DAG GROEP 8 31
Ds. Pieter van Dijke
school, Bruinisse
CBS Op Dreef,
Bruinisse
St. Willibrordusschool
Zierikzee
De Schouw,
Brouwershaven
De Stove,
Noordwelle
ZATERDAG 5 JULI 2014
De klas van
meester Peter
van den
Ouden.
De klas van
meester Wilco
de Valk.
Marijn van der Wekken, Calvijn College Goes; Adri Goudzwaard, Prins Maurits Middelharnis; Bart Flikweert,
Calvijn College Goes; Cors van Driel, Calvijn College Goes; Maurice Houtekamer, Calvijn College Goes; Justin
Lagerwerf, Wartburg College Rotterdam; Ruben Bogert, Calvijn College Goes; Ilse Schot, Calvijn College Goes;
Sanne Vane, Calvijn College Goes; Myrthe Slingerland, Calvijn College Krabbendijke.
Kevin Avdic, Bruinisse, Pontes Pieter Zeeman Zierikzee, profvoetballer; Louenne Bolier, Bruinisse, RGO Middelhar
nis, iets met kinderen; Niels Bout, Bruinisse, RGO Middelharnis, cameraman; Jamilla de Bruine, Bruinisse, Edudelta
College Middelharnis, modeontwerpster; Sander de Bruine, Bruinisse, Prins Maurits Middelharnis, auto-ontwerper;
Mila Dorst, Bruinisse, Pontes Pieter Zeeman Zierikzee, kok of iets met dieren; Philip Giljam, Bruinisse, RGO Mid
delharnis, werken met dieren; Nienke Kaashoek, Bruinisse, RGO Middelharnis, schrijfster; Noa Kieviet, Bruinisse,
Prins Maurits Middelharnis, schrijfster; Richard Kloet, Bruinisse, RGO Middelharnis, notaris; Marcel Lipman, Brui
nisse, RGO Middelharnis, kok of politie; Enola Matthijsse, Bruinisse, Prins Maurits Middelharnis, advocaat; Johan
Padmos, Bruinisse, RGO Middelharnis, op kantoor met computers; Dorian Potter, Bruinisse, Calvijn College Rotter
dam, werken met computers; Joran van Ree, Bruinisse, RGO Middelharnis, kraanchauffeur; Jeremy de Rijke, Brui
nisse, Prins Maurits Middelharnis, militair; Yoran Roukema, Bruinisse, RGO Middelharnis, computerprogrammeur;
Daphne van Strien, Bruinisse, Edudelta College Middelharnis, kinderopvang of peuterjuf; Cornelis Terwoert, Brui
nisse, Prins Maurits Middelharnis, iets met techniek of beveiliger; Anouck van Veen, Bruinisse, Edudelta College
Middelharnis, dierenarts; Thirza Vroegop, RGO Middelharnis, werken bij defensie; Nils de Waal, Bruinisse, Prins
Maurits Middelharnis, advocaat; Djeff Wessels, Bruinisse, RGO Middelharnis, iets met computers; Jelle Wiebrens,
Bruinisse, RGO Middelharnis, piloot.
De klas van juf Els Steegmans, meester Erik
Steegmans, meester Arnold Vercauteren en meester
Rinus van 't Westende.
