media
I
vorige eeuw
47
media@wegener.nl
024-3650570
'De mens kan niet langer stilstaan, hij huivert. Zijn zenuwen zijn tot het
UitCTStC gespannen Schrijver Octave Mirbeau bezag begin vorige eeuw de zotheid van medeburgers
Zaterdag 14 mei 2011
07:00 Little house on
the prairie 08:00 Tom
my Teleshopping 09:00
David Maasbach 09:55
Robs grote tuinverbou-
wing 10:55 Burgers'
Zoo: Drukte in de die
rentuin 11:25 Neder
land op wielen 12:00
SBS 6 Autosport 12:30
Chef! 13:05Teletrends
15:15 Lotto Weekend
Miljonairs 16:00 De gro
te verbouwing 17:00
Verbouwen Sc verkopen
09:30 RTL Autowe
reld 09:55 Vis TV 10:25
Regio business maga
zine 11:00 Business
class 12:20 RTL Auto-
blog 12:35 Knight ri
der 13:30 Da's lachen!
14:00 Palm Beach Vol
leyball goes Aruba 14:30
Volvo snowbombing
15:00 RTL GP: Formu
le 1 - Turkije 16:00 RTL
GP: Rally report 16:30
Mediazine 17:00 RTL
Transportwereld 17:30
RTL Autowereld
06:31 RTLTelekids: Fa
beltjeskrant, PipaPan-
da, Wolleke, Uki, Elias,
Chuggington, Brand
weerman Sam, De Koala
Broertjes, Chuggington,
Bibaboerderij, Efte-
ling tv: De Schatkamer,
Ernst, Bobbie en de rest
09:31 Teleshop8:Tel
sell, Tommy Teleshop
ping, Tel sell 17:10 Films
Sc sterren 17:40 4Me
07:00 Born2Cook 07:35
King of the Hill 08:05
Gilmore girls 09:00
Tommy Teleshopping
11:00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping
14:00 Born2Cook 14:30
Airline 15:05 Charmed
16:00 Fashionscene TV
16:20 Fashionscene:
The Kardashians 16:50
Fashionscene: Make me
a supermodel 17:50 Fa
shionscene TV
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Matt's monsters,
Amazing Spiez, Beybla-
de Metal Fusion, Super
hero squad show, Po-
kemon Sinnoh League
Victors, Phineas Sc Ferb,
Jonge leeuwen, Kick
Buttowski, Zeke Sc
Luther, I'm in the band,
Zack Sc Cody, Mickey
Donald, Phineas Sc Ferb,
Pair of kings, Cory in the
house, Kid vs Kat, Jimmy
two shoes, Zack Sc Cody,
Motocrossed, Hotw-
heels battle force 5, I'm
in the band, Kick But
towski, Recess, Zack Sc
Cody, Disney's American
dragon: Jake Long, Poke-
mon Sinnoh League Vic
tors, Phineas Sc Ferb
18:00 Bouwje droom,
Realityprogramma
18:00 Ruige mannen:
Ice road truckers,
Reality
18:55 De politie op je
hielen!, Serie re
portages
18:10 Boston legal, Ad- 18:05 The little couple, 18:00 Titus, Comedy
vocaienserie Reality 18:30 Sky high, Actiefilm
18:35 Extreme home
makeover
19:00 De 25 meest op- 19:50 Stom, stommer, 19:05 Strong medicine,
merkelijke fans, stomst!, Reality- Dramaserie
Infotainmentpro- programma
gramma
20:30 Wegmisbrui- 20:00 Dichtbij het vuur, 20:00 It takes two, Film- 20:30 Vakantieliefdes, 20:30 Jumper, Thriller
kers!, Verkeerspro- Reality komedie Reality
gramma 20:30 Phone booth,
Thriller
21:30 Peter R. de Vries,
misdaadverslag
gever, Misdaadpro
gramma
21:30 Nederlandse Hol
lywood vrouwen,
Reality
22:55 Hart van Neder
land
22:05 Sons of anarchy,
Dramaserie
22:05 Never talk to
strangers, Fim-
drama
22:30 Ghost whisperer,
Dramaserie
22:10 Superman re
turns, Sf-/actiefilm
23:05 Piets weerbericht 23:15 Gangland, Reality 23:50 Airport, Reality
23:20 Reportage: Je
baby of je leven,
Documentaire
23:30 Medium, Misdaad-
00:10 GevangenSr ge
vaarlijk
01:10 Nachtmagazine
00:10 Business class
01:30 RTL Poker: Euro-
00:21 Sneak preview
02:00 Meiden
pean Poker Tour - 04:30 Chat TV
Barcelona 05:30 Buurtscanner
02:31 Sneks
03:00 Stoute meiden TV
05:00 Car tracks
00:20 Charmed (h)
01:20 The L word
02:20 Astro TV
02:50 Vakantielief
des (h)
01:10 Veronica poker:
WPT Europe
02:10 Nachtprogram
mering: Lek
ker live
pet. 'Hoeden' zijn de nieuwe mid
denklasse van ingenieurs en chefs,
'petten' werken in de industrie.
