televisie39
5
'Ik wil echt wel, heel graag zelfs, maar ik mag niet!'
Daniele Ruah mag voor NCIS LA geen acties doen waarbij ze schade kan oplopen
dinsdag 26 juni 2012
07:10 Droomhuis inde
zon 08:10 Tommy Tele
shopping 13:15 Corona
tion Street 13:50 Burgers'
Zoo: Drukte in de dieren
tuin 14:15 My yvife and kids
14:45 Still standing 15:10
Een nieuw huis in 60 minu
ten 16:10 Little house on
the prairie 17:05 Droom
huis in de zon
08:30 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws 09:20
Verkiezingen VS: Oba-
ma vs Romney 09:40 RTL
Z Nieuws 10:00 RTL Z
Nieuws 10:20 Medalrace
10:40 TedX Binnenhof
11:00 RTL Z Nieuws 11:20
De succesfactor 11:40 RTL
Z Nieuws 12:20 Watt nu?!
12:40 RTL Z Nieuws 13:20
Business-Channel.nl 13:40
RTL Z Nieuws 14:20 De
crisis voorbij 14:40 RTL Z
Nieuws 15:20 Wekelijks
gesprek met de minister
van Financiën 15:30 RTL Z
'opening Wallstreet 15:35
TedX Binnenhof 15:50
RTLZ opening Wallstreet
16:00 RTL Z Nieuws 16:20
RTLAutoblog 16:40 RTLZ
Nieuws
06:31 RTLTelekids: De
Schatkamer, Bibaboerderij,
Chloe's closet, Sprookjes
boom, Brandweerman Sam,
The adventures of Chuck
and friends, Chuggington,
Ernst, Bobbie en de rest,
Chuggington Medaille race,
Elias, Little people, Wolle-
ke, Jokie, Brandweerman
Sam, Little people, TitaTo-
verfeest, Sprookjes, Biba
boerderij, PipaPanda 10:00
Tel sell 15:01 RTLTele
kids: Chuggington Medail
le race, The adventures of
Chuck and friends, Chug
gington, TitaToverfeest,
Sprookjes, De Schatkamer,
Jungle Club, Bassie Adri-
aan en de reis vol verrassin
gen, De Freggels 17:20 The
Dr. Oz show
07:00 Disney feest 07:30
Veronica's closet 07:55
Tommy Teleshopping
08:55 Ready steady cook
09:55 Tommy Telëshop-
ping 10:55 Astro TV 12:55
Tommy Teleshopping
13:55 Disney feest 14:35
Veronica's closet 15:00
Airline 16:10 Ready stea
dy cook 17:10 McLeod's
daughters
06:01 Disney XD: Beybla-
de Metal Fusion, Zeke
Luther, De Vervangers, Re
cess, The suite life on deck,
Phineas Ferb, Pair of
kings, Zeke Luther, Kic-
kin' it, The proud family,
The suite life on deck, De
Vervangers, Pair of kings,
Het hotelleven van Zack
Cody, Scaredy Squir
rel, Recess, De Vervangers,
Kick Buttowski, Phineas
Ferb, Inazuma Eleven, Re
cess, Zeke Luther, Kickin'
it, Mr. Young,The suite life
on deck
o
Ct
18:05 Huizenjacht,
Woonprogramma
19:00 Hart van Neder
land
19:20 Shownieuws
20:00 Burgers' Zoo:
Drukte in de die
rentuin, Docusoap
18:00 Helden Van 7: Bil- 18:15 The bold and the
ly the extermi
nator, Realitypro-
gramma
18:30 Helden Van 7:
Dog the bounty
hunter, Realitypro-
19:00 De politie op je
hielen!, Serie repor
tages
20:00 Destroyed in se
conds, R ealitypro-
gramma
beautiful, Soap
serie
18:45 Dr. Phil, Talkshow
19:40 De Pfaff's, Celebri-
tydocusoap
18:05 Will Grace, Co
medy
18:35 Airline (h), Reality
19:30 Surf rescue, Re
ality
18:00 Veronica's fun
niest videos, Amu
sement
18:10 My wife and kids/
Comedy
18:40 Still standing, Co
medy
19:05 According to Jim,
Comedy
19:30 Joey, Comedy
20:30 NCIS, Misdaadserie 20:30 Flodder III, Filmko
medie
20:30 Bend it like Beck- 20:30 She's the man, Ro- 20:00 Rules of engage-
ham, Romantische mantische komedie ment, Comedy
komedie 20:30 Eurotrip, Filmko
medie
21:30 NCIS: Los Ange
les, Misdaadserie
22:30 Hart van Neder
land
22:50 Piets weerbericht
22:55 Postcode Loterij:
De straatprijs
22:40 RTL Boulevard,
Amusement
22:45 Medical exami- 22:15 Storage wars, Rea-
ners, Misdaadserie lityprogramma
23:00 Shownieuws 23:00 Dragnet, Filmko- 23:35 De Pfaff's, Celebri- 23:35 Cold case, Detecti- 23:10 Border security,
23:20 Trauma NL, Reali- medie tydocusoap veserie Reality
typrogramma
23:55 Trauma centrum,
R ealityprogramma
01:00 Nachtmagazine
01:10 Life on Mars
02:00 Teleshop 7
02:01 Sneak preview
05:00 Car tracks
00:26 Stoute meiden TV 00:30 Laughing out
02:01 Tommy Teleshop- - Loud: the ma
king of
05:30 Woningwijs
actualiteiten sport film
Over de streep
Tweede seizoen Challenge Day, methode om
onverschilligheid en onbegrip tussen scholie
ren tegen te gaan en te leren respect voor el
kaar te hebben. Arie Boomsma beproeft de
methode op het Stanislas College in Delft.
