51
1
springlevende traditie
l'IWflTffllWMÜi
media
z
n
media@wegener.nl
024-3650570
'Ik merk dat ik aan het overlijden van mijn eerste kleinkind kapot ga'
Chris Westerhout, pelgrim
Zaterdag 8 oktober 2011
TELEVISIE
07:00 Little house on
the Prairie 08:00 Tom
my Teleshopping 09:00
David Maasbach 09:55
Robs grote tuinverbou-
wing 10:55 Greatest
American dog 11:50
SBS 6 Autosport 12:25
My wife and kids 12:50
Tommy Teleshopping
15:05 Lotto Weekend
Miljonairs 16:00 Huizen
jacht 17:00 Verbouwen
verkopen
06:50 RIB Rally 2011
07:20 RTL GP: Formu
le 1 - Japan (race) 09:55
RTL GP Retro 10:25
Business-Channel.nl
11:00 Business class
12:20 RIB Rally 2011
12:50 RTL GP Retro
13:20 RTL GP: Formu
le 1 - Japan (race) 16:00
RTL GP: Rally report
16:30 Nissan GT Aca
demy 2011 17:00 RTL
Transportwereld 17:30
RTL Autowereld
06:31 RTL Telekids: Fa
beltjeskrant, Wolle-
ke, Uki, Elias, De Koala
Broertjes, Brandweer
man Sam, Chugging-
ton, Bibaboerderij,
Chloe's closet, Sprook
jesboom, EftelingTV:
TitaToverfeest, Mar
jolein en het geheim
van het slaapzand, Ef-
telingtv: De Schatka
mer, Burgers' Zoo en
Waarom,De Freggels,
Sprookjesboom, Chug-
gington, Brandweerman
Sam, Bassie Adriaan
10:31 Teleshop 8: Tel
sell, Tommy Teleshop
ping, Tel sell 15:30 So
you think you can dance
17:00 Wie is de chef?
07:00 Born2Cook 07:40
King of the Hill 08:05
One Tree Hill 09:00
Tommy Teleshopping
11:00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping
14:05 Born2Cook 14:40
Airline 15:10 Gilmore
girls 16:05 Making over
America with Trinny
Susannah 17:05 Mas-
terChef
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Amazing Spiez, Super
hero squad show, Po-
kemon Black White,
Jonge leeuwen, Phine-
as Ferb, The suite life
on deck, Phineas Ferb,
Ducktales, Rescue Ran
gers, Zeke Luther, Pair
of kings, Mickey Do
nald, Zack Cody, De
Vervangers, Amazing
Spiez, Phineas Ferb,
Totally spies, Iron Man
armoured adventures,
Phineas Ferb, Zack
Cody, Wizards of waver-
ly place
18:00 Waar is De Mol?, 18:00 Ruige mannen:
Reisprogramma De tunnelgravers
van New York,
Reality
18:00 Extreme home
makeover
18:00 Veronica's fun
niest videos, Amu
sement
18:10 Ninja warrior, Rea-
lityprogramma
19:00 Het beste idee
van Nederland
(h), Amusement
19:00 De politie op je
hielen!, Serie re
portages
19:30 Bonje met de bu
ren
19:55 Grenzeloos ver
liefd, Realitypro-
gramma
19:00 Border security,
Reality
19:30 Border security,
Reality
20:30 Wegmisbrui- 20:00 RTL 7 Darts: 20:30 Diva's draaien
kers!, Verkeerspro- World Grand Prix door, Realitypro-
gramma gramma
20:30 Hawaii Five-O,
Misdaadserie
21:30 Undercover in
Nederland
21:30 Wie trouwt mijn
zoon?, Reality
21:30 The bachelorette, 21:25 NCIS Los Angeles,
Realityprogramma Detectiveserie
22:30 Hart van Neder
22:30 The devil's tear
22:20 NCIS, Detective
land
drop, Filmdrama
serie
22:50 Piets weerbericht
22:55 Reportage: Ik kan
niet stoppen met
eten, Serie repor
tages
23:00 Sons of anarchy,
Dramaserie
23:20 Supernatural, Hor- 23:15 NCIS, Detective-
00:00 Paradise lost
00:55 Nachtmagazine
00:00 Business class 00:15 Airport
01:21 Sneak preview 00:46 Sneak preview
03:00 Stoute meiden TV 02:00 Meiden
05:00 Car tracks 04:30 Chat TV
05:30 Veilig scan
00:05 Extreme home
makeover (h)
02:00 Astro TV
02:35 Grenzeloos ver
liefd (h)
03:55 The bacheloret-
te (h)
00:05 Poker: World Po
ker Tour 9
01:05 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
04:05 Hart van Neder
land (late editie)
00
O
LD
O
to
to
to
to
to
w
Volgens de makers van het pro
gramma gaat niemand zo maar op
pad. Iedereen heeft wel een bijzon
dere reden om te gaan lopen of
fietsen: of het nou gaat om een
sportieve uitdaging of vanwege
een gebroken hart. Soms is het
ook een zoektocht naar het geloof.