Het gerestaureerde beeldmateriaal
is te danken aan monnikenwerk
van medewerkers van het Neder
landse Film Instituut in Amster
dam, Beeld en Geluid in Hilver
sum en het Nationaal Archief in
Den Haag. Zij werken sinds 2007
aan het uitzoeken, restaureren,
conserveren, digitaliseren en onli
ne publiceren van de 700.000 uur
beeldgeschiedenis van Nederland
van de vorige eeuw. In 2014 is de
klus klaar. Het budget (150 miljoen
euro) komt, heel toepasselijk, uit
oer-Nederlandse bron: een deel
van de opbrengsten van het aard
gasveld van Slochteren.
Andere tijden special: laren van vooruit
gang. Nederland 2, 21.05 uur.
00
\o
Ni
O
N)
Ni
NI
Ni
UI
n
Löwenzahn 09:00 heute 09:02
Der Kardinal der Herzen 09:30
Evangelischer Gottesdienst
10:15 blickpunkt 11:00 ZDF-
Fernsehgarten 13:00 heute
13:03 Peter Hahne 13:30 ZDF.
umwelt 14:00 Beethoven auf
Schatzsuche 15:25 heute 15:30
Reicher Hund mit Herz 17:00
heute 17:10 ZDF SPORTrepor-
tage 18:00 ZDF.reportage: Kö-
nig Kunde in der Warteschleife
18:30 Faszination Erde: Panama
- Ein Zwerg verandert die Welt
19:00 heute 19:10 Berlin direkt
19:30 Terra X: Deutschland von
oben 20:15 Ein Sommer in Paris
21:45 heute-journal 22:00
George Gently - Der Unbe-
stechliche 23:30 Standpunkte:
Bericht vom Parteitag der FDP
in Rostock 23:45 ZDF-History:
Der Schwarze Tod
Duitsland 3 WDR
07:10 Aktuelle Stunde 07:50
Schönes bleibt - Ringfest 08:35
Die Anrheiner 09:05 Linden-
strafêe 09:35 KölnerTreff 11:00
west.art Talk 12:25 Tennis im
Westen: Power Horse World
Team Cup 2011 16:00 Cosmo
TV 16:30 Knochen, Kleider,
Kreuzessplitter- Das Geschaft
mit den Reliquien 17:00 GrolS-
stadtrevier 17:45 Die Anrheiner
18:15 Tiere suchen ein Zu-
hause 18:50 Aktuelle Stunde
19:30 Westpol - Politik in Nor-
drhein-Westfalen 20:00 Tages-
schau 20:15 Wunderschön!
21:45 Bundesliga am Sonntag
22:15 Zimmerfrei! - Prominen
te suchen ein Zuhause 23:15
Dittsche - Das wirklich wahre
Leben 23:45 Zeiglers wunder-
bare Welt des Fufêballs
Volgens de documentaire Jaren van vooruitgang was relaxen in de jaren tien
van de vorige eeuw al net zo'n zeldzaamheid als tegenwoordig. foto CPD
Omroep Zeeland
18:00 Trugkieke 18:10 Zeeuw
van Vlaanderen 18:25 De maes
tro en de zee 18:40 De Zeeuw
se top 40 clips 18:55 Zeeland in
vogelvlucht 19:00 Herhalingen
BUITENLAND
09:00 Lentebeelden 10:00
Lichtpunt 11:00 De zevende
dag 13:00 Het journaal 13:30
Het weer 13:35 Half uur natuur
14:05 Romeo and Juliet 16:20
De paradijsvogels 17:15 Vlaan
deren vakantieland 18:00 Het
journaal 18:10 De rode loper
18:30 Dagelijkse kost 19:00
Het journaal - Sportweekend
19:55 Het weer 20:00 Chester
Zoo 20:25 De Kazakkendraai-
ers 21:05 Terug naar Ooster
donk 22:00 De weg naar Mekka
22:45 Het journaal laat 23:05
Het weer 23:10 De zevende
07:15 Klumpies 07:25 Angelina
ballerina 07:40 Kabaal in de stal
07:50 Kaatjes tralalaatjes 08:00
Mega Mindy 08:25 De avontu
ren van Bibi Sr Tina 08:50
Weekendwrap 09:00 Super
sportlets 09:10 De week van
Karrewiet 09:20 Disney's Phi
neas and Ferb 09:30 Weekend
wrap 09:35 Baxter 10:00 X-
treem 10:30 Disney's American
dragon: Jake Long 10:55 Spring
11:25 Stoked 11:50 CANVAS
12:00 Bella figura 13:00 Zender
uit de ether 14:00 KETNET
18:00 Ketnet kookt 18:05 Mr.
