DAG GROEP 8 31 Ds. Pieter van Dijke school, Bruinisse CBS Op Dreef, Bruinisse St. Willibrordusschool Zierikzee De Schouw, Brouwershaven De Stove, Noordwelle ZATERDAG 5 JULI 2014 De klas van meester Peter van den Ouden. De klas van meester Wilco de Valk. Marijn van der Wekken, Calvijn College Goes; Adri Goudzwaard, Prins Maurits Middelharnis; Bart Flikweert, Calvijn College Goes; Cors van Driel, Calvijn College Goes; Maurice Houtekamer, Calvijn College Goes; Justin Lagerwerf, Wartburg College Rotterdam; Ruben Bogert, Calvijn College Goes; Ilse Schot, Calvijn College Goes; Sanne Vane, Calvijn College Goes; Myrthe Slingerland, Calvijn College Krabbendijke. Kevin Avdic, Bruinisse, Pontes Pieter Zeeman Zierikzee, profvoetballer; Louenne Bolier, Bruinisse, RGO Middelhar nis, iets met kinderen; Niels Bout, Bruinisse, RGO Middelharnis, cameraman; Jamilla de Bruine, Bruinisse, Edudelta College Middelharnis, modeontwerpster; Sander de Bruine, Bruinisse, Prins Maurits Middelharnis, auto-ontwerper; Mila Dorst, Bruinisse, Pontes Pieter Zeeman Zierikzee, kok of iets met dieren; Philip Giljam, Bruinisse, RGO Mid delharnis, werken met dieren; Nienke Kaashoek, Bruinisse, RGO Middelharnis, schrijfster; Noa Kieviet, Bruinisse, Prins Maurits Middelharnis, schrijfster; Richard Kloet, Bruinisse, RGO Middelharnis, notaris; Marcel Lipman, Brui nisse, RGO Middelharnis, kok of politie; Enola Matthijsse, Bruinisse, Prins Maurits Middelharnis, advocaat; Johan Padmos, Bruinisse, RGO Middelharnis, op kantoor met computers; Dorian Potter, Bruinisse, Calvijn College Rotter dam, werken met computers; Joran van Ree, Bruinisse, RGO Middelharnis, kraanchauffeur; Jeremy de Rijke, Brui nisse, Prins Maurits Middelharnis, militair; Yoran Roukema, Bruinisse, RGO Middelharnis, computerprogrammeur; Daphne van Strien, Bruinisse, Edudelta College Middelharnis, kinderopvang of peuterjuf; Cornelis Terwoert, Brui nisse, Prins Maurits Middelharnis, iets met techniek of beveiliger; Anouck van Veen, Bruinisse, Edudelta College Middelharnis, dierenarts; Thirza Vroegop, RGO Middelharnis, werken bij defensie; Nils de Waal, Bruinisse, Prins Maurits Middelharnis, advocaat; Djeff Wessels, Bruinisse, RGO Middelharnis, iets met computers; Jelle Wiebrens, Bruinisse, RGO Middelharnis, piloot. De klas van juf Els Steegmans, meester Erik Steegmans, meester Arnold Vercauteren en meester Rinus van 't Westende. Mick Blom, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, profvoetballer; Ruben Dalebout, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, gameontwerper; Judith van Donk, Nieuwerkerk, Ostrea Lyceum Goes, leerkracht; Mika van de Kasteele, Zierik zee, Pontes Pieter Zeeman, gameontwerper; Anna de Keijzer, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, schoonheidsspecia liste; Rinze Koopal, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, piloot; Lars Luiting, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, politie agent (ME); Fleur van der Mark, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, schrijfster kinderboeken; Lars van der Mark, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, computerprogrammeur; Roald Mol, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, tuner van auto's; Renatta Sanderse, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, politieagente; Fleur Schults, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, leerkracht kleuters; Marije Verbree, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, dierenarts; Sofie Verhoek, Zierik zee, Pontes Pieter Zeeman, dokter; Mika van der Weijde, Noordgouwe, Pontes Pieter Zeeman, gameontwerper; Jochem van den Beemt, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, computertechnicus; Floris van Belzen, Zierikzee, Pon tes Pieter Zeeman, sportverslaggever; Julia Boot, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, kinderverzorgster; Emar van Dijke, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, chirurg; Julian Duinhouwer, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, lasser; Anouk