televisie 139
De opgeslotenen worden ziek en krijgen weinig medische hulp
Vreemdelingen wachten in slechte omstandigheden op uitzetting naar land van herkomst
vrijdag 20 januari 2012
overige, 3J35EB3
07:10 De grote verhui
zing 08:05 Tommy Tele
shopping 13:10 Coronati
on Street 13:40 Nederland
vaart 14:10 Een dag in de
dierentuin 14:35 Who's
the boss? 15:05 The Fresh
Prince of Bel-Air 15:35 Still
standing 16:05 Little house
on the prairie 17:00 De
grote verhuizing
08:30 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws 10:20
Business-Channel.nl 10:40
RTL Z Nieuws 12:20 SrTalk
12:40 RTL Z Nieuws 13:20
Special: De kijker aan zet
13:40 RTL Z Nieuws 14:20
Ondernemend Nederland
14:40 Special: De kijker aan
zet 15:00 RTL Z Nieuws
15:30 RTL Z opening Wall-
street 15:35 Verkiezingen
VS: De strijd begint 15:50
RTL Z opening Wallstreet
16:00 RTL Z Nieuws 16:20
De succesfactor 16:40 Spe
cial: De kijker aan zet 17:00
RTL Z Nieuws
06:31 RTLTelekids: De
Schatkamer, Bibaboerde-
rij, Chloe's closet, Sprook
jesboom, Brandweerman
Sam, Chuggington, Bassie
Adriaan en de geheimzin
nige opdracht, Burgers' Zoo
en Waarom, Ernst, Bobbie
en de rest, De Koala Broer
tjes, Elias, Bibaboerderij, Ti-
taToverfeest, Yoohoo and
friends, De Freggels 10:00
Tel sell 15:01 RTLTelekids:
Bassie Adriaan, Chug
gington, Chloe's closet, Ti-
taToverfeest, Yoohoo and
friends, De Schatkamer, De
Freggels, Burgers' Zoo en
Waarom 17:05 Hoe schoon
is jouw huis? 17:35 The Dr.
Oz-show
07:00 Disney feest 07:30
Jesse 07:55 Tommy Te
leshopping 09:00 Ready
steady cook 09:55 Tom
my Teleshopping 10:55 As
tro TV 12:55 Tommy Te
leshopping 13:55 Disney
feest 14:30 MasterChéf
UK 15:30 Ready steady
cook 16:25 Gary unmarried
16:55 Caroline in the city
17:20 Will& Grace 17:45
Will S Grace
06:01 Disney XD: Skunk fu, {Q|
Amazing Spiez, Superhero
squad, Pokemon, Het ho-
telleven van Zack S Cody,
A for awesome, Amazing
Spiez, Davincibles, A kind
of magic, Casper's griezel-
school, Totally spies, Pair
of kings, Ducktales, Bran
dy S Mr Whiskers, Ameri
can dragon: Jake Long, Kid
vs Kat, Zeke S Luther, Pair
of kings, Kickin' it, Duckta
les, Inazuma Eleven, Phineas
S Ferb, Kick Buttowski, De
Vervangers, Zeke S Luther,
The proud family, The suite
life on deck
18:00 Maar ik woon het 18:00 The A-Team, Ac-
mooist!, Huizen- tieserie
programma
18:30 The bold and the
beautiful, Soap
serie
18:10 Jesse, Comedy
18:35 MasterChef UK,
Kookwedstrijd
18:00 The Fresh Prin
ce of Bel-Air, Co
medy
18:30 Still standing, Co
medy
18:55 Two and a half
men, Comedy
19:00 Hart van Neder- 19:00 De politie op je 19:00 Dr. Phil, Talkshow 19:30 Dinner date, Da-
land hielen!, Serie repor- 19:55 De Pfaff's, Celebri- tingshow
19:20 Shownieuws tages tydocusoap
19:25 Gary unmarried,
Comedy
19:50 The big bang the
ory, Comedy
20:00 Een dag in de die
rentuin, Docusoap
20:30 Pirates of the Ca
ribbean: The
curse of the Black
Pearl, Actie-avontu-
renfilm
20:00 Operation repo:
Payback time!, Re
ality
20:30 Voetbal Interna
tional, Voetbaltalk
show
20:30 More sex the
single mom, Film-
drama
20:30 Law Order:
Special Victims
