1
I
I
i
I
MEDIA 29
J
RTL 7//
"0
Veronica
I CANVAS
Wintersport
Live: World Cups noordse combi
natie; langlaufen; biatlon; skisprin
gen en alpineskiën.
Autosport
Inside Line; GP2; T T Puiling.
RTL 7, vanaf 15.30 uur
Schaatsen
Verslag van World Cup in Berlijn.
Nederland 1, 16.00 uur
Sportjournaal
Aandacht voor de actuele sport.
Nederland 1, 18.50 uur
Nederland 2, 22.00 uur
Vechtsport
Worstelen en kickboksen.
RTL 7, 20.00 uur en 22.00 uur
Voetbal
Samenvattingen eredivisieduels:
Ajax-NAC, AZ-FC Twente, RKC-
SC Cambuur en PSV-Vitesse.
Nederland 1, 22.35 uur
Studio Sport
Aandacht voor de actuele sport.
Nederland 3, 23.30 uur
uitenla
ZATERDAG 7 DECEMBER 2013
12:30 Ondernemerszaken
13:00 Ondernemend Ne
derland 13:30 Hollands Glo
rie 14:00 Business-Channel.nl
14:30 De Succesfactor 15:30
RTL GR: The Inside Line 16:00
RTL GP: GP2 - Jaaroverzicht
2013 17:00 RTL Transportwe
reld 17:30 RTL Xtreme
06:31 RTL Telekids 17:00 Bur
gers' Zoo En Waarom 17:05
Glee
06:00 Hart van Nederland
06:55 Hart van Nederland
07:10 McLeod's daughters
08:05 McLeod's daughters
09:00 Tommy Teleshopping
11:00 Astro TV 13:00 Tom
my Teleshopping 14:00 Born-
2Cook 14:25 MasterChef UK
15:25 MasterChef UK 16:25
MasterChef UK 17:20 Master
Chef UK
06:00 Zender uit de ether
06:10 Disney XD: Amazing
spiez, Super hero squad, B-
Daman, Max Steel, Slugter-
ra, Pokémon, Ultimate Spi
der-man, Avengers Assemble,
Inazuma Eleven, Dude, that's
my ghost!, Gravity Falls, Phine-
as Ferb, Kickin' it, Het Speel
plein, Lab Rats, Crash Bern
stein, Kickin' it, Kick Buttowski,
Dude, that's my ghost!, Kick
Buttowski, Sidekick, Gravity
Falls, Het Speelplein
09:00 Herfstbeelden 11:15
Fans of Flanders 11:40 Lust for
Life 12:05 Regionale televi
sie 12:35 De vrije markt 13:00
Het journaal 13:30 Het Weer
13:35 Villa Politica 14:05 Star
dust 16:10 Murdoch Mysteries
16:55 Clips 17:00 Mrs Brown's
Boys 17:30 Buren 17:55 Kijk
Uit!
09:00 TerZake 09:35 Herfst
beelden 10:20 Star Trek: The
Next Generation 11:05 Brazi
lië voor beginners 11:56 Zen
der uit de ether 13:11 leder
een Beroemd: Canvas Do Brasil
13:15 Hoera cultuur 13:42
Canvas klassiek 15:05 De Can-
vasconnectie 15:35 Alleen Elvis
blijft bestaan XL 17:15 Recht
op Recht
18:00 Truck Tractor PuIIing,
Verslag
19:00 Koning Voetbal, Kennis
spelshow
18:05 The Voice Of Holland,
Spectaculaire muzikale
zoektocht
18:20 Space jam, Filmkomedie
18:00 Max Billy's drill machi
ne girl
18:10 Veronica's Funniest
Commercials Ever!
18:15 Zo.
18:20 American pickers
19:15 Hardcore pawn
18:00 Het journaal
18:10 Vlaanderen vakantieland
19:00 Het journaal
19:30 Het Weer
19:35 ledereen beroemd
19:55 Joker+ en Lotto
18:15 Star Trek: The Next Ge
neration (h)
19:00 De Nieuwe Lichting (h)
19:05 Amazon River Islands:
The Floating Forest
O
O
00
20:00 RTL 7 Fight Night: WWE
Wrestling, Verslag
20:00 Crime Scene Investigati
on, Misdaadserie
20:55 Crime Scene Investigati
on, Misdaadserie
21:50 CSI: Miami, Actieserie
20:00 Rizzoli Isles, Misdaad
serie
20:55 Rizzoli Isles, Misdaad
serie
21:50 Body of proof, Dramaserie
20:10 Pawn Stars (h), Realitypro-
gramma
21:05 Pawn Stars, Realitypro-
gramma
20:00 De baard van Bartel
20:45 F.C. De Kampioenen
21:25 Vroeger of later?
