MEDIA 27
RTL 7///
Veronica
I VANDAAG
Wintersport
Studio Sport
Snooker
Studio Sport
Voetbal
Derksen
Studio Voetbal
ZATERDAG 16 MAART 2013
09:00 Wereld van de binnen
vaart 09:30 Vis TV 10:00 On
dernemend Nederland 10:30
Business class 12:00 Business-
Channel.nl 12:30 Mooi duur
zaam Nederland 13:00 De suc
cesfactor 13:30 Watt nu.?!
14:00 Dog the Bounty hunter
15:00 Operation repo 15:30
Red Bull crashed ice Lausanne
16:00 Dichtbij het vuur 16:30
RTL GP: Rally report 17:00 RTL
Transportwereld 17:30 RTL Au
towereld
18:00 Sport, levensgevaarlijk!,
Realityprogramma
19:00 Stop! Politie, Reality
06:31 RTL Telekidsl 0:31 Te-
leshop 816:35 Parenthood
17:30 Goede tijden, slechte tij
den
18:00 Goede tijden, slechte tij
den, Soap
18:30 Goede tijden, slechte tij
den, Soap
19:00 Goede tijden, slechte tij
den, Soap
19:30 Goede tijden, slechte tij
den, Soap
18:05 Vakantieliefdes, Reality
19:00 Grenzeloos verliefd, Rea
lityprogramma
07:10 McLeod's daughters
09:00 Tommy Teleshopping
11:00 Astro TV 13:00 Tom
my Teleshopping 14:00 Every
day gourmet with Justine Scho-
field 14:30 McLeod's daughters
16:15 De buitenlandse droom
17:10 Achter gesloten deuren
18:00 Veronica's funniest vi
deos
18:10 Veronica Formule 1
19:05 Border security
19:35 Pawn Stars
06:00 Zender uit de ether
06:15 Disney XD: Amazing
spiez, Iron Man armoured ad
ventures, Beyblade Metal Fury,
Ranger dierenjournaal week
overzicht, Motorcity, Ultimate
Spider-man, Super hero squad,
Phineas Ferb, Shuriken school
de film, The suite life on deck,
Pair of kings, Zeke Luther,
Kickin' it, Mr. Young, Kick But-
towski, Sidekick, De Vervan
gers, Specials block, The suite
life on deck
09:00 Braambos 09:30 Pro-
gramma van de MTR010:00
Eucharistieviering 11:00 De Ze
vende Dag 13:00 Het journaal
13:30 Het Weer 13:35 Halfuur
natuur 14:05 Metropolis 16:05
Clips 16:20 Nature's Miracle
Babies 17:15 Vlaanderen va
kantieland
18:00 Het journaal
18:10 Groenland
18:30 Dagelijkse kost
19:00 Het journaal - sportwee
kend
19:55 Het Weer
18:00 Panorama (h) O
19:05 Kingdom of Plants with
David Attenborough
20:00 RTL Sportcafé: Schaat
sen, Praatprogramma
21:00 Derksen Interview
programma
20:00 Crime Scene Investigati
on, Misdaadserie
20:55 Crime Scene Investigati
on, Misdaadserie
21:50 CSI: New York, Misdaad-
20:00 Music and lyrics, Roman
tische komedie
20:30 Nikita, Crimeserie
21:25 Arrow, Actieserie
20:00 Het perfecte koppel
20:55 Salamander
21:45 De bleekweide
20:00 Het journaal
20:15 Red Sonja
20:40 De Canvasconnectie
21:10 Private Life of a Master
piece
22:00 Chris Ryan's Elite World
Cops
23:00 Talking 'Bout My Gene
ration, Talkshow
22:45 Law Order: Special
Victims Unit, Misdaad
serie
23:30 Law Order: Special
Victims Unit, Misdaad
serie
22:05 Love don't cost a thing,
Filmkomedie
22:20 NCIS, Detectiveserie
23:10 Las Vegas, Dramaserie
22:20 Het journaal laat
22:35 Het Weer (h)
22:40 Joanna Lumley in Grie
kenland
23:25 De Zevende Dag (h)
22:05 Classic Albums
22:55 Braambos
23:30 Programma van de
MTRO
00:15 Business class
01:45 Teleshop 7, Homeshop-
ping
01:46 Stoute meiden TV
actualiteiten sport film
00:2S Friday night lights, Dra
maserie
01:16 Stoute meiden TV
02:01 Tommy Teleshopping
00:00 Alcatraz (h), Misdaadserie
00:55 Alcatraz (h), Misdaadserie
01:50 Astro TV, Interactieve
show
02:20 Vakantieliefdes (h), Re
ality
03:10 Grenzeloos verliefd (h),
Realityprogramma
00:05 Numb3rs, Misdaadserie
00:55 Nachtprogrammering:
Nachtclub live
03:55 Hart van Nederland (late
editie)
01:25 Journaallus (h)
00:00 Canvaslus (h)
Wereldbekers: (reuzen)slalom, bi-
atlon, langlaufen en skispringen.