Unit, Dramaserie
20:20 Top Gear, Automa
gazine
22:00 Jupiler League, Sa- 22:15 As the world
menvatting turns, Soap
21:25 The forgotten,
Dramaserie
22:20 Criminal intent,
Dramaserie
21:30 Top Gear, Autopro
gramma
23:20 Hart van Neder
land
23:40 Piets weerbericht
23:45 Shownieuws
00:00 Lachen om home
video's
01:00 Nachtmagazine
actualiteiten sport film
23:00 Sexcetera, Verbor
gen camera-pro
gramma
23:05 De" PfafPs, Celebri-
tydocusoap
23:40 Kath Kim, Co
medy
23:15 Numb3rs, Mis
daadserie
00:00 RTL Poker: The
big game
00:55 RTL Poker: Euro
pean Poker Tour-
Londen
01:55 Teleshop 7
01:56 Sneak preview
03:00 Stoute meiden TV
05:30 ^/oningwijs
00:11 Stoute meiden TV 00:00 The Guardian
02:00 Tommy Teleshop- 01:00 Dinner date (h)
01:55 Caroline in the
02:20»
02:50 Eleventh hour
03:40 The forgotten (h)
04:25 The Guardian (h)
00
VO
to
O
to
22:35 Wegmisbruikers!,
Verkeersprogram- tO
ma q
SHOW
23:35 The big bang the
ory (h), Comedy
00:00 Veronica film up
date
00:35 Entertainment ex
perience
01:05 Poker: Big game 5
02:10 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
zie onze website: showentv
to
W
Z
n
De wandeling
Steven van der Hoeven was slachtoffer van
een pedofiel en lijdt daar nog altijd onder.
Voetbalcoach Ries daagde hem als 12-jarige
uit tot seksuele handelingen en Steven raakte
vervolgens erg in zichzelf gekeerd.
Nederland 2, 19.55 uur
The voice of Holland
Na zestien uitzendingen beleeft de populaire
talentenshow de finale, met: Chris Hordijk,
Erwin Nyhoff, Iris Kroes en Paul Turner. Het
publiek bepaalt wie de winnaar wordt.
RTL 4, 20.30 uur
Rusland voor beginners
Reportage over de Russische federatie, een
volkerenstaat met tal van semi-autonome re
publieken voor etnische minderheden.
België 2, 20.40 uur
Ombudsman
Kinderen die-behandeld worden in het Kin
der- en Jeugdtraumacentrum (KJTC) in Haar
lem deden met hun ouders, hulpverleners en
advocaten een oproep aan de staatssecretaris
om bezuinigingen op KJTC terug te draaien.
Nederland 2,20.55 uur
Doventolken leren taal New Kids
Koekwous, verrekte mongol en Godnondeju.
De uitdrukkingen die voorbij komen in de
film New Kids Nitro zijn niet bepaald dage
lijkse kost voor doventolken. Zij gaan volgen
de week vrijdag in de Rotterdamse bioscoop
Pathé De Kuip de speelfilm vertalen voor lief-,
hebbers die niet kunnen horen. De tolken
hebben hiervoor nieuwe gebaren bedacht.
Jacksons zien af van schadeclaim
De familie van zanger Michael Jackson eist
niet langer een schadevergoeding van lijfarts
Conrad Murray. De zitting die maandag zou
plaatsvinden, gaat niet door. De familie is er
van overtuigd dat er geen geld meer te halen
valt bij Murray. Een jury oordeelde 'eerder dat
de arts schuldig is aan de dood van Jackson,
die overleed aan een overdosis propofol.
Law krijgt geld News of the World
Acteur Jude Law krijgt een schadevergoeding
van de Britse roddelkrant News of the
World. De krant kwam in opspraak door ver
schillende afluisterschandalen, waar ook Law
slachtoffer van werd. De krant is inmiddels
opgeheven. Naast Law krijgen nog zeventien
andere slachtoffers een vergoeding.