Bean 18:30 Go cosmo go!
18:40 De dodelijkste 60 19:10
Disney's Phineas and Ferb
19:25 Jungle beat 19:30 The
lost treasure of Fiji 19:56 CAN
VAS 20:00 Het journaal 20:10
Panorama 21:00 Cobra tv
22:00 The wind that shakes the
barley
07:00 Breakfast 08:55 Match of
the day 10:00 The Andrew Marr
show 11:00 The big questions
12:00 Country tracks 12:55
Weekweerbericht 13:00 The
politics show 14:00 EastEnders
15:55 Bargain hunt 16:20 Es
cape to the country 17:20 Life
of Riley 17:50 Lifeline 18:00
Points of view 18:15 Songs of
praise 18:50 BBC News 19:05
Regionaal nieuws en weer
bericht 19:15 Land girls 20:00
Countryfile 20:55 Weekweer
bericht 21:00 Pirates of the
Caribbean: The curse of the
Black Pearl 23:10 BBC News
23:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 23:40 See you in
court
07:00 Wibbly Pig 07:10 Pene
lope 07:15 Toddworld 07:25
Tinga tinga tales 07:40 Octo-
nauts: Creature reports 07:45
Charlie and Lola 08:00 Space
hoppers 08:25 Arthur 08:50
Shaun the sheep 09:00 Fee fi fo
yum 09:30 Gimme a break
10:00 Friday download 11:00
Atletiek: Great Manchester Run
13:00 World Olympic dreams
13:30 Motorsport: GP 15:00
Zwemmen: Great Salford Swim
16:30 Atletiek: Great Manches
ter City Games 18:05 McLin-
tock! 20:10 Richard Ham
mond's engineering
connections 21:00 Britain's se
cret seas 22:00 WWII: Opera
tion Crossbow 23:00 Match of
the day 2
07:15 SesamstralSe 07:40 Wie
erziehe ich meine Eltern? 08:30
Alina 09:00 Tigerenten Club
10:00Tagesschau 10:03 Mit
Armin unterwegs 11:00 Kopf-
ball 11:30 Die Sendung mit der
Maus 12:00 Tagesschau 12:03
Presseclub 12:45 Wochenspie-
gel 13:10 Immer ostwarts - Von
Berlin nach Wladiwostok 13:55
Sportschau live: Autosport -
DTM 15:30 Sportschau live:
Boksen 16:00 Island - Geysir,
Gletscher, Götterfall 16:30
ARD-Ratgeber: Heim Garten
17:00 Tagesschau 17:03 W wie
Wissen 17:30 Gott und die
Welt 18:00 Sportschau 18:30
Bericht aus Berlin 18:49 Ein
Platz an der Sonne 18:50 Lin-
denstraSe 19:20 Weltspiegel
20:00 Tagesschau 20:15 Tatort:
Der illegale Tod 21:45 Anne
Will 22:45 Tagesthemen 23:03
Das Wetter im Ersten 23:05 ttt
- titel thesen temperamente
23:35 Bericht vom Parteitag
der FDP 23:50 Berlin Calling
06:15 Timmy time 06:25 Roary
07:45 Pippi Langstrumpf 08:35 the racing car 06:35 Dora the
Discovery
07:50 Brainiac 08:45 Decon-
struction: Energy efficiency
09:40 How do they do it?: GPS/
Aluminium 10:10 How it's
made 10:35 Tornado road: The
storm 11:30 PO: Beyond surviv
al with Les Stroud: Zulu 12:25
Dual survival 13:20 Man, wom
an, wild: Dominica 14:15 Dirty
jobs: Hair Fairy 15:10 Motor
City Motors: Spider 16:05 Bat
tle machine bros 17:05 How it's
made 18:05 American chopper:
Senior vs Junior: ESAB bike
19:05 Mythbusters: Bug special
20:00 Wheeler dealers: Suzuki
SJ410-Parti 20:30Wheeler
dealers: Suzuki SJ410 - Part 2
21:00 Swamp loggers 22:00
Dual survival: Panic in the jungle
23:00 River monsters: The Mu
tilator
National Geographic CNN
explorer 07:00 Avatar 09:30
Team Planet 10:00 Avatar
21:00 Big time rush 21:25 Vic
torious 21:50 Romeo! 22:15
Journey of Allen Strange 22:40
Mr. Meaty 23:05 Kenan Kel
23:25 Zoey101 23:50 iCarly
00:15 Big time rush
08:00 TMF wake-up 10:00 3 x
1012:00 Superchart 14:00
TMF Hits 17:00 Hot or Not
18:00 Superchart 20:00 TMF
Pure 21:00 TMF loves the 90's
22:00 TMF Lovesongs 23:00
