pgucn u CRODA DSM \®/21 mei aDAGij-Chemié 0 \®y 21 mei i aDAGxChemië AQUON Rotterdam en Leiden Bezoekadressen: Locatie Rotterdam: Bonn en Meeswerf 205, 3087 EH Rotterdam. Locatie Leiden: Voorschoterweg 16, 2324 AB Leiden. Wat doen we? AQUON is een instituut voor wateronderzoek en advies. U kunt bij ons terecht voor het gehele proces van monstername tot en met onderzoek en advisering. Kortom, AQUON is uw ideale partner voor watergerelateerd onderzoek en advisering over het natte milieu. Beschrijving activiteiten: Er worden rondleidingen verzorgd in kleine groepjes waarbij we laten zien hoe we de kwaliteit van oppervlaktewater, afvalwater en slib meten. Biologisch onderzoek van onder andere beek- en slootwater is daarvan een onderdeel. Openingstijden: 10.00 - 15.00 uur. Vooraanmelding: n.v.t. Leeftijdsgrens: n.v.t. Contactgegevens: T: 0411-618555 E: info@aquon.nl. Websitewww.aquon.nl CRODA Nederland B.V. Gouda Bezoekadres: Buurtje 1 2802 BE Gouda. Wat doen we? Croda in Gouda maakt van natuurlijke oliën en vetten halffa- bricaten die terug te vinden zijn in allerlei eindproducten die we allemaal dagelijks gebruiken. Denk daarbij aan sportschoenen, auto's, cosmetica, verf, smeermiddelen en nog veel meer. Beschrijving activiteiten: Open dag: rondwandeling op ons bedrijfsterrein langs diverse stands met proces- en productin formatie en langs procesinstallaties, een centrale controle kamer, (BHV) Bedrijfshulp-verleningsdemonstratie en -informatie, proefjes en informatie op ons laboratorium, historische tentoon stelling, opleidingsinformatie, computersimulaties, etc. Maar kom vooral zelf kijken wat voor bedrijf Croda is! Openingstijden: 10.00 - 16.00 uur. Vooraanmelding: n.v.t. Leeftijdsgrens: tot en met 14 jaar onder begeleiding. Contactgegevetis: T: 0182- 54 22 95 E: trudy.van.diest@croda.com. Website: www.croda.com 8RIGHTSCIENCE. BRIGHTEN LIVING DSM RESINS Hoek van Holland Bezoekadres: Slachthuisweg 30, 3151 XN Hoek van Holland. Wat doen we? Hoek van Holland Coating Resins is een wereldwijde, klantge richte leider in speciale harsen. DSM Functional Materials is een producent van hoogwaardige UV uithardende coatings. Beschrijving activiteiten: U kunt onze bedrijfsfilm "van grond stof tot hars" bekijken. Aan de hand van allerlei materialen zul len we u tonen waar onze DSM producten in verwerkt worden, zodat u kunt zien wat DSM ook voor u betekent. Vervolgens kunt u ons proefbedrijf, en de fabrieken van Hoek van Holland Coating Resins en DSM Functional Materials bezoeken. Dit gaat via een vastgestelde route. Langs de route staan onze medewer kers voor u klaar om u iets te vertellen over ons bedrijf. Ook de bedrijfsbrandweer zal zich presenteren, waarbij de jeugd deel kan nemen aan een brandweerspel. Openingstijden: 10.00-16.00 uur. Vooraanmelding: via HvH.Opendag-2011@dsm.com o.v.v. naam, adres en leeftijd. Leeftijdsgrens: 12 jaar en ouder. Contactgegevens: T: 0714-315 555. E: HvH.Opendag-2011@dsm.com. Website: www.dsmnederland.nl Huntsman Holland Rotterdam-Botlek Bezoekadres: Merseyweg 10 3197 KG Bodek-Rotterdam, havennummer 5210 Wat doen we? Tijdens de Dag van de Chemie laat Huntsman vol trots zien hoe we iedere dag veilig werken aan innoverende, duurzame oplossin gen met polyurethaan. Samen met Air Liquide, Evides Invista Lucite, Plant One en Tebodin zorgen we voor de juiste chemie. Dus, welkom! Zie de chemie. Kom kijken waar en hoe we wer ken. Kom en ontdek! Beschrijving activiteiten: Centraal plein ingericht met (expo) tenten, catering en een professionele kinderopvang. Een inspire rend programma neemt je vervolgens mee op reis -letterlijk per bus over de plant- door de wereld van de chemie en industrie. Komt dat zier»: Experimenten op het chemieplein 50 jaar samenwerking op havennummer 5210 De processen en fabrieken van dichtbij De kidscorner De chemieoplossingen in ons bestaan. Openingstijden: 10.00 - 16.00 uur. Vooraanmelding: ja, via www.huntsman.nl/ziedechemie. Leeftijdsgrens: Chemieplein: alle leeftijden met professionele kinderopvang voor kinderen onder 10 jaar. Rondleidingen fa brieksterrein vanaf 10 jaar. Onder 18 jaar begeleiding van een meerderjarige. Contactgegevens: T: 0181 29 3004 E: ziedechemie@huntsman.com. Website: www.ziedechemie.nl Kemira Watersolutions B.V. Rotterdam-Botlek Bezoekadres: Bodekweg 175, IC PT 111 I I 3197 KA Bodek Rotterdam, havennummer 4501 Wat doen we? Kemira is een internationaal chemieconcern met voornamelijk klanten werkzaam met toepassingen in de water industrie. Voor Kemira is water de bron van leven en groei. Beschrijving activiteiten: Rondleidingen over het terrein kinderspelletjes, brandweerspel letjes kinderen, diverse demonstraties en diverse attracties. Openingstijden: 10.00 16.00 uur. Vooraanmelding: n.v.t. Leeftijdsgrens: alle leeftijden, rondleidingen vanaf 6 jaar o.b.v. een volwassene. Contactgegevens: T: 0181-295800. Website: www.kemira.com Latexfalt B.V.- Kouderkerk aan den Rijn Bezoekadres: Hoogewaard 183, 2396 AP Koudekerk aan den Rijn. Wat doen we? LATEXFALT B.V. ontwikkelt, produceert, verkoopt, appliceert en distribueert bindmiddelen voor de bouw, wegenbouw en in dustriële toepassingen. Beschrijving activiteiten: Wij laten u zien waar Latexfalt zich mee bezighoudt. In het labo ratorium zult u, onder begeleiding, zelf proefjes kunnen doen en op ons terrein zullen demonstraties worden gehouden. Tijdens deze dag, die samenvalt met het internationale Year of Chemis try, zal Latexfalt haar productie-uitbreiding officieel en feestelijk openen! Openingstijden: 10.00 - 16.00 uur. Vooraanmelding: ja noodzakelijk, via onderstaande gegevens. Leeftijdsgrens: vanaf 5 jaar. Contactgegevens: T: 071-341 91 08 E: info@latexfalt.com. Website: www.latexfalt.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 68