televisieI 35
5
'Na bijna al mijn interviews hebben de geïnterviewden zelf ook een vraag:
Wat gaat er gebeuren met de New York Times?'
David Carr, columnist New York Times
woensdag 1 februari 2012
07:05 De grote verhui
zing 08:05 Tommy Tele
shopping 13:20 Coronati
on Street 13:45 The winner
is... 15:35 Still standing
16:00 Little house on the
prairie 17:00 De grote ver
huizing
08:30 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws 11:20
Ondernemend Nederland
11:40 RTL Z Nieuws 12:20
Verkiezingen VS: De strijd
begint 12:40 RTL Z Nieuws
13:20 De succesfactor
13:40 RTL Z Nieuws 15:30
RTL Z opening Wallstreet
15:35 Business-Channel.nl
15:50 RTL Z opening Wall
street 16:00 RTL Z Nieuws
06:31 RTL Telekids: De
Schatkamer, Bibaboerde-
rij, Chloe's closet, Sprook
jesboom, Brandweerman
Sam, Chuggington, Ba$-
sie Adriaan en de reis vol
verrassingen, Burgers' Zoo
en Waarom, Ernst, Bobbie
en de rest, De Koala Broer
tjes, Elias, Bibaboerderij, Ti-
taToverfeest, Yoohoo and
friends, De Freggels 10:00
Tel sell 15:01 RTL Telekids:
Bassie Adriaan, Chug
gington, Chloe's closet, Ti-
taToverfeest, Yoohoo and
friends, De Schatkamer,.De
Freggels, Burgers' Zoo en
Waarom 17:05 Hoe schoon
is jouw huis? 17:35 The Dr.
Oz show
07:00 Disney feest 07:30
Say yes to the dress 08:00
Tommy Teleshopping
09:00 Ready steady cook
09:55 Tommy Teleshop
ping 10:55 Astro TV 12:55
Tommy Teleshopping
13:55 Disney feest 14:25
MasterChef Australia 15:25
Ready steady cook 16:20
Gary unmarried 16:45 Ca
roline in the city 17:10 Will
Grace 17:35 Will Grace
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Amazing Spiez, Super
hero squad show, Pokemon
Black White, Het hotel
leven van Zack Cody,
A for awesome, Amazing
Spiez, Davincibles, A kind
of magic, Casper's griezel-
school. Totally spies, Pair
of kings, Ducktales, Phine-
as Ferb, Pokémon film 1
De terugkeer van Mewt-
wo, The suite life on deck,
Kickin' it, Ducktales, Inazu-
ma Eleven, Phineas Ferb,
Kick Buttowski, De Vervan
gers, Zeke Luther, The
proud family, The suite life
on deck
O
18:00 Maar ik woon het 18:00 The A-Team, Ac-
mooist!, Huizen- tieserie
programma
18:30 The bold and the
beautiful, Soap
serie
18:05 Say yes to the
dress, Reality
18:30 MasterChef Au
stralia, Kookwed-
strijd
18:00 Entertainment ex
perience, Reality-
ce of Bel-Air, Co
medy
19:00 Hart van Neder- 19:00 De politie op je 19:00 Dr. Phil, Talkshow
land hielen!, Serie repor- 19:55 De Pfaffs, Celebri-
19:20 Shownieuws tages tydocusoap
18:40 Still standing, Co
medy
19:30 Dinner date, Da- 19:10 Two and a half
tingshow men, Comedy
19:30 Gary unmarried,
Comedy
20:00 Een dag in de die- 20:00 Operation repo: 20:30 White noise 2: 20:30 Beat the top de-
rentuin, Docusoap Payback time!, Re- The light Thriller signer, Fashionpro-
20:30 Paranormale kin- ality gramma
deren, Coachpro- 20:30 The last legion,
gramma Actiefilm
20:00 The big bang the
ory, Comedy
20:30 KNVB Beker:
Kwartfinale win
naar Ajax/AZ-
GVW, L iveverslag
21:30 Nanny 112, Coach-
programma
21:30 Nederlandse Hol
lywood vrouwen.