20:00 Het journaal
20:10 Vranckx
20:40 Foyle's War
22:00 RTL 7 Fight Night: Glory
Kickboxing, Verslag
22:45 CSI: Miami, Actieserie
23:40 Final Move, Thriller
22:45 The good wife, Drama
serie
23:40 Cold case, Detectiveserie
22:00 Constantine, Horrorfilm
22:20 The Borgias
23:10 Het journaal laat
23:30 Het Weer (h)
23:35 Law and Order: UK
22:10 DCI Banks
23:40 Tropa De Elite
CM
IN
00:00 Best Of The Best, Ac
tiefilm
01:50 Teleshop 7, Homeshop-
ping
01:51 Nachtlounge - Flirts
actualiteiten sport film
01:31 Nachtlounge - Holland
se Meiden
02:01 Tel Sell
00:35 Flawless, Misdaadfilm
02:35 Astro TV, Interactieve
show
03:05 Rizzoli Isles (h), Mis
daadserie
03:55 Rizzoli Isles (h), Mis
daadserie
04:40 Hart van Nederland
00:15 Zo., Humor
00:20 Veronica film, Filmpro
gramma
00:50 Zo. (h), Humor
01:00 Nachtprogrammering:
Nachtclub live
04:00 Hart van Nederland (late
editie)
00:20 ledereen beroemd (h)
00:40 Journaallus (h)
01:30 Batutas Discos
02:30 Canvaslus (h)
ZATERDAG
Eurosport, vanaf 08.35 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:23 Het Weer
07:25 Trugkieke 07:35 Regioned
07:41 Eenhoornruiters 07:53
Verzeeuwigd 07:58 Zeeland in vo
gelvlucht 08:00 Zeeland NU 08:23
Herhaling programmering 07:23-
07:58 09:00 Zeeland Nu 09:23
Het Weer 09:25 Trugkieke 09:35
Regioned 09:41 Eenhoornruiters
09:53 Verzeeuwigd 09:58 Zeeland
in vogelvlucht 10:00 Herhaling pro
grammering 09:00-09:58 11:00 Om
roep Zeeland Tekst-tv 18:00 Zeeland
Nu 18:10 Zeeland de week 18:28
Zeeuws Goud 18:41 Zeeuwse Top
40 clips 18:53 Verzeeuwigd 18:57
Zeeland in vogelvlucht 19:00 Herhal
ing programmering 18:00-18:57
20:00 Zeeland Nu 20:10 Zeeland
de week 20:28 Zeeuws Goud 20:41
Zeeuwse Top 40 clips 20:53 Verzeeu
wigd 20:57 Zeeland in vogelvlucht
21:00 Herhaling programmering
20:00-20:57 22:00 Zeeland Nu 22:10
Zeeland de week 22:28 Zeeuws
Goud 22:41 Zeeuwse Top 40 clips
22:53 Verzeeuwigd 22:57 Zeeland in
vogelvlucht 23:00 Zeeland Nu 23:10
Zeeland de week 23:28 Zeeuws
Goud 23:41 Zeeuwse Top 40 clips
23:53 Verzeeuwigd 23:57 Zeeland in
vogelvlucht 00:00 Zeeland Nu
BBC1
07:00 Breakfast 11:00 Saturday
Kitchen Live 12:30 Food Drink
13:00 Football Focus 13:45 Saturday
Sportsday 14:00 BBC News 14:10
Regional News and Weather 14:15
Snooker: UK Championship 2013
Live 17:30 Final Score 18:10 My Fam
ily Christmas Special 19:00 BBC News
19:10 Regional News and Weather
19:20 Pointless Celebrities 20:10
Strictly Come Dancing 21:15 Atlantis
22:00 Casualty 22:50 The National
Lottery Live 23:00 BBC News 23:20
Match of the Day 00:45 The Football
League Show 01:20 Shank
BBC2
08:10 The Stars Look Down 09:45
The Captive Heart 11:20 The Sky at
Night 11:40 Reel History of Britain
12:10 The Life of Birds 13:00 Paul
Hollywood's Pies Puds 14:30 The
A to Z of TV Cooking 15:15 EastEnd-
ers 17:05 Coast 17:30 Snooker: UK
Championship 2013 Live 18:30 Flog
It! 19:30 Dad's Army 20:00 Snooker:
UK Championship 2013 Live 23:00