Kemp laat Chris en Corry Wester
hout uit De Meern aan het woord.
Zij kwamen op de fiets. Bij het
Cruz de Ferro, een plek waar velen
iets van zichzelf achterlaten, leg
gen zij een schelp als aandenken
aan hun overleden kleinkind. Daar
komen de emoties los. Chris Wes
terhout: „Ik merk dat ik aan het
overlijden van mijn eerste klein
kind kapot ga. Ik ben religieus op
gegroeid, maar geloof niet meer. Ik
ben op zoek naar wat er tussen he
mel en aarde is."
Kruispunt TV, 23.00 uur, Nederland 2
De 22-jarige Martijn uit Oosterhout op zijn tocht naar Santiago de Compos-
tela. foto GPD
18:00 Trugkieke 18:10 Zeeuws
water 18:20 Op mijn stoep
18:35 RegioNed 18:55 Zeeland
in vogelvlucht 19:00 Herhalin
gen
BUITENLAND
09:00 Braambos 10:00 Eucha
ristieviering 11:00 De zevende
dag 13:00 Het journaal 13:30
Het weer 13:35 Half uur natuur
14:05 Bringing up baby 15:45
De topcollectie van 16:15 Na
tional Geographic 17:10 Kijk
uit 17:15 Vlaanderen vakantie
land 18:00 Het journaal 18:10
Groenland 18:30 Dagelijkse
kost 19:00 Het journaal 19:20
Sportweekend 19:55 Het weer
20:00 Dublin Zoo 20:30 Flikken
Maastricht 21:20 Het goddelij
ke monster 22:15 Brazilië voor
beginners 23:10 Het journaal
laat 23:30 Het weer 23:35 De
zevende dag
07:10 Musti 07:15 Bob de Bou
wer 07:25 Kwiskwat 07:50 Ka
tjes tralalaatjes 08:00 Mega
Mindy 08:25 Ketnet King Size
08:40 De avonturen van Bibi
Tina 09:05 Ketnet King Size
09:20 Mijn monsters ik 09:45
X-peditie X-treem 10:15 De
week van Karrewiet 10:23 Jes
Clips 10:25 Twisted Whiskers
10:35 Disney's The emperor's
new school 11:00 Spring 11:22
Jes Clips 11:25 6tien 11:50 De
week van Karrewiet 11:58
CANVAS 12:00 Klassiek 13:10
CANVAS 14:00 Sporza 17:58
KETNET 18:00 De Elfenheuvel:
Compilatie 18:45 De week van
Karrewiet 18:55 Kulderzipken
19:25 Geboren jagers 19:53
CANVAS 20:00 Het journaal
20:15 De Canvasconnectie
20:45 Goudvis 21:40 Geen
probleem 2*2:10 Séraphine
07:00 Autosport: Formule 1
10:10 The Andrew Marr show
11:10 Sunday morning live
12:10 Country tracks 13:05
Weekweerbericht 13:10 The
politics show 14:10 Escape to
the country 15:10 Bargain hunt
15:40 Autosport: Formule 1
17:40 Planet dinosaur 18:10
Points of view 18:25 Songs of
praise 19:00 BBC News 19:15
Regionaal nieuws en weer
bericht 19:25 Countryfile
20:20 Weekweerbericht 20:25
Strictly come dancing results
21:00 Antiques roadshow
22:00 Spooks 23:00 BBC News
23:15 Regionaal nieuws en
weerbericht 23:25 U2: From
the sky down
07:00 Little robots 07:10
Guess with Jess 07:20 The Pin-
gu show 07:35 Little Charley
Bear 07:45 Rastamouse 08:00
Roar 08:30 Arthur 08:55 Den
nis and Gnasher 09:05 Junior
Masterchef 09:35 Wingin' it
10:00 Sam and Mark's Big Fri
day wind up 11:00 Something
for the weekend 12:30 The
great British bake off 13:30 Eas-
tEnders omnibus 15:25 The
man who would be king 17:30
Rugby 18:30 James May's
things you need to know 19:00
Dragon's den: How to win in the
Den 20:00 Top Gear 21:00 City
beneath the waves: Pavlopetri
22:00 Fry's planet word 23:00
Milk
07:05 Die Schule der kleinen
Vampire 07:10 Willi wills wis
sen 07:30 Meister Eder und
sein Pumuckl 08:30 Die Pfeffer-
körner 09:00 Tigerenten Club
10:00 Tagesschau 10:03 Tisch-
leindeckdich 11:00 Kopfball
11:30 Die Sendung mit der
Maus 12:00 Tagesschau 12:03
Pressedub 12:45 Wochenspie-
gel 13:15 ARD-exclusiv 13:45
Nach der Hochzeit bin ich weg!