Nederland 3, 20.30 uur
Altijd wat
Vooruitkijkend op de Paralympische Spelen
in Londen een portret van Thierry Schmitter,
paralympisch zeiler, die bij de Spelen in Athe
ne in 2004 een bronzen medaille behaalde.
Nederland 2, 21.40 uur
It get's better
In deze nieuwe docusoap krijgen jonge men
sen een steuntje in de rug voor meer zelfver
trouwen. Een BN'er die in hetzelfde schuitje
zat, vertelt daarover en geeft steun en advies.
Nederland 1,22,10 uur
The artist is present
Portret performancekunstenaar Marina Abra-
movic, die haar lijf inzet als materiaal. Zo kerf
de ze een pentagram in haar buik en sloeg
zichzelf met een zweep tot bloedens toe.
Nederland 2, 23.30 uur
00:35 McLeod's daugh
ters^);
01:35 Surf rescue (h)
02:30 Astro TV
03:00 The Guardian (h)
CUT
10
O
ro
o
O
ro
ro
ro
b
o
ro
w
z
SHOW
00:10 Everybody hates
Chris
01:00 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
04:00 Hart van Neder
land (late editie)
zieonzewebsite: showentv
OVERIGE
OmroepZeëlanÖ
07:00 Zeeland Nu 07:23 Toos
en Henk, Het Weer, Editie
2012, Regioned, Trugkieke
07:55 Zeeland in vogelvlucht
08:00 Zeeland Nu 08:23 pro
grammering zoals tussen 07:23
en 07:46 08:55 Zeeland in vo
gelvlucht 09:00 Zeeland NU
09:23 programmering zoals
tussen 07:23 en 07:46 09:55
Zeeland in vogelvlucht 10:00
Zeeland NU 10:23 programme
ring zoals tussen 07:23 en
07:4610:55 Zeeland in vogel
vlucht 11:00 Omroep Zeeland
Tekst-tv 18:00 Zeeland NU,
Toos en Henk, Het Weer, Over-
Nieuw, Zeeland in vogelvlucht
19:00 programmering zoals
tussen 18:00 en 18:54
09:00 Radio 2 op één 12:00
Zomerbeelden 12:20 Dagelijk
se kost 12:35 Blokken 13:00
Het journaal 13:30 Het Weer
13:35 1000 zonnen 13:55
Chester Zoo 14:20 Thuis 14:50
Midsomer Murders 16:30 Coo
kery School 17:15 Clips 17:35
Buren 18:00 Het journaal 18:12
Het Weer 18:15 Dagelijkse
Kost 18:30 Blokken 19:00 Het
journaal 19:40 1000 zonnen
20:00 Het Weer 20:05 F.C. De
Kampioenen 20:50 Downton
Abbey 22:00 Koppen XL 22:35
Villa Vanthilt 23:30 Het journaal
laat 23:55 Vexed
09:00 Zomerbeelden 11:50
Programmering Ketnet 14:00
Goudkoorts 15:00 De laatste
koning 16:00 Desperate Hou
sewives 17:00 De bende van
Wim 18:00 Medicine Men Go
Wild 19:00 Solsidan 19:30 Ex
treme Dreams with Ben Foggle
20:00 TerZake 20:40 In de keu
ken 21:15 De laatste koning
22:10 Band of Brothers 23:15
Ray Mears' Northern Wilder-
Intieme bruiloft voor Brangelina
Brad Pitt en Angelina Jolie zijn bezig met de
voorbereidingen van hun huwelijk. In tegen
stelling tot de vele geruchten willen de twee
een kleine, intieme bruiloft, in Engeland. „Ze
willen het officiële gedeelte in het geheim
doen, met alleen kinderen en familie," vertelt
een bron. Later volgt nog een feest op hun
kasteel in Frankrijk.