Mick Blom, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, profvoetballer; Ruben Dalebout, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman,
gameontwerper; Judith van Donk, Nieuwerkerk, Ostrea Lyceum Goes, leerkracht; Mika van de Kasteele, Zierik
zee, Pontes Pieter Zeeman, gameontwerper; Anna de Keijzer, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, schoonheidsspecia
liste; Rinze Koopal, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, piloot; Lars Luiting, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, politie
agent (ME); Fleur van der Mark, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, schrijfster kinderboeken; Lars van der Mark,
Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, computerprogrammeur; Roald Mol, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, tuner van
auto's; Renatta Sanderse, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, politieagente; Fleur Schults, Zierikzee, Pontes Pieter
Zeeman, leerkracht kleuters; Marije Verbree, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, dierenarts; Sofie Verhoek, Zierik
zee, Pontes Pieter Zeeman, dokter; Mika van der Weijde, Noordgouwe, Pontes Pieter Zeeman, gameontwerper;
Jochem van den Beemt, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, computertechnicus; Floris van Belzen, Zierikzee, Pon
tes Pieter Zeeman, sportverslaggever; Julia Boot, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, kinderverzorgster; Emar van
Dijke, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, chirurg; Julian Duinhouwer, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, lasser;
Anouk Evertse, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, onderwijzeres; Sèra Hootsen, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman,
binnenhuisarchitect; Shahrog Hosseinzieba, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, profvoetballer; Mathieu Huibregt-
se, Ellemeet, Goes Lyceum, tennisser; Maud Janssen, Zierikzee, Goes lyceum, beeldend kunstenaar; Fleur Kalwij,
Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, binnenhuisarchitect; Krissy Kort, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, secretaresse
of politieagent; Fabienne van der Maas, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, politieagent; Tristan van der Maas, Zie
rikzee, Pontes Pieter Zeeman, voetbalcoach; Julia Noordhoek, Zierikzee, Goes Lyceum, architect; Fabienne Nooy,
Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, paardrij-instructeur; Amy Ooijens, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, horeca-on-
dernemer; Mees Oosterwaal, Zierikzee, Isaac Beeckmanschool, architect; Kiki Otte, Zierikzee, Pontes Pieter Zee
man, kinderverzorgster; Tymo van Rooijen, Zierikzee, Coenecoopcollege Waddinxveen, sporter; Ruben Talen, Zie
rikzee, Pontes Pieter Zeeman, voetbalcommentator; Alexander Terwogt, Zierikzee, Goes Lyceum, acteur; Yara Tol-
hoek, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, profvoetballer; Indy Verkaart, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, kinderver
zorgster; Rafael van Vossen, Zierikzee, Pontes PieterZeeman, profvoetballer; Tessa de Vrieze, Zierikzee, Pontes
Pieter Zeeman, dierenarts; Ruben Wijsman, Noordgouwe, Ostrea, technisch constructeur; Juul Zwart, Zierikzee,
Pontes Pieter Zeeman, dierenarts
De klas van
meester Henk
Kesteloo.
Robin van Dommele (ontbreekt op de foto); Chris Knepper, Brouwershaven, Ostrea Lyceum Goes, ruimtevaart
deskundige; Nina Kerstens, Renesse, Ostrea Lyceum Goes, kinderarts; Ilse Kristalijn, Brouwershaven, Ostrea Ly
ceum Goes, modeontwerpster; Mick de Rade, Brouwershaven, Ostrea Lyceum Goes, soldaat (Infanterie); Brent de
Ruijter, Scharendijke, Calvijn College Goes, landbouwtechniek; Sanne de Ruijter, Scharendijke, Isaac Beeckman
Academie Kapelle, 'iets met dieren'; Rocheile Slager, Brouwershaven, Ostrea Lyceum Goes, modeontwerpster;
David Stoel, Brouwershaven, Ostrea Lyceum Goes, dierenarts; Jonas van der Wekken, Brouwershaven, Pontes Pie
ter Zeeman Zierikzee, makelaar.
De klas van
meester Jeroen
Goedegebuure
en juf Isabel
Bouman.
De klas van juf
Maaike Blom.
Hamdi Abdulgader, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, iets met computers; Luca Gram, Schuddebeurs, Pontes Pie-
Daan Janson, Noordwelle, Pontes Pieter Zeeman Pieter Zeeman, danser; Sam Reidel, Noordwelle, Pontes Pieter
Zeeman, paardrij-instructrice; Shaquille Schmidt, Burgh-Haamstede, tekenaar; Meghan Heerkens, Scharendijke,
Helinium, dierenarts; Niels Goense, Noordwelle, Ostrea Lyceum, landbouwer; Milou Schmidt, Burgh-Haamstede,
Ostrea Lyceum, ontwerpster.
ter Zeeman, games maken; Audrey de Bruine, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, juf of kapster; Marit Weststrate,
Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, kok; Yanick van der Linde, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, games maken;
Devin Sloot, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, tankbouwbedrijf directeur; Amina Kanan, Zierikzee, Goese Lyceum,
dokter; Lieselotte Stoutjesdijk, Zierikzee, Goese Lyceum, eigen bedrijf of juf; llja van Velthoven, Zierikzee, Pon
tes Pieter Zeeman, actrice; Naomi Roosen, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, dierenarts; Zivi Westenburger, Zierik
zee, Pontes Pieter Zeeman, horeca; Stijn Mens, Zierikzee, Auris College, politie met hond; Isabel Werkman, Zierik
zee, Goese Lyceum, advocaat of dokter; Wouter van Koppen, Noordgouwe, Pontes Pieter Zeeman, stuntman;
Brendon Meijer, Noordgouwe, Pontes Pieter Zeeman, profvoetballer.