Ql XL 23:45 Al: Artificial Intelligence
ARD
07:10 Paula und die wilden Tiere
07:35 Wissen macht Ah! 08:00 Chek-
ker Can 08:25 Neuneinhalb 08:35
Die Pfefferkörner 09:00 Tagesschau
09:05 Sportschau live 11:05 Tages
schau 11:10 Sportschau live 13:00
Tagesschau 13:05 Sportschau Live
13:55 Sportschau live 14:20 Tages
schau 14:25 Sportschau live 16:00
Tagesschau 16:05 Sportschau live
17:50 Tagesschau 18:00 Sportschau
19:57 Lotto am Samstag 20:00 Tages
schau 20:15 Hafen der Düfte 21:45
Blutadler 23:15 Tagesthemen 23:35
Das Wort zum Sonntag 23:40 Inas
Nacht 00:40 The Name of the Rose
ZDF
07:00 Wickie und die starken Manner
07:20 Mia and me - Abenteuer in
Centopia 08:10 1,2 oder 3 08:35 Bibi
Blocksberg 09:25 Bibi und Tina 09:50
Peter Pan - Neue Abenteuer 10:10
Mako - Einfach Meerjungfrau 11:00
Heute 11:05 Die Küchenschlacht -
der Wochenrückblick 13:05 Heute
13:10 Die sechs Schwane 14:40
Rosamunde Pilcher: Lichterspiele
16:15 Lafer! Lichter! Lecker! 17:00
Heute 17:05 Landerspiegel 17:45
Menschen - das Magazin 18:00 ML
mona lisa 18:35 Hallo Deutschland
19:00 heute 19:20 Wetter 19:25
Herzensbrecher - Vater von vier
Söhnen 20:15 Ein Herz für Kinder
22:45 heute-journal 23:00 das aktu-
elle sportstudio 00:25 Heute 00:30
Backdraft
WDR
07:20 Sehen statt Horen - Ein Wo-
chenmagazin für Hörgeschadigte
07:50 Planet Wissen 08:50 West
ART 09:30 Wir wollen dieses Kind
- Diagnose Downsyndrom 10:00
Lokalzeit 10:30 Aktuelle Stunde
11:10 Die Sendung mit der Maus
11:35 Die Sendung mit dem Elefan-
ten - mit Elternticker 12:00 Quarks
Co 12:45 Erlebnisreisen-Tipp 13:05
StraRenfeger - Die erfolgreichsten
Unterhaltungsshows 13:50 FuRball
3. Liga live: PreuRen Münster - MSV
Duisberg 16:05 Der Rhein von oben
- Von der Quelle zum Deutschen Eck
16:50 Münsterlandische Kuchenreise
im Advent 17:20 Kochen mit Martina
und Moritz 17:50 Einfach und köst-
lich - Kochen mit Björn Freitag 18:20
hier und heute 18:50 Aktuelle Stunde
19:30 Lokalzeit 20:00 Tagesschau
20:15 Tatort: Scheinwelten 21:45
Stratmanns - Jupps Kneipentheater
im Pott 22:45 Wilfried Schmickler:
Ich weiR es doch auch nicht - Teil 1
23:30 Satire Gipfel 00:15 Gangs of
Taipeh - Monga
Discovery
07:15 How we invented the world
08:05 Tanked 08:55 Mythbusters
09:45 How the universe works 10:35
Alien encounters 11:25 Fantom
works 16:35 How it's made 17:00
How do they do it? with Joep van
Deudekom 17:55 Mighty ships 18:45
The liquidator 19:10 Tanked 20:00
Chasing classic cars 21:00 Fast n' loud
22:00 Overhaulin' 2013 23:00 War
lock Rising 00:00 Extreme smuggling
01:00 Tanked 01:55 Fast n' loud
National Geographic
07:00 Fish tank kings 08:00 8rain
games 09:00 The dog whisperer
10:00 Comet of the Century 11:00
Nazi temple of Doom 12:00 Killing
Kennedy 14:00 The incredible dr
Pol 18:00 Highway thru hell: USA
19:00 Nat Geo's top 10 photos 20:00
Brain games 21:00 Taboo USA 22:00
Drugs Inc. 23:00 Inside 00:00 Inside