Verzoening Beyoncé-Kim Kardashian
Kanye West regelde afgelopen vrijdag een ver-
zoeningsdinertje voor vriendin Kim Kardas
hian en Beyoncé, de vrouw van collega Jay-Z.
Voor het laatste Europese Watch the throne-
concert, in Birmingham, kwamen de dames
samen in de hotelkamer van Kanye om de
kou uit de lucht te halen en vervolgens gezel
lig samen naar het concert te gaan.
Kazan geopereerd op trouwdag
Hans Kazan was gisteren 35 jaar getrouwd
met zijn Wendy. Maar in plaats van een feest
wachtte hem een operatie aan zijn rechter
hand. De goochelaar heeft last van kromgroei-
ende yingers en ging daarvoor een paar uur
lang onder het mes in het Haagse Bronovo
Ziekenhuis.
09:00 Heute 09:05 Volle Kanne
- Service taglich 10:30 Die Ro-
senheim-Cops 11:15 SOKO
Wismar 12:00 Heute 12:10
Drehscheibe Deutschland
13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Küchenschlacht
15:00 Heute 15:05 Topfgeldja-
ger 16:00 heute - in Europa
16:15 Wege zum Glück - Spu-
ren im Sand 17:00 Heute 17:10
Hallo Deutschland 17:45 Leute
heute 18:05 SOKO Köln 19:00
heute 19:20 Wetter 19:25 Die
Rosenheim-Cops20:15 ZDF-
zeit 21:00 Frontal 21-Doku-
mentation 21:45 heute-journal
22:12 Wetter 22:15 37 Grad
23:00 Jetzt bin iph der Boss! -
So wird man sein eigener Chef
23:30 Markus Lanz
ESSSSilS
07:20 Schooltelevisie 08:20
Ratgeber: Internet 08:30 hier
und heute 08:45 Hart aber fair
10:00 Lokalzeit 10:30 Aktuelle
Stunde 11:10 Giraffe, Erdmann-
chen Co. 12:00 Eisbar, Affe
Co. 12:45 WDRaktuell 13:00
Servicezeit Reportage 13:30 In
aller Freundschaft 14:15 Mord
ist ihr Hobby -18. Der Tod
kommtmit dem Bus 14:58
WDRaktuell 10015:00 Planet
Wissen: 50 Jahre Rolling Stones
- It's only Rock 'n Roll 16:00
WDRaktuell 16:15 daheim
unterwegs 18:00 Lokalzeit
18:05 hierund heute 18:20
Servicezeit 18:50 Aktuelle
Stunde 19:30 Lokalzeit 20:00
Tagesschau 20:15 Abenteuer
Erde: Kluge Pflanzen -1Wie
die wilden Tiere 21:00 Quarks
&Co:Trinken -10 Dinge, die
Sie wissen sollten! 21:45 WDR
aktuell 22:00 Die Heimkehrer:
Gisela wagt Afrika 22:30 west.
art 23:10 west.art Meisterwer-
ke 23:15 Ein ungezahmtes Lè-
ben
gr
07:00 Breakfast 10:15 Crime-
watch Roadshow 11:00 Homes
Under the Hammer 12:00 Real
Rescues 12:45 Cash in the Attic
13:15 Bargain Hunt 14:00 BBC
News at One 14:30 Regional
News and Weather 14:45 Wim
bledon 201219:00 BBC News
at Six 19:30 Regional News and
Weather 20:00 The One Show -
Best of Britain 20:30 EastEnders
21:00 Holby City 22:00 Turn
Back Time: The Family 23:00
BBC News at Ten 23:25 Region
al News and Weather 23:35 Im
agine: Theatre of War
07:00 The Pingu Show 07:10
Pinky Dinky Doo 07:25 Timmy
Time 07:35 Chuggington 07:50
Rastamouse 08:00 Roar 08:30
League of Super Evil 08:45
Frankenstein's Cat 08:55 News-
round 09:00 Dick 'n' Dom Go
Wild 09:30 Nina and the Neu
rons: In the Lab 09:45 Big and
Small 09:55 Dipdap 10:00 Tin-
ga Tinga Tales 10:10 Little
Charley Bear 10:20 Raa Raa the
Noisy Lion 10:30 Bob the Build
er: Ready, Steady, Build! 10:40
The Koala Brothers 10:55
Woolly Tig 11:00 Driver
Dan's Story Train 11:10 Waybu-
loo 11:30 In the Night Garden
12:00 Daily Politics 12:30 Wim
bledon 2012 16:25 Deadly Art
16:40 Prank Patrol DoWn Under
17:05 Me and My Mpnsters
17:30 Who Let the Dogs Out?