TMF Fresh
09:20 Top 10 world stage an
thems 10:05 I Used to be Fat
11:00 Moneymakers 11:25
MTV Was Here 11:55 16 and
pregnant 17:45 MTV at the
movies 18:05 Plain Jane 19:00 I
Used to be Fat 19:55 40 most
slimmed down celebs 20:50
Megadrive 21:10 Skins 22:00
Jersey shore 22:50 Nitro circus
23:15 Gamekings 23:40 Nitro
06:25 Et si vous me disiez toute
la vérité? 06:55 Reflets sud
07:45 Le dessous des cartes
08:00 Canadees nieuws 08:30
Stars parade 09:00 Flash 09:05
TiVi5monde 10:55 Paroles de
clip 11:05 A bon entendeur
11:30 La vie en vert 12:00 Flash
12:05 Riding zone 13:00 Nec
plus ultra 13:30 Belgisch
nieuws 14:05 Vivement diman-
che 15:25 Flash 15:35 La coeur
a ses raisons 16:00 Nieuws
16:30 Questions pourun
champion 16:55 Flash 17:00
Kiosque 18:00 Flash 18:10 In
ternationales 19:00 L'Amérique
dans tous ses états 20:00 Flash
20:05 Maghreb-Orient-express
20:30 Frans nieuws 20:55 Y a
du monde a Cannes 21:00 Les
quatre cents coups 22:40 Siggil
23:00 Nieuws 23:10 Zwitsers
nieuws 23:30 Afrikaans nieuws
23:55 Chocolat
Eurosport
08:30 FIA WTCC 09:30 Tafel
tennis 11:15 Autosport 12:45
FIA WTCC 13:45 Autosport
14:45 FIA WTCC 15:45 Wiel
rennen: Giro d'ltalia 17:30
Voetbal 19:15 Tennis: WTA
20:15 Tafeltennis 21:15 Boksen
22:15 Autosport: Rally 22:40
Motorsports weekend 23:00
Wielrennen: Ronde van Califor-
07:00 Megafactories: Mer
cedes 08:00 Street monkeys:
Turf war 09:00 Rescue Ink: Bit
ing back 10:00 The dog whis
perer: Horrible Min Pin, brat
pack, drag dog 11:00 Mystery
files: Royal murder 11:30 Green
dream district 12:00 Megafac
tories: Winnebago 13:00 Fight
masters: Self defence 14:00
The dog whisperer: Bella,
Rocky, Madison Catalina
15:00 The dog whisperer: Run
home Roscoe 16:00 The dog
whisperer: Harley, Annabelle
and Memphis 17:00 The Sheikh
Zayed Grand Mosque 18:00
Animal impact: Savannah 19:00
The dog whisperer: Bear and
Angel and Lorelai 20:00 Mega
factories: Jaguar XJ 21:00 Wit
ness: Japan Disaster22:00 Vol
canic ash chaos: Inside the
eruption 23:00 Inside super
weed
Animal Planet
07:15 The really wild show
07:40 Natural born hunters:
Camouflage 08:10 Michaela's
animal road trip 09:05 Must
love cats 10:00 Animal precinct
10:55 Wildlife SOS 11:20 E-
vets: The interns - Perseverance
pays off 11:50 Life in the under
growth: The silk spinners 12:45
Life in the undergrowth: Inti
mate relations 13:40 Extraordi
nary dogs 14:05 Project puppy
14:35 Natural born hunters:
Venom 15:00 Natural born
hunters: Camouflage 15:30 Ka-
rina: Wild on safari 16:25 Chee
tah kingdom 17:20 Africa's su
per seven 18:15 Wildest Africa:
The Namib 19:10 Dogs 101:
Jack Russell, Golden Retriever,
Pembroke Corgi, Vizsla, Ger
man Shepherd 20:05 Into the
lion's den 21:00 Great Savan
nah race: The present dangers
21:55 Into the pride: A tale of
two alphas 22:50 The most ex
treme: Awful ancestors 23:45
Untamed uncut: Tiger attacks
zookeeper
07:00 World report 09:00
World sport 09:30 Revealed
10:00 World business today
11:00 World one 12:00 World
sport 12:30 Talk Asia 13:00
Piers Morgan tonight 14:00
News stream 15:00 World busi
ness today 16:00 International
desk 17:00 The brief 17:30
World sport 18:00 Prism 19:00
International desk 19:30 Re
vealed 20:00 Quest means
business 21:00 Piers Morgan
tonight 22:00 Connect the
world 23:00 BackStory 23:30
World sport