Open Dag 21 mei 2011 Over Momentive Wij zijn altijd op zoek naar talent. MOMENTIVE Momentive Specialty Chemicals in Pernis doet op zaterdag 21 mei mee met de Dag van de Chemie. ontdek Tijdens de open dag zijn er geregeld rondleidingen. Er zijn demonstraties in het research laboratorium, u kunt zien hoe producten worden afgevuld in vaten en industriële zakken en u kunt een kijkje nemen achter de schermen in de controlekamer. Ook voor kinderen vanaf zes jaar is er een leuk programma. In ons tijdelijke Momentive appartement staan onze collega's voor u klaar met een hapje en een drankje. Om onze fabriek te bezoeken, hoeft u zich alleen maar even van te voren aan te melden. Dat kan op de website van Shell: www.shell.nl/pemis (zie ook onderaan deze pagina). Momentive Pernis maakt onder meer epoxyharsen en andere halffabrikaten. Deze worden bijvoorbeeld gebruikt in de bouw, auto-industrie en productie van windmolens. De productielocatie in Pernis maakt deel uit van Momentive Specialty Chemicals, wereldwijd de grootste producent van thermohardende kunstharsen. Producten van Momentive worden gebruikt in toepassingervin dui zenden eindproducten van diverse industrieën, die terug te vinden zijn in alle aspecten van het dagelijks leven. De kracht van Momentive ligt dan ook in de verscheidenheid van de diverse businesses. Onze producten zijn belang rijke halffabrikaten voor onze klanten in de productie van coatings, verf, inkten en composieten zoals elektrische isolatoren en printplaten, om maar een paar toepassingen te noemen. Momenteel zijn wij voor onze locatie Pernis op zoek naar: Process Operators Sr. Maintenance Planner WTK EIQ Production Engineer Turnaround Scheduler Construction Manager Sr. Turnaround Planner Maintenance Technician Electrical Maintenance Supervisor Meer weten? Op 21 mei kun je vrijblijvend met een van onze recruiters praten. Onze vacatures en sollictatieprocedure staan ook vermeld op onze website: momentive.com/careers/ Momentive P'ernis deelt het fabrieksterrein met Shell en Shin Etsu. Aanmelden gaat via het inschrijvingsformu lier op de website van Shell: www.shell.nl/pernis. U kunt ervoor kiezen alledrie de bedrijven te bezichtigen, of alleen de Momentive productielocatie. De dag start om 09:30 uur en eindigt om 17:30 uur. Toegang is gratis. Bij Momentive Specialty Chemicals gaat veiligheid vóór alles. Om die reden geldt op het gehele terrein een minimum leeftijd van zes jaar, is er voor bezoekers onder de zestien jaar begeleiding van een volwassene vereist en dient u een legitimatiebewijs te tonen. Voor mindervaliden zijn voorzieningen getroffen. www.dagvandechemie.nl Momentive Specialty Chemicals BV Vondelingenweg 601 3196 KK Rotterdam Tel.: 010 295 2292 momentive.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 74