the American mob 01:00 Locked up
abroad
Animal Planet TLC
07:15 Little zoo that could 08:05
Michaela's animal road trip 09:00
Caroline Quentin: A Passage Through
India 09:50 Great British hairdresser
10:40 Model agency 11:30 A Gypsy
life for me 12:20 Who do you think
you are? 18:10 Extreme couponing
19:00 My shopping addiction 20:00
Snog, marry, avoid? 21:00 Extreme
cougar wives 22:00 Jodie Marsh on
the Game 23:00 NY Ink 23:55 LA
Ink 00:50 The haunted 01:45 Jodie
Marsh on the Game
TV5
07:00 Télématin 08:00 journal télé-
visé Radio Canada 08:25 TV5Monde,
le journal 08:40 Falö 09:05 Flash
09:10 Zou 09:15 Commandant
Clark 09:25 Lulu Vroumette 09:35
Chaplin and co 09:40 Martine 10:05
Marsupilami 10:35 C'est pas sorcier
11:00 Flash 11:05 7 jours sur la pla-
nète 11:30 Destination Francophonie
11:35 C'est dans ma nature 12:00
Flash 12:05 L'épicerie 12:30 TTC
(Toutes taxes comprises) 13:00 Nec
plus ultra 13:30 Journal télévisé de
la RTBF 14:00 Midi en France 15:00
360° - Die Geo-Reportage 15:50
Flash 16:00 Taratata 16:30 Ques
tions pour un champion 17:00 Flash
17:05 Les carnets de Julie 18:00 64
minutes, Ie monde en francais 18:35
Thalassa 20:30 Journal de France 2
21:00 Qui sera le prochain grand
patissier? 23:15 Journal de la RTS
23:40 TV5Monde, le journal Afrique
00:00 L'invité 00:10 Les chansons
d'abord 01:00 Nouvo 01:10 En direct
de I'univers
Comedy Central
07:30 That 70s Show 09:00 Melissa
Joey 09:50 South Park 10:35
Scrubs 11:15 The Graham Norton
Show 12:00 Family guy 12:45 Futura
ma 19:50 South Park 20:40 Tosh.O
22:00 The Graham Norton Show
22:55 Popoz 23:20 Married with chil
dren 00:10 South Park 01:00 Anger
management 01:25 Tosh.O
Eurosport
08:35 Biatlon: World Cup 08:45
Noordse combinatie: World Cup
09:45 Langlaufen 11:15 Biatlon:
World Cup 13:00 Langlaufen 14:30
Biatlon: World Cup 16:45 Skisprin
gen: World Cup 18:45 Alpineskiën:
World Cup 21:45 Skispringen: World
Cup 22:00 Paardensport: Europese
Masters 00:00 Rodelen: World Cup
CNN
07:00 CNN Newsroom07:15 CNN
Marketplace Africa 07:30 BackStory
08:00 CNN Newsroom 08:15 CNN
Marketplace Middle East 08:30 Art
of Movement 08:45 News Special
09:00 World Sport 09:30 Living
Golf 10:00 CNN Newsroom 10:30
News Special 11:00 CNN Newsroom
11:30 Unguarded with Rachel Ni
chols 12:00 Amanpour 12:30 Inside
Africa 13:00 Talk Asia 13:30 Business
Traveller 14:00 CNN Newsroom
14:30 CNNGo 15:00 News Special
15:30 BackStory 16:00 International
Desk 16:30 African Voices 17:00
CNN Marketplace Europe 17:15
CNN Marketplace Africa 17:30 Art
of Movement 17:45 News Special
18:00 World Sport 18:30 Mainsail
19:00 International Desk 19:30 Inside
Africa 20:00 International Desk 20:30
Inside the Middle East 21:00 The
Brief 21:30 Unguarded with Rachel
Nichols 22:00 CNN Newsroom 22:30
News Special 23:00 Living Golf 23:30
World Sport 00:00 CNN Newsroom
00:30 Unguarded with Rachel Ni
chols 01:00 CNN Newsroom 01:30
Amanpour