O
U-
to
14 TELEVISIE
'tl4)
at
rll
The skeleton key
Kate Hudson verhuist naar de
moerassen van Louisiana en ont
dekt de lugubere geheimen van
een oud plantagehuis. De span
ningsboog blijft tot het einde op
spanning. De regie is van Iain
Softley. (VS-2005)
RTL 8, 20.30-22.35 uur
Footloose
Een passieloze dansfilm, geba
seerd op de evergreen uit 1984
waarin Kevin Bacon schitterde als
tapdanser. Met Andie MacDowell
en Dennis Quaid. Regie: Craig
Brewer. (VS-2011)
.rr- v
The core
Over pogingen kwakkelende aard
kern op gang te krijgen met
atoombommen. (GB/VS-2003)
RTL 7, 20.30-23.10 uur
Fired up!
Bronstige jongens verruilen foot
ball voor cheerleaden. (VS-2009)
RTL 5, 22.45-00.35 uur
The abyss
Fabelachtig fraai gefilmd. Ed Har-
ris ontdekt tijdens het bergen van
gezonken kernkoppen een nieuwe
levensvorm. (VS-'89)
RTL 7, 23.10-02.25 uur
Snooker
Live: dag 4 International cham
pionship in Chengdu (China).
Eurosport, vanaf 08.45 uur
Voetbal
Live: de achtste finales van het
WK onder 17 jaar (VAE).
Eurosport, 16.45 uur
Sportjournaal
4
07:10 Vandaag de Dag 07:30
Journaal 07:40 Vandaag de Dag
08:00 Journaal 08:10 Vandaag
de Dag 08:30 Journaal 08:40
Vandaag de Dag 09:00 Jour
naal 09:15 NL in Beweging!
09:30 Journaal 09:40 MAX Ge-
heugentrainer 10:00 Journaal
10:30 Lingo 11:00 Journaal
11:45 Tekst TV 12:00 Journaal
12:15 Studio MAX 13:00 Jour
naal 13:15 Studio MAX 13:40
Journaal 14:00 Journaal 15:00
Journaal 16:00 Pauw Wit-
teman 17:00 KRO Kindertijd
.17:25 Sesamstraat 17:55 Uit
zending Politieke Partijen
07:15 Journaal 07:30 Journaal
met tolk 07:35 Journaal 08:00
Journaal met tolk 08:15 Jour
naal 08:30 Journaal 08:35 Jour
naal 08:45 Jeugdjournaal met
tolk 09:00 Journaal met tolk
09:10 Altijd Wat 10:00 Kassa
10:50 De Wereld Draait Door
11:40 Opsporing Verzocht
12:30 Man bijt Hond 12:57 Uit
zending Politieke Partijen 13:00
Journaal 13:10 Sportjournaal
13:20 Blauw Bloed 14:05 Te
genlicht 15:00 KRO De Reünie
16:00 Journaal 16:10 Niks te
gek! 16:35 Durf te denken spe
cial 17:00 Journaal 17:05 Gelo
ven op 2 17:35 Tijd voor MAX
06:00 Zappelin: Vroeger Zo,
Rekenen met Moffel en Pier
tje, Bumba in de ruimte, Mulle-
wapp, Sesamstraat, Klumpies,
Kikker, Maya de Bij, Jeugdjour
naal, Olivia, Koekeloere, Huis
je Boompje Beestje, Bibbel-
tje Big, Teletubbies, Joe Jack,
Draakje, Pingu,Nellie Cezar,
Mickey Mouse clubhuis, Hoe
lahoep, Barbapapa rond de we
reld, Casper Lisa, Verhalen
van de boze heks, De Smur
fen, Mike de ridder, Bol Smik,
Koek Ei, Buurman en Buur
man, Mega Mindy 14:40 Zapp:
Kinderen voor Kinderen juf en
meester battle 2013, De Leeu
wenkuil, Zappbios: IJzerhans,
De BZT show
06:30 RTL Nieuws 09:05 Dr.
Phil 10:00 Koffietijd 11:00
Goede Tijden, Slechte Tij
den 11:30 The Bold And The
Beautiful 12:00 Hermans Pas
sie Voor Eten 12:10 Dit Is Mijn
Toekomst 13:05 RTL Travel
14:05 The Taste 15:05 The Dr.
Oz Show 16:00 RTL Nieuws
16:05 Gordon's Ultimate Coo
kery Course 16:35 4Me 17:05
Dr. Phil
06:01 Teleshop 5 16:05 The
King Of Queens 16:30 Every
body Loves Raymond 17:00
The King Of Queens 17:30 Eve
rybody Loves Raymond
06:00 Hart van Nederland
06:55 Hart van Nederland
07:10 Show vandaag 08:10
Tommy Teleshopping 14:00
Full house 14:40 Huizenjacht
15:30 Ik ook van jou 16:00 The
biggest loser Holland 16:30 Dr.
