Sara Maria Klaeysen Margaretha Helena Langendoen - Poldervaart Peta Willem Ovaa 44 I familieberichten zaterdag 19 november 2011 O IDensentinq.nl Waar mensen mensen zijn die elkaar verstaan, waar liefde liefde is, daarheen wil ik gaan; waar eeuwig vrede is, waar de zon schijnt, waar een nieuwe wereld is die niet meer verdwijnt. Bedroefd, maar toch dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons gedurende haar leven heeft omringd geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma echtgenote van Adriaan Abraham Kornelis in de leeftijd van 92 jaar. IJzendijke: A.A. Kornelis Biervliet: Piet in herinnering Breskens: Jan Kornelis Els Kornelis-van lare Charles en Audrey Marjan en André Philippine: Adri Kornelis Wim en Monique, Lucas, Judith Philippine: Joop Kornelis Norma Kornelis van Limmen Menno en Rob Piet in herinnering Jaap Kornelis Patricia Kornelis - Heirbaut Jasper en Daphne - Ellen Suzie Kornelis Hans Dunnes Wouter en Renske Timon en Iris Biervliet: Anja Kornelis Mario Tanghe Mathijs en Tibby - Linda Biervliet: Oostkamp (België): Sas van Gent:. IJzendijke, 17 november 2011 Correspondentieadres: Stadsweide 54, 4521 BB Biervliet Gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 21 november van 19.00 tot19.30 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis in Oostburg. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd is op dinsdag 22 november om 10.30 uur in de N.H. kerk, Kerkstraat in Biervliet. Aansluitend vindt de begrafenis plaats aldaar.Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in H.C.R. De Gentse Poort, Gentsestraat 94 in Biervliet. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden, je hebt het als een moedig mens doorstaan. Rust nu maar uit. Bedroefd, maar met respect voor haar keuze, doch zeer dankbaar voor alle zorg en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en trotse oma In de leeftijd van 73 jaar. Henk Langendoen Astrid Sebastiaan en Alexandra David Roos Kenneth Erik en Yolanda Matthijs Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van Allévo zorgcentrum Cornelia voor de liefdevolle verzorging aan haar gegeven Zierikzee, 17 november 2011 Allévo zorgcentrum Cornelia Correspondentieadres: Ring 34 4305 AG Ouwerkerk De crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. Heden is overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Janna Suzanna van der Meule-Zonnevijlle Jenny Biervliet t Vlissingen 13 mei 1920 16 november 2011 echtgenote van Jan van der Meule t 1964 Kitty Meijboom-van der Meule John Meij boom Hans van der Meule Adri van der Meule-van Gemert Marco en Christine Milo, Fenna, Boaz Roland en Nicole Noah, Siep Wij willen het personeel en de vrijwilligers van Pablo Picassoplein, woning 2 hartelijk danken voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: W. Druckerlaan 39 4385 JC Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 21 november van 11.45 - 12.15 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bach weg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Achter elke traan die vloeit schuilt een glimlach van herinnering. Bedroeft geven wij u kennis dat na een moeilijke laatste levensfase is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en opa Ritthem, 1 december 1923 Vlissingen, 17 november 2011 C.H. Ovaa-van den Ham Ronald Ovaa (in herinnering) Jennifer Kristy Judith en Ronald de Bert Vincent Stefan Vredehoflaan 240, 4382 CJ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 23 november van 12.15 tot 12.45 uur in kerkgebouw De Schaapskooi, Papegaaienburg 1 te Vlissingen. De afscheidsdienst zal aansluitend om 13.00 uur worden gehouden. Na de dienst zal de begrafenis omstreeks 14.30 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de President Rooseveltlaan. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. w

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 44