EASTMAN i m i* i I Gezocht: Allround Operationeel technicus A Open Dag Eastman in Middelburg Zie de chemie Dat wil ik zien! HUNTSMAN Zaterdag 21 mei: Welkom bij Huntsman op de (open) Dag van de chemie - college i f Op zaterdag 21 mei 2011 houdt Eastman Chemical Middelburg B.V. een open dag in het kader van de Dag van de Chemie, georganiseerd door de Vereniging Nederlandse Chemische Industrie. Tijdens het 2 34 uur durend programma worden belangstellenden in de gelegenheid gesteld nader kennis te maken met het bedrijf, de producten en de mensen. Daarbij ligt de nadruk op Eastman als goede buur, door onder andere ruim aandacht te besteden aan alle activiteiten op het gebied van veiligheid, milieu en duurzaamheid. Daarom hebben de "buren en buurtbedrijven" in industriege bied Arnestein en de Mortiere een persoonlijke uitnodiging ontvangen voor deze dag. Daarnaast zijn ook de leden van de Klankbord Groep Eastman Middelburg en scholieren van het middelbaar en hoger onderwijs uitgenodigd. Uiteraard hebben ook andere belangstellenden uit de omgeving zich voor deze open da§ kunnen aanmelden. Belangstellenden kunnen zich tot en met 16 mei 2011 aanmelden door het sturen van een emailbericht naar opendag@eastman.com Eastman in Middelburg is onderdeel van een Amerikaans concern, Eastman Chemical Corporate met het hoofdkantoor in Kingsport Tennessee, voorheen het bekende Kodak. Eastman in Middelburg maakt al meer dan 40 jaar onderdeel uit van de Middelburgse skyline en is een belangrijke en betrouwbare werkgever voor de Zeeuwse regio. In Middelburg zijn 234 vaste medewerkers en vele onderaannemers werkzaam. Er worden ruim tachtig verschillende harsen geproduceerd die als halffabricaat de deur uitgaan en worden toegepast in onder andere de kleefstoffen-, rubber- en kauwgomindustrie. Veiligheid en duurzaam ondernemen Eastman heeft de zorg voor veiligheid en milieu hoog in het vaandel staan, evenals maatschappelijk verantwoord onder nemen en het leveren van een bijdrage aan de economische welvaart op die plaatsen waar het bedrijf actief is - niet alleen nu, maar ook op de lange termijn. Duurzaam ondernemen is onderdeel van onze bedrijfsvoering. Wij willen transparant communiceren over de initiatieven die we nemen voor verbe terde duurzaamheid. Groei Ondanks de recessie in 2009 heeft Eastman een miljoeneninvestering doorgevoerd in onze Regalite unit. Regalite wordt onder andere toegepast in hygiënische producten zoals luiers. Met de komende uitbreiding in 2011 zal onze totale Regalite productiecapaciteit zijn verdubbeld ten opzichte van 2006. Innovatie Bij Eastman in Middelburg is een speciaal team werkzaam, waarbij de focus ligt op kwaliteitsbeheer, productontwikkeling en procesverbetering met veel aspecten voor duurzaamheid en innovatie. Te vens ligt de focus op onderzoek naar alternatieve grondstoffen. Eastman Chemical Middelburg B.V. Herculesweg 35, 4338 PL Middelburg www.eastman.com De dag waarop we bij Huntsman Holland vol trots laten zien hoe we iedere dag veilig werken aan innoverende, duurzame oplossingen met polyurethaan. Een dag, die uitbundig wordt gevierd! Samen met onze buren, onder andere Invista, Air Liquide, Evides, Tebodin en Lucite op havennummer 5210. En met jullie! Want met z'n allen zorgen we voor de juiste chemie! Dus, welkom! Zie de chemie, zie elkaar, ontdek en vier mee! We verwelkomen jullie en jullie gezin graag deze dag! Meer informahe en aanmelden op www.ziedechemie.nl U bent welkom van 10.00 tot 16.00 uur Het centrale plein wordt ingericht met (expo)tenten, catering en professionele kinderopvang. Een inspirerend programma neemt u vervolgens mee op reis -letterlijk per bus over het fabrieksterrein- door de wereld van de chemie. Enriching lives through innovation Ben jij geïnteresseerd in ingewikkelde technische systemen? Houd je van aanpakken en afwisseling? Dan is de nieuu/e opleiding (Allround) Operationeel technicus bij het Alfa-coilege iets voor jou. De oplei ding voor technische alleskunners. De (Allround) Operationeel technicus werkt bij elektriciteitscentrales of in de procesindustrie. Technische bedrijven staan te springen om deze goed opgeleide medewerkers. mbo-niveau3of4 bréde technische opleiding goede kans op werk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 58