15:10 Das Quiz der Deutschen
16:30 ARD-Ratgeber: Bauen
Wohnen 17:00 Tagesschau
17:03 W wie Wissen 17:30
Gott und die Welt 18:00 Sport-
schau 18:30 Bericht aus Berlin
extra 18:49 Ein Platz an der
Sonne 18:50 LindenstraRe
19:20 Weltspiegel 19:56 An-
sprache des Bundesprasidenten
zur Woche der Welthungerhilfe
20:00 Tagesschau 20:15 Tatort:
Das erste Opfer 21:45 Günther
Jauch 22:45 Tagesthemen
23:03 Das Wetter im Ersten
23:05 ttt - titel thesen tempe-
ramente 23:35 Welcome -
Grenze der Hoffnung
07:20 Bibi Blocksberg 07:45
Bibi und Tina 08:10 Löwenzahn
08:35 Löwenzahn Classics
09:00 heute 09:02 sonntags
09:30 Evangelischer Gottes-
dienst 10:15 Wetten, dass...?
12:45 Das Superschiff 13:00
heute 13:03 Peter Hahne 13:35
ZDF.umwelt 14:05 Die Nibe-
lungen I - Siegfried von Xanten
15:30 heute 15:35 Die Nibe-
lungen II - Kriemhilds Rache
17:00 heute 17:10 ZDF SPOR-
Treportage 18:00 ZDF.reporta-
ge: Warum ist es am Rhein so
laut? 18:30 Terra Xpress 18:55
Aufruf des Bundesprasidenten
zur Woche der Welthungerhilfe
19:00 heute 19:10 Berlin direkt
19:30 Terra X: Die Macht der
Elemente - mit Dirk Steffens
20:15 Beate Uhse - Das Recht
auf Liebe 22:05 Beate Uhse -
Sex made in Germany 22:35
heute-journal 22:50 Kommissar
Beck
Duitsland 3 WOE
07:10 Aktuelle Stunde 07:50
Land und lecker 08:35 Ein Fall
fiir die Anrheiner 09:05 Linden
straRe 09:35 plasberg persön-
lich 11:00 west.art Talk 12:25
west.art Meisterwerke 12:30
Die Hiittenwirtin 14:00 GrüR
Gott, Herr Anwalt 15:30 SüR
und lecker 16:00 Cosmo TV
16:30 Der Dreck der Anderen
17:00 GroRstadtrevier 17:45
Ein Fall für die Anrheiner 18:15
Tiere suchen ein Zuhause
19:10 Aktuelle Stunde 19:30
Westpol - Politik in Nordrhein-
Westfalen 20:00 Tagesschau
20:15 Wunderschön! Die Ahr -
Genuss am Fluss 21:45 Gags
am laufenden Band 22:15 Zim-
merfrei! - Prominente suchen
ein Zuhause 23:15 Fun(k)haus
23:45 Pizza, Pasta, Krabben-
brötchen
07:15 Future weapons: Massive
attack 08:05 Smash lab: Blast
proof building 08:55 Decon-
struction: Heating and Cooling
09:20 Deconstruction: Granite
09:45 De slimste race 10:35
River monsters: Alaskan horror
11:30 Flying wild Alaska: Life or
death 12:25 Gold rush: Alaska:
Gold, guns and bears 13:20 The
amazing race 14:15 Dirty jobs
15:10 Rising: Rebuilding
Ground Zero: A new City (4)
16:05 Auction Kings: Declara
tion of Independence/Conces
sion Wagon 16:35 Auction
Kings: Ouija Board/Richard Pet
ty Jeep 17:05 Factory Line
18:05 American chopper: Sen
ior vs Junior 19:05 Myth-
busters: Mini myth mayhem
20:00 South Beach Classics
21:00 An Idiot Abroad: Karl
comes home 22:00 Coldest
Race on Earth with James
Cracknell 23:00 River mon
sters: Silent assassin
National Geographic
07:00 Richard Hammond's en
gineering connections: Super
tanker 08:00 Alaska state
troopers: Justice below zero
09:00 Bite me with Dr Mike
Leahy: USA 10:00 Secrets of
Egypt: Valley of the kings 11:00
Shark men: Looking for ladies
12:00 Alaska state troopers:
Manhunt 13:00 Breakout: Pris
on romance 14:00 The dog
whisperer: Jumping Min Pins,
rock dog, music Maddy 15:00
The dog whisperer: Bikini, Fella,
Winston Oliver 16:00 The
dog whisperer: Drop it sugar!,
three's a crowd, the other
woman 17:00 Known universe:
Star gates 18:00 Animal Mega
Moves: Rhinos 19:00 Breakout:
Prison romance 20:00 Ameri
ca's hardest prisons: Most dan
gerous women 21:00 Inside:
Tokyo Mafia 22:00 Witness: Ja
pan Disaster 23:00 Taboo: Role
