenarts of kinderop
pas; Sita Faasse, Terneuzen, de Rede, nagelstylist; Merel van der Peijl, Terneuzen, De Rede, architect.
De klas van juf
Mariska van
Deelen.
Jelle Bogert, Tholen, Calvijn College, bouwkundige; Willemijn Borsboom, Tholen, Calvijn College, verpleegkundi
ge; Anneloes Bout, Tholen, Calvijn College, kinderarts; Arno van de Breevaart, Tholen, Calvijn College, politie
agent; Jappe Burger, Tholen, Calvijn College, architect; Joucke Burger, Tholen, Calvijn College, leraar; Niek Gunst,
Tholen, Calvijn College, game-ontwikkelaar; Pieter de Heer, Tholen, Calvijn College, technicus; Loïs Hendrikx,
Oud-Vossemeer, Prins Maurits, dierenarts of logopedist; Mendy Kraamer, Tholen, Calvijn College, dierenarts;'
Coraline Nootenboom, Tholen, Calvijn College, verpleegster; Lieke Polak, Tholen, Calvijn College, kok of banket
bakker; Jan-Willem Tiggeloven, Tholen, Calvijn College, tandarts; Maurice Zwaal, Tholen, Calvijn College, leraar;
Annemarieke Zwagemaker, Tholen, Calvijn College, kraamverzorgster; Marinus Zwets, Tholen, Prins Maurits,
«technicus.
De klas van
meester
Martijn Bakker.
Namens de
Sint-Maartensdijk
Jorian Aarnoudse, Tholen, Calvijn College, gymleraar; Hermen Akershoek, Tholen, Calvijn College, militair;
Jedid-Jah Boekhout, Tholen, Calvijn College, juffrouw; Myrthe Bout, Tholen, Calvijn College, juf of gymlerares; El-
zelien Geluk, Tholen, Calvijn College, bakker; Rick Geluk, Tholen, Calvijn College, automonteur; Koen Hakvoort,
Tholen, Calvijn College, bankier; Gijs Heijboer, Tholen, Calvijn College, kok; Marthe de Jonge, Tholen, Calvijn Col
lege, kapster; Leon Konijn, Oud-Vossemeer, Calvijn College, technicus; Sjantine de Korte, Tholen, Calvijn College,
juf of verpleegkundige; Joël Kosten, Oud-Vossemeer, Calvijn College, timmerman; Mauriam Kot, Tholen, Calvijn
College, douanier; Leo Kramer, Tholen, Calvijn College, timmerman; Naomi Lindhoud, Tholen, Calvijn College,
bloemiste; Ard van Luik, Tholen, CSG Prins Maurits, autodealer; Thirza van der Male, Tholen, Calvijn College, wer
ken in de gehandicaptenzorg; Jurian Nootenboom, Tholen, Calvijn College, technicus; Christian Ripmeester, Din-
teloord, Calvijn College, arts; Jurre Ruiten, Dinteloord, CSG Prins Maurits, chemisch analist; Femke Smits, Tholen,
Calvijn College, juf; Reinier Swijnenburg, Tholen, Calvijn College, veehouder; Rosita Veld, Tholen, steenspil, die-
renarts; Thalysa Verheul, Tholen, Calvijn College, dierenarts; Thirza van Voorst, Oud-Vossemeer, Calvijn College,
juf of verpleegkundige; Julia Zoeteweij, Tholen, Calvijn College, verpleegkundige.
De klas van juf
Lydia Suurland
en meester
Visser.
De leerlingen
van meester
Maarten
Verbrugge.
Eduard van den Berge, Sint Maartensdijk, Calvijn College, kok; Matthias Bijnagte, Stavenisse, Calvijn College, ho
venier; Jordi Bosman, Sint Maartensdijk, Calvijn College, presentator; Nicholas Flikweert, Sint Maartensdijk, Cal
vijn College, marinier; Mirjam de Graaf, Sint Maartensdijk, Calvijn College, kraamverzorgster; Maartje Hagenaars,
Sint Maartensdijk, 't Rijks Regionale Scholengemeenschap, regisseur; Bernold Janssen, Sint Maartensdijk, Calvijn
College, loodgieter; Adriaan Lissenburg, Sint Maartensdijk, Calvijn College, chirurg; Nikita Overbeeke, Sint Maar
tensdijk, Roncalli Scholengemeenschap, dierenverzorgster; Laura Roseboom, Sint Maartensdijk, Calvijn College, be
middelaar; Lara Polderman, Sint Maartensdijk, Steenspil, dierenverzorgster; Sjoerd Quist, Sint Maartensdijk, Cal
vijn College, piloot; Elmar Stoutjesdijk, Sint Maartensdijk, Calvijn College, hoteleigenaar; Jesse de Wit, Sint Maar
tensdijk, Calvijn College, zakenman.
Van links naar rechts: Dyon Bosgraaf, 't Ravelijn, iets met techniek; Kim de Ruyter, 't Rijks, dierenarts; Floris Vos,
De RGO, chirurg; Benjamin van der Gaag, De RGO, arrestatie-team; Tiana Meijer, 't Ravelijn, advocaat.