Evertse, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, onderwijzeres; Sèra Hootsen, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, binnenhuisarchitect; Shahrog Hosseinzieba, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, profvoetballer; Mathieu Huibregt- se, Ellemeet, Goes Lyceum, tennisser; Maud Janssen, Zierikzee, Goes lyceum, beeldend kunstenaar; Fleur Kalwij, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, binnenhuisarchitect; Krissy Kort, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, secretaresse of politieagent; Fabienne van der Maas, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, politieagent; Tristan van der Maas, Zie rikzee, Pontes Pieter Zeeman, voetbalcoach; Julia Noordhoek, Zierikzee, Goes Lyceum, architect; Fabienne Nooy, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, paardrij-instructeur; Amy Ooijens, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, horeca-on- dernemer; Mees Oosterwaal, Zierikzee, Isaac Beeckmanschool, architect; Kiki Otte, Zierikzee, Pontes Pieter Zee man, kinderverzorgster; Tymo van Rooijen, Zierikzee, Coenecoopcollege Waddinxveen, sporter; Ruben Talen, Zie rikzee, Pontes Pieter Zeeman, voetbalcommentator; Alexander Terwogt, Zierikzee, Goes Lyceum, acteur; Yara Tol- hoek, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, profvoetballer; Indy Verkaart, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, kinderver zorgster; Rafael van Vossen, Zierikzee, Pontes PieterZeeman, profvoetballer; Tessa de Vrieze, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, dierenarts; Ruben Wijsman, Noordgouwe, Ostrea, technisch constructeur; Juul Zwart, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, dierenarts De klas van meester Henk Kesteloo. Robin van Dommele (ontbreekt op de foto); Chris Knepper, Brouwershaven, Ostrea Lyceum Goes, ruimtevaart deskundige; Nina Kerstens, Renesse, Ostrea Lyceum Goes, kinderarts; Ilse Kristalijn, Brouwershaven, Ostrea Ly ceum Goes, modeontwerpster; Mick de Rade, Brouwershaven, Ostrea Lyceum Goes, soldaat (Infanterie); Brent de Ruijter, Scharendijke, Calvijn College Goes, landbouwtechniek; Sanne de Ruijter, Scharendijke, Isaac Beeckman Academie Kapelle, 'iets met dieren'; Rocheile Slager, Brouwershaven, Ostrea Lyceum Goes, modeontwerpster; David Stoel, Brouwershaven, Ostrea Lyceum Goes, dierenarts; Jonas van der Wekken, Brouwershaven, Pontes Pie ter Zeeman Zierikzee, makelaar. De klas van meester Jeroen Goedegebuure en juf Isabel Bouman. De klas van juf Maaike Blom. Hamdi Abdulgader, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, iets met computers; Luca Gram, Schuddebeurs, Pontes Pie- Daan Janson, Noordwelle, Pontes Pieter Zeeman Pieter Zeeman, danser; Sam Reidel, Noordwelle, Pontes Pieter Zeeman, paardrij-instructrice; Shaquille Schmidt, Burgh-Haamstede, tekenaar; Meghan Heerkens, Scharendijke, Helinium, dierenarts; Niels Goense, Noordwelle, Ostrea Lyceum, landbouwer; Milou Schmidt, Burgh-Haamstede, Ostrea Lyceum, ontwerpster. ter Zeeman, games maken; Audrey de Bruine, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, juf of kapster; Marit Weststrate, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, kok; Yanick van der Linde, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, games maken; Devin Sloot, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, tankbouwbedrijf directeur; Amina Kanan, Zierikzee, Goese Lyceum, dokter; Lieselotte Stoutjesdijk, Zierikzee, Goese Lyceum, eigen bedrijf of juf; llja van Velthoven, Zierikzee, Pon tes Pieter Zeeman, actrice; Naomi Roosen, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, dierenarts; Zivi Westenburger, Zierik zee, Pontes Pieter Zeeman, horeca; Stijn Mens, Zierikzee, Auris College, politie met hond; Isabel Werkman, Zierik zee, Goese Lyceum, advocaat of dokter; Wouter van Koppen, Noordgouwe, Pontes Pieter Zeeman, stuntman; Brendon Meijer, Noordgouwe, Pontes Pieter Zeeman, profvoetballer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 111