•Spil i km® Wordt AC Milan verkocht? sport 125 KRAS.NL Bayern bekert verder, twee goals Robben door onze correspondent Eelco van der Linden ROME - Het zou dé manier zijn om wat geld terug te krijgen van dege nen die de problemen van nu heb ben veroorzaakt, zo wordt er gek scherend geredeneerd in Milaan. Na de door het legioen fel bekriti seerde verkoop van de sterren Zla- tan Ibrahimovic en Thiago Silva aan Paris Saint Germain, lijkt de ei genaar van die Franse club, de ko ninklijke familie Al Thani uit het emiraat Qatar, AC Milan te willen gaan overnemen. In Marinello houden ze de kaken op elkaar maar aanhoudende be richten uit de Arabische oliewe reld over een op handen zijn deal, worden niet tegengesproken. Con tacten met het steenrijke Qatar zijn er zeker al een jaar, maar de af gelopen zomer leek een overeen komst met het Russische Ga zprom meer voor de hand, alles ge- faciliteerd door de grote vriend van Berlusconi, president Vladimir Poetin. De Russen zouden aan het einde van dit seizoen twintig procent van Milan kopen, voor een bedrag van 256 miljoen euro, om in twee de instantie nog een belang van 31 procent te nemen. In Qatar zou den nu vijfhonderd miljoen euro klaar liggen, een bedrag dat Berlus coni moeilijk kan weigeren. Niet duidelijk is wat precies de emir denkt te krijgen voor dat geld, maar in elk geval wel een meerder heidsaandeel en dat zal zich verta len in het einde van het tijdperk Berlusconi. De liefde is al lang over. Na 26 jaar waarin er met geld is gesmeten maar ook ontelbare successen zijn geboekt, is het voor Silvio Berlusco ni genoeg geweest. Nieuwe proble men met justitie, zijn haperende politieke carrière, maar vooral de kritiek van oudste dochter Marina, die verstand heeft van boekhou den en het familiebedrijf Fininvest drijvende houdt, hebben de 76-jari- ge mediamagnaat ervan overtuigd dat het moment daar is om af stand te doen van Milan. De aanhang heeft alle vertrouwen in de tot voor kort zo bewierookte padre padrone opgezegd. Milan stuntelt dit seizoen voort en heeft nu na tien wedstrijden elf punten. Fabrizio Bocca van La Repubblica denkt dat Milan, 'als het meezit', uitkomt op een tiende tot vijftien de plaats. Hij spreekt van een 'sab batical jaar' voor Milan om af scheid te nemen van het oude en iets nieuws te verzinnen. Trainer Massimiliano Allegri lijkt degene die de rekening moet beta len. Hij zit al weken op de wip en werd afgelopen dinsdag fel bekriti seerd door uitgerekend Berlusconi vanwege diens defensieve speelstijl en talloze wisselingen van spelsys- Uitsluitend geldig op do. 1 NOVEMBER 4 dgn Autovakantie SAUERLAND Elders 121 INCLUSIEF 1 verblijf in een 4-sterren hotel ontbijtbuffet 3-gangendiner of buffet Zie: www.kras.nl waarom zou je meer betalen g BOEK ONLINE of bet 0900-9697 iscpm /zen zijn p.o.. tenzij anders vermeld. Prijzen zijn exclusie! reserveringskosten en Ca donderdag 1 november 2012 PARIJS Querrey schakelt Djokovic uit in Parijs Tennisser Sam Querrey heeft woensdag op de Masters van Parijs voor een grote verrassing gezorgd door in de tweede ronde Novak Djokovic uit te schakelen. De Ame rikaan won in drie sets van de als tweede geplaatste topspeler uit Ser vië, 0-6 7-6 (5) 6-4. Het is de eerste keer sinds Miami 2010 dat Djoko vic in een dusdanig vroeg stadium wordt uitgeschakeld. Voor Quer rey, die achttien aces sloeg, was het de eerste keer in vijf onderlinge duels dat hij Djokovic versloeg. PLOCK Poolse handballers overklassen Oranje Bert Bouwer heeft bij zijn debuut als bondscoach van de Nederland se handballers een stevige neder laag moeten incasseren. Polen was woensdagavond in Plock veel te sterk voor Oranje en won met 33-22. De wedstrijd was de eerste in de kwalificatiereeks voor het Euro pees kampioenschap in 2014. Ne derland speelt zaterdag in Almere tegen Zweden zijn tweede duel. Polen is een erkende topnatie in Europa. WASHINGTON Bedrijf wil 10 miljoen van Armstrong De verzekeringsmaatschappij SC A Promotion uit Dallas wil een klei ne 10 miljoen euro aan uitbetaalde bonussen terug van wielrenner Lance Armstrong. Het bedrijf heeft bevestigd dit te hebben gevraagd aan de wegens een dopingverleden uit de wielersport gezette renner. Mocht Armstrong geen gehoor ge ven aan het verzoek, dan spant de firma waarschijnlijk een juridische procedure aan. Het bedrijf betaalde de premies uit voor de zeges van Armstrong. IHEEEESaHBM» - In de krant van woensdag staat abusievelijk vermeld dat de voetballers van Goes voor het eerst na zes seizoenen voorbij de twee de ronde zijn gekomen in de districtsbeker. Het is de tweede keer. Bayern München heeft woensdag vrij eenvoudig de volgende ronde bereikt van het bekertoernooi in Duitsland. De Bundesligaclub uit Beieren won met 4-0 van 1. FC Kaiserslautern, dat in de tweede liga acteert Arjen Robben, voor het eerst na zijn rugblessure in de basis, had een belangrijk aandeel in de zege met twee doelpunten. Claudio Pizarro maakte eveneens twee treffers. Het publiek vermaakte zich woensdagavond prima in Sneek. De toeschouwers zagen hoe de thuisploeg het Ajax meer dan zeventig minuten knap lastig maakte. foto Vincent jannink/ANP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 25