Reality
22:30 Hart van Neder
land
22:45 Piets weerbericht
22:50 Shownieuws
22:30 The fountain, Film- 22:30 As the world
drama turns, Soap
22:25 Law Order:
Special Victims
Unit, Dramaserie
23:20 Verslaafd aan ver
zamelen, Docu
mentaire
23:20 De PfafPs, Celebri- 23:15 Numb3rs, Mis-
tydocusoap daadserie
23:55 Kath Kim, Co
medy
22:45 KNVB Beker: Sa
menvatting
kwartfinale Hera
cles - RKC, Samen
vatting
23:00 Medical investiga
tion, Dramaserie
23:50 Entertainment ex
perience, R eality-
programma
00:20 Trauma centrum
00:50 Nachtmagazine
actualiteiten sport film
00:30 RTL Poker: Euro
pean PokerTour-
Londen
01:25 RTL Poker: The
big game
02:25 Teleshop 7
02:26 Sneak preview
03:00 Stoute meiden TV
05:30 Woningwijs
00:56 Stoute meiden TV 00:05 The Guardian
02:00 Tommy Teleshop- 01:05 Dinner date (h)
02:00 Astro TV
02:35 Beat the top de
signer (h)
03:25 Nederlandse Hol
lywood vrou
wen (h)
00:00 Profiler
01:00 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
04:00 Hart van Neder
land (late editie)
00
10
O
K>
O
O
to
O
O
to
to
O
to
O
O
O
mmrm
SHOW
zie onze website: sbowentv
Tien jaar Willem-Alexander en
Maxima
Morgen zijn prins Willem-Alexander en prin
ses Maxima tien jaar getrouwd. Aanleiding
om henzelf aan het woord te laten over hun
leven in dat decennium. Zij doen dit aan de
hand van uitspraken uit de grote en kleinere
interviews die zij sinds 2002 hebben gegeven.
Nederland 1, 20.30 uur
Labyrint
Vanuit de lucht lijkt Nederland een mooi ge
ordend landschap, in de grond lijkt het een
chaos. Het populairwetenschappelijk magazi
ne duikt in 'Onze grond' naar de bodem en
ontdekt dat die onder onze voeten wordt
weggeslagen en wegzakt.
Nederland 2, 20.55 uur'
The Rachel Zoe project
'Fashion doesn't wait' is een veelgebruikte uit
drukking in de modewereld. Dit geldt zeker
voor topstylist Rachel Zoe. Zoe werkt de klok
rond om voor de cliënten de perfecte outfit
voor de rode loper te vinden. Tijdens een fo
tosessie voor een groot magazine zakt ze ech
ter van oververmoeidheid in elkaar.
TLC, 21.00 uur
OVERIGE E3
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu 18:25 Weer
18:30 De Zeeuwse top 40 in
concert 18:45 RegioNed 18:55
Zeeland in vogelvlucht 19:00
Herhalingen
BUiTENLAND
09:00 Radio 2 op één 12:00
Winterbeelden 12:20 Dagelijk
se kost 12:35 Blokken 13:00
Het journaal 13:30 Het weer
13:35 Man bijt hond 14:00 De
aarde vanuit de hemel 14:30
Thuis 14:55 Villa politica 16:25
Masterchef: The professionals
17:10 Clips 17:35 Buren 18:00
Het journaal 18:12 Het weer
18:15 Dagelijkse kost 18:30
Blokken 19:00 Het journaal
19:40 Man bijt hond 20:02 Jo-
ker+ en Lotto 20:05 Het weer
20:10 Thuis 20:40 Kiekens
21:15 Ook getest op mensen
22:05 De laatste show 22:50
Het journaal laat 23:10 Winst
Joker+/Lotto 23:11 KENO-uit-
slagen 23:12 EuroMillions
winstverdeling 23:13 Het weer
23:15 Baantjer
07:00 Laura's ster 07:15 Piet Pi
raat Wonderwaterwereld 07:20
Mickey Mouse and Friends
07:45 Sherlock Yack 07:55
Samson Stamp; Gert 20 jaar
08:20 Jungle Beat 08:25 Team
Kwistenbiebel 08:35 I-Fan
08:50 Karrewiet 08:58 Zender
uit de ether 09:00 TerZake
09:35 Winterbeelden 12:00
Pippi Langkous 12:25 De Smur
fen 12:50 Twisted Whiskers
13:00 Disney's Brandy and Mr
Whiskers 13:25 Sprookjes
boom 13:35 Disney's Kim Pos
sible 14:00 Amika 14:45 De
dansbende 14:55 Sally Bolly
