30 DAG GROEP 8 Onder de Wieken, Burgh-Haamstede OBS De Oosterburcht, Oosterland OBS De Schoener, Brouwershaven Samuëlschool Kerkwerve OBS 't Stoofje, Ouwerkerk 't Staepel'of, Renesse De klas van juf Jikke Troost en juf Carine Holmes De klas van juf Mireille Beneker. Lisa Bergsma, Burgh-Haamstede, Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, psycholoog of iets met reizen; Roos Besling, Burgh-Haamstede, Isaac Beeckman Academie, modeontwerpster of schrijver; Sten Burg, Brouwers haven, Pontes Pieter Zeeman, architect; Shahin Fayazie, Burgh-Haamstede, SSC Nehalennia, DJ; Daan Filius, Burgh-Haamstede, Pontes Pieter Zeeman, meester of professor; Matthijs Celeijnse, Burgh-Haamstede, Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, gameontwerper; Lara van Cenderen, Burgh-Haamstede, Christelijke Scholenge meenschap Walcheren, fotograaf, gymjuf of kok; Martijn Hart, Burgh-Haamstede, Pontes Pieter Zeeman, sportle raar; Koen van Helsland, Burgh-Haamstede, SSC Nehalennia, sporter; Mathijs de Hoop, Burgh-Haamstede, SSG Nehalennia, elektricien; Maarten Kievit, Burgh-Haamstede, Isaac Beeckman Academie, autodealer of advocaat; Kaj Lems, Noordwelle, Pontes Pieter Zeeman, digitaal ontwerper of beroemde gamer; Mik Mastenbroek, Burgh-Haam stede, Isaac Beeckman Academie, beeldhouwer of grafisch ontwerper; Pieter Remijn, Burgh-Haamstede, Christelij ke Scholengemeenschap Walcheren, boer en jager; Nick Schneider, Burgh-Haamstede, Christelijke Scholengemeen schap Walcheren, iets in de horeca; Rens Spee, Burgh-Haamstede, Pontes Pieter Zeeman, sporter; Lieselotte de Swart, Brouwershaven, Isaac Beeckman Academie, auteur; Niels van Tuil, Burgh-Haamstede, Christelijke Scholenge meenschap Walcheren, sporter; Job van der Weel, Burgh-Haamstede, Christelijke Scholengemeenschap Walche ren, DJ. Ciulia Stoel, Pontes Pieter Zeeman, werken in jassenwinkel van opa of oma, of verpleegkundige; Glenn Capelle, Pontes Pieter Zeeman, ICT'er; Jasper Brekelmans, Pontes Pieter Zeeman, eigen foodlocker bedrijf en beveiliger; Ian Roks, Pontes Pieter Zeeman, geen idee; Indy Stouten, Pontes Pieter Zeeman, journaliste; Sharona Stouten, Pontes Pieter Zeeman, iets in de verzorging; Mirte Jajcevic, Pontes Pieter Zeeman, iets met kinderen; Lars Dane, Pontes Pieter Zeeman, technische dienst Port Zélande; Isa van den Berge, Pontes Pieter Zeeman, misschien visagis- te; Maiko Dooge, Pontes Pieter Zeeman, staalbouw (net als vader); Lisanne Clerx, RCO Middelharnis, kok. De klas van meester Martijn Rentier. De klas van juf Saskia van Popering en juf Wil Broere. Nick den Boer, Kerkwerve, Pontes Pieter Zeeman Zierikzee, in de bouw; Bart van den Bosse, Kerkwerve, Calvijn College Goes, boer; Conan Brown, Kerkwerve, Pontes Pieter Zeeman Zierikzee, vrachtwagenchauffeur; Nina Griffi oen, Kerkwerve, Prins Maurits Middelharnis; Marit Hendrikse, Kerkwerve, Pontes Pieter Zeeman Zierikzee; Sanne van den Hoek, Kerkwerve, Pontes Pieter Zeeman Zierikzee; Joëlle van Leeuwen, Kerkwerve, Edudelta College Goes; Marvin de Oude, Kerkwerve, Edudelta College Goes, met dieren werken; Quinten Poelman, Kerkwerve, Edudelta College Goes, tuinman; Thijmen Smits, Kerkwerve, Pontes Pieter Zeeman Zierikzee; Tessa van de Velde, Kerkwerve, Pontes Pieter Zeeman Zierikzee. Lars Tanis, Brouwershaven, Edudelta (Middelharnis), vrachtwagenchauffeur; Quinten Danker, Zonnemaire, Edudel ta (Middelharnis), bouwvakker; Evelien van lersel, Brouwershaven, Ostrea Lyceum (Goes), reisgids; Eva van der Bruggen, Brouwershaven, Ostrea Lyceum (Goes), bikini-ontwerpster; Tycho Schouwenaars, Brouwershaven, Saen- redam (Zaandam), weet ik nog niet; Connor van der Stokker, Brouwershaven, Pontes Pieter Zeeman (Zierikzee), weet ik nog niet; Sam Jonker, Brouwershaven, Pontes Pieter Zeeman, weet ik nog niet; Rico Croné, Scharendijke, Ostrea Lyceum (Goes), kok. De klas van juf Leontien Mooij en juf Ria Varèl. De klas van juf Miranda Minderhout. Floor Slagter, Renesse, Pontes Pieter Zeeman, verpleegster; Sophie Verseput, Renesse, Ostrea Lyceum, archeolo ge; Tess Ruijtenberg, Renesse, Pontes Pieter Zeeman; Max Ridderhof, Renesse, Pontes Pieter Zeeman; Cas van Geesbergen, Renesse, Pontes Pieter Zeeman, kok; Amadou Diop, Renesse, Pontes Pieter Zeeman; Aidan van der Werf, Renesse, SSG Nehalennia; Renée Hart, Renesse, Pontes Pieter Zeeman. Rubin Blanken, Ouwerkerk, Pontes Pieter Zeeman Zierikzee, professioneel handballer; Ola Cyruk,Ouwerkerk, Pontes Pieter Zeeman Zierikzee, fotograaf; Kim Dalebout, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, Zierikzee, amazone; Lara van Dongen, Ouwerkerk, Pontes Pieter Zeeman Zierikzee, wil werken met dieren; Tessa de Haas, Ouwerkerk, Pontes Pieter Zeeman Zierikzee, wil werken met dieren; Evelien de Jongh, Ouwerkerk, Goese Lyceum, acteur; Chimène Kostense, Ouwerkerk, Pontes Pieter Zeeman Zierikzee, serveerster; Zoë ten Klooster, Ouwerkerk, Pon tes Pieter Zeeman Zierikzee, kapster; Anne-Li Slootmaaker, Ouwerkerk, Pontes Pieter Zeeman Zierikzee, fysiothe rapeut; Sander Tieleman, Ouwerkerk, Pontes Pieter Zeeman Zierikzee, werktuigbouwkundige; Chantal Vermue, Ouwerkerk, Pontes Pieter Zeeman Zierikzee, schrijfster; Tjesse van der Zande, Ouwerkerk, Pontes Pieter Zeeman Zierikzee, muzikant.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 110