Eurosport, vanaf 08.45 uur
Met paardensport, korfbal en wiel
rennen (live: Milaan-San Remo).
Nederland 1, vanaf 13.10 uur
Halve finales Players Tour Galway.
Eurosport, 17.15 uur en 21.00 uur
Volleybal, paardensport, hockey,
motorsport en wielrennen.
Nederland 1, 18.10 uur
AZ-Ajax, Feyenoord-Utrecht, NAC
-Willem II, Groningen-Twente.
Nederland 1, 19.00 uur
Johan Derksen interviewt een be
kend figuur uit de voetbalwereld.
RTL 7, 21.00 uur
Talkshow met Jack van Gelder.
Nederland 1, 22.15 uur
E2M' TELEVISIE
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:09 Zeeland de
week 07:29 Zeeuws Goud 07:42
Zeeuwse Top 40 clips 07:54 Verzeeu-
wigd 07:58 Zeeland in vogelvlucht
08:00 Zeeland NU 08:09 Herhaling
programmering 07:09-07:58 09:00
Zeeland Nu 09:09 Zeeland de week
09:29 Zeeuws Goud 09:42 Zeeuwse
Top 40 clips 09:54 Verzeeuwigd
09:58 Zeeland in vogelvlucht 10:00
Herhaling programmering 09:00-
09:58 11:00 Omroep Zeeland Tekst-
tv 18:00 Zeeland Nu 18:09 Zeeuwen
Down Under 18:18 Trugkieke 18:28
Verzeeuwigd 18:30 Zeeland Nu
18:36 Regioned 18:56 Verzeeuwigd
19:00 Herhaling programmering
18:00-18:56 20:00 Zeeland Nu 20:09
Zeeuwen Down Under 20:18 Trug-
kieke 20:28 Verzeeuwigd 20:30 Zee
land Nu 20:36 Regioned 20:56
Verzeeuwigd 21:00 Herhaling pro
grammering 20:00-20:56 22:00 Zee
land Nu 22:09 Zeeuwen Down Under
22:18 Trugkieke 22:28 Verzeeuwigd
22:30 Zeeland Nu 22:36 Regioned
22:56 Verzeeuwigd 23:00 Herhaling
programmering 22:00-22:56 00:00
Zeeland Nu
uitenlaii
BBC1
07:00 Breakfast 08:35 Match of the
Day 10:00 The Andrew Marr Show
11:00 The Big Questions 12:00 Sun
day Politics 13:20 Countryfile: A Royal
Appointment 14:20 Call the Midwife
15:20 Formula 1The Australian
Grand Prix - Highlights 17:20 Comic
Relief - The Best Bits 18:20 Lifeline
18:30 Songs of Praise 19:05 BBC
News 19:20 Regional News and
Weather 19:30 Countryfile 20:30 An
tiques Roadshow 21:30 The Lady
Vanishes 23:00 BBC News 23:15 Re
gional News and Weather 23:25
Match of the Day 2 00:45 Late Kick
Off 01:15 The Apprentice USA
BBC2
07:45 Primrose Path 09:15 Life in a
Cottage Garden with Carol Klein
09:45 Gardeners'World 10:15 The A
to Z of TV Gardening 11:00 Saturday
Kitchen Best Bites 12:30 The Little
Paris Kitchen: Cooking with Rachel
Khoo 13:00 EastEnders 14:55 Coast
15:15 Hairy Bikers' Best of British
16:00 Restoration Home 17:00 Fig
ure Skating: World Championships
Highlights 19:00 Food Drink 19:30
Flog It! 20:00 Dragons' Den 21:00
Best of Top Gear 22:00 Toughest
Place to Be a... 23:00 Mock the Week
Looks Back At... Education 23:30 It's
Kevin 00:00 Comic Relief - The Best
Bits 01:00 Six Nations Rugby High
lights 01:45 Down in the Valley
ARD
07:15 Wie erziehe ich meine Eltern?