wood 15:05 Robbedoes en
Kwabbernoot 15:30 Kratts in
het wild 15:50 De Smurfen
16:15 XMIX 16:30 Samson
Stamp; Gert 16:50 Mickey
Mouse and Friends 17:15 Sher
lock Yack 17:25 De hopeloze
heks 17:50 Galaxy Park 18:05
Karrewiet 18:15 Galaxy Park
18:30 l-Fan 18:45 Zig Stamp;
Sharko 18:55 W81719:101-
Fan 19:20 Karrewiet 19:30 4 te
gen Z 19:57 Zender uit de
ether 20:00 TerZake 20:40
Sporza: De Cup Live 22:35 True
Blood 23:25 Canvaslus
10:25 Urn Himmels Willen
11:15 In aller Freundschaft
12:00 Tagesschau 12:15 ARD-
Buffet 13:00 Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote
Rosen 15:00 Tagesschau 15:10
Sturm der Liebe 16:00 Tages
schau 16:10 Das Waisenhaus
für wilde Tiere 17:00 Tages
schau 17:15 Brisant 17:50 Ver-
botene Liebe 18:30 Heiterbis
tödlich - Hubert und Staller
19:20 Gottschalk live 19:50
Das Wetter im Ersten 19:55
Börse im Ersten 20:00 Tages
schau 20:15 Die Schatten, die
dich holen 21:45 Plusminus
22:15 Tagesthemen 22:43 Das
Wetter im Ersten 22:45 Anne
Will
09:00 heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 Die Ro-
senheim-Cops 11:15 SOKO
Kitzbühel 12:00 heute 12:10
drehscheibe Deutschland
13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Küchenschlacht
15:00 heute 15:05 Topfgeldja-
ger 16:00 heute - in Europa
16:10 Die Rettungsflieger
17:00 heute 17:10 hallo
deutschland 17:45 Leute heute
18:00 SOKO Wismar 18:50
LOTTO Ziehung am Mittwoch
19:00 heute 19:20 Wetter
19:25 Küstenwache20:15 Die
Quizshow mit Jörg Pilawa 21:45
heute-journal 22:12 Wetter
22:15 auslandsjournal 22:45
ZDFzoom 23:15 Markus Lanz
miM
07:20 Schooltelevisie 09:20
Eins zu eins - Gesprach aus Ber
lin 09:45 hier und heute 10:00
Lokalzeit 10:30 Aktuelle Stun-
de 11:10 Elefant, Tiger St Co.
12:00 Eisbar, Affe St Co 12:45
WDR aktuell 13:00 Servicezeit
13:30 In aller Freundschaft
14:15 markt 15:00 Planet Wis
sen: Muskeln - Mehr als nur
stark! 16:00 WDR aktuell 16:15
daheim unterwegs 18:00 Lo
kalzeit 18:05 hier und heute
18:20 Servicezeit 18:50 Aktu
elle Stunde 19:30 Lokalzeit
20:00 Tagesschau 20:15 Das
NRW Duell 21:00 Die beliebte-
sten Karnevalslieder der Nordr-
hein-Westfalen 21:45 WDR ak
tuell 21:55 Bericht aus Brussel
22:10SK Kölsch 22:55 Man-
kells Wallander: Eiskalt wie der
Tod
Dokter Deen trekt 2,4 miljoen kijkers
De eerste uitzending van de nieuwe serie
Dokter Deen heeft maandag 2,4 miljoen kij
kers getrokken. Alleen Spoorloos was popu
lairder met 2,6 miljoen kijkers. Dokter Deen
is een nieuwe 10-delige dramaserie van Om
roep MAX Het verhaal gaat over de belevenis
sen van huisarts Maria Deen, gespeeld door
Monique van de Ven.
Prins Harry geboeid en bedreigd
Tijdens een gijzelingstraining is de Britse
prins Harry vastgebonden, geblinddoekt en
vervolgens bedreigd. De 27-jarige kapitein
maakt zich op voor zijn tweede missie in Af
ghanistan. Hij is het eerste lid van de Britse
koninklijke familie die aan zo'n zware trai-
ning wordt onderworpen. Eerder zei de
prins: „Ik ben klaar voor de taliban."
Bridget werkt aan datingprogramma
Presentatrice Bridget Maasland komt moge
lijk weer op de buis met een nieuw program
ma. De blondine werkt aan een programma
over daten. Vorige week nam ze al een proef-
aflevering op. De pilot werd opgenomen op
het mediapark in Hilversum. Wat voor pro
gramma het precies wordt is nog onduidelijk.