Omroep Eeeland
18:00 Zeeland nu 18:25 Weer
18:30 Trugkieke 18:40 Re-
gioNed 18:50 Zeeland in vogel
vlucht 19:00 Herhalingen
BUITENLAND
sten 19:55 Börse im Ersten
20:00 Tagesschau 20:15 Sport-
schau live: voetbal 22:45 Wal-
dis Club 23:15 Polizeiruf 110:
Kliek gemacht
09:00 Radio 2 op één 12:00
Winterbeelden 12:20 Dagelijk
se kost 12:35 Blokken 13:00
Het journaal 13:30 Het weer
13:35 Man bijt hond 14:00 Bal
tic coastlines 14:25 Thuis 14:55
Tatort: Inspector Lindholm
16:20 Nigel Slater's simple
cooking 16:50 De topcollectie
van 17:20 Clips 17:35 Buren
18:00 Het journaal 18:12 Het
weer 18:15 Dagelijkse kost
18:30 Blokken 19:00 Het jour
naal 19:40 Man bijt hond 20:05
Het weer 20:10 Thuis 20:35
Midsomer murders 22:10 Ho
tel Babyion 23:05 Het journaal
laat 23:25 KENO-uitslagen
23:26 EuroMillions 23:28 Het
weer 23:30 Crimes of passion
07:00 Laura's ster 07:15 Piet Pi
raat Wonderwaterwereld 07:20
Mickey Mouse and Friends
07:45 Sherlock Yack 07:55
Samson Stamp; Gert 08:20 Jun
gle Beat 08:25 Team Kwisten-
biebel 08:35 Disney Phineas
and Ferb 08:50 Karrewiet 08:58
Zender uit de ether 09:00 Ter-
Zake 09:35 Winterbeelden
12:00 Zender uit de ether
15:30 Uki 15:35 Nellie en Cezar
15:45 Piet Piraat 15:50 Mickey
Mouse Clubhuis 16:15 Laura's
ster 16:30 Zig Stamp; Sharko
16:40 Sprookjesboom 16:45
Hotel op Stelten 17:55 Disney
Phineas and Ferb 18:05 Karre
wiet 18:15 Jungle Beat 18:25
De dodelijkste 6018:55 W817
19:10 De Dansbende 19:20
Karrewiet 19:30 4 tegen Z
19:57 Zender uit de ether
20:00 TerZake 20:40 Rusland
voor beginners 21:35 Reyers
Laat 22:20 Volver
07:00 Breakfast 10:15 Wanted
down under 11:00 Homes un
der the hammer 12:00 Saints
and scroungers 12:45 Britain's
empty homes 13:15 Bargain
hunt 14:00 BBC News 14:30
Regionaal nieuws en weer
bericht 14:45 Doctors 15:15
Escape to the country 16:00
BBC News 16:05 Deadly 60
bites 16:30 Richard Ham
mond's blast lab: The experi
ments 16:35 Wingin' it 17:00
All over the place 17:30 Blue
Peter 17:55 The owl 18:00
Newsround 18:15 Pointless
19:00 BBC News 19:30 Region
aal nieuws en weerbericht
20:00 The One show 20:57
BBC News 21:00 EastEnders
21:30 Room 101 22:00 Hustle
23:00 BBC News 23:25 Region
aal nieuws en weerbericht
23:30 National Lottery update
23:32 Weerbericht 23:35 The
Graham Norton show
07:00 Little robots 07:10 Zigby
07:25 Raa Raa the noisy lion
07:35 Octonauts 07:45 Dipdap
07:50 Everything's Rosie 08:00
Roar 08:30 League of super evil
08:40 Eliot Kid 08:55 News-
round 09:00 Copycats 09:25
LazyTown 09:55 Lulu Zipadoo
10:05 Tinga tinga tales 10:20
The large family 10:35 Guess
with Jess 10:45 Bob's mini
projects 10:50 Uki 10:55 Same
smile 11:10 Little Charley Bear
11:15 64 Zoo Lane 11:30 Wib-
bly Pig 11:40Waybuloo 12:00
In the night garden 12:30 BBC
World news 13:00 The daily
politics 13:30 Snooker 17:30
Perfection 18:15 Put your mon
ey where your mouth is 19:00
Eggheads 19:30 Great british
railway journeys 20:00 Snooker
21:00 Mastermind 21:30 On
Hannibal's trail 22:00 Sicily un
packed 23:00 Ql 23:30 News-
night
09:00 Tagesschau 09:05 Das
Waisenhaus für wilde Tiere
09:55 Wetterschau 10:00 Ta
gesschau 10:03 Brisant 10:30
Sportschau live: Skeleton 11:20
Sportschau live: Skiën 13:00
Mittagsmagazin 14:00 Tages
