t 28 Ifamilieberichten donderdag 1 november 2012 0 Hlensenlinq.nl nip üys/Jadan Zo geliefd, zo voelbaar: nu alleen de warme herinnering... Verdrietig, maar met dankbaarheid terugkijkend op de liefde en hartelijkheid waarmee zij ons omringde hebben we afscheid moeten nemen van onze moeder en oma Johanna Kempe- Verwei Hanna weduwe van Jacobus Kempe 28 januari 1925 30 oktober 2012 Koos en Ingrid Malouke Juriën en Nina Desi en Stefan Correspondentieadres: Martinus Nijhofflaan 36 4481 DK Kloetinge Er is gelegenheid om afscheid te nemen op zaterdag 3 november van 16.00 tot 16.30 uur op kamer 204 in zorgcentrum 'Cleijenborch', Dr. Maasstraat 4 te Colijns- plaat. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op maandag 5 november om 14.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. Bedroefd delen wij u mede dat na een kortstondig ziekbed is overleden, onze zus en tante Johanna Ver wei weduwe van Jacobus Kempe Wij wensen Koos, Ingrid en kleinkinderen veel sterkte toe. Namens familie Verwei Kortgene, 30 oktober 2012 "Jfêtcéor et e/ne/y.o" Theo van de Bilt - huisarts in ruste - echtgenoot van Els van de Bilt-Elkhuizen t Oosterhout, 30 oktober 2012 Ar Terneuzen, 13 april 1935 Oosterhout: Els van de Bilt Juliette en Philip van den Elshout-van de Bilt Fleur, Roos, Cas Kats: Charles en Hanneke van de Bilt-Oomen Elske, Gert-Jan Arnhem: Roel en Christa van de Bilt-Velthuis Amber, Sterre, Mare Rotterdam: Vivianne en Rein Geldorp-van de Bilt Stijn. Mats, Josefien Van Borsselestraat 13 4902 BT Oosterhout vdbilt@planet.nl De uitvaartmis wordt gehouden op zaterdag 3 november 2012 om 11.00 uur in de St Jansbasiliek aan de Markt te Oosterhout. Aansluitend vindt de begrafenis in besloten kring plaats. U kunt persoonlijk afscheid van hem nemen op donderdag 1 en vrijdag 2 november 2012 tussen 19.00 en 19.30 uur in de praktijkruimte aan de Van Borsselestraat 13 te Oosterhout. Wij danken alle medewerkers van "Oosterheem hartelijk voor hun goede zorgen. Indien u geen persoonlijke kennisgeving hebt onh'angen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Als ik, omringd door tegenspoed, bezwijken moet, schenkt Gij mij leven. Psalm 1384(berijmd) Dankbaar voor de Liefde waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd delen wij u verdrietig mede dat is overleden onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Pieternella de Ridder - van Belzen sinds 2 september 2007 weduwe van Adriaan de Ridder in de leeftijd van 83 jaar. Arnemuiden: Blaas en Ria de Ridder - Leenhouts Petra en Peter Wilma en Jordi Anita en Mario Ina Josina en Jan van Belzen - de Ridder Christina en Patrick Leon Adriana Josianne Jan en Gerda de Ridder - Schroevers Lieke Roel Onze dank gaat uit naar de huisartsen Roelofsen en de Knijper samen met hun assistenten, de fysiotherapeut hr. R Oostinga en de medewerkers van Zorgstroom voor alle goede en liefdevolle zorgen. 4341 BG Arnemuiden, 30 oktober 2012 Burg. Lantsheerweg 18 Onze moeder is thuis, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op D.V. vrijdag 2 en zaterdag 3 november van 15.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. maandag 5 november om 14.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Hieraan voorafgaand wordt er een rouwdienst gehouden in de Nederlands Hervormde Kerk aan de Markt te Arnemuiden, welke aanvangt om 13.00 uur en geleid wordt door de weleerwaarde heer ds. D. Jongeneel. Iedereen is van harte uitgenodigd deze dienst bij te wonen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Nederlands Hervormde Kerk. Geen bloemen Heden behaagde het de Heere, nog onverwacht uit ons midden weg te nemen onze innig geliefde schoonzuster en tante. Pieternella de Ridder Belzen van Arnemuiden: J. de Ridder G.C. de Ridder - Bosman N. de Ridder - de Nooijer A. de Ridder A. de Ridder - Faasse Vlissingen: J. Marijs - de Ridder P. Marijs Arnemuiden: G. Peene - de Ridder L. Peene neven en nichten De Heere heeft uit onze familiekring weggenomen mijn geliefde zus en onze tante Nel de Ridder - van Belzen Arnemuiden Jo van Belzen Maren - KesselHanneke en Hans van Balen - Duvekot Arnemuiden, 30 oktober 2012. Met verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn vrouw, onze (schoon)moeder, oma en overoma Frelrika Elizaketk Leenkouts Echtgenote van Marcus Cornells Dagevos Middelburg 29 april 1930 Goes 30 oktober 2012 Middelburg: M.C. Dagevos Middelburg: Els en Erans van Stee-Dagevos Oost-Souburg: Marisba en Michael Berting Jayden Middelburg: Jessica van Stee Correspondentieadres: Titus Brandsmakwartier 34 4333 EN Middelburg. Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 3 november om 15.00 uur in de aula van bet crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van bet crematorium. Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze lieve zus, schoonzus en tante Riek Dagevos-Leenkouts Middelb urg: L. Stroo "t E.F. Stroo-Leenhouts Zoutelande: J. Louws P.J. Louws-Leenhouts Neven en Nichten Middelburg, 31 oktober 2012 John Behouden vaart, xxx Pa, Gerda, Lal, Hans, Ka, Inge Verbijsterd en verdrietig moeten wij afscheid nemen van onze geliefde broer, zwager en oom John Adriaansen Wij zullen hem enorm missen. WUen Lothar - Ineke en Hanja (in herinnering) Cees en Linda neven en nichten Onze medebewoner de heer Cees Eielts is overleden op de mooie leeftijd van 90 jaar. Wij wensen de familie sterkte toe. Cees was er altijd, had voor ieder een goed woord, was dol op Feyenoord en de biljartclub en hield van een grapje. Namens de Bewonerscommissie de bewoners en medewerkers Poortershof Brouwershaven Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Jenny Tavenier-van der Rest gewaardeerd oud-leerkracht van "SBO het Springtij" te Vlissingen. Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Leerkrachten, ouders en oud-leerlingen van S.B.O. het Springtij (voorheen "DeTriangel")

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 28