18:00 Newsround 18:10 Copy
cats 18:40 Shaun the Sheep
18:50 Wimbledon 2012 21:00
Today at Wimbledon 22:00
Line of Duty 23:00 Ql 23:30
Newsnight
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 ARD-Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03 Brisant
10:40 Der Klosterjager 12:00
Tagesschau 12:15 ARD-Buffet
13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote
Rosen 15:00 Tagesschau 15:10
Sturm der Liebe 16:00 Tages
schau 16:10 Giraffe, Erdmann-
chen Co. 17:00 Tagesschau
17:15 Brisant 18:00 Verbotene
Liebe 18:50 Heïter bis tödlïch:
Nordisch herb 19:45 Wissen
vor 8 19:50 Das Wetter im Er-
sten 19:55 Börse im Ersten
20:00 Tagesschau 20:15 Der
Dicke 21:00 In aller Freund
schaft 21:45 FAKT 22:15 Tages-
themen 22:43 Das Wetter im
Ersten 22:45 Die Spitzel von
Scientology
Sheen 16:25 Mia Me 16:50
Spongebob Squarepants 17:15
T.U.F.F. Puppy 17:25 Avatar
17:55 Big time rush 18:20 Win-
gin' it! 18:45 Het Huis Anubis
19:10 Life with boys 19:35
iCarly 20:05 Spongebob Squa
repants 21:00 Victorious 21:25
iCarly 21:50 Wingin' it! 22:15
Big time rush 22:40 Degrassi:
The next generation 23:00
Naked Brothers Band 23:25
Saved by the bell 23:50 True
Jackson 00:15 Victorious
07:40 The global garage: Bangla
bangers 08:30 Wheeler dealers
09:00 Fifth gear 09:50 Flying
wild Alaska 10:40 Download:
The true story of the internet
11:30 American T rucker 12:20
Gold divers 13:10 Mythbusters
14:00 How do they do it? 14:55
Dirty jobs 15:50 Ultimate sur
vival 16:45 Deconstruction
17:10 Carfellas 18:05 Auction
hunters 19:05 Flying wild Alas
ka 20:00 American chopper:
Senior vs Junior 21:00 Around
the world in 80 ways 22:00 Car
warriors 23:00 Around the
world in 80 ways
07:00 Air crash investigation
08:00 The dog whisperer 09:00
Monster fish 10:00 Alaska wing
men 11:00 Million dollar moon
rock heist 12:00 The dog whis
perer 13:00 Seconds from di
saster 14:00 Big, bigger, biggest
15:00 Air crash investigation
16:00 Megafactories 17:00
Alaska wing men 18:00 Million
dollar moon rock heist 19:00
The dog whisperer 20:00 Sec
onds from disaster 21:00 Inside
22:00 Witness 23:00 Inside
07:15 Dick 'n' Dom go wild
07:40 Breed all about it 08:05
Your very first puppy 08:55
Natural world 09:45 Animal
precinct 10:35 Animal cops
Philadelphia 11:30 Safari vet
school 12:25 Bondi vet 12:50
Wildlife SOS 13:20 Natural
world 14:15 Cheetah kingdom
14:45 Dick 'n' Dom go wild
15:15 Project puppy 15:45 Jeff
Corwin unleashed 16:10 Dogs
101 17:05 Bad dog 18:00
Kitchen boss 18:25 Oprah: Be
hind the scenes 19:15 Toddlers
tiaras 20:05 Say yes to the
dress 21:00 Too fat for 15:
Fighting back 22:00 A Gypsy
life for me 23:00 Scorned:
crimes of passion.
06:20 Roary de Racewagen
06:30 Go Diego Go! 06:55
Spongebob Squarepants 07:30
Big time rush 07:50 Lucky Fred
08:15 T.U.F.F. Puppy 08:30
Dora 08:55 Bubbel Guppies
09:20 Ben Holly's little king
dom 09:30 Timmy time 09:40
Peppa Pig 09:45 De avonturen
van Pirn en Pom 09:50 Ni hao
kai Ian 10:15 Team Umizoomiz
10:40 Bobo 10:45 Go Diego
Go! 11:10 Pieter Post 11:25
Thomas and Friends 11:35 My
little pony 11:55 Shaun het
schaap 12:00 Life with boys
12:25 Wingin' it! 13:00 T.U.F.F.
