6l In een sckeip Auto en fiets dinsdag 20 september 2011 De tijden van onhandige, rechttoe rechtaan fietsstoeltjes zijn al lang voorbij. Werden we dertig jaar geleden als dreumes nog in oncomfortabele zitjes met een simpele schuimrubberen zitting gezet, anno 2011 doen ontwerpers er alles aan om het kind een aangenaam én veilig fietsritje te bieden. En het blijft niet alleen bij stoeltjes. We vervoeren onze kinderen tegenwoordig ook in de meest blitse fietskarren. Colofon Buiten Binnen: verschijnt elke dinsdacj als bijlage bij de PZC en BN/DeStem Buiten Binnen is een bijlage over leven en bewegen in Zeeland U kunt ons informeren: e-mail: buiten@pzc.nl website: www.pzc.nl postadres: PZC o.v.v. Buiten Postbus 914330 AB Middelburg telefoon: 0118 434010 Coördinatie: Jan van Damme telefoon: 0118434014 mobiel: 06 542 671 57 e-mail: J.vandamme@pzc.nl Vormgeving: Kees Lammers Advertenties: Verkoopteam Zeeland telefoon: 0118 434070 teamzeeland@bndestem-pzc.nl Een voorbeeld van een super veilige fietsstoel is de Bobike Maxi Tour; meer een zetel dan een stoeltje. Een soort harde schelp waarin kinderen van negen maanden tot zeven jaar goed beschermd achterop de fiets mee kunnen rijden. De Bobike Maxi Tour heeft: een omsloten hoofddeel voor ondersteuning en bescherming als het kind in slaap valt. De stoel heeft geïntegreerde verlichting en spaakafscherming. Eén driepunts veiligheidsgordel zorgt voor nog eens extra veiligheid. De Bobike Maxi Tour is er in zeven kleuren en kost 118 euro. Meer info: www.bobike.nl Kan er nou niet iets bedacht worden zodat je een autostoeltje ook op de fiets kunt meenemen? Met die vraag ging Steco aan de slag. Het Nederlandse bedrijf kwam uiteindelijk met de Baby-Mee Bike op de proppen. Een systeem waarmee je alle gangbare'autostoelen voor baby's in een handomdraai op de fiets kunt vastmaken. De Baby-Mee Bike kost 79 euro. Meer info op www.steco.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 72