schau 14:10 Sportschau live:
Bobsleeën 14:25 Sportschau
live: Biatlon 15:55 Tagesschau
16:00 Sportschau live: Bobs
leeën 16:25 Sportschau live:
Schansspringen 17:20 Tages
schau 17:25 Sportschau live:
Schansspringen 18:50 Drei bei
Kai 19:45 Wissen vor 8 - Werk-
statt 19:50 Das Wetter im Er-
09:00 heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 Die Ro-
senheim-Cops 11:15 SOKO
Kitzbühel 12:00 heute 12:10
drehscheibe Deutschland
13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Kiichenschlacht
15:00 heute 15:05 Topfgeldja-
ger 16:00 heute - in Europa
16:15 Die Rettungsflieger
17:00 heute 17:10 hallo
deutschland 17:45 Leute heute
18:00 SOKO Kitzbühel 19:00
heute 19:20 Wetfer 19:25
Forsthaus Falkenau 20:15 Der
Staatsanwalt21:15 SOKO Leip-
zig-22:40 heute-journal 23:07
Wetter 23:10 aspekte 23:40
Lanz kocht
E3E3XnMI
07:20 Schooltelevisie 09:15 Eu-
ropamagazin 09:45 Bericht aus
Brüssel 10:00 Lokalzeit 10:30
Aktuelle Stunde 11:10 Elefant,
Tiger Co. 12:00 Eisbar, Affe
Co. 12:45 WDRaktuell 13:00
Servicezeit 13:30 In aller
Freundschaft 14:15 Menschen
hautnah: Mit 30 noch Jungfrau
15:00 Planet Wissen: Abenteu-
er Bergwerk - Harte Arbeit un-
terTage 16:00 WDR aktuell
16:15 daheim unterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 hierund
heute 18:20 Servicezeit Repor
tage 18:50 Aktuelle Stunde
19:30 Lokalzeit 20:00 Tages
schau 20:15 Vorfahren Ge-
sucht: Joey Kelly 21:00 Jet zo
laache - Das Beste aus dem Köl-
ner Karneval 21:45 KölnerTreff
23:10 WDR aktuell 23:15
WDR-dok: Brown babies
07:40 Biker build-off: Indian
Larry rides again 08:30 Wheel
er dealers: Mini Moke 09:25
American chopper: NHL bike/
B-2 bomber bike 10:20 Battle
machine bros: Badger goes
boom! 11:15 Fifth gear 12:10
Raging planet: Sea storm 13:05
Weird or what? 14:00 How do
they do it?: Container ships/
Trucks 14:30 How do they do
it?: Rockets/Binoculars/Wipers
14:55 Dirty jobs: Sled dog
breeder 15:50 Survivorman:
Deep woods 16:45 Cash cab US
17:10 Hot rod apprentice: Hard
shine - Muscle madness 18:05
Auction Kings: DeLorean time
machine 18:35 Auction Kings
19:05 Swamp loggers: Juggling
act 20:00 Swords: Life on the
line 21:00 How to command a
nuclear submarine 22:00 Royal
navy Caribbean patrol 23:00
Man, woman, wild: Lost at sea
07:00 Known universe 08:00
The dog whisperer 09:00 Fish
warrior 10:00 How hard can it
be? 11:00 Mad scientists 12:00
The dog whisperer 13:00 Air
crash investigation 14:00 Em
pire wars 15:00 The border
16:00 Ipredator 17:00 How
hard can it be? 18:00 Mad sci
entists 19:00 The dog whisper
er 20:00 Locked up abroad
21:00 Hard Time 22:00 The
dog whisperer
07:20 The really wild show
07:50 Extraordinary dogs: The
power in movement (2) 08:15
Cats of claw hill: Feast or famine
08:45 Dogs 101Puppies 09:40
Michaela's animal road trip
10:35 Snake crusader with
Bruce George: Saving the saw
fish 11:00 Wildlife SOS 11:30
New breed vets with Steve Ir
win: Grizzly 12:25 Animal cops
Philadelphia: Machete attack
13:20 Wildest India: Thar
desert: Sacred sands 14:15
Monkey life 14:45 Dick 'n' Dom
go wild 15:15 Talk to the ani
mals 1 5:45 The really wild show
16:10 Dogs 101: Puppies 17:05
Your pet wants this 18:00
Kitchen boss: A meal to re
member 18:30 LA Ink: Pixie's