Puppy 13:40 Back at the barn
yard 14:25 My life as a teenage
robot 14:50 Fairly odd parents
15:30 Winx club 16:05 Planet
08:00 Get the video 10:00 Rate
the video 11:00 Top 11 at 11
12:00 Brand new chart 13:00
Made 13:50 16 and pregnant
14:40 Degrassi: The next gen
eration 15:05 Extreme cribs
15:30 I Used to be Fat 16:25
Made 17:20 Degrassi: The next
generation 17:45 Friendzone
18:10 Behind the music: Chris
tina Aguilera 19:05 Caged
21:50 Pranked 22:15 Beavis
Butt-head 22:40 Pranked 23:05
Death valley 23:30 Dirty San
chez 23:55 Ridiculousness
06:30 Télématin 08:00 Journal
télévisé Radio Canada 08:25
TV5Monde, le journal 08:40 Et
si vous me disiez toute la vérité
09:05 Flash 09:10 Mixeur, les
goüts et les idéés 09:35 Coque-
licot canapé 10:00 Flash
10:05Télétourisme 10:30 Nec
plus ultra 11:00 Flash 11:05 Pe-
tits déballages entre amis 11:30
Plus belle la vie 12:00 Flash
12:05 Les escapades de Petitre-
naud 12:30 Tarap, d'un monde
a I'autre 13:30 Journal télévisé
de la RTBF 14:00 Central nuit
15:40 Flash 15:45 Vudu del
16:00 TVSMonde, le journal
16:30 Questions pour un
champion 16:55 Flash 17:05
Temps présent 18:00 TV
SMonde, le journal 18:20 L'invi-
té 18:35 Camping 2 20:10
Flash 20:15 Mendelssohn est
sur le toit 20:30 Journal de
France2 21:00J'ai peur
d'oublier 22:30 Acoustic 23:00
TV5Monde, le journal 23:10
Journal de la RTS 23:40 TV
SMonde, le journal Afrique
23:50 Thalassa
07:00 Maja de Bij 07:25 Dobus
07:35 Alfred J Kwak 08:00
Snorkels 08:20 My little pony
08:40 Big Betsy 09:05 Sam
son Gert 09:55 Wlzzy
Woppy 10:00 Nils Holgersson
10:25 Wickiede Viking 11:10
Heidi 12:00 Dommel 12:20
Boes 12:35 Alfred J Kwak 12:55
Lucky Luke 13:25 David de Ka
bouter 13:45 Wickie de Viking
14:10 Dommel 14:35 Boes
14:45 AbraKOdabra 15:00 Two
guys and a girl 15:25 That '70s
Show 16:15 Seinfeld 17:05.It's
always sunny in Philadelphia
17:30 Workaholics 17:50 Fami
ly guy 18:20 The Cleveland
show 18:45 South Park 19:10
It's always sunny in Philadelphia
19:35 Workaholics 20:05 Fami
ly guy 20:35 South Park 21:00
Melissa Joey 21:25 Two guys
and a girl 22:15That '70s Show
23:05 Seinfeld
08:30 Fitness: The box 08:45
Voetbal: EK in Warschau (Po
len) Kwartfinales 10:45 Voet
bal; EK in Gdansk (Polen)
Kwartfinales 12:45 Snooker
13:30 Snooker: Wuxi Classic
'Wuxi dag 2 16:30 Euro 2012
Flash 16:45 Voetbal: EK in Kiev
(Oekraïne) Kwartfinales 18:45
Snooker 20:00 Olympische
Spelen: Together to London
20:45 Boksen: IBFtitelgevecht
in Nottingham 22:45 Paarden
sport; Horse racing time 23:00
Rally: Inside IRC 23:30 Auto
sport: Auto GP in Portimao 1 e
race
07:00 World Report 09:00
World Sport 09:30 Talk Asia
10:00 World Business Today
11:00 Amanpour 11:30 The
Royals: Queen Elizabeth - 60
Years on the Throne 12:00
World One 13:00 Piers Morgan
Tonight 14:00 News Stream
15:00 World Business Today
16:00 International Desk 17:00
Global Exchange 18:00 World
Sport 18:30 The Royals: Queen
Elizabeth - 60 Years on the
Throne 19:00 International
Desk 20:00 Quest Means Busi
ness 21:00 Amanpour21:30
CNN NewsCenter 22:00 Con
nect the World with Becky An
derson 23:00 Amanpour 23:30
World Sport