Quinn, Medicine Woman 17:30
Show vandaag
18:00 Journaal (NOS)
18:15 EenVandaag (TROS)
00 18:45 Sportjournaal (NOS)
19:00 Lingo (TROS)
19:30 Kinderen Geen Bezwaar
(h) (VARA)
18:25 Toen was geluk heel ge
woon (h), Comedy (KRO)
18:55 Man bijt Hond(NCRV)
19:25 Ode aan de doden (KRO)
19:55 Rail Away (h), Serie docu
mentaires (EO)
18:05 VRijland, Dramaserie (KRO)
18:23 Het Klokhuis (NTR)
18:45 Jeugdjournaal (NOS)
18:55 SpangaS(NCRV)
19:30 De Wereld Draait Door,
Live programma (VARA)
18:00 RTL Nieuws
18:15 Editie NL, Het leukste
nieuwsprogramma
18:35 RTL Boulevard, Amuse
ment
19:30 RTL Nieuws
19:55 RTL Weer
18:00 Flodder, Komedieserie
18:30 Tattoo Stories, Reality
19:00 Even Krap Bij Kas, Reality
19:30 112 Ooggetuige, Reality
18:30 De leukste families van
Nederland, Realitypro-
gramma
19:00 Hart van Nederland
19:25 Shownieuws, Het laatste
nieuws
19:30 Ik ook van jou, Amuse
ment
20:00 Journaal (NOS)
20:30 Tussen Kunst Kitsch
(AVRO)
21:25 Operatie live, Liveuitzen
ding (MAX)
20:25 De Grote Bijbelquiz, Bij
belquiz (EO)
20:25 De Zomer Voorbij (TROS)
21:10 The Undateables (BNN)
21:55 Camping Powned
(Powned)
20:00 Goede Tijden, Slechte
Tijden, Soap
20:30 Hotter Than My Daugh
ter, Modeprogramma
21:30 Love Hurts, Dramaserie
20:00 Benidorm Bastards USA,
Humor
20:30 Footloose, Dansfilm
20:00 The biggest loser Hol
land, Realityprogramma
20:30 Dokter Tinus, Komische
dramaserie
21:30 Waar is De Mol?, Reispro
gramma
23:00 Pauw Witteman, Actu
ele talkshow (VARA)
23:55 Journaal (NOS)
22:00 Nieuwsuur(NOS)
23:00 Holland Doc: Grace. The
burden of the brave, Do
cumentaire
22:30 NOS op 3 (NOS)
22:45 PowNewS (Powned)
23:10 Keuringsdienst van
Waarde (KRO)
23:40 De Wereld Draait Door
(h), Live programma (VARA)
22:30 RTL Late Night, Latenight-
talkshow
23:35 RTL Nieuws
23:45 RTL Weer
23:55 RTL Boulevard (h), Amu
sement
22:45 Fired Up!, Filmkomedie
22:30 Hart van Nederland
22:50 Shownieuws, Het laatste
nieuws
23:30 Piets weerbericht
23:35 Ik ook van jou (h). Amu
sement
00:15 Pauw Witteman (h),
Actuele talkshow (VARA)
01:15 EenVandaag, Actualitei
ten (TROS)
01:45 Journaal (h) (NOS)
02:25 Tekst TV, Informatie (NOS)
00:00 Opium (h), Culturele live
talkshow (AVRO)
00:41 Allerzielen (RKK)
00:50 Nieuwsuur (h) (NOS)
01:45 Nieuwsuur (h)(NOS)
02:40 Tekst TV, Informatie (NOS)
00:35 PowNews (h) (Powned)
00:55 NOS op 3(h) (NOS)
01:10 De Wereld Draait Door
(h), Live programma (VARA)
02:00 PowNews (h) (Powned)
02:20 NOS op 3(h) (NOS)
02:29 Tekst TV, Informatie (NOS)
00:45 Teleshop 4, Homeshop-
ping
00:46 Dit Is Mijn Toekomst
02:01 Nachtlounge - Holland
se Meiden
04:30 Morningchat
00:35 Teleshop 5, Homeshop-
ping
00:36 Nachtlounge: Babes
03:00 Tel Sell
00:05 The biggest loser Hol
land (h), Realityprogram
ma
00:35 Hollands goud (h), Infor
matief programma
01:05 Nachtmagazine, Nacht
programma
VANDAAG
RTL 5, 20.30-22.45 uur
SPORT
f we
jp
Sportjournaal
Aandacht voor de actuele sport.
Nederland 2, 13.10; Nederland 1, 18.45 uur
Sportblok in Nieuwsuur.
Nederland 2, 22.00 uur