door op vriendelijk verkeer.nl PZC Exclusief Cinderella dekbedovertrekken Carlotta pzc.nl/webwinkel Robuust en stijlvol! Esschert Vuurkorf Cube Genieten op MADEIRA 36 vrijdag 3 juni 2011 ppftM WEBWINKEL De verfrissing van de tropen De zomer komt er aan en brengt ons warme zomerdagen en zwoele nachten. Waar we in de winter de warmte zoeken van ons dekbed zoeken we in de zomernachten naar verkoeling. Tropische buien bieden in oerwouden verfrissing, waar we hier soms naar verlangen. Cinderella verwerkt daarom de aangename werking van de tropen in het nieuwe slapen met Bamboe. Bamboe is verwerkt in knisperend hoogwaardig katoen waardoor uw dekbedovertrek en hoeslaken heerlijk koel aanvoelt. Het dekbedovertrek 'Carlotta' is luxe afgewerkt met bijpassende knopen en fraaie sticksels. Kwaliteit: Verkrijgbare kleuren: 50% bamboe en 50% katoen wit en naturel Prijzen Maat 140 X 200/220: van 69,95 voor 49,95 Maat 200 x 200/220: van €139,95 voor 89,95 Maat 240 x 200/220: van €149,95 voor 99.95 categorie binnen en buitenleven Voor meer informatie en bestellen ga naar de webwinkel. voor de lezers van deze krant! I deze krant! Verblijfin 5-sterren 1 inclusief®! W WEBWINKEL Geniet op zwoele zomeravonden van een behaaglijk en sfeervol haardvuur! Dit robuuste blokmodel staat stijlvol op het terras en brengt een heerlijke warmte! De vuurkorf wordt geleverd in een houten verpakking welke direct als aanmaakhout gebruikt kan worden! Afmetingen: L 50 x B 30 x H 50 cm Gewicht: 8,68 kg Geleverd in houten kratje Eenvoudig te monteren Materiaal: Plaatstaal Normaal €49,05 Lezersprijs €39,95* •exclusief verzendkosten pzc.nl/webwinkel Categorie Binnen en Buitenleven VERTREKDATA LR 21.079 Ma., do. en zo. van 9Junl t/m 24 oktober 8 dagen v.a. 599 15 dagen v.a. 885 11 dagen v.a. 779 22 dagen v.a. 1149 12 dagen v.a. 769 Prijzen zijn p.p., o.b.v. 2 personen. Inclusief, vliegreis Amstërdam-Funchal, luchthavenbelasting, brand stofheffing, transfer, verblijf in Hotel Quintinha Sao Joao, ontbijt,. Nederlandssprekende reisleiding én gratis wijn- of wandelexcursie. Exclusief niet genoemde maaltijden, excursies en entreegelden, reis- en annuleringsverzekering, reserveringskosten 17.50 per boeking (Verplicht) en bijdrage Calamiteitenfonds 2.50 per boe king van maximaal 9 personen (verplicht) Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internet browser www.kras.nl/LR21079 Kies uw ver trekdatum, klik hierop, bekijk de prijsberekening, ga naar BOEK NU. Of bel: 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR 21.079 waarom zou je meer betalen 8-/11-/12-/15-/22-daagse zonvakantie Madeira een initiatief van de Fietsersbond Madeira is een subtropisch Portugees eiland in de Atlantische Oceaan. U vindt hier intieme baaien, een prachtig landschap met vele bezienswaar digheden en een verrukkelijke keuken. Door het milde klimaat bloeien hier het hele jaar door de meest prachtige bloemen en planten. De omge ving is adembenemend mooi en zeker de moeite waard om te ontdekken! Daarom selecteerden wij voor u deze 8-/11-/12-/15-/22-daagse zonvakantie naar de prachtige hoofdstad Funchal. U verblijft hier in het super-de-luxe 5-sterren hotel Quintinha Sao Joao inclusief ontbijt U, als lezer van deze krant boekt deze zonvakantie nü met een gratis wijn- of wandelexcursie! FUNCHAL EN OMGEVING Funchal is de levendige hoofdstad van het eiland Madeira. In het gezellige centrum kunt u heerlijk wandelen door smalle oude straatjes, rondneu zen in talloze winkeltjes, een kijkje nemen op de bloemenmarkt en flaneren over de boulevard. In de knusse eettentjes en restaurants kunt u genieten van een hapje en een drankje. GRATIS WIJN- OF WANDELEXCURSIE Bij deze zonvakantie krijgt u een wijn- of wandel excursie gratis! Als u wilt genieten van de heer lijke wijn op Madeira kies dan de wijnexcursie naar Pico dos Barcelos en naar Eira do Serrado, waar u een schitterend uitzicht heeft. Wilt u liever te voet het prachtige eiland Madeira bezichtigen? Kies dan één van de 3 wandelexcursies, waarbij u al het moois ziet dat Madeira te bieden heeft. De wandelingen variëren van 7 tot 8 km en brengen u o.a. naar 25 spectaculaire watervallen, langs valleien en-vele bronnen, langs de levada's (smal le kanaaltjes die het water vanuit het noorden naar het zuiden brengen) en door de ongerepte natuur met fantastische uitzichten over de kloven. U kunt ter plaatse aangeven voor welke excursie u kiest. QUINTINHA SAO JOAO""* Dit super-de-luxe hotel ligt in een prachtig aangelegde tuin, op ca. 1,5 km van het centrum van Funchal en beschikt o.a. óver zwembad met terras, badhanddoekenservice, sauna (gratis), fit nessruimte (gratis) en een spa-center met diverse schoonheidsbehandelingen. Uw kamer beschikt o.a. over airconditioning, telefoon, kabeltelevisie, minibar en badkamer met bad, douche, toilet en haardroger. Gratis excursie!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36