08:15 Die Sendung mit der Maus
08:45 Tagesschau 08:50 Sportschau
live 12:03 Presseclub 12:45 Sport
schau live 16:30 ARD-Ratgeber 17:00
W wie Wissen 17:30 Gott und die
Welt 18:00 Sportschau 18:30 Bericht
aus Berlin 18:49 Gewinnzahlen Deut
sche Fernsehlotterie 18:50 Linden-
straSe 19:20 Weltspiegel 20:00 Ta
gesschau 20:15 Tatort 21:45 Giinther
Jauch 22:45 Tagesthemen 23:05 ttt -
titel thesen temperamente 23:35
Howl 00:58 Tagesschau 01:00 Le
mura di Malapaga
ZDF
07:00 Das Dschungelbuch 07:20 Bibi
Blocksberg 07:45 Bibi und Tina 08:10
Löwenzahn 08:35 Terra MaX 08:59
Anders fernsehen 09:00 Heute 09:02
sonntags 09:30 Evangelischer Gottes-
dienst 10:15 Die Schwarzwaldklinik
11:00 WeilSblaue Wintergeschichten
11:25 Ein unvergessliches Wochen-
endeauf Capri 12:55 Heute 12:58
Peter Hahne 13:30 planet e. 14:00
Geschichten aus den Bergen 15:00
Heute 15:05 The Man Who Knew
Too Much 17:00 Heute 17:10 ZDF
Sportreportage 18:00 ZDF.reportage
18:30 Terra Xpress 19:00 heute
19:10 Berlin direkt 19:28 5-Sterne -
Gewinner der Aktion Mensch 19:30
Terra X 20:15 Unsere Miitter, unsere
Vater 22:30 heute-journal 22:45
Maybrit lllner spezial 23:45 Es begann
mit einer Liige 00:30 Heute 00:35
Unsere Miitter, unsere Vater
WDR
07:20 SiilSe Kuchen aus dem Miin-
sterland 07:50 Die beliebtesten Spek
takel in Nordrhein-Westfalen 08:35
Ein Fall für die Anrheiner 09:05 Lin-
denstrafêe 09:35 KölnerTreff 11:00
West ART Talk 12:25 West ART Mei-
sterwerke: Astronomische Uhr, St.-
Paulus-Dom in Münster 12:30 Alle
Zeit der Welt 14:00 Ein Ferienhaus
auf Ibiza 15:30 Der Inselmakler 16:00
Cosmo TV 16:30 Auf der Suche... -
Katty Salié 17:00 GroRstadtrevier
17:45 Ein Fall für die Anrheiner 18:15
Tiere suchen ein Zuhause 19:10 Ak-
tuelle Stunde 19:30 Westpol - Politik
in Nordrhein-Westfalen 20:00 Tages
schau 20:15 Yogeshwar Schöne-
berger - Die verrückte Wissensshow
21:45 Bundesliga am Sonntag 22:15
Zimmerfrei! - Prominente suchen ein
Zuhause 23:15 Dittsche - Das wirk-
lich wahre Leben 23:45 Zeiglers wun-
derbare Welt des FuRballs 00:15
Rockpalast: Melt! Festival 2012 01:45
Bundesliga am Sonntag
Discovery
07:15 Wheeler dealers 08:05 Chasing
classic cars 08:55 How do they do it?