07:00 Breakfast 10:15 Wanted
down under revisited 11:00
Homes underthe hammer
11:55 BBC News 12:00 Britain's
empty homes 12:30 Cash in
the attic 13:10 BBC News
13:15 Bargain hunt 14:00 BBC
News at one 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht 14:45
Doctors 15:15 Escape to the
country 16:00 BBC News 16:05
Big performance 2 16:35
Wingin' it 16:55 Deadly art
17:10 Diddy Dick and Dom
17:15 OOglies 17:30 My life
17:55 The owl 18:00 News-
round 18:15 Pointless 19:00
BBC News 19:30 Regionaal
nieuws en weerbericht 20:00
The One show 20:30 Rip off
Britain 20:57 BBC News 21:00
DIY SOS: The big build 22:00
MasterChef 23:00 BBC News
23:25 Regionaal nieuws en
weerbericht 23:32 Weerbericht
23:35 The National Lottery
Wednesday night draws 23:45
Burglar in the house
07:00 Little robots 07:10 Zigby
07:25 Finley the fire engine
07:35 Octonauts 07:45 Dipdap
07:50 Everything's Rosie 08:00
Roar 08:30 League of super evil
08:40 Eliot Kid 08:55 News-
round 09:00 Remote control
star 09:25 LazyTown 09:50
Lulu Zipadoo 10:05 Tinga tinga
tales 10:20 The large family
10:35 Guess with Jess 10:45
Bob's mini projects 10:50 Louie
10:55 Same smile 11:10 Chug
gington 11:15 64 Zoo Lane
11:30 Wibbly Pig 11:40 Wayb-
uloo 12:00 In the night garden
12:30 The daily politics 14:00
See hear 14:30 Animal 24/7
15:15 The weakest link 16:00
Helicopter heroes 16:45 Flog it!
17:30 Perfection 18:15 Put
your money where your mouth
is 19:00 Eggheads 19:30 Great
British railway journeys goes to
Ireland 20:00 Top Gear 21:00
Natural world 22:00 Crusades
23:00 Never mind the Buz-
zcocks 23:30 Newsnight
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03 Brisant
07:40 Biker build-off: Craig
Whitford vs Mike Long 08:30
Motor City Motors: Air scream
09:25 American chopper: Pilot
pen bike and Ducati bike 10:20
Battle machine bros 11:15 One
Man Army: Hard work, hard
play 12:10 Treasure quest: Re
turn to the Legend 13:05 Weird
or what? 14:00 How do they do
it?: Black boxes/Steam turbine/
Racing car 14:30 How do they
do it?: Jet engine/Weapons/
Burning car 14:55 Dirty jobs:
Soo Locks technician 15:50
Masters of survival 16:45 Cash
cab US 17:10 American hotrod:
Junkyard dog 18:05 Salvage
hunters 19:05 Swamp loggers:
Snow days 20:00 Ice pilots
21:00 Ultimate survival: Land of
the Maori 22:00 Dual survival
23:00 Man, woman, wild
National Geographic
07:00 Known universe 08:00
The dog whisperer 09:00 Res
cue Ink 10:00 Witness 11:00
Earth overhaul 12:00 The dog
whisperer 13:00 Air crash in
vestigation 14:00 Hunt for the
abominable snowman 15:00
The border 16:00 Cuba: Acci
dental Eden 17:00 Witness
18:00 Earth overhaul 19:00 The
dog whisperer 20:00 Locked up
abroad 21:00 Warrior grave
yard 22:00 Apocalypse 23:00
Warrior graveyard
07:20 The really wild show
07:50 America's cutest pet
08:45 Dogs 101: Bluetick,
Coonhound, Brussels Griffon,
Swedish Lapphound, Petit Bas
set griff 09:40 Michaela's ani
mal road trip 10:35 Escape to
Chimp Eden: The code of Jao
11:00 Wildlife SOS 11:30 K9
cops: Gangs 12:25 Animal cops
Philadelphia: Horse rescue
13:20 Mutant planet: Japan
14:15 Monkey life 14:45 The
really wild show 15:15 Animal
Planet's most outrageous: pet
digs 16:10 Dogs 101: Designer
dogs 17:05 Dogs 101: Bluetick,
Coonhound, Brussels Griffon,
Swedish Lapphound, Petit Bas