Moonlights 19:30 What not to
wear 20:30 Cake boss: Doves,
ducks and delicacies 21:00 Ex
treme couponing: Michelle
Tyler 21:30 Extreme coupon
ing: Judy Faatima 22:00 TLC
Doc: Rebuilding faces 23:00 Se
cretly pregnant
06:20 Roary de Racewagen
06:30 Dora 06:55 Spongebob
Squarepants 07:25 Big time
rush 07:55 T.U.F.F. Puppy 08:15
Fanboy Chum chum 08:30
Dora 08:50 Ni hao kai Ian 09:15
Little kingdom 09:30 Timmy
tijd 09:40 Dirk Scheele 09:50
De avonturen van Pirn Pom
09:55 Bubbel Guppies 10:15
Team Umizoomiz 10:40 Bobo
10:45 Go Diego Go! 11:15 Pie-
ter Post 11:30 Thomas and
Friends 11:40 My little pony
12:00 Shaun het schaap 12:05
iCarly 12:30 Wingin' it! 12:55
T.U.F.F. Puppy 13:40 Back at
the barnyard 14:15 My life as a
teenage robot 15:00 Fairly odd
parents 15:35 Fanboy Chum
chum 15:55 Ned's survivalgids
16:25 T.U.F.F. Puppy 16:50
Spongebob Squarepants 17:15
Victorious 17:40 Wingin' it
18:00 Pinguins van Madagascar
18:15 Summer in Transylvania
18:40 Het Huis Anubis 19:10
The troop 19:35 Ned's survival
gids 20:05 Spongebob Square
pants 20:35 Wingin'it! 21:00
Victorious 21:25 iCarly 21:45
Naked Brothers Band 22:10 Big
time rush 22:35 Degrassi: The
next generation 23:00 The
troop 23:25 Saved by the bell
23:50 True Jackson 00:10 Vic
torious
09:00 Rate the video 10:00
Fantastic Music Videos 11:00
Top 11 at 11 12:00 Brand new
chart 13:25 Get the video
14:25 I Used to be Fat 15:10
When I was 17 15:35 Money
makers 16:00 Plain Jane 16:50
Made 17:35 MTV at the movies
18:00 Degrassi: The next gen
eration 19:10 Behind the music
2011 20:00 Jersey shore 20:45
MTV World stage 21:35 40
most shocking celebrity divorc
es 22:25 Pranked 22:50 Game-
kings 23:15 The Dudesons in
America
06:30 Télématin 08:00 Journal
télévisé Radio Canada 08:25
TV5Monde, le journal 08:40
Couleurs Outremers 09:05
Flash 09:10 Les escapades de
Petitrenaud 09:35 Cöté jardin
10:00 Flash 10:05 Savoureuses
escapades lointaines 10:30 Nec
plus ultra 11:00 Flash 11:05 La
petite vie 11:30 Plus belle la vie
12:00 Flash 12:05 Epiceriefine
12:30 Vu du ciel 13:30 Journal
télévisé de la RTBF 14:00 Ciga
rettes et bas nylon 15:40 Flash
15:45 Nouvo 16:00 TV-
5Monde, le journal 16:25
Questions pour un champion
17:00 Flash 17:05 Complément
d'enquête 18:00 TV5Monde, le
journal 18:20 L'invité 18:35 En-
voyé spécial 20:10 Flash 20:15
Geopolitis 20:30 Journal de
France 2 21:00 Enquêtes réser-
vées 22:45 Patrimoine et énig
mes du monde marin 23:00 TV-
5Monde, le journal 23:10
Journal de la TSR 23:35 TV-
5Monde, le journal Afrique
23:55 Chez Maupassant
Eurosport
14:30 Biatlon 15:45 Alpineski-
en 16:30 Skispringen 18:15
Game, set Mats 18:45 Snoo
ker 23:00 Tennis
07:00 World report 09:00
World sport 09:30 African voic
es 10:00 World business today
10:45 CNN Marketplace Mid
dle East 11:00 BackStory 11:30
Talk Asia 12:00 World one
13:00 Piers Morgan tonight
14:00 News stream 15:00
World business today 16:00 In
ternational desk 17:00 World
report 17:30 News special
18:00 World sport 18:30 Inside
Africa 19:00 International desk
20:00 Quest means business
20:45 CNN marketplace Africa
21:00 The CNN freedom
project 21:30 News special
22:00 Connect the world with
Becky Anderson 23:00 Best of
BackStory 23:30 World sport