PZC TOTALE LEEGVERK00P SLA NU UW SLAG kX/IOL/V Plafonds - Sierlijsten - Verlichting Ardennen: verblijf in de prachtige natuur! BungalowSpecials.nl AARDE IS OOK donderdag 1 november 2012 Nu vele koopjes op de hele collectie lingerie ondermode nachtmode badmode beenmode huishoudtextiel Moschino, Björn Borg, Muchachomolo, Bikkembergs, Schiesser, Dolce Gabanna, Mey, Jockey, Oroblu, Hom, Sloggi, Body Art Underwear, Marie Jo,- L'Aventure, Prima Donna, etc. LANGE VO RSTSTRAAT 47 - GOES www.violagoes.nl Maandag en koopavond gesloten. Plameco Plafonds Van Gilst v.o.f., Columbusweg 3,4462 HA GOES Bezoek onze showroom of bel: 0113 - 27 00 00 www.plameco.nl PLAFONDS ï'Omm Tot 25% korting bij Pare Les Etoiles, inclusief de kerstvakantie Wil jij er in de herfst of winter nog even tussenuit? Dan is het vakantiepark Pare Les Etoiles in de Belgische Ardennen zeker iets voor jou! De Ardennen is de perfecte plek om tot rustte komen in de natuur of het avontuur aan te gaan met de diverse activiteiten die er te beleven zijn. Pare Les Etoiles, dat vlak bij de stad Dinant ligt, maakt je verblijf onvergetelijk door de combinatie van rust, ruimte en privacy. Alle vakantiehuizen, gelegen op een berghelling van de Maasvallei, bieden je een panoramisch uitzicht over de mooie omgeving. Bovendien beschikt het park over faciliteiten als een zonnebank, sauna en overdekte speeltuin. Na een leuke dag ben je van harte welkom in het a la carte restaurant Le Bonheur voor een heerlijk diner. Kortom, het echte vakantiegevoel ervaar je bij Pare Les Etoiles! Met deze lezersreis boekje nu extra voordelig een heerlijk verblijf in november, december en in de kerstvakantie. Uitstapjes De directe omgeving van Pare Les Etoiles wordt gekenmerkt door uitgestrekte bossen, diepe valleien en rivieren. Je vindt hier wandel-fiets-en mountainbike routes, maar als er sneeuw ligt kun je ook skiën of langlaufen. Een bezoek aan de La Merveilleuse grot of andere grotten in de regio is zeker een aanrader. Ben je op zoek naar iets cultureels? In de omgeving zijn verschillende kloos ters, kastelen en abdijen te vinden. Maak ook eens een uitstapje naar het bezienswaardige Dinant, dat op slechts 13 kilometer van het park ligt. ....en we gaan er weer even tussenuit pzc.nl/webwinkel categorie reizen gezinsvakanties Accommodatie Je hebt de keuze uit een 4-persoons of 6-persoons vakantiehuis. De vakantiehuizen beschikken over een woonkamer met zit- en eethoek, flatscreen tv, sfeerhaard, elektrische verwarming en een open keuken met o.a. een koffiezetapparaat, magnetron en koelkast. Bij aankomst krijg je bovendien gratis een fles huiswijn! Aankomst november/december Adviesprijs* 4-pers. vakantiehuis Le Soleil Weekend 224,- Midweek 230,- Week €379,- Lezersprijs* 168.- 172,50 €284.- 6-pers. vakantiehuis La Lune Weekend Midweek Week 259,- 263,- €445,- 194,- 197,- €333,- Aankomst kerstvakantie (v.a. 21/12) 4-pers. vakantiehuis Le Soleil Weekend Midweek Week €313,- €405,- €520,- 234,- €299.- €390,- 6-pers. vakantiehuis La Lune Weekend Midweek Week €349,- €444,- €586,- €259.- €333. €439. Prijzen zijn vanafprijzen per accommodatie en op basis van beschik baarheid. Incl. parklasten, energie-, service-en schoonmaakkosten. Excl. bed- en badlinnen. Kindermeubilair (stoel en bed excl. bedlinnen) 2,50 p.n. p. st. Huisdier (max. 1) 5,- p.n. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel naar BungalowSpecials.nl 0900-4183577 om de aanbieding te reserveren. De aanbiedingen zijn boekbaart/m 21 november.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 6