Play
blast off! 21:00 Sister Wives:
Sister wives in the city of sin
22:00 Offspring 23:00 Skins
06:25 Roary the racing car
06:35 Dora the explorer 07:00
Mr Bean the animated series
07:25 Power Rangers - Samurai
08:15 Riens planeet 08:25 Pop-
pixie 08:40 The penguins of
Madagascar 09:05 Nick Battle
09:30 T.U.F.F. Puppy 09:55
Nick Battle 10:20 Big time rush
10:45 Victorious 11:05 iCarly
15:35 Film 16:55 Fairly odd pa
rents 17:35 The penguins of
Madagascar 18:00 True Jackson
18:25 Narajina 18:50 iCarly
20:00 Spongebob Squarepants
20:25 T.U.F.F. Puppy 20:50
League of super evil 21:00 Gi
gantic 21:20 True Jackson
21:45 Naked Brothers Band
22:10 Victorious 22:35 Degras-
si: The next generation 23:00
Big time rush 23:25 Mr. Meaty
23:50 iCarly 00:15 Gigantic
10:15 My life as Liz 10:40 Aud-
rina 11:05 Moneymakers 11:30
MTV Was Here 11:50 Awkward
12:15 Pimp my ride 16:55 Awk
ward 18:10 Audrina 18:35 My
life as Liz 19:00 Awkward 19:25
Plain Jane 20:20 When I was 17
21:05 Jersey shore 22:55 Dex-
pedition 23:20 Gamekings
23:40 Nitro circus
06:25 Continent noir 06:50 Re
flets sud 07:45 Le dessous des
cartes 08:00 Canadees nieuws
08:25 Stars parade 09:00 Flash
09:05 TiVi5monde 11:00 Kaa-
melott 11:05 Paroles de clip
11:15 Le code Chastenay 11:35
La vie en vert 12:00 Flash 12:05
Bienvenue dans le nanomonde
13:00 TTC - Toutes Taxes Com
prises 13:30 Belgisch nieuws
14:00 Vivement dimanche
15:25 Flash 15:30 Nec plus ul
tra 16:00 Nieuws 16:30 Acous
tic 17:00 Flash 17:05 Kiosque
18:00 Flash 18:10 Internationa
les 19:00 Le peuple des ordures
19:55 Flash 20:00 Maghreb-
Orient-express 20:30 Frans
nieuws 21:00 Le souffle au
coeur 23:00 Nieuws 23:10
Zwitsers nieuws 23:30 Afri
kaans nieuws 23:45 Le jour oü
dieu est parti en voyage
Eurosport
08:30 Voetbal 09:15 Wielren
nen 11:00 Voetbal: Euro 2012
All Access 12:00 Autosport
13:00 Tennis 15:15 Wielrennen
17:15 Voetbal 19:45 Voetbal:
Euro 2012 All Access 20:45
Boksen 22:15 Autosport 23:30
Motorsports weekend 23:45
Wielrennen
07:00 World report 07:15 CNN
Marketplace Middle East 07:30
Inside the Middle East 08:00
World report 08:15 CNN mar
ketplace Africa 08:30 Eco solu
tions 09:00 World sport 09:30
Living golf 10:00 African voices
10:30 Talk Asia 11:00 News
special 11:30 World view 12:00
World report 12:30 World
sport 13:00 Piers Morgan to
night 14:00 Fareed Zakaria GPS
15:00 State of the Union with
Candy Crowley 16:00 Interna
tional desk 16:30 Inside Africa
17:00 Eco solutions 17:30
World sport 18:00 Prism 18:45
CNN Marketplace Middle East
19:00 International desk 19:30
Inside the Middle East 20:00
World report 20:30 Living golf
21:00 Piers Morgan tonight
22:00 Fareed Zakaria GPS
23:00 African voices 23:30
World sport
Animal Planet
07:15 Breed all about it: English
foxhound 07:40 The really wild
show 08:10 Baby planet: Ma
ternal instinct 09:05 Natural
born hunters: Stamina 10:00
Crocodile hunter: A handful of
elephants 10:55 Cats 101:
Maine Coon, Egyptian Mau,
Siamese, Himalayan, Oriental,
Turkish Angora 11:50 Speed of
life: Predators of the Southwest
12:45 Speed of life: Central
American killers 13:40 Must
love cats 14:35 Bad dog: Wild
things and petty crimes 15:30
My cat from hell 16:20 Into the
pride: The bush rules 17:10
Venom hunter with Donald
Schultz: Alien invasion 18:00
Beauty the Geek Australia
19:30 Outrageous kid parties:
Gracie's princess party 20:00
The next great baker: 3-2-1