Goud op Zolder koop van zaterdag t/m maandag op sweetdeal.nl HIGHLIGHTS LANDELIJKE SWEETDEAL De hele dag skiën óf snowboarden met verhuur van materialen bij Montana Snowcenter. Inclusief een 3-gangen menu naar keuze met wel 51% korting! VOORWAARDEN Blijkbaar hebben de mensen in onze regio lades vol met oude sieraden en kapotte Rolex horloges. Brasserie Truffino Hulst VDV Hotel Goes Sluis 6 zaterdag 16 juli 2011 Een hele dag skiën of snowboarden in echte sneeuw bij Montana Snowcenter. Deze deal komt met het verhuur van materiaal: schoenen, stikken, ski's of een snowboard, handschoenen, helm en kleding. Geniet van een heerlijk 3-gangenmenu met uitzicht over de piste. Een flinke korting op een introductieles (optioneel). Roadshow EU is namelijk voor de 6e keer in eveaveel maanden weer op visite. Dit is het laatste bezoek tot aan de zomervakantie. Voor diegene die nog niet bij een show zijn wezen kijken, Roadshow EU koopt antieke horloges en oude gouden sieraden direct van het publiek. - Deze evenementen vinden plaats in de gezellige, maar discrete omgeving van lokale hotels. Dit blijkt bij het Nederlandse publiek goed aan te slaan, Zoals mevrouw ter Horst uit Helmond in het Golden Tulip Hotel op 21 juni toelichtte "Ik heb dit Bismarck keten van mijn tante al dik 20 jaar in huis liggen. Ik draag het al jaren niet meer en mijn zusje vond het zelfs toen niet modern genoeg. We hebben het aan een juwelier in Eindhoven aangeboden, en nu bracht ik het hier voor een second opinion. Maar liefst 420,-is wat ze me contant hebben betaald. Samen met de 385,- die ik voor een aantal andere spullen, zoals oudé oorbellen, heb gekregen zal dit een groot verschil voor ons maken wanneer we in augustus op vakantie naar Frankrijk gaan". Telefonisch reserveren o.v.v. Sweetdeal. De voucher is geldig tot en met 16 oktober 2011. Mogelijkheid tot het bijboeken van een dagverzekering (optioneel). Mevrouw Van der Vlaar uit Geldrop vertelt "Ik ben hier voor de tweede keer. Ik geniet van een kopje koffie en ben blij met het geld dat ze me betalen voor het roze goud waarvan ik niet eens weet van wie het ooit kwam. De eerste keer dat ik hier was had ik ook een 1 k diamant, maar de taxateur vertelde me dat ik die voorlopig beter kon houden, terwijl de goudprijs is op een absoluut hoogtepunt staat i§ de prijs voor edelstenen vanwege overproductie laag. Die eerlijkheid kon ik wel waarderen". Taxateur Gunther Wolff bevestigt dat: "Dit is het moment om goud te verkopen. Mensen die nu verkopen krijgen gemiddeld 87% meer dan bezoekers van onze shows in 2008. Ik hoop dat de trend door blijft zetten, maar niets duurt voor eeuwig". Hoewel het vooral dames zijn die oude sieraden verkopen, zijn het de heren die met vintage horloges aan tafel komen. Meneer.Terheyden uit Son en Breugel heeft net een Omega Seamaster uit de jaren 1960 verkocht "Het was gewoon een wrak. Het vervangen van de armband en glas zou me een groot bedrag hebben gekost. Voor iets wat ik niet draag en waar mijn zoon geen interesse in toont was ik niet bereid om dat geld neer te leggen, dus heb ik het verkocht aan de Roadshow". Woensdag 20 Juli Donderdag 21 Juli Taxateur Wolff legt urt hoe divers de inkopen op deze dag zijn. "De laagste inkoop vandaag was een kleine hoeveelheid tandgoud voor 32,-. De grootste was ruim 11.000,-welke we betaald hebben aan de voorraad van een plaatselijke juwelier die ons regelmatig bezoekt. Als we in deze streek zijn betalen we voor horloges tussen de 60, - en 2.250,- afhankelijk van het merk, model en zeldzaamheid. Ik ben een beetje teleurgesteld, omdat ik er vorige week in slaagde in Denemarken om een zeldzame Rolex Daytona te kopen uit de jaren 1960. Daar heb ik omgerekend in €12.000,- voor betaald". Als u nieuwsgierig bent kom dan graag deze week kijken. De Roadshow is op de volgende data in de regio: www.europeanroadshow.net Dinsdag 19 Juli Hotel De Dikke Van Dale

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 6