with Joep van Deudekom 09:45 Wild
Britain with Ray Mears 10:35 Everest:
beyond the limit 11:25 Dual survival
12:15 Treasure quest 13:05 River
monsters 13:55 Gold rush 14:45
Auction hunters 15:40 Chasing clas
sic cars 16:10 South Beach Classics
17:00 Outback Truckers 17:55 Fast n'
loud 18:45 How do they do it? 19:10
The liquidator 20:00 Yukon men
21:00 Through the wormhole with
Morgan Freeman 22:00 Whale wars
23:00 Auction hunters 00:00 Texas
car wars 01:00 Inside the gangsters'
code 01:55 Through the wormhole
with Morgan Freeman
National Geographic
07:00 American colony 08:00 Mega-
factories 09:00 Bob Ballard specials
10:00 Nazi temple of Doom 11:00
Access 360 World Heritage 12:00 Bid
destroy 14:00 The dog whisperer
17:00 Nazi sunken sub 18:00 Nordic
wild 19:00 Great migrations 20:00 To
catch a smuggler 21:00 Inside 23:00
Seconds from disaster 00:00 To catch
a smuggler 01:00 Drugged
Animal Planet/TLC
07:15 Monkey life 08:05 Dogs 101
09:00 World's worst mum 09:50 Sis
ter Wives 11:30 Who do you think
you are? 12:20 Top Chef: Just des
serts 13:10 Sister Wives 14:00 Tod
dlers tiaras 14:50 My shopping ad
diction 15:40 Extreme cheapskates
16:30 Jodie Marsh 18:10 Ace of cakes
19:00 Shocking family secrets 20:00
Virgin Diaries 21:00 Sister Wives
22:00 I'm having their baby 22:55
Stalked: someone's watching 23:451
married a mobster 00:35 Killer kids
01:25 Dr G: Medical Examiner
TV5
07:45 Et si vous me disiez la vérité
08:00 Journal télévisé Radio Canada
08:25 TV5Monde, le journal 08:40
Stars parade 09:05 Flash 09:10 64 rue
du zoo 09:20 Petit lapin blanc 09:25
Les Sauvenature 09:35 Samson et
Néon 09:45 Commandant Clark
10:10 Wakfu 10:30 Tactik 11:05
Science ou fiction 11:30 Coquelicot
canapé 12:00 Flash 12:05 VTT
12:30 Championnat d'Europe de pa-
rapente 13:00 Epicerie fine 13:30
Journal télévisé de la RTBF 14:00 Vi-
vement dimanche 15:30 Flash 15:35
Nec plus ultra 16:00 TV5Monde, le
journal 16:30 Acoustic 16:55 Flash
17:05 Kiosque 18:00 TV5Monde, le
journal 18:10 Internationales 19:00
Artisans du changement 19:55 Flash
20:00 Maghreb-Orient-Express
20:30 Journal de France 2 21:00 Avec
la peau des autres 22:30 Second seuil
23:00 TV5Monde, le journal 23:10
Journal de la RTS 23:40 TV5Monde,
le journal Afrique 23:55 Foot! 00:40
Le sens de I'humour
Comedy Central
07:05 Nils Holgersson 07:30 Piet Pi
raat 08:35 Snorkels 09:00 Communi
ty 09:50 Futurama 10:10 Off centre
11:00 The Graham Norton Show
11:55 Community 12:45 Go on
13:05 South Park Weekend 13:06
South Park 19:20 American Dad!
20:05 South Park 20:50 Family guy
21:10 Anger management 21:30
Don't try this at home 22:00 Califor-
nication 22:30 Seinfeld 23:15 Two
guys, a girl and a pizza place 00:05 Fu
turama 00:30 Family guy 00:55 Sein
feld 01:40 Two guys, a girl and a pizza
place
Eurosport
08:30 Alpineskiën: World Cup 10:30
Biatlon: World Cup 11:15 Alpineski-
en: World Cup 12:15 Langlaufen:
World Cup 13:00 Alpineskiën: World
Cup 13:30 Biatlon: World Cup 14:15
Skispringen: World Cup 16:15 Wiel
rennen: Milaan - San Remo 17:15
Snooker: Players Tour Championship
Finals 18:00 Skispringen: World Cup
19:00 Biatlon: World Cup 20:00
Snooker: Players Tour Championship
Finals 23:00 Kunstschaatsen: WK
01:30 Zender uit de ether
CNN
07:00 World Report 07:15 CNN Mar
ketplace Europe 07:30 Eco Solutions
08:00 World Sport 08:30 Living Golf
09:00 African Voices 09:30 The Brief
10:00 World Report 10:30 News
Special 11:00 CNN Presents 12:00
Fareed Zakaria GPS 13:00 World Re
port 13:30 CNNGo 14:00 State of
the Union with Candy Crowley 15:00
International Desk 15:30 BackStory
16:00 Global Exchange 16:15 CNN
Marketplace Africa 16:30 Global Ex
change 16:45 CNN Marketplace Mid
dle East 17:00 World Sport 17:30
Mainsail 18:00 International Desk
18:30 African Voices 19:00 Interna
tional Desk 19:30 Inside the Middle
East 20:00 Fareed Zakaria GPS 21:00
World Report 21:30 World Sport
22:00 CNN Newsroom Live from
Hong Kong 22:30 Living Golf 23:00
CNN Newsroom Live Trom Hong
Kong 00:00 World Report 00:30
World Sport 01:00 BackStory 01:30
Talk Asia