set griff 18:00 Kitchen boss:
Italian street food 18:30 LA Ink:
The Worst day ever 19:30 What
not to wear 20:30 Cake boss:
Plants, pranks St a proposal
21:00 The Rachel Zoe project
22:00 What not to wear: Teresa
S 23:00 On the case with Paula
Zahn: A death in the desert
06:20 Roary de Racewagen
06:30 Dora the explorer 06:55
Spongebob Squarepants 07:25
Big time rush 07:50 Lucky Fred
08:15 Fanbóy Chum chum
08:30 Dora the explorer 08:50
Ni hao kai Ian 09:15 Little king
dom 09:30 Timmy time 09:40
Dirk Scheele 09:50 Pirn Pom
09:55 Bubble Guppies 10:15
Team Umizoomiz 10:40 Bobo
10:45 Go Diego Go! 11:15
Postman Pat 11:30 Thomas
11:40 My little pony 12:00
Shaun the sheep 12:05 iCarly
12:30 Wingin' it! 13:20 Big
time rush 14:05 Victorious
14:50 Fairly odd parents 15:35
Fanboy St Chum chum 16:00
Kung fu panda 16:20 Lucky
Fred 16:50 Spongebob Square-
pants 17:05 Victorious 17:25
Wingin' it 17:50 Kung fu panda
18:15 Summer in Transylvania
18:40 Het Huis Anubis 19:10
The troop 19:35 Ned's Declas
sified 20:00 Spongebob Squa
repants 20:35 Wingin' it! 21:00
Victorious 21:25 iCarly 21:45
Naked Brothers Band 22:10 Big
time rush 22:35 Degrassi: The
next generation 23:00 The
troop 23:25 Saved by the bell
23:50 True Jackson 00:10 Vic
torious
09:00 Rate the video 10:00
Fantastic Music Videos 11:00
Top 11 at 11 12:00 Brand new
chart 13:50 Get the video
14:5016 and pregnant 15:35
Degrassi: The next generation
16:00 Plain Jane 16:50 Made
17:35 Degrassi: The next gen
eration 18:00 When I was 17
18:25 16 and pregnant 19:10
Plain Jane 20:50 Pranked 21:15
Disaster date 21:40 Jersey
shore 22:25 Moneymakers
22:50 Pranked 23:15 Jackass
06:30 Télématin 08:00 Journal
télévisé Radio Canada 08:25
TV5Monde, le journal 08:40
War! 09:05 Flash 09:10 Epicerie
fine 09:35 Une brique dans le
ventre 10:00 Flash 10:05 Litto
ral 10:30 Necplus ultra 11:00
Flash 11:05 La petite vie 11:30
Plus belle la vie 12:00 Flash
12:05 En voyage 12:30 Littoral
13:30 Journal télévisé de la
RTBF 14:00 Vivement Diman-
che 15:45 Flash 15:50 Même
les pigeons vont au paradis
16:00 TV5Monde, le journal
16:30 Questions pour un
champion 17:00 Flash 17:05
Questions a la une 18:00 TV-
5Monde, le journal 18:20 L'invi-
té 18:35 Ce cochon de Morin
19:35 Chez Maupassant 20:05
Flash 20:1013 minutes en fa
milie 20:30 Journal de France 2
21:00 Romans d'ados 22:45 Pa-
trimoine et énigmes du monde
marin 23:00 TV5Monde, le
journal 23:10 Journal de la TSR
23:40 TV5Monde, le journal
Afrique 23:55 Enquêtes réser-
vées
08:35 GTA Road to Dubai 09:00
Voetbal: Afrika Cup 10:00 Ski
springen 11:15 Tennis 12:30
Voetbal: Afrika Cup 13:30 Biat-
lon 15:00 Skispringen 16:15
Futsal 18:45 Voetbal: Afrika
Cup 21:00 Wednesday selec
tion 21:05 Paardensport 22:05
Riders club 22:10 Golf 23:10
Golfclub 23:15 Yacht Club
23:20 Wednesday selection
23:30 Olympische Spelen
07:00 World report 09:00
World sport 09:30 Inside Africa
10:00 World business today
11:00 BackStory 11:30 Inside
the Middle East 12:00 World
one 13:00 Piers Morgan tonight
14:00 News stream 15:00
World business today 16:00 In
ternational desk 17:00 Global
exchange 18:00 World sport
18:30 Inside the Middle East
19:00 International desk 20:00
Quest means business 21:00
Piers Morgan tonight 22:00
Connect the world with Becky
Anderson 23:00 BackStory
23:30 World sport